Skocz do zawartości

 • Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
 • Rejestracja »
 • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Kasiek

Rejestracja: 01/12/2012
Poza forum Ostatnio: 18/02/2019 22:09
***--

#3213302 Confirmed cheater

Napisane przez * Kasiek w 15/02/2019 - 20:42

Opisz w jakich okolicznościach dostałeś systemowke - co ją spowodowało. Ułatwi to prace osobie sprawdzającej Twoje logi. :>
 • 1


#3210499 Poszukujemy nowego lidera rządu! [PODANIA]

Napisane przez * Kasiek w 26/01/2019 - 14:58

Hej.

W związku z zakończeniem współpracy z * Geast poszukujemy osoby chętnej do objęcia stanowiska lidera Los Santos Government.

Forma rekrutacji jest standardowa i będzie się ona opierała na publicznych aplikacjach bez określonego wzoru. Od kandydatów oczekujemy przede wszystkim przedstawienia siebie oraz zaprezentowania swojego planu na prowadzenie rządu. Ilość reputacji pod danym postem nie ma najmniejszego znaczenia w czasie procedury sprawdzania. Swoje podania należy nadsyłać w tym temacie, a wszelkie inne posty będą usuwane.

Podczas procesu weryfikacji chętnych do objęcia tego stanowiska bierzemy pod uwagę głównie staż na serwerze, pomysłowość, doświadczenie w prowadzeniu własnych grup, historię kar na forum i w grze oraz całokształt prezentowanej postawy w społeczności. Należy pamiętać, że prowadzenie własnej frakcji nie jest łatwym zadaniem. Wymaga umiejętności oraz poświęcenia sporej ilości czasu.

Rekrutacja jest oczywiście otwarta dla wszystkich graczy, a zakończy się ona postem ogłaszającym nick nowego lidera, który pojawi się wkrótce w tym miejscu.

Informacja: Standardowo ten temat zostanie edytowany i pojawi się tutaj przybliżona data wybrania nowego kandydata. Zapraszamy do składania podań! Powodzenia. :hug:
 • 33


#3209260 Niepisane zasady GameMasterów - pytanie dla Zarządu

Napisane przez * Kasiek w 17/01/2019 - 23:22

Witaj,

Na początku chciałabym zaznaczyć, że regulamin nie jest po to aby szukać w nim paragrafów na innych graczy czy też luk pozwalających na „nietykalność” czy uprzykrzanie gry innym. Właśnie dlatego Ci którzy grają z nami od lat pamiętają jak swojego czasu regulamin został całkowicie usunięty a gracze opierali się tylko i wyłącznie na ostatecznej decyzji ekipy. To oczywiście nie oznaczało, że przez ten okres nie było żadnych zasad. Nie mamy zamiaru tworzyć regulaminu, który zawiera każdą możliwą sytuacje bo po pierwsze nikt nie przeczyta tak obszernego regulaminu a po drugie i tak nie sposób opisać wszystkiego. Zawsze znajdzie się sposób na to, aby coś ominąć czy próbować wykorzystać w celu uprzykrzenia gry innym.

Z myślą o tym w głównym regulaminie serwisu znajdziesz wpis mówiący o tym, że we wszystkich sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem, decyzja i interpretacja zasad należy do administracji net4game.com. Ekipa nie podejmuje pochopnych wniosków - mamy osobne kanały stworzone właśnie do podejmowania decyzji w sprawach nieuregulowanych regulaminem. Liderzy organizacji przestępczych doskonale zdają sobie z tego sprawę gdyż każdy z nich jest na konferencji liderów org. przestępczych discord wraz z administracją oraz członkami ekipy należących do grupy crime-team. Tam nie ciężko zauważyć jak wyznaczeni do tego celu członkowie ekipy przekazują ostatecznie podjęte decyzje czy polecenia. Tak samo dzieje się w grze gdzie nie należy lekceważyć poleceń ekipy zasłaniając się faktem, że czegoś nie ma w regulaminie. A sam wiesz, że gdybyś tego nie zlekceważył to z pewnością nie byłoby tego tematu ani samej kary.

Reasumując kara jest słuszna jak i decyzja podjęta przez członków ekipy. Oczywiście masz prawo do apelacji czy też wyjaśnienia całego zajścia z osobą nadającą karę lub/i ze mną.
 • 8


#3205703 Kasiek ♛

Napisane przez * Kasiek w 16/12/2018 - 18:12

tumblr_m52g1dUzqW1qfd3ik.png

Kogo ja widzę! :scream:


 • 1


#3205324 Lista usuniętych organizacji przestępczych.

