Jump to content

 • Sign In   
 • Create Account »
 • View New Content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

FARTOS

Member Since 29/04/2018
Offline Last Active 49 minutes ago
***--

#3226029 Łysyy

Posted by FARTOS on Today, 08:24

Zdecydowanie nie.


Dzieci i ryby głosu nie maja, co do łysego dopis :D
 • 2


#3226008 Łysyy

Posted by FARTOS on Yesterday, 21:55

Dopis!! No co tutaj dużo mówić, osoba bardzo pomocna i otwarta. Mam nadzieje ze takich graczy będzie więcej! 💪
 • 2


#3225713 [HP] Hellhound Bloods Formation

Posted by FARTOS on 20/05/2019 - 05:58

Imię  nazwisko i ksywa: Jeremy Flores (Remy)

Opis postaci: Wiec tak 25 letniJeremy Flores
jest tu ulicznik z Detroit wychowany w biednej rodzinie w wieku 14 lat już latał z tematami dla czarnuchów z Detroit jak i miał kontakt z bronią szkole rzucił szybko bo nie przynosiła ona mu żadnych skutków wręcz przeszkadzała w rozwoju biznesu. Jeremy w wieku 17 lat był już bardzo wysoko w hierarchii tamtejszego gangu a w wieku 20 sam nim dowodził po zgładzeniu byłego przywódcy gdyż tamten ruchał mu dziewczynę na boku po 2 latach jednak wyszło to na jaw i Jeremy dostał za nieumyślne spowodowanie śmierci tylko 3 lata gdyż sad nie miał aż tylu dowodów by go inaczej ukarać teraz Jeremy po wyjściu chce zmienić miasto wiec przylatuje do los Santos tu kręcić dalsze biznesy narkotykowe i inne. Jeremy jako osoba jest sztywny nigdy nikogo nie sprzeda jak i nie da sobą pomiatać życie go już wiele nauczyło aktualnie nie ma nic do stracenia gdyż rodzinę opuścił już dawno i nie interesuje go ich życie lubi również siłownie chodzi bynajmniej raz dziennie kocha bronie palne w Detroit miał kolekcje w sejfie,na szacunek u niego zasługują głownie czarnuchy toz nimi chce otrzymywać najbliższy kontakt Jeremy gardzi policja jakby miał z nimi gadać to by wolał zdechnac.wyraza sie on do wszystkich czarnuchu w jego wypowiadaniu sie mozna dostrzec to kim byl wczesniej i ze zna sie na branzy przestepcy.


link do profilu: https://net4game.com...989-elviscassa/

czy zgadzam sie na fcj/fck: jasne


Odrzucam, jesteś młodym graczem twoje logi nie są z ładne. Nabierz doświadczenia i sprobuj za jakiś czas ;)
 • 0


#3225569 [HP] Hellhound Bloods Formation

Posted by FARTOS on 18/05/2019 - 23:29

Jeffrey Kobayashi

Jeffrey to 17'letni, czarnoskóry chłopak zamieszkujący South Central. Wychował się w ubogiej rodzinie. Jego matka była sprzątaczką w jednej z pobliskich reustauracji, a ojciec był bezrobotny, ponadto był alkoholikiem. Chodził do jednej ze szkół na Idlewood. Poznał tam paru przyjaznych czarnuchów, z którymi świetnie się kumał. Nie byli oni też za bogaci. Pewnego dnia jeden chłopak z ich paczki wpadł na pomysł. Było to roznoszenie dragów po szkole. Na początku wątpili, że może to przynieść jakiekolwiek zyski, lecz przyniosło to zyski, o których nawet nie myśleli. Kupowali prochy od mężczyzny, który należał to jednego z pobliskich gangów. Widząc, że chłopakom udaje się biznes, zaczął podwyższać ceny. Gdy jeden z nich zauważył, że coś tu nie gra, zaproponował reszcie pewien plan, który był bardzo niebezpieczny, wręcz niemożliwy do zrobienia bez żadnych strat, a mianowicie była to napaść na ich dilera i kradzież wszystkich jego pigułkek, prochów i tego typu rzeczy. Za pieniądze, które zarobili na handlu kupili bronie takie jak pistolety, noże, pałki, lecz ich diler także miał takie sprzęty. Był jeden problem. Człowiek, na którego mieli napaść, zawsze chodził z kumplami. Chłopaki nie chcieli czekać więc zaatakowali w momencie kiedy był on właśnie z jego czarnuchami. Akcja ta okazała się porażką, ponieważ gangsterzy lepiej obsługiwali broń i bardzo szybko trafiło paru z nich, a gdy to się stało, zaczeli uciekać. Paru z nich ze strachu uciekło do innego kraju i od tamtego momentu Jeffrey kręci się po ulicach Idlewood z jednym czarnuchem, któremu może zaufać.
 

