Skocz do zawartości

 • Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
 • Rejestracja »
 • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Kasiek

Rejestracja: 01/12/2012
Poza forum Ostatnio: dziś, 14:28
***--

#3205324 Lista usuniętych organizacji przestępczych.

Napisane przez * Kasiek w 13/12/2018 - 00:29

Nazwa organizacji: Groves
UID grupy: 12871
Owner: Sebson
Powód usunięcia: Bardzo słaba postawa lidera organizacji przestępczej. Brak odpowiedzialności wobec członków grupy, którzy nagminnie łamią regulamin. Liczne kary oraz skargi na członków organizacji jak i samego lidera. Grupa która nie wnosi nic dobrego.
 • 5


#3203832 Prosze o pomoc

Napisane przez * Kasiek w 02/12/2018 - 12:25

Z góry wybacz za doświadczonego gracza, który stara się wprowadzić Cię w błąd. IC (In Character) Twoja postać nie ma pojęcia o tym gdzie osiedlają się gangsterzy. Nie wiesz też kto należy do półświatka przestępczego przez co nie możesz po prostu pojawić się na dzielnicy danej organizacji i zapytać czy możesz do gangu - to naprawdę słabe bo na dobrą sprawę nie wiesz o jego istnieniu. Jest to nierealne i odbiegające od rzeczywistości przez co w 9 na 10 przypadków zostaniesz uznany za kogoś kto po prostu przysłowiowo robi sobie jaja za co możesz zostać upomniany przez ekipę bądź też narobisz sobie problemów IC. 

 

Najrozsądniej będzie jak po prostu bezpośrednio zgłosisz się do jednego z Housing Projektów. W ten sposób łatwiej przyjdzie Ci się zaaklimatyzować i zrozumieć klimat organizacji przestępczych. Dodatkowo zapraszam do naszych poradników - znalazłam dla Ciebie jeden z wielu, który odpowie na większość pytań, tutaj.


 • 3


#3203472 Progresja uprawnień + walki o strefy

Napisane przez * Kasiek w 29/11/2018 - 19:49

Hi, w związku z falą pytań do ekipy dotyczących systemu progresji jak i samej walki o strefy wynikającej z reorganizacji grup przestępczych sporządziliśmy dla wszystkich zainteresowanych temat zawierający wszystkie istotne informacje.

 

PROGRESJA UPRAWNIEŃ:

By posiadać pełne uprawniania grupy przestępczej organizacja musi zdobyć 5 wyznaczonych do tego celu stref odpowiadających za progresje uprawnień. W tym celu wybraliśmy ze wszystkich terenów 20 konkretnych zaznaczonych żółtym kolorem na załączonym obrazku poniżej. Tylko te strefy odpowiadają za progresje i gwarantują zwiększenie uprawnień grupy:

GnkCP8z.jpg

Reszta stref które nie zostały oznaczone kolorem żółtym na załączonej powyżej mapce to strefy nieprogresywne bądź też neutralne(niekiedy przypisane pod panele biznesów/rodzinek). Strefy nieprogresywne zdobywamy celem zbliżenia się do stref progresywnych, bądź ściągania haraczy, zbierania daniny itp. Chcąc przejąć strefy nieprogresywne, nie potrzebujemy mieć styczności z nimi - oczywiście to tyczy się tylko stref na South Central, nie centrum.(Granicą South Central jest prosta ulica zaczynająca się na Unity Station a kończąca w lewym narożniku Glen Park, tuż pod wjazdem w kierunku splotu autostrad.)

 

Maksymalna ilość stref odpowiadających za progresie uprawnień to 5.

Maksymalna ilość stref nieprogresywnych możliwa do zdobycia, poza progresami to 9.

Łączna ilość wszystkich stref możliwa do zawłaszczenia to 14.

 

Poniżej przedstawiamy Wam obecną progresje uprawnień zależnej od ilości przejętych stref progresywnych:

1 Strefa
> Dostęp do zamawiania skinów
> Dostęp do zamawiania akcesoriów przestępczych
> Tagowanie
> Możliwość otrzymywania najmniejszego PayDaya
 

2 Strefy
> Character Kill na członkach grupy
> DM bez kontrataku
 
3 Strefy
> /zabierz na cywilach na własnych strefach
 
4 Strefy
> /zabierz na policjantach na własnych strefach
> Wstrzykiwanie komuś substancji
> Dostęp do droższego zamawiania broni/dopingu/amunicji
 
5 Stref
> Zabieranie HP pojazdom podczas strzelania w nie
> Grupy, które ukradną Wam paczkę, odbiorą Wam tanie zamawianie przedmiotów

 

 

WALKA O STREFY:

Walkę o strefę rozpoczyna się przez zebranie tyle osób, ile macie stref i rzucenie koktajlu molotova na danym terenie wrogiej grupy w dni nieparzyste w godzinach 18:00-21:00. W momencie rzucenia wyzwania, członkowie wrogiej organizacji otrzymują powiadomienia push o rozpoczęciu walki za 30 minut - mogą się zorganizować i stawić Wam czoło. Przez następne 15 minut obie grupy mają możliwość zdobywania punktów.