Napisane przez * Kasiek w 13/12/2018 - 00:29

Nazwa organizacji: Groves
UID grupy: 12871
Owner: Sebson
Powód usunięcia: Bardzo słaba postawa lidera organizacji przestępczej. Brak odpowiedzialności wobec członków grupy, którzy nagminnie łamią regulamin. Liczne kary oraz skargi na członków organizacji jak i samego lidera. Grupa która nie wnosi nic dobrego.
 • 4


#3203832 Prosze o pomoc

Napisane przez * Kasiek w 02/12/2018 - 12:25

Z góry wybacz za doświadczonego gracza, który stara się wprowadzić Cię w błąd. IC (In Character) Twoja postać nie ma pojęcia o tym gdzie osiedlają się gangsterzy. Nie wiesz też kto należy do półświatka przestępczego przez co nie możesz po prostu pojawić się na dzielnicy danej organizacji i zapytać czy możesz do gangu - to naprawdę słabe bo na dobrą sprawę nie wiesz o jego istnieniu. Jest to nierealne i odbiegające od rzeczywistości przez co w 9 na 10 przypadków zostaniesz uznany za kogoś kto po prostu przysłowiowo robi sobie jaja za co możesz zostać upomniany przez ekipę bądź też narobisz sobie problemów IC. 

 

Najrozsądniej będzie jak po prostu bezpośrednio zgłosisz się do jednego z Housing Projektów. W ten sposób łatwiej przyjdzie Ci się zaaklimatyzować i zrozumieć klimat organizacji przestępczych. Dodatkowo zapraszam do naszych poradników - znalazłam dla Ciebie jeden z wielu, który odpowie na większość pytań, tutaj.


 • 3


#3203472 Progresja uprawnień + walki o strefy

Napisane przez * Kasiek w 29/11/2018 - 19:49

Hi, w związku z falą pytań do ekipy dotyczących systemu progresji jak i samej walki o strefy wynikającej z reorganizacji grup przestępczych sporządziliśmy dla wszystkich zainteresowanych temat zawierający wszystkie istotne informacje.

 

PROGRESJA UPRAWNIEŃ:

By posiadać pełne uprawniania grupy przestępczej organizacja musi zdobyć 5 wyznaczonych do tego celu stref odpowiadających za progresje uprawnień. W tym celu wybraliśmy ze wszystkich terenów 20 konkretnych zaznaczonych żółtym kolorem na załączonym obrazku poniżej. Tylko te strefy odpowiadają za progresje i gwarantują zwiększenie uprawnień grupy:

GnkCP8z.jpg

Reszta stref które nie zostały oznaczone kolorem żółtym na załączonej powyżej mapce to strefy nieprogresywne bądź też neutralne(niekiedy przypisane pod panele biznesów/rodzinek). Strefy nieprogresywne zdobywamy celem zbliżenia się do stref progresywnych, bądź ściągania haraczy, zbierania daniny itp. Chcąc przejąć strefy nieprogresywne, nie potrzebujemy mieć styczności z nimi - oczywiście to tyczy się tylko stref na South Central, nie centrum.(Granicą South Central jest prosta ulica zaczynająca się na Unity Station a kończąca w lewym narożniku Glen Park, tuż pod wjazdem w kierunku splotu autostrad.)

 

Maksymalna ilość stref odpowiadających za progresie uprawnień to 5.

Maksymalna ilość stref nieprogresywnych możliwa do zdobycia, poza progresami to 9.

Łączna ilość wszystkich stref możliwa do zawłaszczenia to 14.

 

Poniżej przedstawiamy Wam obecną progresje uprawnień zależnej od ilości przejętych stref progresywnych:

1 Strefa
> Dostęp do zamawiania skinów
> Dostęp do zamawiania akcesoriów przestępczych
> Tagowanie
> Możliwość otrzymywania najmniejszego PayDaya
 

2 Strefy
> Character Kill na członkach grupy
> DM bez kontrataku
 
3 Strefy
> /zabierz na cywilach na własnych strefach
 
4 Strefy
> /zabierz na policjantach na własnych strefach
> Wstrzykiwanie komuś substancji
> Dostęp do droższego zamawiania broni/dopingu/amunicji
 
5 Stref
> Zabieranie HP pojazdom podczas strzelania w nie
> Grupy, które ukradną Wam paczkę, odbiorą Wam tanie zamawianie przedmiotów

 

 

WALKA O STREFY:

Walkę o strefę rozpoczyna się przez zebranie tyle osób, ile macie stref i rzucenie koktajlu molotova na danym terenie wrogiej grupy w dni nieparzyste w godzinach 18:00-21:00. W momencie rzucenia wyzwania, członkowie wrogiej organizacji otrzymują powiadomienia push o rozpoczęciu walki za 30 minut - mogą się zorganizować i stawić Wam czoło. Przez następne 15 minut obie grupy mają możliwość zdobywania punktów.

