Skocz do zawartości

  • Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Kasiek

Rejestracja: 01/12/2012
Poza forum Ostatnio: 18/02/2019 22:09
***--

Moje posty

W temacie: Confirmed cheater

15/02/2019 - 20:42

Opisz w jakich okolicznościach dostałeś systemowke - co ją spowodowało. Ułatwi to prace osobie sprawdzającej Twoje logi. :>

W temacie: [Do administracji] Kupno domu i właściciele

15/02/2019 - 20:41

Nie cofną Ci tego. Niestety ale nie pierwszy i nie ostatni gracz tak ma. Z pewnością trzeba coś z tym zrobić i wprowadzić coś w formie komunikatu informującego o liczbie właścicieli podczas zakupu budynku.

Póki co na przyszłość polecam pytać o takie rzeczy na /w bo gracz nie może Cię okłamać w takiej kwestii.

W temacie: Brak zmiany nicku po ślubie.

15/02/2019 - 20:37

Administracja Ci tego nie zmieni co nie zmienia faktu, że trzeba wprowadzić komunikat informujący o zajętym nicku. Na przyszłość po prostu sprawdzaj takie rzeczy przed ślubem.

Teraz jedyne co możesz zrobić to zmienić nick za pomocą zdrapki na zmianę nicku. Pozdrawiam. ;)

W temacie: Niepisane zasady GameMasterów - pytanie dla Zarządu

17/01/2019 - 23:22

Witaj,

Na początku chciałabym zaznaczyć, że regulamin nie jest po to aby szukać w nim paragrafów na innych graczy czy też luk pozwalających na „nietykalność” czy uprzykrzanie gry innym. Właśnie dlatego Ci którzy grają z nami od lat pamiętają jak swojego czasu regulamin został całkowicie usunięty a gracze opierali się tylko i wyłącznie na ostatecznej decyzji ekipy. To oczywiście nie oznaczało, że przez ten okres nie było żadnych zasad. Nie mamy zamiaru tworzyć regulaminu, który zawiera każdą możliwą sytuacje bo po pierwsze nikt nie przeczyta tak obszernego regulaminu a po drugie i tak nie sposób opisać wszystkiego. Zawsze znajdzie się sposób na to, aby coś ominąć czy próbować wykorzystać w celu uprzykrzenia gry innym.

Z myślą o tym w głównym regulaminie serwisu znajdziesz wpis mówiący o tym, że we wszystkich sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem, decyzja i interpretacja zasad należy do administracji net4game.com. Ekipa nie podejmuje pochopnych wniosków - mamy osobne kanały stworzone właśnie do podejmowania decyzji w sprawach nieuregulowanych regulaminem. Liderzy organizacji przestępczych doskonale zdają sobie z tego sprawę gdyż każdy z nich jest na konferencji liderów org. przestępczych discord wraz z administracją oraz członkami ekipy należących do grupy crime-team. Tam nie ciężko zauważyć jak wyznaczeni do tego celu członkowie ekipy przekazują ostatecznie podjęte decyzje czy polecenia. Tak samo dzieje się w grze gdzie nie należy lekceważyć poleceń ekipy zasłaniając się faktem, że czegoś nie ma w regulaminie. A sam wiesz, że gdybyś tego nie zlekceważył to z pewnością nie byłoby tego tematu ani samej kary.

Reasumując kara jest słuszna jak i decyzja podjęta przez członków ekipy. Oczywiście masz prawo do apelacji czy też wyjaśnienia całego zajścia z osobą nadającą karę lub/i ze mną.

W temacie: Kasiek ♛

05/01/2019 - 16:00

Smacznego piccolo, Kasiu  :)
 
3905960.jpg

  
Dzięki i wzajemnie! Piccolo forever. :hug:

O nie nie, wypraszam sobie! Z czym kłamię?!

Nie kłam chociaż w nowym roku!!
 

Wytam

Wytam