Link do profilu:

https://net4game.com...83981-jakuuszi/

 
Czy zgadzasz się na  FCK/FCJ:

Tak.


Odrzucam. Chyba domyślasz się dla czego.

Imię i nazwisko postaci: Tracy Williams

Opis postaci: (konkretne, rozwinięte)Historia postaci...

Tracy, młoda dziewiętnastoletnia Afroamerykanka, która wychowywała się w zamożnej rodzinie. Przez zbyt wygórowane oczekiwania rodziców, ale i również częste kłótnie, przemoc, brak akceptacji ze strony rówieśników - zaczęła sprawiać problemy wychowawcze. Zdarzyło się, że dziewczyna uciekała z domu, obracała się w podejrzanym towarzystwie, sięgała po narkotyki. W wieku piętnastu lat była dziewczyną dilera narkotyków, przez którego została zgwałcona i zaszła w niechcianą ciążę. Niedługo potem jej były facet został skazany za posiadanie i handel narkotykami. Para ostatecznie się rozstała. Krótko po porodzie jej córka trafiła do rodziny zastępczej. Gdy dziewczyna osiągnęła pełnoletność, jej rodzice się rozstali, a dziewczyna przeprowadziła się na South Central, gdzie rozpoczęła swoją walkę o przetrwanie. Można ją spotkać często jak się kręci gdzieś na Idlewood.
Opis postaci...
 
Szczera, pracowita, lojalna i uczciwa czarnulka, nie lubi nieuzasadnionej agresji, egoizmu i wścibstwa. Jej najgorszą wadą jest lekkomyślność, nie panuje czasami nad tym co robi lub mówi, jednak potrafi przyznać się do swoich błędów. Często chodzi w krótkich bluzeczkach i legginsach, choć zdarza się że zakłada luźne ciuchy, tak po prostu - dla wygody. Jest miłośniczką muzyki z lat 90, uwielbia zamykać się w czterech ścianach gdzie przebywa tylko sama ze sobą.

 

 


 
 

Link do profilu, z odkrytą postacią: https://net4game.com...eanette-morgan/
Czy zgadzasz się na  FCK/FCJ: YES.
Akcept. Skontaktuj się ze mną na pv w celu dodania na kanał discord.
 • 1


#3225304 Informacja odnośnie statusów na forum

Posted by FARTOS on 15/05/2019 - 17:43

Bardzo dobra zmiana, cieszę się ze nie będzie już spamu „ostatni moment na rekrutacje do LSMC” „zapisy do SWAT” „ostatnia okazja na rekrutacje do LSPD/FBI” (nic do tych frakcjami nie mam ale denerwowało mnie to zawsze ze spam robiony na statusach był co kilka-kilka naście minut, jak gdyby nie można było wrzucić raz) Cieszę się niezmiernie ze w końcu status będzie wyglądało jak coś konkretnego a nie tylko reklamowaniem wszystkiego jak się da.
 • 2


#3225270 Czy grałeś w tą grę?

Posted by FARTOS on 15/05/2019 - 11:53

Nie

Metro 2033
 • 0


#3225078 M4, Desert Eagle czy MP5?

Posted by FARTOS on 13/05/2019 - 07:11

Zastanawia mnie czego ludzie to komentują mimo ze temacik jest z 2k14 i wtedy się zakończył 🤔
 • 1


#3224151 Śmieszne sceny z SAMP'a wzięte.

Posted by FARTOS on 05/05/2019 - 14:58

KnD8iy0.jpg


 • -1


#3221187 Ucieczka admiralem przed LSPD.

Posted by FARTOS on 14/04/2019 - 07:12

Nice!


 • 2


#3221073 [HP] Hellhound Bloods Formation

Posted by FARTOS on 13/04/2019 - 16:16

Imię i nazwisko postaci (ew. ksywka): Jeirgif Silva

 

Opis postaci: (konkretne, rozwinięte): Jeirgif ma 22 lata, pochodzi z mieszanej rodziny, jego matka jest czarna a ojciec pochodzi z Meksyku. Urodzi się w Los Santos, ojciec gnije w więzieniu, a matka sprzedaje się w okolicach Vinewood. Dzieciństwo spędził sprzedając narkotyki i zajmując się swoim młodszym bratem. Kiedy Jeirgif miał 15 lat jego brat został postrzelony, po kilku godzinach w szpitalu umarł. Od tego czasu Jeirgif myśli tylko o sobie. Jego celem jest znalezienie osoby która postrzeliła jego brata i zabicie jej. 

