Skocz do zawartości

  • Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Kasiek

Rejestracja: 01/12/2012
Poza forum Ostatnio: dziś, 14:28
***--

Moje posty

W temacie: Lista usuniętych organizacji przestępczych.

13/12/2018 - 00:29

Nazwa organizacji: Groves
UID grupy: 12871
Owner: Sebson
Powód usunięcia: Bardzo słaba postawa lidera organizacji przestępczej. Brak odpowiedzialności wobec członków grupy, którzy nagminnie łamią regulamin. Liczne kary oraz skargi na członków organizacji jak i samego lidera. Grupa która nie wnosi nic dobrego.

W temacie: Prosze o pomoc

02/12/2018 - 12:25

Z góry wybacz za doświadczonego gracza, który stara się wprowadzić Cię w błąd. IC (In Character) Twoja postać nie ma pojęcia o tym gdzie osiedlają się gangsterzy. Nie wiesz też kto należy do półświatka przestępczego przez co nie możesz po prostu pojawić się na dzielnicy danej organizacji i zapytać czy możesz do gangu - to naprawdę słabe bo na dobrą sprawę nie wiesz o jego istnieniu. Jest to nierealne i odbiegające od rzeczywistości przez co w 9 na 10 przypadków zostaniesz uznany za kogoś kto po prostu przysłowiowo robi sobie jaja za co możesz zostać upomniany przez ekipę bądź też narobisz sobie problemów IC. 

 

Najrozsądniej będzie jak po prostu bezpośrednio zgłosisz się do jednego z Housing Projektów. W ten sposób łatwiej przyjdzie Ci się zaaklimatyzować i zrozumieć klimat organizacji przestępczych. Dodatkowo zapraszam do naszych poradników - znalazłam dla Ciebie jeden z wielu, który odpowie na większość pytań, tutaj.


W temacie: [Zrealizowano][SKARGA] Blacktown Jokers, Barbarians, B.W.A(?)

25/11/2018 - 19:34

Skargę uważam za zrealizowaną tutaj


W temacie: [Zrealizowano][SKARGA] Barbarians, Blacktown Jokers, Amarillo Barrio Azteca

25/11/2018 - 18:58

Skargę uważam za zrealizowaną tutaj


W temacie: [Zrealizowano][Skarga] Organizacja Barbarians i Crew THE HOOLS

25/11/2018 - 18:33

xFreshu - Większość wątków, które rozstały ujawnione są słuszne i zostałeś już za to ukarany w przeszłości. Mimo to na światło dzienne wyszło kilka nowych występków. Wspólnie z dwoma innymi administratorami podjęliśmy decyzje, że dostajesz permanentną klątwę oraz blokadę organizacji przestępczych. Radzę przemyśleć swoje zachowanie, zrezygnować z takich kontaktów i zacząć grać czysto, normalnie. Kolejny raz szansy nie dostaniesz.

 

FizolToKrol - Ban - Ukrywa osoby mające na celu zaburzenie gospodarki serwera (boty) + powiązania z szkodnikami/cheaterami. W dodatku konto najprawdopodobniej zmieniło właściciela. Podkreślam, że nie jest to tak istotne biorąc pod uwagę całokształt i Twoją podstawę IG. 

 

NISZCZY - Ban - Współpraca ze szkodnikami, ukrywanie ich + MG. Twoja postawa IG i obecna mentalność sprawia, że nie wierzę w jakąkolwiek zmianę. 

.

Kubzoon - Ban - Współpraca ze szkodnikami i cheaterami. W dodatku ukrywanie ich + używanie niedozwolonych modyfikacji.

 

Tyymbark - Ban - Niekontrolowanie biznesów, które działają na szkodę gospodarki serwera. Panele zrzeszające szkodników i cheaterów.

 

veverka - Ban - Niekontrolowanie biznesów, które działają na szkodę gospodarki serwera. Panele zrzeszające szkodników i cheaterów.

 

Maximus99LBN - Ban - MK zbanowanego gracza.

 

Bubleczekzpw - Ban - Kupno/Przyjęcie majątku od postaci 229825.

 

kubus420 - Ban - Zabieram pozwolenie. Dalej korzystasz z niedowolnych modyfikacji, brawa za zmarnowanie szansy. 

 

kekeshi0 - Ban - Ukrywanie szkodników/cheaterów - zrzeszanie ich pod panelem org. przestępczej, której nie byłeś wstanie ogarnąć przez tak długi czas. Pod panelem istna samowolka oraz nagminne łamanie regulaminu. Poziom IG graczy grających pod tym panelem naganny i niepiętnowany przez lidera ani vicelidera. Do tego dochodzi słynny filmik (nie został tutaj zamieszony ale Ty wiesz o co chodzi) z przekładania akcji IC na OOC - informowanie graczy na discordzie o nie wchodzeniu do gry + /q.

 

Organizacja Barbarians zostaje usunięta.