 

Punktacja:

 • Pobyt na strefie (poza budynkami) - 1 punkt za osobę za minutę. (5 osób * 13 minut = 65 punktów)
 • Zabójstwo członka wrogiej grupy (nawet poza strefą) driveby - 50 punktów
 • Zabójstwo członka wrogiej grupy (nawet poza strefą) w inny sposób - 100 punktów
 • Wygranie wyścigu, w którym brał udział członek wrogiej grupy - 50 000 punktów
 • Tagowanie - do ustalenia
 • Punkty naliczają się tylko wokół atakowanej strefy.
 • Wymogi do przejęcia strefy:

 • Ilość nabitych punktów musi być większa niż (ilość posiadanych stref * 8), ale nie mniej niż 50.
 • Musicie mieć więcej nabitych punktów niż druga grupa.
 • Jeżeli strefa progresywna jest neutralna należy zgłosić chęć podjęcia walki o nią na kanale liderów org. przestępczych (discord), która zostanie rozpatrzona przez administracje. Po ewentualnej akceptacji administracja wraz z dwoma liderami organizacji wybiera dzień, godzinę oraz formę walki:

 • Ustawka
 • Wyścig
 • Shootout
 • Jeżeli jesteś liderem/viceliderem organizacji a nie ma Cię na kanale liderów org. przestępczych (discord) to koniecznie poinformuj o tym jednego z administratorów lub bezpośrednio * Kasiek.

   

   

   

   

  Credits:

  BM, Kasiek, Ivanek + GM.

   

   


  • 21


  #3203136 Kasiek ♛

  Napisane przez * Kasiek w 27/11/2018 - 00:10

  A ja ci tam czasami coś podeśle :D żebyś mi nie znikła w otchłani snapa ! Wiesz.. włosy farbuje od 2-3 gimnazjum. :D Ale nie przyzwyczajaj się bo już myślę żeby wrócić na kolor czarny :D Bo zdania się mieszają.. jedni "zostań w rudo-czerownych" a ni inni że w czarnym było mi lepiej ;>

  Ja wróciłam do swojego naturalnego koloru włosów. Lepiej mi w ciemnych. Nigdy w sumie nie odważyłam się spróbować czerwonego jak Ty. Gratuluje odwagi! :D

  O proszę, scyzoryk z krwi i kości, pozdrawiam cieplutko. :P

  Tak jest! Również pozdrawiam :hug:

  Witam, post nr 1896 nalezy do mnie, dziekuje :D

    

  Witam, post nr 1888 należy do mnie, dziękuje  B)

  Nabijacze postów :D

  La vita è bella - dramacik lub The butler - bardziej biograficzny dramacik.


  PS. Szara społeczność przepowiedziała koniec serwera za tydzień, co planujesz zrobić ze swoim życiem kiedy ich prognozy okażą się prawdziwe? :D

  Hmm muszę zobaczyć zwiastun :>

  To co zawsze, przeżyłam już wiele „końców serwera” ;)
  • 2


  #3202869 [Zrealizowano][SKARGA] Blacktown Jokers, Barbarians, B.W.A(?)

  Napisane przez * Kasiek w 25/11/2018 - 19:34

  Skargę uważam za zrealizowaną tutaj


  • 0


  #3202850 [Zrealizowano][SKARGA] Barbarians, Blacktown Jokers, Amarillo Barrio Azteca

  Napisane przez * Kasiek w 25/11/2018 - 18:58

  Skargę uważam za zrealizowaną tutaj


  • 3


  #3202838 [Zrealizowano][Skarga] Organizacja Barbarians i Crew THE HOOLS

  Napisane przez * Kasiek w 25/11/2018 - 18:33

  xFreshu - Większość wątków, które rozstały ujawnione są słuszne i zostałeś już za to ukarany w przeszłości. Mimo to na światło dzienne wyszło kilka nowych występków. Wspólnie z dwoma innymi administratorami podjęliśmy decyzje, że dostajesz permanentną klątwę oraz blokadę organizacji przestępczych. Radzę przemyśleć swoje zachowanie, zrezygnować z takich kontaktów i zacząć grać czysto, normalnie. Kolejny raz szansy nie dostaniesz.