 

Punktacja:

 • Pobyt na strefie (poza budynkami) - 1 punkt za osobę za minutę. (5 osób * 13 minut = 65 punktów)
 • Zabójstwo członka wrogiej grupy (nawet poza strefą) driveby - 50 punktów
 • Zabójstwo członka wrogiej grupy (nawet poza strefą) w inny sposób - 100 punktów
 • Wygranie wyścigu, w którym brał udział członek wrogiej grupy - 50 000 punktów
 • Tagowanie - do ustalenia
 • Punkty naliczają się tylko wokół atakowanej strefy.
 • Wymogi do przejęcia strefy:

 • Ilość nabitych punktów musi być większa niż (ilość posiadanych stref * 8), ale nie mniej niż 50.
 • Musicie mieć więcej nabitych punktów niż druga grupa.
 • Jeżeli strefa progresywna jest neutralna należy zgłosić chęć podjęcia walki o nią na kanale liderów org. przestępczych (discord), która zostanie rozpatrzona przez administracje. Po ewentualnej akceptacji administracja wraz z dwoma liderami organizacji wybiera dzień, godzinę oraz formę walki:

 • Ustawka
 • Wyścig
 • Shootout
 • Jeżeli jesteś liderem/viceliderem organizacji a nie ma Cię na kanale liderów org. przestępczych (discord) to koniecznie poinformuj o tym jednego z administratorów lub bezpośrednio * Kasiek.

   

   

   

   

  Credits:

  BM, Kasiek, Ivanek + GM.

   

   


  • 21


  #3202869 [Zrealizowano][SKARGA] Blacktown Jokers, Barbarians, B.W.A(?)

  Napisane przez * Kasiek w 25/11/2018 - 19:34

  Skargę uważam za zrealizowaną tutaj


  • 0


  #3202850 [Zrealizowano][SKARGA] Barbarians, Blacktown Jokers, Amarillo Barrio Azteca

  Napisane przez * Kasiek w 25/11/2018 - 18:58

  Skargę uważam za zrealizowaną tutaj


  • 3


  #3202838 [Zrealizowano][Skarga] Organizacja Barbarians i Crew THE HOOLS

  Napisane przez * Kasiek w 25/11/2018 - 18:33

  xFreshu - Większość wątków, które rozstały ujawnione są słuszne i zostałeś już za to ukarany w przeszłości. Mimo to na światło dzienne wyszło kilka nowych występków. Wspólnie z dwoma innymi administratorami podjęliśmy decyzje, że dostajesz permanentną klątwę oraz blokadę organizacji przestępczych. Radzę przemyśleć swoje zachowanie, zrezygnować z takich kontaktów i zacząć grać czysto, normalnie. Kolejny raz szansy nie dostaniesz.

   

  FizolToKrol - Ban - Ukrywa osoby mające na celu zaburzenie gospodarki serwera (boty) + powiązania z szkodnikami/cheaterami. W dodatku konto najprawdopodobniej zmieniło właściciela. Podkreślam, że nie jest to tak istotne biorąc pod uwagę całokształt i Twoją podstawę IG. 

   

  NISZCZY - Ban - Współpraca ze szkodnikami, ukrywanie ich + MG. Twoja postawa IG i obecna mentalność sprawia, że nie wierzę w jakąkolwiek zmianę. 

  .

  Kubzoon - Ban - Współpraca ze szkodnikami i cheaterami. W dodatku ukrywanie ich + używanie niedozwolonych modyfikacji.

   

  Tyymbark- Ban - Niekontrolowanie biznesów, które działają na szkodę gospodarki serwera. Panele zrzeszające szkodników i cheaterów.

   

  veverka- Ban - Niekontrolowanie biznesów, które działają na szkodę gospodarki serwera. Panele zrzeszające szkodników i cheaterów.

   

  Maximus99LBN- Ban - MK zbanowanego gracza.

   

  Bubleczekzpw- Ban - Kupno/Przyjęcie majątku od postaci 229825.

   

  kubus420 - Ban - Zabieram pozwolenie. Dalej korzystasz z niedowolnych modyfikacji, brawa za zmarnowanie szansy. 

