Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Kasiek

Member Since 01/12/2012
Offline Last Active 14/07/2019 18:56
***--

#3227100 [Gallery] Avatars Mekrin.

Posted by Kasiek on 02/06/2019 - 12:41

Ogień, kradnę 3 🔥
 • 1


#3214563 [Szukam] Ludzi do organizacji - Black Disciples

Posted by Kasiek on 24/02/2019 - 20:00

Ooo ciekawie się zapowiada. Chętnie wpadnę jak odzyskam laptopa. Powodzenia! :hug:
 • 4


#3214332 Odzyskiwanie hasła.

Posted by Kasiek on 23/02/2019 - 10:54

Hej,

Funkcja odzyskiwania hasła działa jedynie jeżeli zarejstrowałeś swój e-mail na gmailu. Natomiast samo odzyskanie konta przez administracje jest możliwe jedynie wtedy gdy wszystkie dane z Twojego starego konta typu IP i wersja gry nie uległy zmianie oraz pokrywają się z obecnym kontem. Administrator dla pewnosci może zadać kilka pytań związanych ze starym kontem ale nie zajmie się sprawą jeżeli dane o których wspominałam wcześniej uległy zmianie.

Sam odpowiedz sobie na pytanie czy przez ten cały czas zachowałeś to samo IP i wersje gry. Jeżeli tak jest (w co wątpię bo ostatni raz logowałeś się w 2013r) to zrób niepodpisaną postać, zaloguj się na chwilkę na serwer a potem podaj nick postaci tutaj w tym temacie. Wtedy wszystko sobie porównają i odzyskają konto jeżeli będą wstanie udowodnić w 100% że rzeczywiście Ty jesteś jego właścicielem. W innym wypadku nie odzyskasz konta i będziesz musiał grać na tym.
 • 3


#3213302 Confirmed cheater

Posted by Kasiek on 15/02/2019 - 20:42

Opisz w jakich okolicznościach dostałeś systemowke - co ją spowodowało. Ułatwi to prace osobie sprawdzającej Twoje logi. :>
 • 2


#3209260 Niepisane zasady GameMasterów - pytanie dla Zarządu

Posted by Kasiek on 17/01/2019 - 23:22

Witaj,

Na początku chciałabym zaznaczyć, że regulamin nie jest po to aby szukać w nim paragrafów na innych graczy czy też luk pozwalających na „nietykalność” czy uprzykrzanie gry innym. Właśnie dlatego Ci którzy grają z nami od lat pamiętają jak swojego czasu regulamin został całkowicie usunięty a gracze opierali się tylko i wyłącznie na ostatecznej decyzji ekipy. To oczywiście nie oznaczało, że przez ten okres nie było żadnych zasad. Nie mamy zamiaru tworzyć regulaminu, który zawiera każdą możliwą sytuacje bo po pierwsze nikt nie przeczyta tak obszernego regulaminu a po drugie i tak nie sposób opisać wszystkiego. Zawsze znajdzie się sposób na to, aby coś ominąć czy próbować wykorzystać w celu uprzykrzenia gry innym.

Z myślą o tym w głównym regulaminie serwisu znajdziesz wpis mówiący o tym, że we wszystkich sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem, decyzja i interpretacja zasad należy do administracji net4game.com. Ekipa nie podejmuje pochopnych wniosków - mamy osobne kanały stworzone właśnie do podejmowania decyzji w sprawach nieuregulowanych regulaminem. Liderzy organizacji przestępczych doskonale zdają sobie z tego sprawę gdyż każdy z nich jest na konferencji liderów org. przestępczych discord wraz z administracją oraz członkami ekipy należących do grupy crime-team. Tam nie ciężko zauważyć jak wyznaczeni do tego celu członkowie ekipy przekazują ostatecznie podjęte decyzje czy polecenia. Tak samo dzieje się w grze gdzie nie należy lekceważyć poleceń ekipy zasłaniając się faktem, że czegoś nie ma w regulaminie. A sam wiesz, że gdybyś tego nie zlekceważył to z pewnością nie byłoby tego tematu ani samej kary.

