Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Kodor

Member Since 01/05/2009
Offline Last Active Yesterday, 07:18
****-

Topics I've Started

**Wchodząc na stronę parafii mieszczącej się w Katedrze Los Santos możesz zauważyć zakł...

28/04/2019 - 19:38

** ... informację oraz formularz dot. zgłoszeń intencji mszalnych. **

 

 

R3Uii9I.png

 

 

Szczęść Boże,

 

Msze Święte to sposób na podziękowanie, zawierzenie Bogu swoich problemów, swoich słabości, proszenie o potrzebne łaski i błogosławieństwo, o zdrowie oraz o inne przyczyny wobec patrona. Aby zgłosić intencję mszalną, zapraszam do wypełnienia poniższego formularzu:

Imię i nazwisko osoby zgłaszającej: Telefon kontaktowy: Proponowany dzień i godzina mszy: Intencja, za którą msza ma być odprawiona:

**Wchodząc na stronę parafii mieszczącej się w Katedrze Los Santos możesz zauważyć zakł...

28/04/2019 - 19:35

** ... informację oraz formularz dot. zgłoszeń pogrzebu **

 

 

R3Uii9I.png

 

 

Szczęść Boże,

 

Każda śmierć, to smutny moment w życiu tych, którzy pozostali żywi, a dla których zmarły, był kimś szczególnie bliskim. By wypełnić chrześcijański obowiązek grzebania ciała, zmarły wierzący powinien zostać pochowany w wierze w grobie, czy to w trumnie, czy urnie po kremacji. Jeżeli śmierć dotknęła kogoś z Waszych bliskich - proszę o zgłoszenie chęci odprawienia pogrzebu, wypełniając poniższy wniosek:

Imię i nazwisko osoby zgłaszającej: Imię i nazwisko osoby, która ma być pogrzebana: Data, miejsce zgonu: Telefon kontaktowy: Proponowany dzień i godzina pogrzebu: Czy zwłoki mają zostać przewiezione (parafia posiada karawan):

**Wchodząc na stronę parafii mieszczącej się w Katedrze Los Santos możesz zauważyć zakł...

28/04/2019 - 19:31

** ... informację oraz formularz dot. zgłoszeń do chrztu **

 

 

R3Uii9I.png

 

 

Szczęść Boże,

 

Jeżeli czujesz wewnętrzną potrzebę, by przystąpić do kościoła, utwierdzić i potwierdzić swoją wiarę, Twoja nowo narodzona pociecha nie została włączona w poczet wiernych kościoła - wypełnij poniższy formularz, ustal godzinę i umówmy się obrzęd chrztu - jednego z sakramentów świętych, tego podstawowego.

 

Wypełnij poniższy formularz, aby umówić się z ks. proboszczem:

Imię i nazwisko osoby zgłaszającej: Imię i nazwisko osoby, która ma być ochrzczona: Telefon kontaktowy: Proponowany dzień i godzina chrztu: Czy są wybrani rodzice chrzestni? Jeżeli tak, proszę o podanie danych obojga:

Kupiłeś budynek na aukcji i nie wiesz gdzie on jest? Zobacz jak sobie poradzić!

18/02/2019 - 09:05

WAlDUjT.png

 

Kupiłeś budynek na aukcji - zapewne jesteś zadowolony z tego, że udało Ci się go nabyć w okazyjnej cenie. Okazuje się jednak, że kontakt ze sprzedającym jest trudny i nie wiesz gdzie dany budynek się znajduje. Pokażę Ci, jak najszybciej znaleźć go i zacząć go używać!

 

 

 

1. Ustalenie danych o budynku

 

Każda aukcja, która ogłoszona jest w radio przedstawia nam podstawowe dane, służące ocenie, czy zakup może być opłacalny. Przykładowy napis z paska:

Dom 937, 200m2, ownerzy 2/4, strefa 48x8 - cena xxx

Mamy tutaj bukiet danych, który dostarcza nam skrypt, by móc zlokalizować nasz nowy nabytek. Skupimy się w dalszej części na dwóch danych: numer budynku (Dom 937) i strefa (strefa 48x8).

 

 

2. Mamy te dane i co dalej?

 

Skupmy się pierw na strefie - mamy strefę. Podana jest ona w postaci cyfr - 48x8. Jest to liczba przyporządkowana danej strefie na podstawie jej lokalizacji. Każda ze stref jest ułożona niemal z kwadratów, mamy w ten sposób coś na podobieństwo statków, tylko zamiast liter mamy cyfry.

 

Wejdźmy na stronę:

 

https://kozioldev.eu/mapa-stref/

 

Tutaj mamy mapę stref, wykonaną przez społeczność (na stronie znajdują się podziękowania dla osób które pomogły w wykonaniu tej strony ku pomocy innym)

 

Widzimy mapę Los Santos podzieloną na kwadraty.

 

uwMhYoh.jpg

 

Każda strefa jest podpisana tak samo, jak na aukcji. Szukamy na mapie ustalonej strefy. Pierwsza cyfra idzie rosnąco od lewej, więc żeby znaleźć 48, trzeba szukać bliżej prawej krawędzi mapy. Druga cyfra idzie od dołu do góry, więc cyfra 8 znajdzie się na dole mapy. Po znalezieniu strefy klikamy na nią. Spoglądamy na miejsce, gdzie znajduje się to na samej mapie Los Santos (w tym wypadku to ElCorona)

 

EeINChD.png

 

3. Finalne szukanie budynku na mapie net4game.

 

Mamy lokalizację strefy, co zawęża nam obszar wyszukiwania. Wchodzimy teraz na stronę:

 

https://net4game.com/map/

 

Szukamy tam miejsca ustalonego wyżej, ja zaznaczyłem go czerwonym kwadratem.

 

b6T3IAD.png

 

Pozostaje nam tylko przeklikać budynki w poszukiwaniu numeru budynku, który mieliśmy na początku. Znajdujemy go - mamy więc lokalizację naszego nabytku!

 

 

yCjwwrM.png

 

 

Pozostaje tylko podjechać w grze do budynku i cieszyć się z jego posiadania!


Jaki system posiadasz w telefonie?

27/11/2018 - 21:11

Witam,

 

Potrzebuję szczerych wyników do mojej pracy, dot. odsetka systemów operacyjnych w telefonach wśród osób w wieku 15-30 lat. Net4Game jest idealnym miejscem do zebrania takich danych, także proszę o szczere zaznaczanie jaki system posiadacie aktualnie w swoich telefonach komórkowych.

 

Pozdrawiam, Kodor.