   

  kekeshi0 - Ban - Ukrywanie szkodników/cheaterów - zrzeszanie ich pod panelem org. przestępczej, której nie byłeś wstanie ogarnąć przez tak długi czas. Pod panelem istna samowolka oraz nagminne łamanie regulaminu. Poziom IG graczy grających pod tym panelem naganny i niepiętnowany przez lidera ani vicelidera. Do tego dochodzi słynny filmik (nie został tutaj zamieszony ale Ty wiesz o co chodzi) z przekładania akcji IC na OOC - informowanie graczy na discordzie o nie wchodzeniu do gry + /q.

   

  Organizacja Barbarians zostaje usunięta. 


  • 30


  #3196505 [Zrealizowano]SKARGA DIXI FAMILY

  Napisane przez * Kasiek w 30/09/2018 - 16:02

  Autora skargi proszę przede wszystkim o poinformowaniu liderów wszystkich zamieszanych w to organizacji. Osoby, które są powiązane ze sprawą mogą wypowiadać się za zgodą swoich liderów. To jak wypowiadacie się na forum czy w grze jest wizytówką waszej organizacji.

  Przestrzegam również przed wszelkimi próbami wywoływaniem w tym temacie wojen. Odnoście się do siebie z kulturą i szacunkiem - argumentując każdą wypowiedz i nie pomijając zarzutów jakie zostały Wam postawione przez autora skargi. 

   

  P.S Skupcie się na odnoszeniu się do zarzutów. Obecnie są cztery skargi na organizacje przestępcze, w których zostały poruszone przeróżne kwestie. Proszę nie mieszajcie tematów i odnoście się bezpośrednio do zarzucanych Wam czynów. 


  • 8


  #3196502 [Zrealizowano][SKARGA] Barbarians, Blacktown Jokers, Amarillo Barrio Azteca

  Napisane przez * Kasiek w 30/09/2018 - 15:46

  https://net4game.com...onciarze-w-org/ - dorzucę żeby władze przypadkiem nie przegapiły tak ważnego materiału dowodowego.

  Materiał zaprezentowany w tym temacie również jest brany pod uwagę w tej obszernej skardze. 


  • 1


  #3196501 [Do BM] Cheaterzy i multikonciarze w org.

  Napisane przez * Kasiek w 30/09/2018 - 15:44

  Temat zamykam i dziękuje za zgłoszenie. Wszystkie materiały przydadzą się w skargach, które obecnie trafiły do wglądu społeczności. 


  • 5


  #3196493 [Zrealizowano][SKARGA] Blacktown Jokers, Barbarians, B.W.A(?)

  Napisane przez * Kasiek w 30/09/2018 - 15:01

  Autora skargi proszę przede wszystkim o poinformowaniu liderów wszystkich zamieszanych w to organizacji. Osoby, które są powiązane ze sprawą mogą wypowiadać się za zgodą swoich liderów. To jak wypowiadacie się na forum czy w grze jest wizytówką waszej organizacji.

  Przestrzegam również przed wszelkimi próbami wywoływaniem w tym temacie wojen. Odnoście się do siebie z kulturą i szacunkiem - argumentując każdą wypowiedz i nie pomijając zarzutów jakie zostały Wam postawione przez autora skargi.

   

   

  P.S: Skarga bardzo spokrewniona z inną, którą obecnie się zajmuje przez co chętnie rozpatrzę obie.


  • 7


  #3196490 [Zrealizowano][Skarga] Organizacja Barbarians i Crew THE HOOLS

  Napisane przez * Kasiek w 30/09/2018 - 14:53

  Po zapoznaniu się ze skargą i wyrywkowym sprawdzeniu niektórych wątków okazuje się, że skarga jest po części słuszna. W związku z tym akceptuje ją i wrzucam do wglądu społeczności.Osoby w niej wymienione zostaną bezpośrednio powiadomione o skardze przeze mnie. Natomiast wszystkie osoby, które są w jakikolwiek sposób powiązani lub mogą nas przybliżyć do prawdy otrzymują możliwość wypowiadania się. 

   

  Przestrzegam jednak przed wszelkimi próbami wywoływaniem w tym temacie wojen. Proszę abyście oskarżeni odnieśli się do KAŻDEGO zarzucanego Wam czynu. 


  • 7


  #3196488 [Zrealizowano][SKARGA] Barbarians, Blacktown Jokers, Amarillo Barrio Azteca

  Napisane przez * Kasiek w 30/09/2018 - 14:41

  Autora skargi proszę przede wszystkim o poinformowaniu liderów wszystkich zamieszanych w to organizacji. Osoby, które są powiązane ze sprawą mogą wypowiadać się za zgodą swoich liderów. To jak wypowiadacie się na forum czy w grze jest wizytówką waszej organizacji.

