Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Capanierooo

Member Since 18/12/2017
Offline Last Active 23/02/2020 12:36
*****

#3229873 Moje spostrzeżenia

Posted by Capanierooo on 29/07/2019 - 16:42

Już ci tłumaczę obecną sytuację na serwerze:

 

Net4game jest aktualnie utrzymywany w stanie wegetatywnym. Serwer praktycznie istnieje i jest czynny, jednak graczy nie ma na serwerze pomimo tego. Należy zadać sobie pytanie - dlaczego? Otóż dlatego, że zbulwersowani gracze dostrzegli w końcu po tylu latach ukrywaną przez administrację (polecam obejrzeć filmy na youtube byłego admina Showtime) tajemnice, że Bartek (właściciel serwisu) nie ma już czasu na prowadzenie serwera i jest to jego zdaniem zbyt mało dochodowe źródło, aby przeznaczać na to swój czas w kierunku jakiegokolwiek rozwoju. Gracze dostrzegli też jego ignoranckie zachowanie oraz olewanie podstawowych spraw. Wydaje mi się, że Misiek jest na etapie wyboru zamknięcia serwera lub przekazania dostępu do skryptu innemu użytkownikowi. Może wybuchnie jakimś niecodziennym rozwiązaniem? Wątpie, ale w sumie nawet po cichu na to licze - nie wiem czemu :o

 

Tak czy inaczej zalecam odnieść się do literatury w temacie "Do BM'a".

Moim zdaniem skrypt był dobry. (Tylko antycheat czasem trochę zawodził) A Misiek po 10 latach miał prawo iść dalej i nie musi jakoś bardzo przejmować się serverem - To nie przeszkadza w odgyrwaniu dobrego RolePlay, wszystkie warunki na serverze były moim zdaniem zagwarantowane. 

 

Ja osobiście przestałem grać przez głupote graczy z którymi nie da się nic fajnego zagrać, wszyscy tylko stoją i odliczają 20 minut sprawdzając co chwilkę /g. I o pszepraszam, ju podaje /me podaje 

Do tego te gangusy które ostrzeliwały taxówki w centrum, poziom roleplay w ostatnich tygodniach gdy ilość graczy utrzymywała się na poziomie 150+ był żałosny. Dlatego przestałem grać, myślę ze nie tylko ja. I po 3 miesiącach mamy na serwerze 15 średnio rozgarniętych graczy.

 

A apropos administracji, wszyscy byli pomocni - Zawsze mi pomagali i byli obiektywni, nie mogę nikomu nic zarzucić, to gracze uprzykrzyli mi gre


A i podkreślę to jeszcze raz, przestańcie obwiniać Misiaka - Ja osobiście po 10 latach jakichkolwiek starań widząc stado rozwydrzonych graczy z pośród których każdy ma względem mnie jakieś wymagania też odciąłbym serwer.

 

Powiecie mi, kurła wydałem 500 złoty - A mu się nie chce mi pomóc.. Sam wydałem to jest własnowolna darowizna dzbany i nie macie prawa nic wymagać.

Cieszcie się że mogliście w ogóle pograć przez ostatnie lata i że komuś chciało się to organizować. 


  • 0


#3229870 Moje spostrzeżenia

Posted by Capanierooo on 29/07/2019 - 15:41

Nie zamierzam nikogo oceniać, pluć jadem w stronę administracji - Ja tu tylko zostawię parę zdań od siebie, a wy zrobicie z tym co chcecie. 

 

 

Cała gospodarka i mechanika gry na serwerze opiera się o graczy na danych stanowiskach -  Obecnie gra tam nie ma sensu, nawet gdy chcesz pograć fajne RP, samochodem nie pojedziesz bo mieszkanie przepadło.. A nikt nie wynajmie. Nie zjesz bo nikt nie pracuje, chcesz stworzyć nową postać lub zacząć grę na serwerze? Nie da rady bo urząd nie funkcjonuje, ba.. nie dostaniesz nawet telefonu - Nikt nie przyjmie cię do pracy.

 

Jedyna opcja na powstanie serwera to zmiana struktury gry, a co za tym idzie zmiana skryptu - Wtedy gracze stopniowo zaczną wracać i z czasem będzie można to udoskonalać od nowa. I trzeba nad tym pomyśleć bo obecnie serwer jest niegrywalny. 

 

Tylko właśnie, serwer już nie zarabia - Komu by się chciało pisać skrypt od nowa. Nikomu..

 

Wiem że większość statsów mnie teraz zje - Ale najrozsądniejszą opcją byłby restart serwera i przeniesienie rozgrywki do mniejszego miasteczka, przykładowo FC - A z czasem powrót do LS.

 

Tylko tu tez potrzebny byłby nowy skrypt i chęci - Kogokolwiek. 

