Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

siemka z tej strony lny

Member Since 01/10/2010
Offline Last Active 08/11/2015 17:23
***--

Posts I've Made

In Topic: League of Legends

11/07/2014 - 14:35

EUW Stories - never end.
u1gdgKe.png


Lunej, lunej... Błędy błędami, ale brak umiejętności lasthitowania grając adc, czy pushowanie 1vs3 pod wieżę przeciwnika tylko dlatego, że ja mam tarczę którą mogę zasłonić kilka autoataków jest chyba idiotyzmem i powinno być karane. Tak samo krzyczenie że zabieram mu duże miniony gdy mam stacki w Relic Sheldzie, bo jak to, on będzie miał mniej CS'ów. Jakie jeszcze są dziwne zachowania? ADC przegrywa 0/10, przeciwnik ma 2x więcej CS'ów, a mimo to on sobie wchozdi na pewniaka zaraz pod wieżę i później dziwi się że padł i chce reportować każdego. Rozumiem, trudne dni, błędy - każdy je popełnia, ale przez cały mecz trollować i wykonywać akcje które mnie, jako dość doświadczonemu supportowi nigdy się nie śniły, w najgorszych koszmarach - to jest coś nie tak.

Dark, dark... Tak czy siak pozostaję przy tym, że jest dobrze jak jest - brak możliwości karania za nieumiejętną grę. : ) To tylko gra, która ma sprawiać przyjemność oraz gra, w którą każdy może grać, niezależnie od umiejętności. Po to są ligi, które odzwierciedlają umiejętności graczy. W 95% poprawnie określają umiejętności i wątpię, żeby te 5% ciągle Ci się trafiało.


In Topic: League of Legends

11/07/2014 - 09:21

Tutaj się kolego mylisz, za to, że ktoś nie potrafi grać powinno się czasem karać, bo mając 30 lvl grając na jakimś tam poziomie pewnych błędów robić się nie powinno. Nie mówię o banach i tym podobnych, ale coś się należy. Nie siedzę ledwo w goldzie, bo w platynce i nie ledwo.

Ludzie maja czasem zle dni, popelniaja bledy, ktore ZAPEWNE TY TEZ POPELNIASZ CZASAMI i od razu ma byc ukaranym? No i tez zasadnicze pytanie, platyne uwazasz za high elo czy jak? Bo po tym, co piszesz, tak wnioskuje.


In Topic: League of Legends

10/07/2014 - 10:21

no spoko, co do kataryny okej - tu się zgodzę, że powinna być ukarana, ALE, co z tego, że najlepszym graczem w teamie jes support?


In Topic: Role Play guide

10/07/2014 - 09:06

When you're using /me, you should be using present simple, not present continuous or past simple as you showed there. ex. /me looks at john, /me throws the ball at john etc. different's to /do, cause there you're using anything you think it's correct at any moment.


In Topic: League of Legends

09/07/2014 - 19:10

To się nazywa unskill, który również powinien być karany, a nieumiejętność w komunikacji i forsowanie zbytnie swojego zdania też powinno być karane. Rybka jak to nazywa, takie zachowanie powinno być karane.

i co? chcesz kogoś karać za to, że nie potrafi grać? nie rozśmieszaj mnie, lol. Sam zapewne siedzisz ledwo, co w goldzie i pierdzielisz takie głupoty.