Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

BIALAS

Member Since 16/06/2017
Offline Last Active Today, 13:48
***--

#3226845 Roman Zicaro

Posted by * BIALAS on 30/05/2019 - 07:28

Przeczytałem twoją biografię, lecz znajduje się w niej sporo błędów np "alkochol" Praktycznie każdy segment twojego opowiadania zaczyna się od "Tego Dnia" "Po dojechaniu" etc. Popracuj jeszcze nad nią. Oczywiście propsuje za napisanie jej.
 • 2


#3223374 [IC] Depozyt więzienny

Posted by * BIALAS on 28/04/2019 - 13:07

Imię i nazwisko: Quinten_Chapman
Proponowana data spotkania: 29.04.2019
Proponowana godzina spotkania: 18:00

Informuję, iż Pana wniosek został zaakceptowany przez Tonego Weavera. Zapraszam 29-04-2019 o godzinie 18:00 na SASP HQ, które znajduje się przy Little Mexico w celu dopełniania wszystkich formalności, jeżeli będzie miał Pan jakiś problem, koniecznie proszę to wcześniej zgłosić - Kontakt telefoniczny 8999993 lub mailowo tony.weaver@sasp.com ((PW Forumowe)


 • 1


#3223174 [IC] Depozyt więzienny

Posted by * BIALAS on 27/04/2019 - 00:34

Imię i nazwisko: Raphael Lawyers
Proponowana data spotkania:30.04.2019
Proponowana godzina spotkania:18
Numer telefonu (opcjonalnie):9640111

Informuję, iż Pana wniosek został zaakceptowany przez Tonego Weavera. Zapraszam 30-04-2019 o godzinie 18:00 na SASP HQ, które znajduje się przy Little Mexico w celu dopełniania wszystkich formalności, jeżeli będzie miał Pan jakiś problem, koniecznie proszę to wcześniej zgłosić - Kontakt telefoniczny 8999993 lub mailowo tony.weaver@sasp.com ((PW Forumowe)


 • 1


#3223115 [IC] Depozyt więzienny

Posted by * BIALAS on 26/04/2019 - 20:35

   PJb7IL5.png

Odbiór depozytu więziennego

 

 

Hej, w tym temacie osoba, która opuściła więzienie ma obowiązek w ciągu 30 dni odebrać przedmioty pozostawione na czas osadzenia. W tym celu należy wypełnić przygotowany przez nas wniosek i poczekać na jego akceptację, a następnie stawić się na recepcję w celu dopełnienia spraw formalnościowych. Wszystkie przedmioty po rewizji zostaną umieszczone i wydane przy odbiorze w torbie. Jeżeli osoba nie zgłosi się w ciągu 30 dni po odbiór swoich rzeczy mogą zostać usunięte z magazynu. Każdy wniosek musi być napisany 24h przed proponowaną datą spotkania.

 

Wnioski, w których data i godzina nie będzie mieściła się podczas otwarcia depozytu lub nie będą wypisane według wzoru zostaną odrzucone. Jeżeli wniosek będzie napisany mniej niż 24h przed proponowaną datą może zostać nieuwzględniony. 

 
 

Godziny oraz dni funkcjonowania depozytu więziennego:

 

Wtorek: od godziny 16:00 do godziny 22:00.

Czwartek: od godziny 16:00 do godziny 22:00.

Piątek: od godziny 10:00 do godziny 22:00.

Sobota: od godziny 10:00 do godziny 22:00.

 

 

Wniosek do wypełnienia:

Imię i nazwisko: Proponowana data spotkania: Proponowana godzina spotkania: Numer telefonu (opcjonalnie):

Wnioski sprawdzane są na bieżąco i każdy z nich otrzyma odpowiedź zwrotną.
 

Prosimy o cierpliwość!

 

L4HHRsy.png

 


 • 4


#3221572 Dołącz do ekipy net4game!

Posted by * BIALAS on 16/04/2019 - 15:15

List zaadresowany i wysłany.