 

papa

 


  • 1


#3223740 Admiral vs LSPD - Parowozy

Posted by Capanierooo on 01/05/2019 - 16:22

Muszą derbować bo jeździć zupełnie nie potrafią, widać na nagraniu że dostawali ostre fory - A i tak musieli pod koniec "przytryhardować" i postrzelać z MP5 żeby pokazać moc xdd


  • 0


#3222938 [Zrealizowano][Skarga] Tony Werner

Posted by Capanierooo on 25/04/2019 - 16:01

Prowadząc firmę poza zyskami musisz też niestety ponosić straty, z mojej strony nie widzę powodu dla którego napisałeś skargę bo to powinno zostać w grze ic, poza tym ty jesteś odpowiedzialny za to kogo zatrudniasz.

Liczę się se stratami które już poniosłem - Bo jest to sprawa IC i ja jako zarząd firmy ja się tym zajmuje.(Dlatego tez nie proszę o żadne odszkodowanie) Jednak twoje odwalanie na IDLE, celowe powodowanie wypadków drogowych poprzez wjeżdzanie w innych w centrum jest już sprawą OOC którą postanowiłem zgłosić do administracji bo ja nie mam prawa cie za to ukarać. 

 

Tyle mam do powiedzenia, załączam jeszcze PW które otrzymałem po napisaniu skargi od jednej z osób odgrywającej na IDLE.

 

Y5BNhNc.png


  • 1


#3222778 [Zrealizowano][Skarga] Tony Werner

Posted by Capanierooo on 24/04/2019 - 20:14

Znalazłem świadków twoich "wyczynów" na drodze - W jednego wjechałeś pod metrem, z tego co wiem żadnego z wypadków nie odegrałeś. Ponadto efekt drunka utrzymuje się 3 minuty, ty rozbijałeś się regularnie ponad 2 godziny różnymi pojazdami. Do tego "Nie miałem co robić więc pojechałem na I-WOOD".. Taxówka i przestrzelili cie opony za nic - Nawet tego nie skomentuje. 

 

Zaraz dam znać świadkowi żeby się wypowiedział w tym temacie 

 

 

I jeszcze słówko dla osób które uważają że skarga jest niezasadna, ja nie będę tolerować żadnego odwalania w mojej firmie jak i na całym serverze - Nie pisze tego w celu zemsty tylko po prostu zawiodłem się na oskarżonym użytkowniku. Idziesz pracować do Taxi.. Pracujesz w taxi, a nie odwalasz na IDLE w pojeździe służbowym i tyle w temacie

 

Pozdrawiam 


  • 3


#3222705 [Zrealizowano][Skarga] Tony Werner

Posted by Capanierooo on 23/04/2019 - 23:47

Link do profilu/postaci raportowanego/raportowanych: https://net4game.com...183158-badziuu/ 

 

 

Nazwa postaci raportowanego/raportowanych: Tony Werner

 

Opis sytuacji: Witam, dziś około 14 przyjęliśmy do firmy taxówkarskiej - CartageTaxi, Tony Werner'a.. Osoba na pierwszy rzut oka porządna i doświadczona (Posiada 4000GS), IC odegrała wszystko jak najbardziej poprawnie.. Nie mieliśmy podstaw do odrzucenia jego podania. Na początku wykonywał on swoją prace IC poprawnie, wieczorem zaczęło się odwalanie - Od 21:10:58 do  21:44:53 rozbijał się służbowym moonbeamem i zabrał mu 300 jednostek stanu, po tym gdy ktoś przestrzelił mu koło przesiadł się na firmowego Admirała którym rozbijał się od 21:45:01 aż do 22:25:54 - Admirałowi zabrał ponad 700 jednostek stanu. Ja rozumiem pojedyńczy wypadek, jednak w logach widać wiele kolizji w różnych godzinach - Musiał działać on z całkowitą premedytacją bo zgodnie z logami uczestniczył on w ciągu 2 godzin w ponad 20 wypadkach. Nie zapłacił za wyrządzone firmie straty. Pojazdy zostały już przez nas naprawione, nie prosimy o odszkodowanie bo po części jest to nasza wina. Jego wybryk nie jest już sprawą IC - Przez ponad 2 godziny szkodnikował i nie jesteśmy w stanie określić ile wypadków z innymi osobami spowodował ale wiemy ze jego działanie było celowe. Liczymy na karę dla owego delikwenta. Pod spodem załączam screeny z logów pojazdów oraz ich UID.


Zrzuty ekranu wrzucone na imgur.com: (obowiązkowe)

Spoiler

 


  • 2


#3222506 Ban sprzeczny z regulaminem

Posted by Capanierooo on 22/04/2019 - 17:26

Uważasz ze wodowanie jakichkolwiek pojazdów bez większego powodu lub odegrania wypadku to zachowanie zgodne z zasadami RolePlay? Nie wspominając już o szkodach dla firm na serverze - Ktoś pracuje i stara się zorganizować coś fajnego.. A ty sobie mu to niszczysz dla zabawy, no ubaw po pachy. Przez takich jak ty odechciewa się grać, takie jest moje zdanie.

