Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Wanderer

Member Since 23/03/2012
Offline Last Active 05/01/2020 14:39
***--

Topics I've Started

Albion Online

27/04/2019 - 00:45

Strzała. Zacząłem grać w tą gierkę z kumplami, spodobała nam się i chcemy konkretniej działać. Szukamy graczy do naszej bandy. Zgłaszajcie się na PW albo pod tematem, pozdrawiam.
 

 

[w=nie używaj reflinków]


Zdrapka na rodzinkę

11/04/2019 - 20:08

Strzała. Szukam kogoś kto sprzeda mi zdrapkę na rodzinkę w dobrej cenie.  ;) Piszcie na PW.


[Odrzucono][Skarga]Harimau

29/03/2019 - 17:36

Link do profilu/postaci raportowanego/raportowanych: https://net4game.com...176636-harimau/

Nazwa postaci raportowanego/raportowanych: Keyshawn_Peal

Opis sytuacji: Poniższy film wskazuje na to, że gracz używa niedozwolonych modyfikacji. Widocznie mimo otrzymania drugiej szansy na grę na tym serwerze niczego się nie nauczył. Oskarżam tego gracza o używanie niedozwolonej modyfikacji zwanej podpalaczem. Na filmie widać jak gracz przerywa animację turlania się. Ważnym elementem jest też przełączenie się broni w tym momencie co jest z tego co mi wiadomo charakterystyczną cechą tej niedozwolonej modyfikacji. Nie może być tu mowy o żadnym przypadku. Ten gracz już wcześniej miał styczność z modyfikacjami dającymi mu przewagę. Już z samego początku ta sytuacja wydała mi się podejrzana jednak film, który wstawił oskarżony rozwiał moje wątpliwości.

 

Podobna sytuacja miała w miejsce w tej skardze -> https://net4game.com...ovskii/?hl=djuk

 

Zrzuty ekranu wrzucone na imgur.com: (obowiązkowe)

Spoiler

 


Ferrum

15/03/2019 - 22:54

Czołem. Ferrum super sprawdza się w roli administratora. Ostatnio bardzo mi pomógł przy organizacji MONEY IN THE BANK. Współpraca 10/10, polecam.


[EZ][Zrealizowano]MONEY IN THE BANK

05/03/2019 - 19:56

giphy.gif

 

Hi. Przedstawiam Wam epizodyczny event MONEY IN THE BANK, który jest organizowany z myślą o frakcjach porządkowych polegający na napadzie na bank. W niedzielę (10.03.19) o godzinie 19:00 do siedziby jednego z banków mieszczącej się na dzielnicy Little Mexico wtargnie grupa napastników w celach rabunkowych. Jedna z ekspedientek zdoła kliknąć guzik alarmowy i w ten sposób powiadomić służby porządkowe. Zadaniem dla frakcji będzie obstawienie terenu i negocjowanie z napastnikami.

 

Interakcja na linii napastnik - frakcja odbędzie się na wysokim poziomie RP.

 

Nie chodzi w nim o odbicie zakładników i likwidacje napastników. Negocjacje, strach i obawa przed konsekwencjami każdego ruchu. Pamiętajcie! Każdy, zły ruch może doprowadzić do zgonu jednego z zakładników i późniejszej krytyki w social media.

 

Chcesz wesprzeć to przedsięwzięcie i się w jakiś sposób zaangażować? Zapraszam na moje PW. Mile widziani są gracze chcący się wcielić w jakąś epizodyczną postać związaną z wydarzeniem. Ekipa telewizyjna? Pracownik banku odpowiedzialny za public relations? Śmiało, pisz.