Reasumując kara jest słuszna jak i decyzja podjęta przez członków ekipy. Oczywiście masz prawo do apelacji czy też wyjaśnienia całego zajścia z osobą nadającą karę lub/i ze mną.
 • 9


#3208017 Kasiek ♛

Posted by Kasiek on 05/01/2019 - 16:00

Smacznego piccolo, Kasiu  :)
 
3905960.jpg

  
Dzięki i wzajemnie! Piccolo forever. :hug:

O nie nie, wypraszam sobie! Z czym kłamię?!

Nie kłam chociaż w nowym roku!!
 

Wytam

Wytam
 • 0


#3205703 Kasiek ♛

Posted by Kasiek on 16/12/2018 - 18:12

tumblr_m52g1dUzqW1qfd3ik.png

Kogo ja widzę! :scream:


 • 1


#3205324 Lista usuniętych organizacji przestępczych.

Posted by Kasiek on 13/12/2018 - 00:29

Nazwa organizacji: Groves
UID grupy: 12871
Owner: Sebson
Powód usunięcia: Bardzo słaba postawa lidera organizacji przestępczej. Brak odpowiedzialności wobec członków grupy, którzy nagminnie łamią regulamin. Liczne kary oraz skargi na członków organizacji jak i samego lidera. Grupa która nie wnosi nic dobrego.
 • 3


#3203832 Prosze o pomoc

Posted by Kasiek on 02/12/2018 - 12:25

Z góry wybacz za doświadczonego gracza, który stara się wprowadzić Cię w błąd. IC (In Character) Twoja postać nie ma pojęcia o tym gdzie osiedlają się gangsterzy. Nie wiesz też kto należy do półświatka przestępczego przez co nie możesz po prostu pojawić się na dzielnicy danej organizacji i zapytać czy możesz do gangu - to naprawdę słabe bo na dobrą sprawę nie wiesz o jego istnieniu. Jest to nierealne i odbiegające od rzeczywistości przez co w 9 na 10 przypadków zostaniesz uznany za kogoś kto po prostu przysłowiowo robi sobie jaja za co możesz zostać upomniany przez ekipę bądź też narobisz sobie problemów IC. 

 

Najrozsądniej będzie jak po prostu bezpośrednio zgłosisz się do jednego z Housing Projektów. W ten sposób łatwiej przyjdzie Ci się zaaklimatyzować i zrozumieć klimat organizacji przestępczych. Dodatkowo zapraszam do naszych poradników - znalazłam dla Ciebie jeden z wielu, który odpowie na większość pytań, tutaj.


 • 3


#3203472 Progresja uprawnień + walki o strefy

Posted by Kasiek on 29/11/2018 - 19:49

Hi, w związku z falą pytań do ekipy dotyczących systemu progresji jak i samej walki o strefy wynikającej z reorganizacji grup przestępczych sporządziliśmy dla wszystkich zainteresowanych temat zawierający wszystkie istotne informacje.

 

PROGRESJA UPRAWNIEŃ:

By posiadać pełne uprawniania grupy przestępczej organizacja musi zdobyć 5 wyznaczonych do tego celu stref odpowiadających za progresje uprawnień. W tym celu wybraliśmy ze wszystkich terenów 20 konkretnych zaznaczonych żółtym kolorem na załączonym obrazku poniżej. Tylko te strefy odpowiadają za progresje i gwarantują zwiększenie uprawnień grupy:

GnkCP8z.jpg

Reszta stref które nie zostały oznaczone kolorem żółtym na załączonej powyżej mapce to strefy nieprogresywne bądź też neutralne(niekiedy przypisane pod panele biznesów/rodzinek). Strefy nieprogresywne zdobywamy celem zbliżenia się do stref progresywnych, bądź ściągania haraczy, zbierania daniny itp. Chcąc przejąć strefy nieprogresywne, nie potrzebujemy mieć styczności z nimi - oczywiście to tyczy się tylko stref na South Central, nie centrum.(Granicą South Central jest prosta ulica zaczynająca się na Unity Station a kończąca w lewym narożniku Glen Park, tuż pod wjazdem w kierunku splotu autostrad.)

 

Maksymalna ilość stref odpowiadających za progresie uprawnień to 5.

Maksymalna ilość stref nieprogresywnych możliwa do zdobycia, poza progresami to 9.

Łączna ilość wszystkich stref możliwa do zawłaszczenia to 14.