   

  FizolToKrol - Ban - Ukrywa osoby mające na celu zaburzenie gospodarki serwera (boty) + powiązania z szkodnikami/cheaterami. W dodatku konto najprawdopodobniej zmieniło właściciela. Podkreślam, że nie jest to tak istotne biorąc pod uwagę całokształt i Twoją podstawę IG. 

   

  NISZCZY - Ban - Współpraca ze szkodnikami, ukrywanie ich + MG. Twoja postawa IG i obecna mentalność sprawia, że nie wierzę w jakąkolwiek zmianę. 

  .

  Kubzoon - Ban - Współpraca ze szkodnikami i cheaterami. W dodatku ukrywanie ich + używanie niedozwolonych modyfikacji.

   

  Tyymbark- Ban - Niekontrolowanie biznesów, które działają na szkodę gospodarki serwera. Panele zrzeszające szkodników i cheaterów.

   

  veverka- Ban - Niekontrolowanie biznesów, które działają na szkodę gospodarki serwera. Panele zrzeszające szkodników i cheaterów.

   

  Maximus99LBN- Ban - MK zbanowanego gracza.

   

  Bubleczekzpw- Ban - Kupno/Przyjęcie majątku od postaci 229825.

   

  kubus420 - Ban - Zabieram pozwolenie. Dalej korzystasz z niedowolnych modyfikacji, brawa za zmarnowanie szansy. 

   

  kekeshi0 - Ban - Ukrywanie szkodników/cheaterów - zrzeszanie ich pod panelem org. przestępczej, której nie byłeś wstanie ogarnąć przez tak długi czas. Pod panelem istna samowolka oraz nagminne łamanie regulaminu. Poziom IG graczy grających pod tym panelem naganny i niepiętnowany przez lidera ani vicelidera. Do tego dochodzi słynny filmik (nie został tutaj zamieszony ale Ty wiesz o co chodzi) z przekładania akcji IC na OOC - informowanie graczy na discordzie o nie wchodzeniu do gry + /q.

   

  Organizacja Barbarians zostaje usunięta. 


  • 30


  #3196505 [Zrealizowano]SKARGA DIXI FAMILY

  Napisane przez * Kasiek w 30/09/2018 - 16:02

  Autora skargi proszę przede wszystkim o poinformowaniu liderów wszystkich zamieszanych w to organizacji. Osoby, które są powiązane ze sprawą mogą wypowiadać się za zgodą swoich liderów. To jak wypowiadacie się na forum czy w grze jest wizytówką waszej organizacji.

  Przestrzegam również przed wszelkimi próbami wywoływaniem w tym temacie wojen. Odnoście się do siebie z kulturą i szacunkiem - argumentując każdą wypowiedz i nie pomijając zarzutów jakie zostały Wam postawione przez autora skargi. 

   

  P.S Skupcie się na odnoszeniu się do zarzutów. Obecnie są cztery skargi na organizacje przestępcze, w których zostały poruszone przeróżne kwestie. Proszę nie mieszajcie tematów i odnoście się bezpośrednio do zarzucanych Wam czynów. 


  • 8


  #3196502 [Zrealizowano][SKARGA] Barbarians, Blacktown Jokers, Amarillo Barrio Azteca

  Napisane przez * Kasiek w 30/09/2018 - 15:46

  https://net4game.com...onciarze-w-org/ - dorzucę żeby władze przypadkiem nie przegapiły tak ważnego materiału dowodowego.

  Materiał zaprezentowany w tym temacie również jest brany pod uwagę w tej obszernej skardze. 


  • 1


  #3196501 [Do BM] Cheaterzy i multikonciarze w org.

  Napisane przez * Kasiek w 30/09/2018 - 15:44

  Temat zamykam i dziękuje za zgłoszenie. Wszystkie materiały przydadzą się w skargach, które obecnie trafiły do wglądu społeczności. 


  • 5


  #3196493 [Zrealizowano][SKARGA] Blacktown Jokers, Barbarians, B.W.A(?)

  Napisane przez * Kasiek w 30/09/2018 - 15:01

  Autora skargi proszę przede wszystkim o poinformowaniu liderów wszystkich zamieszanych w to organizacji. Osoby, które są powiązane ze sprawą mogą wypowiadać się za zgodą swoich liderów. To jak wypowiadacie się na forum czy w grze jest wizytówką waszej organizacji.

  Przestrzegam również przed wszelkimi próbami wywoływaniem w tym temacie wojen. Odnoście się do siebie z kulturą i szacunkiem - argumentując każdą wypowiedz i nie pomijając zarzutów jakie zostały Wam postawione przez autora skargi.

   

   

  P.S: Skarga bardzo spokrewniona z inną, którą obecnie się zajmuje przez co chętnie rozpatrzę obie.


  • 7