 • 11


#3221244 Rekrutacja na stanowisko lidera SASP!

Posted by * BIALAS on 14/04/2019 - 14:12

m9Hlenk.png


 
Witam wszystkich, na wstępie opiszę swoją osobę natomiast później przejdę do konkretów!
 


W74zgJ7.png

 

Hej, nazywam się Michał, a na serwerze gram prawie dwa lata, w tym czasie miałem okazję być członkiem zarządu FBI, lecz po opuszczeniu tej frakcji postanowiłem spróbować swoich sił w San Andreas State Prison, gdzie grałem ponad 9 miesięcy z tego 7 w zarządzie. Do tego czasu pełniłem rolę zastępcy lidera, lecz to jednak on podejmował wszystkie ważne decyzje. Osobiście mam świadomość jaka jest to trudna i wymagająca frakcja - Z tym dość długim czasem idzie w parze doświadczenie, które zdobyłem przez cały okres mojej gry.

aghbzes.png
 

Musimy pamiętać, że jednym z głównych zadań strażników jest gra z więźniami, których czasami jest więcej, a czasami też mniej i od tego zależy gra w więzieniu - Oczywiście: teatry, występy etc. Mają sens, gdy jest sporo więźniów, którzy chcą grać. Osoby, które trafiają do naszego więzienia to w większości mają od 3 do 10 godzin przetrzymania, więc naturalnym ruchem z ich strony jest zbicie tej kary w nocy. Osobiście będę stawiał nacisk na grę IC z obu stron, bo tak jak sami wiecie SASP to frakcja, która głównie opiera się na rozgrywce In-Character.

gjHrqA5.png


 

Na ten czas posiadamy kilka projektów, które chciałbym wam przedstawić- Zapytacie: Dlaczego wstawiam projekty, które już są? Odpowiedź jest prosta.. Zostały one zaniedbane przez co praktycznie nie działają, dlatego chce je postawić na nogi.


Kapliczka więzienna - Jest to projekt księdza więziennego, który prowadzi różne msze oraz eventy związane z kaplicą. Więźniowie mają opcje wyspowiadania się, przyjęcia komunii etc. - Jednym słowem mają możliwość pograć akcje IC, które związane są stricte z kościołem.

Prace społeczne - Ostatnio ten projekt troszkę upadł, ponieważ na drodze napotkaliśmy kilka problemów, które były związane z miejscem, oraz wyposażeniem tego oto miejsca - Zostanie to przeniesione do interioru aby nie przeszkadzać nikomu w grze na world 0. W tym projekcie osoby z większą ilością godzin 10+ mają możliwość wyjechać kilka razy na taką oto pracę społeczną - Jeżeli więzień będzie się dobrze sprawowała to jest szansa na skrócenia jego wyroku.

Dzień w więzieniu - W tym projekcie raz na jakiś czas jedna/dwie osoba/y, które napiszą podanie na forum, będą mogły być podczas służby strażników na spacerniaku, siłowni oraz przy każdej innej czynności.

pxh0aGn.png

 

Możliwość odbicia więźnia

Chciałbym dać szansę na ewentualne odbicia nie tylko z samego konwoju, lecz też i z więzienia. Co do tego będzie potrzebne zapytacie? Oczywiście nie będę respektował bezsensownego wpadania na siedzibę, deemienia wszystkich i zabrania kluczy. Oczekuję od was pełnego planu, którego przygotujecie drogą IC, włączając w to ogarnięcie pojazdów, ludzi oraz broni - Ma być to plan na poziomie. Gdy uznacie go za gotowy to oczywiście obowiązkowo będzie go trzeba wysłać do mnie a ja podejmę decyzję czy zostanie zaakceptowany.

Ucieczka z więzienia

 

Tak samo, na całą ucieczkę będzie składał się plan, który będzie przygotowany przez więźnia drogą IC - Odgrywki, rozmowy oraz zbieranie przedmiotów będzie trzeba ss’ować a finalnie tak samo podesłać do lidera frakcji. Do tego aby taka ucieczka się powiodła, lub miała jakiś sens to postanowiłem wprowadzić punkt następny.