 
 

Link do profilu, z odkrytą postacią: https://net4game.com...162069-lilu004/

 
 

Czy zgadzasz się na  FCK/FCJ: Tak

Odrzucam. Twoja postać od początku jest stworzona i sklasyfikowana jako biała. Załóż nowa postać (czarnoskóra) i spróbuj jeszcze raz
 • 3


#3221031 [HP] Hellhound Bloods Formation

Posted by FARTOS on 13/04/2019 - 12:59

Imię i nazwisko postaci (ew. ksywka): Jay Keller (JAY)

 

Opis postaci: (konkretne, rozwinięte): Jay Keller - 29 letni mężczyzna. W szkolę każdy go znał, z tego że lubił wdawać się w bójki bił każdego nieraz, nawet walnął nauczyciela za co poszedł do poprawczaka, Gdy z niego wyszedł zaczepiło go 2 dilerów i zaproponowali mu pracę z nimi, zgodził się i rozprowadzał towar po szkolę po jakimś czasie wyleciał i dalej rozprowadzał towar, ale już na ulicach. Pewnego dnia miał dać towar człowiekowi z mafi dał mu towar i uciekł, Gdy szef mafi się o tym dowiedział kazał rozstrzelać wszystkich dilerów w mieście. Zrobili to zabili 2 dilerów z którymi Jay trzymał zobaczył ich w melinie w której przebywali cała mielina była brudna z krwi, po kilku dniach od tej sytuacji dostał wiadomość, w której było żeby uciekał w miasta albo go zabiją. JAY szybko się ubrał wziął najważniejsze rzeczy i uciekł do Los Santos.

 

Link do profilu, z odkrytą postacią: https://net4game.com.../183060-nexilo/

 
 

Czy zgadzasz się na  FCK/FCJ: No pewka.

Neutral, ostatnio słabo się zaprezentowałeś jednak dam ci szanse spróbować jeszcze raz:20 Jefferson
 • 2


#3221029 [HP] Hellhound Bloods Formation

Posted by FARTOS on 13/04/2019 - 12:49

Imię i nazwisko postaci (ew. ksywka)                
  Jordon Lagos
                                                         Opis postaci: (konkretne, rozwinięte):29 letni chłopak wywadzacy się z normalnej rodziny, wcale nie biednej od dziecka rozpuszczone dziecko z ADHD, nikt
Nie mógł sobie z nim poradzić już w podstawówce, po przeprowadzce do Los Santos matka go zapisała do liceum którego już nie skończył a matka któregoś dnia w pierwszej klasie liceum pożegnała
go na 6 lat za próbę zabójstwa, na
chłopaku który naplul mu w twarz
. Z akt wynika że przywiazal go do motocykla marki pcj i przeciągnąl przez centrum zdsierajac skórę praktycznie z całego ciała do kości. Gdy wyszedł nie przystosowal się już do normalnego życia,kradl i wdawal się w bójki aż do momentu gdy po roku na wolności został postawiony mu kolejny zarzut za zabójstwo. Gdy wrócił z siłowni któregoś dnia do domu zastał swoją matkę w kuchni podbita do nie przytomności przez ojca. Postanowił sam wymierzyć sprawiedliwość poscinajqc gardło ojcu z czego został finalnie uniewinniony, jak podalo lspd działał w obronie własnej. Od tamtej pory można go spotkać w okolicach centrum.                                                              Link do profilu, z odkrytą postacią:
  https://net4game.com...3128-kalmus999/
                                                                  Czy zgadzasz się na FCK/FCJ:
     Jasne, że tak.

Odrzucam. Sprobuj zrobić postać na south central,
 • 2


#3220766 Hellhound Bloods Formation || Fight night ft. Black Native Guerillaz

Posted by FARTOS on 11/04/2019 - 19:16

Git produkcja!!
 • 2


#3220669 Jak odbić członka organizacji bez broni

Posted by FARTOS on 11/04/2019 - 11:52

Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem.
 • 1


#3220663 donox

Posted by FARTOS on 11/04/2019 - 10:42

Wielki propsik dla niego, donoxa znam od początku mojej kariery na serwerze, to właśnie on pokazał mi serwer, jak wyglada RP. Przez ten czas zdążyliśmy się zakolegowac/zaprzyjaźnić i musze przyznać ze jest bardzo pomocny, otwarty. I to właśnie dzięki niemu gram tutaj dalej. 😎:D
 • 2