Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

rysieku

Member Since 01/07/2009
Offline Last Active 22/05/2014 16:44
-----

Posts I've Made

In Topic: [Odrzucono][SKARGA] GM RdK

19/05/2010 - 20:50

Ten RdK wogóle boi się kary , złożyłem skargę , on wypowiedział się że niby kłamie i zamknął temat . Logi wszystko potwierdzą , ten RdK to jakiś nadpobudliwy 24/7 przed kompem , sam nawet wpadł pisząc odpowiedz na "CO byś zrobił gdyby zadzwonił do ciebie kolega i powiedział jest cieżko ranny" , jego odpowiedz ? - pojechał bym autobusem *smiech* , koleś nie odróżnia życia realnego od H-RP.

Po za tym teraz się mści na mnie za tą skargę a o to dowód :.
Ostrzeżenie RdK (Ivan Gordillo) Brak reakcji na powazny wypadek. 19/05/2010, 21:42

Jaki poważny wypadek ? , lekko zahaczyłem o samochód nawet nie wywróciłem się (byłem na skuterku ) , a on mi jeszcze Ostrzeżenie dał , powinień mi uwagę zwrócić a nie od razu karać , jutro do tego złożę apelacje .

A co do adminowania RdK powinień zostać ograniczony , gościu nie wie co robi , miota ajotami , blokadami , banami na lewo i prawo .

In Topic: [Odrzucono][Skarga na GM]RDK

19/05/2010 - 13:16

Znając sprawę to szpital i tak by z tego nic nie zrobił , po całym zdarzeniu poszedłem do szpitala a tu co ? gośc leży pobity nie przytomny , było 10 lekarzy i nic nie zrobili z tym wkońcu gościu sobie poszedł .

Co do słusznej kary na spam /report , to nie był do końca spam , było wysłanych 5 wiadomości odnośnie całej akcji , a nie jakiś spraw OOC.

In Topic: [Odrzucono][Skarga na GM]RDK

18/05/2010 - 16:51

Słusznej? Oczywiście, RdK oglądał graczy na reconie i zobaczył spirintującego osobnika po środku drogi - Postaw się w roli GameMastera. Taki GameMaster nie ma obowiązku sprawdzać po co on biegnie i dlaczego - Nawet nie musi, może po prostu dać karę i już

-Oglądał graczy na Reconie ? , chyba zobaczył /report i od razu bez przemyślenia sprawy dał mu Blokadę , i POWINIEN SIĘ GO ZAPYTAĆ dla czego biegnie , WKOŃCU DAŁ MU BLOKADĘ , a taka blokada strasznie utrudnia grę , to jego obowiązkiem było sie dowiedzieć dla czego biegł .

jakby ten co dostał karę miał opis - Jest zdenerowowany i zestresowany, widocznie gdzieś się śpieszy.

-Hhahahaha , człowieku nie podlizuj się sam wpadłeś , coś ci to nie idzie miał dać "/opis Jest zdenerwowany i zestresowany" i to miało by go uchronić przed blokadą ? *SMIECH dużyyyy* .

I nie mów, że nie można przeczytać podczas kręcącego się ekranu - Jakoś ja z łatwością to umiem, a nie mam idealnego wzroku.

-Omgf , kolejny który jest IDEALNY i umi wszystko przeczytać to dawaj cwaniaku wbiję ci na BW , potem napiszę ". coś tam" i spróbujesz to odczytać , to zależy od specyfikacji monitora i rozdzielczości gry.
Próbujesz tym wytłumaczyć , że celowo nie chciałem przeczytać tego co napisał RDK na "." ? ... W logach nawet będzie zapisane ". co?" , nie byłem w ŻADNYM STANIE przeczytać i dodaję że RDK napisał ". i tutaj dużo tekstu " , po czym olał sprawę i poszedl wszystko trwało nie całe 20 sec ...

a co ta skarga? Na to, że niesłusznie nadał karę? Jeśli tak to zapraszamy do Apelacje od kar.

-Czytanie z zrozumieniem drogi "POLONISTO" , gdybyś umiał czytać z zrozumieniem to byś dowiedział się dlaczego jest napisana ta skarga .

Aha, i nie upominaj innych, że nie umieją pisać po polsku, jak sam dajesz kropkę po spacji, piszesz 'język polski' z dużych liter - Od kiedy to się tak pisze? I nie tłumacz się tym, że masz dyslekcję, jesteś patriotą czy cokolwiek innego - W Mozilli jest sprawdzanie wyrazów.

-*SMIECH* pokaż mi gdzie KOGOŚ UPOMNIAŁEM że nie napisał kropki *smiech* , ja mam dyslekcję ? to chyba śnisz , to jest SKARGA a nie nauka języka polskiego . Pozdro panie wielki "POLONISTA" , mądry przy Mozilli , na Języku Polskim z ortografii - 1 ndst .

In Topic: [Odrzucono][Skarga na GM]RDK

18/05/2010 - 16:04

Ehm, według mnie, ta sała skarga nie ma sensu. Biegł sprintem środkiem ulicy - Biegł, nie ma się co patyczkować. W RL byś na 100% nie biegł środkiem ulicy, a zwłaszcza ruchliwej. Więc proszę Cię, nie kompromituj się. Smile
P.S - RDK to GM, a z tego co można było wyczytać, ludzie piszą że to admin. :)


Hhaha człowieku , ty nic nie przeczytałeś , czytaj od początku i to już , a nie mi tutaj piszesz "a zwłaszcza ruchliwej" gościu nawet nie czytałeś niczego i się wypowiadasz? ehh ...


Więc tak moim zdaniem, blokada biegania to dość ciężka kara, można by było to najpierw wytłumaczyć. A moim zdaniem RDK jest dobrym adminem, lecz i nie najlepszym. Nie podlizuje się mu, lecz założył mi blok OOC za to że po prostu chciałem wytłumaczyć z nim sprawę, a on tylko nie odpisywał ponieważ miał akcje IC, więc mógł mi to powiedzieć, bym poczekał. Ale dosyć o mnie, teraz co do kary. Według mnie ta kara nie powinna zaistnieć, jeśli rysieku mówi prawdę, lecz jeśli kłamie to ja zdania co to kary nie mam. Ale to już wy rozstrzygnijcie. Ja tu GM'em nie jestem. Tyle z mojej strony. Pozdrawiam.


Dobrze piszesz , zapewniam że wszystko to prawda weryfikacja w logach to potwierdzi :) .

In Topic: [Odrzucono][Skarga na GM]RDK

18/05/2010 - 15:46

Roko , to NIE JEST APELACJA OD KARY , tylko skarga na RDK , czytaj z zrozumieniem :) .

a GM zrobił dobrze.

-To cała twoja wypowiedź ? , więcej się nie dało ? czy chcesz po prostu nabić sobie posta i wyobronić RDK z słusznej skargi ? .