 

Poniżej przedstawiamy Wam obecną progresje uprawnień zależnej od ilości przejętych stref progresywnych:

1 Strefa
> Dostęp do zamawiania skinów
> Dostęp do zamawiania akcesoriów przestępczych
> Tagowanie
> Możliwość otrzymywania najmniejszego PayDaya
 

2 Strefy
> Character Kill na członkach grupy
> DM bez kontrataku
 
3 Strefy
> /zabierz na cywilach na własnych strefach
 
4 Strefy
> /zabierz na policjantach na własnych strefach
> Wstrzykiwanie komuś substancji
> Dostęp do droższego zamawiania broni/dopingu/amunicji
 
5 Stref
> Zabieranie HP pojazdom podczas strzelania w nie
> Grupy, które ukradną Wam paczkę, odbiorą Wam tanie zamawianie przedmiotów

 

 

WALKA O STREFY:

Walkę o strefę rozpoczyna się przez zebranie tyle osób, ile macie stref i rzucenie koktajlu molotova na danym terenie wrogiej grupy w dni nieparzyste w godzinach 18:00-21:00. W momencie rzucenia wyzwania, członkowie wrogiej organizacji otrzymują powiadomienia push o rozpoczęciu walki za 30 minut - mogą się zorganizować i stawić Wam czoło. Przez następne 15 minut obie grupy mają możliwość zdobywania punktów.

 

Punktacja:

 • Pobyt na strefie (poza budynkami) - 1 punkt za osobę za minutę. (5 osób * 13 minut = 65 punktów)
 • Zabójstwo członka wrogiej grupy (nawet poza strefą) driveby - 50 punktów
 • Zabójstwo członka wrogiej grupy (nawet poza strefą) w inny sposób - 100 punktów
 • Wygranie wyścigu, w którym brał udział członek wrogiej grupy - 50 000 punktów
 • Tagowanie - do ustalenia
 • Punkty naliczają się tylko wokół atakowanej strefy.
 • Wymogi do przejęcia strefy:

 • Ilość nabitych punktów musi być większa niż (ilość posiadanych stref * 8), ale nie mniej niż 50.
 • Musicie mieć więcej nabitych punktów niż druga grupa.
 • Jeżeli strefa progresywna jest neutralna należy zgłosić chęć podjęcia walki o nią na kanale liderów org. przestępczych (discord), która zostanie rozpatrzona przez administracje. Po ewentualnej akceptacji administracja wraz z dwoma liderami organizacji wybiera dzień, godzinę oraz formę walki:

 • Ustawka
 • Wyścig
 • Shootout
 • Jeżeli jesteś liderem/viceliderem organizacji a nie ma Cię na kanale liderów org. przestępczych (discord) to koniecznie poinformuj o tym jednego z administratorów lub bezpośrednio Kasiek.

   

   

   

   

  Credits:

  BM, Kasiek, Ivanek + GM.

   

   


  • 24


  #3203136 Kasiek ♛

  Posted by Kasiek on 27/11/2018 - 00:10

  A ja ci tam czasami coś podeśle :D żebyś mi nie znikła w otchłani snapa ! Wiesz.. włosy farbuje od 2-3 gimnazjum. :D Ale nie przyzwyczajaj się bo już myślę żeby wrócić na kolor czarny :D Bo zdania się mieszają.. jedni "zostań w rudo-czerownych" a ni inni że w czarnym było mi lepiej ;>

  Ja wróciłam do swojego naturalnego koloru włosów. Lepiej mi w ciemnych. Nigdy w sumie nie odważyłam się spróbować czerwonego jak Ty. Gratuluje odwagi! :D

  O proszę, scyzoryk z krwi i kości, pozdrawiam cieplutko. :P

  Tak jest! Również pozdrawiam :hug:

  Witam, post nr 1896 nalezy do mnie, dziekuje :D

    

  Witam, post nr 1888 należy do mnie, dziękuje  B)

  Nabijacze postów :D

  La vita è bella - dramacik lub The butler - bardziej biograficzny dramacik.


  PS. Szara społeczność przepowiedziała koniec serwera za tydzień, co planujesz zrobić ze swoim życiem kiedy ich prognozy okażą się prawdziwe? :D

  Hmm muszę zobaczyć zwiastun :>

  To co zawsze, przeżyłam już wiele „końców serwera” ;)
  • 2


  #3202869 [Zrealizowano][SKARGA] Blacktown Jokers, Barbarians, B.W.A(?)

