Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Mazurek

Member Since 18/01/2018
Offline Last Active 15/09/2019 20:00
***--

Posts I've Made

In Topic: Don Buster

02/07/2019 - 22:28

Dopis, dobra morda, świetną grafikę robi :D


In Topic: [GM] Sky

02/07/2019 - 22:27

Wielki dopis, spoczywaj w spokoju :( [*]


In Topic: Informacja dla ownerów biznesów.

11/06/2019 - 13:25

Każdy lider swojej grupy mógłby karać swoich pracowników za załatwianie spraw przez słuchawkę niezwiązanych z firmą... zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji, jeżeli nie dla każdej grupy to przynajmniej salon pojazdów, nauka jazdy takiej słuchawki potrzebowałaby. Prowadząc tyle czasu jeden typ biznesu, wiem doskonale czego w nim brakuje, stąd też mój apel o tę możliwość. Pozdrawiam ;)

Uwierz mi że nikt nie będzie karał pracowników za używanie słuchawki do celów prywatnych. Sam nie posiadam słuchawki w siłowni i jakoś dajemy sobie radę. Wizja słuchawek w każdym biznesie jest piękna ale trzeba pomyśleć też o innych biznesach które ucierpią na tym jak np. sieci komórkowe. Co do słuchawki np. w nauce jazdy, zawsze można zamontować CB Radio które właśnie przez słuchawki umarło.


In Topic: Informacja dla ownerów biznesów.

11/06/2019 - 13:08Okey, dzięki za odpowiedź. Mam jeszcze pytanie skoro już to zostanie wprowadzone, prosiłbym o dodanie słuchawek IC dla salonów samochodowych jak i innych grup, które nie mają tej możliwości. Dlaczego? Sprawa ma się następująco, konsultant będący w danej chwili na służbie będzie chciał zawołać kierownika, czy tam rekrutanta odpowiedzialnego za przyjmowanie osób do pracy i co w tym przypadku? Tablica numerów w lokalu to nie jest dobrym rozwiązaniem, salon ma już jedną z numerami kierowników, lecz nie spełnia się to dobrze. Prosiłbym o odpowiedź w tej kwestii z racji, że na @[slot] nie można powiadomić, bo będzie to pod Meta Gaming podchodzić, które jak dobrze wiemy jest zakazane. (dużo osób do dnia dzisiejszego to robi)


Sądzę że nie jest to konieczne, są telefony, kierownicy mogą pracować na zmianę i co tam jeszcze ktoś wymyśli. Jeśli wprowadzimy słuchawki dla wszystkich grup, telefony przestaną być używane więc ucierpią na tym sieci komórkowe. MG jest i będzie karane, a takie przypadki wyłapywane są przez członków ekipy i nagradzane w odpowiedni sposób.


In Topic: ban cziter jakiś

03/06/2019 - 10:11

Hej, AC widocznie źle ocenił sytuację i nadał Ci bana na jeden dzień. Z tego co widzę kara jest już dezaktywowana wiec temat zamykam.