Wprowadzenie korupcyjnych strażników

Tak jak w nagłówku widać, zamierzam wprowadzić kilku strażników, którzy będą pomagać i współpracować z więźniami podczas ucieczek, odbić i innych takich sytuacjach - Jeżeli strażnik da się złapać drogą In-Character to oczywiście zostaną wyciągnięte konsekwencje. Celem tego pomysłu jest pobudzić rozgrywkę, a co za tym idzie - wprowadzanie nielegalnych przedmiotów do placówki może ją urozmaicić.

Zmiana działania jednostki PTT / Dodanie zadań

Chciałbym dodać do jednostki Prison Tactical Team możliwość wyjazdów na różne akcje typu CODE 0, Shots Fired etc. tylko i wyłącznie na South Central aby też urozmaicić grę strażnikom - W tej jednostce oczywiście będzie ograniczona ilość miejsc aby całe SASP nie zamieniło się w LSPD bądź SWAT.

Dodanie dodatkowych zadań dla SASP

Będę zmierzał do tego aby SASP miało możliwość kontrolowania pojazdów na granicy - Niby błahostka a to kolejna rzecz, która może urozmaicić grę we frakcji w chwilach, w których dzieje się mniej. Oczywiście nie chcę robić nic bez zgody Sevena, ponieważ finalnie jest to zadanie LSPD, lecz myślę, że po rozmowie oraz kilku ustaleniach może być to realne do zrobienia.

Interior Bloku A

Myślę, że na ten czas nie ma co się rozpisywać, ponieważ przygotowania nad interiorem będą szły w tym kierunku.

mXYGqLy.png 
Słowem zakończenia
 

Mam wielką nadzieję, że Lider San Andreas State Prison przypadnie osobie, która da sobie radę z ciężarem prowadzenia tej frakcji - Musi być to osoba, która zna się na tym i widzi w tym zajawkę, ponieważ jak niektóre osoby mówią - Jest to nudna frakcja, lecz to tylko kwestia zapewnienia sobie ciekawej interakcji z więźniami lubi innymi strażnikami.

 

 L4HHRsy.png

 


 • 41


#3219955 Ankieta: Co sądzisz o funkcjonowaniu SASP?

Posted by * BIALAS on 06/04/2019 - 19:39

Grupy w których grałeś/grasz: FBI / SASP
Opinia:

 

 

 

 • Jak oceniasz aktywność frakcji?
   
 • Witam, na wstępie opiszę jak to wyglądało z mojej strony i za czasów mojego funkcjonowania w tej frakcji.
  - Zaczynając od samego początku powiem, że aktywność była różna, jeżeli ktoś miał więcej czasu to naturalnie poświęcał go frakcji, lecz jeżeli osoba miała swoje sprawy prywatne / nie miała czasu, to automatycznie wchodził rzadziej.. Gdy przychodziło do zaplanowanych mobilizacji / ewentów liczba aktywnych oczywiście rosła a było to spowodowane tym, że od razu była pokazana godzina oraz dzień, więc taka osoba mogła sobie zaplanować dzionek i wejść jeszcze na gierkę! Aktywność też zależała od dnia i godziny.. nigdy nie byliśmy w stanie ocenić kiedy będzie więcej, a kiedy mniej osób.. Lecz w większości wezwań jednak udaje się zmobilizować osoby do konwoju.
   
 • Poruszając temat aktywności, to trzeba tu też powiedzieć o osadzonych, którzy 2/3 godziny wolą sobie poomijać, więc automatycznie nie chcą wchodzić w interakcję ze strażnikami.
   
