Jump to content

  • Sign In   
  • Create Account »
  • View New Content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Kasiek

Member Since 01/12/2012
Offline Last Active 06/05/2019 13:04
***--

Posts I've Made

In Topic: Odzyskiwanie hasła.

24/02/2019 - 20:24

Usuń tego screena - nie udostępniaj publicznie swojego emaila. Tak jak wspomniałam w poprzedniej wiadomości funkcja odzyskiwania hasła działa tylko i wyłącznie gdy zarejstrowałeś swój e-mail na gmailu. Twój jest na innej domenie przez co nie możesz odzyskać hasła. Przeczytaj jeszcze raz mojego posta wyżej bo w nim dokładnie wyjaśniłam Ci co trzeba zrobić.

Jeżeli cały czas masz ten sam komputer i nie zmieniałeś dostawcy internetu to możliwe, że jest szansa na odzyskanie starego konta. Wejdź teraz do gry i stwórz na serwerze postać. Zaloguj się na niej do gry na chociażby minutkę a potem podaj tutaj w temacie nick tej postaci. Administracja porówna dane logowania i udzieli Ci jasnej odpowiedzi w kwestii odzyskania Twojego konta.

@edit: Widze że masz już postacie na których grasz. Nie rób kolejnej, porównają sobie na podstawie tych które już masz. ;)

In Topic: [Szukam] Ludzi do organizacji - Black Disciples

24/02/2019 - 20:00

Ooo ciekawie się zapowiada. Chętnie wpadnę jak odzyskam laptopa. Powodzenia! :hug:

In Topic: Bug gry i zniszczony przez to pojazd

23/02/2019 - 11:02

Hej,

Użytkownik ponosi odpowiedzialność za niepoprawnie funkcjonujące łącze lub oprogramowanie po stronie użytkownika. To że tekstury Ci się nie wczytały nie jest problemem ze strony serwera. Wątpię, że którykolwiek admin naprawi Ci pojazd z takiego powodu.

In Topic: Odzyskiwanie hasła.

23/02/2019 - 10:54

Hej,

Funkcja odzyskiwania hasła działa jedynie jeżeli zarejstrowałeś swój e-mail na gmailu. Natomiast samo odzyskanie konta przez administracje jest możliwe jedynie wtedy gdy wszystkie dane z Twojego starego konta typu IP i wersja gry nie uległy zmianie oraz pokrywają się z obecnym kontem. Administrator dla pewnosci może zadać kilka pytań związanych ze starym kontem ale nie zajmie się sprawą jeżeli dane o których wspominałam wcześniej uległy zmianie.

Sam odpowiedz sobie na pytanie czy przez ten cały czas zachowałeś to samo IP i wersje gry. Jeżeli tak jest (w co wątpię bo ostatni raz logowałeś się w 2013r) to zrób niepodpisaną postać, zaloguj się na chwilkę na serwer a potem podaj nick postaci tutaj w tym temacie. Wtedy wszystko sobie porównają i odzyskają konto jeżeli będą wstanie udowodnić w 100% że rzeczywiście Ty jesteś jego właścicielem. W innym wypadku nie odzyskasz konta i będziesz musiał grać na tym.

In Topic: Confirmed cheater

15/02/2019 - 20:42

Opisz w jakich okolicznościach dostałeś systemowke - co ją spowodowało. Ułatwi to prace osobie sprawdzającej Twoje logi. :>