 

 

Ban nie powinien zostać zdjęty 


  • 2


#3220315 Śmieszne sceny z SAMP'a wzięte.

Posted by Capanierooo on 09/04/2019 - 00:00

CxzSNsI.png


  • 2


#3219153 CartageTaxi poszukuje kierowców na pełen etat!

Posted by Capanierooo on 31/03/2019 - 10:48

** Na stronach z lokalnymi ofertami pracy pojawiają się wpisy z ofertą rekrutacyjną CartageTaxi. **

 

AjrM3Pi.png

 

Nowo powstała firma, zajmująca się przewozem osób oraz transportem paczek.

 

 

Lokalizacja:

 

Biuro zarządu znajduje się blisko centrum obok komendy LSPD.

 

Spoiler

 

Oferta rekrutacyjna:

 

 

Co oferujemy naszym pracownikom? 

 

- Duża flota pojazdów, 3 samochody primo i premier. Na 5 pracowników przypada u nas 1 pojazd!

 

-Dwa skutery faggio na użytek własny pracowników.

 

-Miła atmosfera i chęć współpracy, pomagamy naszym pracownikom w rozwoju i chętnie udzielamy porad. 

 

-Wypadki się zdarzają, za ewentualne zniszczenia pobieramy kwotę niezbędną do naprawy pojazdu - Nie żerujemy na wpadkach naszych pracowników.

 

-Wszystkie pojazdy są codziennie kontrolowane w warsztacie i tankowane, dbamy o to żeby nasi pracownicy mogli skupić się na swojej pracy bez dodatkowych kosztów.

 

-Co tydzień najlepszym kierowcą przyznajemy wysokie premie!

 

-Godziny pracy są dowolne, sami decydujecie kiedy chcecie kursować.

 

Napisz już teraz i przekonaj się jaka przyjemna może być twoja praca!

 

Zgłaszajcie swoje CV na stronie CartageTaxi.com lub na maila adrianna.rua@ls.eu!((Capanierooo PW lub w tym temacie))

 

 

W CV prosimy o zawarcie podstawowych danych osobowych i opisanie swojego doświadczenia.

Prosimy również o załączenie skanu prawa jazdy kat.B i dowodu osobistego!

 

               

** Pod wpisem został załączony link przekierowujący bezpośrednio na stronę firmy - CartageTaxi.com **

 

 

((OOC))
 Ilość Gamer Score:

Ilość godzin na postaci:

Wpisy IC nie mają przewidzianego wzoru, prosimy wykazać się kreatywnością i znajomością RP bo takich osób poszukujemy. Nie musicie się rozpisywać 3-4 linijki CV i akcja z załączeniem zdjęć wystarczy ;)

 

 

 

 

 


  • 0


#3218923 [Rekrutacja] CartageTaxi - Przewóz osób i transport paczek!

Posted by Capanierooo on 29/03/2019 - 15:42

CartageTaxi

Nowo powstała firma, zajmująca się przewozem osób oraz transportem paczek.

 
 
Nasza flota: 
 
Premier - Dostępny dla zaufanych pracowników.
 

Spoiler

 Primo  - Dostępne dla wszystkich naszych kierowców.
 

Spoiler

 

Fagio x2 - Dostępne dla kierowców oraz dostawców, służą one do transportu paczek.

 

Spoiler


 Wszystkie nasze pojazdy codziennie są kontrolowane - Dbamy o ich jakość aby nasi pracownicy mogli skupić się jedynie na swojej pracy bez dodatkowych problemów i wydatków. 

 

 

Nie musicie martwić się też o tłok w pracy, dokładnie selekcjonujemy naszych pracowników - Jeśli zainteresowanie firmą wzrośnie natychmiast powiększymy naszą flotę o kolejne pojazdy!

 

Siedziba naszej firmy:

 

Biuro zarządu znajduje się blisko centrum obok komendy LSPD.

 

Spoiler

 

 

 

Nasza stawka to jedynie 11$/Km - Najniższa w mieście!

 

Rekrutacja na kierowce/dostawce. Wypłata - 140$, najlepszym kierowcą co tydzień przyznajemy premie!
((Podania na moje PW - Capanierooo albo w tym temacie)) (IC)
 
Aplikacja: IC
- Imię i Nazwisko
- Wiek
- Numer Telefonu
- Kilka słów o sobie
- Doświadczenie zawodowe
- Liczba Przejechanych kilometrów ((Stats + Ilość GS)) ((Zalecany link do Ss'ow imgur))
 
Podania prosimy składać na naszej stronie internetowej - CartageTaxi.com, po zaakceptowaniu podania skontaktujemy się i umówimy na rozmowę po zakończeniu której w razie powodzenia otrzymacie stanowisko.
 
 

 

 

 

 


  • -1