  Przestrzegam również przed wszelkimi próbami wywoływaniem w tym temacie wojen. Odnoście się do siebie z kulturą i szacunkiem - argumentując każdą wypowiedz i nie pomijając zarzutów jakie zostały Wam postawione przez autora skargi.
  • 16


  #3196435 Zostań członkiem ekipy net4game!

  Napisane przez * Kasiek w 30/09/2018 - 03:25

  RmZtvZb.png

  Hej!

  Mam przyjemność zakomunikować, że ponownie udostępniamy Wam możliwość złożenia podania, które pozwoli Wam dołączyć do grona naszej ekipy na stanowisko GameMastera SA-MP. Standardowym zadaniem na tym stanowisku jest przede wszystkim pilnowanie porządku w świecie gry, dbanie o wizerunek serwera jak i ścisła współpraca z całym zespołem. 

   

  Moja skrzynka będzie otwarta przez cały czas, a więc możecie nadsyłać do nas swoje aplikacje w dowolnym momencie. W chwili, gdy znów będziemy rozglądać się za nowymi twarzami do naszej ekipy - z całą pewnością przejrzymy wszystkie wiadomości i zaproponujemy współpracę graczom, którzy złożyli najciekawsze podania.

   

  Poszukujemy przede wszystkim osób wyróżniających się poniższymi cechami:

 • sprawiedliwość;
 • cierpliwość;
 • umiejętność pracy w grupie;
 • komunikatywność (wymagany mikrofon);
 • uprzejmość;
 • odpowiedzialność;
 • stanowczość;
 • schludność (estetyka wypowiedzi + poziom IG);
 • bezinteresowna chęć pomocy innym;
 •  

   

  Jeśli uważasz, że spełniasz podstawowe wymagania i jesteś otwarty, pozytywnie nastawiony do życia z głową pełną pomysłów - napisz do nas podanie! W tytule e-maila uwzględnij "[Podanie] GameMaster". Natomiast w treści zamieść link do własnego konta globalnego wraz z adnotacją, która ma za zadanie przekonać nas dlaczego mamy zaufać i powierzyć to stanowisko właśnie Tobie!

   

  Swoje podania wysyłajcie na adres e-mail:

  kasiek@net4game.com

   

  Autorzy podań, które nas zainteresują otrzymają krótką wiadomość zwrotną wraz z dalszymi instrukcjami za pośrednictwem forumowej skrzynki PW. Dodatkowo zalecamy dołączenie do naszego komunikatora discord, ponieważ w przypadku pozytywnej weryfikacji podania otrzymasz dostęp do wymaganego kanału ekipy. Nie zapomnij również o aktywowaniu 2FA na naszym forum oraz discordzie - jest to niezbędny element podczas przyjmowania nowych osób w szeregi naszego zespołu!

   

  Na koniec pragnę zaznaczyć, że na pozytywne rozpatrzenie podania składa się wiele czynników. Z pewnością nie są to przegrane godziny, liczba GameScore czy ilość znajomych popierających nas na serwerze. Większość z Was pewnie zdaje sobie sprawę z tego, że te trzy rzeczy nie zawsze odzwierciedlają wiedzę i potencjał danego kandydata. Głównie interesują nas predyspozycje, postawa danej osoby jak i to to co reprezentuje sobą w grze i forum. Zwracamy również uwagę na środowisko w jakim przebywa, włącznie z historią kar. 

   

   

   

   

  Powodzenia!   :)


  • 40


  #3195632 Rozwalenie pojazdów przez czitera, stary temat.

  Napisane przez * Kasiek w 22/09/2018 - 12:00

  Nawet głupiego auta dla gracza naprawić nie mogą przez czitera...

  Co za bzdury. Skąd taka informacja? Dla przykładu wczoraj osobiście wchodziłam w nocy na serwer, aby pomóc graczom którzy ucierpieli przez cheatera. Gracze odzyskali HP a ich auta zostały naprawione w przeciągu pół godziny od całego zdarzenia. Zawsze pomagamy w takich przypadkach a jeżeli cokolwiek zostało przeoczone to od tego jest ten dział.

  Wracając do samego tematu: Przykro nam z powodu zaistniałej sytuacji. Zweryfikuje logi pojazdu i skontaktuje się z Tobą na pw w celu ewentualnej naprawy.
  • 0


  #3195502 Skiny.

  Napisane przez * Kasiek w 20/09/2018 - 21:19

  Hej, dzięki za zgłoszenie. Do końca tego tygodnia postaram się zabrać głos w tej sprawie. Z góry przepraszam również za odpowiedz po takim czasie ale z jakiegoś powodu ten temat został przeniesiony i szczerze mówiąc pewnie nam umknął. ;)

  Do tego czasu możecie składać wszelkie propozycje odnośnie skinów i ras w tym temacie.
  • 3