  Posted by Kasiek on 25/11/2018 - 19:34

  Skargę uważam za zrealizowaną tutaj


  • 0


  #3202850 [Zrealizowano][SKARGA] Barbarians, Blacktown Jokers, Amarillo Barrio Azteca

  Posted by Kasiek on 25/11/2018 - 18:58

  Skargę uważam za zrealizowaną tutaj


  • 3


  #3202838 [Zrealizowano][Skarga] Organizacja Barbarians i Crew THE HOOLS

  Posted by Kasiek on 25/11/2018 - 18:33

  xFreshu - Większość wątków, które rozstały ujawnione są słuszne i zostałeś już za to ukarany w przeszłości. Mimo to na światło dzienne wyszło kilka nowych występków. Wspólnie z dwoma innymi administratorami podjęliśmy decyzje, że dostajesz permanentną klątwę oraz blokadę organizacji przestępczych. Radzę przemyśleć swoje zachowanie, zrezygnować z takich kontaktów i zacząć grać czysto, normalnie. Kolejny raz szansy nie dostaniesz.

   

  FizolToKrol - Ban - Ukrywa osoby mające na celu zaburzenie gospodarki serwera (boty) + powiązania z szkodnikami/cheaterami. W dodatku konto najprawdopodobniej zmieniło właściciela. Podkreślam, że nie jest to tak istotne biorąc pod uwagę całokształt i Twoją podstawę IG. 

   

  NISZCZY - Ban - Współpraca ze szkodnikami, ukrywanie ich + MG. Twoja postawa IG i obecna mentalność sprawia, że nie wierzę w jakąkolwiek zmianę. 

  .

  Kubzoon - Ban - Współpraca ze szkodnikami i cheaterami. W dodatku ukrywanie ich + używanie niedozwolonych modyfikacji.

   

  Tyymbark- Ban - Niekontrolowanie biznesów, które działają na szkodę gospodarki serwera. Panele zrzeszające szkodników i cheaterów.

   

  veverka- Ban - Niekontrolowanie biznesów, które działają na szkodę gospodarki serwera. Panele zrzeszające szkodników i cheaterów.

   

  Maximus99LBN- Ban - MK zbanowanego gracza.

   

  Bubleczekzpw- Ban - Kupno/Przyjęcie majątku od postaci 229825.

   

  kubus420 - Ban - Zabieram pozwolenie. Dalej korzystasz z niedowolnych modyfikacji, brawa za zmarnowanie szansy. 

   

  kekeshi0 - Ban - Ukrywanie szkodników/cheaterów - zrzeszanie ich pod panelem org. przestępczej, której nie byłeś wstanie ogarnąć przez tak długi czas. Pod panelem istna samowolka oraz nagminne łamanie regulaminu. Poziom IG graczy grających pod tym panelem naganny i niepiętnowany przez lidera ani vicelidera. Do tego dochodzi słynny filmik (nie został tutaj zamieszony ale Ty wiesz o co chodzi) z przekładania akcji IC na OOC - informowanie graczy na discordzie o nie wchodzeniu do gry + /q.

   

  Organizacja Barbarians zostaje usunięta. 


  • 30


  #3197498 ShowTime

  Posted by Kasiek on 07/10/2018 - 19:03

  Czy słowa, które padły w niedawno wrzuconym przez ksenona filmie pt. "showtime chwali sie, że dostanie admina" są wypowiedziane z twoich ust? Czy to jedynie czysta manipulacja?

  Prosiłbym jednak o nie usuwanie mojego komentarza, gdyż przypuszczam, że większość graczy chciałoby się dowiedzieć jak wygląda stanowisko nowego członka zarządu w tej sprawie.

  Dlaczego mnie to nie dziwi, że oczywiście kolejny raz na siłe starasz się udzielać w akcji typu „drama” która i tak Cię w żaden sposób nie dotyczy. Skarga została już dawno nam zgłoszona i Bartek zajął się sprawą - widzieliśmy wszystko a nawet i więcej. ShowTime nie ma obowiązku tłumaczyć się Tobie czy komukolwiek innemu oprócz Bartka. Myśle że to w stu procentach obrazuje stanowisko administracji jak i samego ShowTime w tej sprawie.

  Najwidoczniej mój poprzedni post nie jest odpowiedni. Zatem najmocniej przepraszam za niego i życzę powodzenia na nowej randze. :)

  No drama and attention seeking, peace! :hug:
  • 5