 • Czy podoba Ci się to w jaki sposób SASP jest prowadzony?
 • SASP staraliśmy się prowadzić tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie - Gdy zaczynaliśmy dostępna była tylko jedna jednostka, którą było PTT - Prison Tactical Team.. Na dzień dzisiejszy do jednostek dołączyła jednostka powietrzna, którą postanowiliśmy jednak finalnie wprowadzić. Został utworzony też projekt, którym były "Prace Społeczne" - Została do tego utworzona specjalna strefa na dokach, gdzie wspólnie z więźniami graliśmy RP - Mieli dostępne zarabianie pod panelem warsztatu, mogli naprawiać pojazdy, więc zawsze dodatkowe zadanie przy stricte rozgrywce IC. Jednak z czasem osoby, które odsiadywały wyroki nie chciały też wyjeżdżać na to, ponieważ brakowała już im godzina/dwie, więc woleli to zbijać w celi. Od mojego pojawienia się w SASP discord był udostępniany dla osób, które odsiadywały swój wyrok dla lepszej komunikacji między strażnikami i więźniami, więc taka osoba mogła jedną komendą wysłać mobilizację dla strażników - ten kto mógł od razu wchodził do gry.
   
 • Niedawno wyruszyliśmy z przebudową interioru, który miał jednak troszkę błędów, które też nie pozwalały na ciekawą rozgrywkę - Głownie mówię tu o spacerniaku - Na ten czas uchylę rąbka tajemnicy i powiem, że w aktualnym (jeszcze budowanym) interiorze, sam spacerniak to praktycznie wielkość całego starego interioru - Seven wkłada w ten projekt sporo swojego serca oraz czasu, więc mam nadzieję, że niedługo osoba prowadząca wykorzysta potencjał tego miejsca.
   
 • WAŻNE  Trzeba pamiętać, że SASP to bardzo wymagająca frakcja.. Macie racje - Może i się nie wydaje, lecz grając w tej frakcji trzeba mieć sporo cierpliwości a co najważniejsze to zajawkę.. Nie raz ktoś z więźniów tworzy problemy, lecz nie można tracić wtedy głowy.. Osobiście grałem w tej frakcji przez 9 miesięcy i jeżeli ma się tą chęć to można działać cuda - Dla jednych SASP to nudna frakcja, gdzie są tylko konwoje, gra z więźniami etc. A dla niektórych serio jest to frakcja jedyna, w której im się podoba i nie wyobrażają sobie iść do LSPD czy FBI. San Andreas State Prison to dobry początek dla osób, które wcielają się w departament (Nowi Gracze) Można nabrać troszkę doświadczenia i z czasem zmienić otoczenie na coś innego!
   
 • Co sądzisz o połączeniu SASP z LSPD?
 • Zaczynając temat połączenia SASP pod LSPD - to jest jednak zły pomysł dodatkowo nie po to aktualny zarząd poświęcił tyle czasu aby finalnie całą frakcję wrzucić pod panel innej frakcji, więc osobiście tego nie widzę - Zamiast tego wystarczy dodać przykładowo patrolowanie granic, patrole poza miastem nie ujmując przy tym zadań LSPD. 


  Słowem podsumowania - Frakcja ma bardzo wielki potencjał.. Wystarczy osoba, która będzie miała na to pomysł i co najważniejsze się nie podda, jest to trudna frakcja pod względem zajęć, ponieważ nie ma ich dużo, lecz jakby dorzucić coś do tego zestawu (Pomijając pościgi, ponieważ SASP to nie jest jednostka pościgowa) to naprawdę możne to funkcjonować pod osobnym panelem. Frakcja jest specyficzna i trzeba o tym pamiętać.

   

  • 10


  #3219819 [SZUKAM] TŁO PROFILU

  Posted by * BIALAS on 05/04/2019 - 22:57

  Jeżeli jesteś zainteresowany profilem HTML, to zapraszam na moje PW a coś pokminimy!


  • 3


  #3219741 Grafika - Don Buster

  Posted by * BIALAS on 05/04/2019 - 16:18

  Buster to generalnie dobre grafiki robi!  :rolleyes:  Sam zleciłem już kilka prac i za każdym razem jest sztosik  :wub:  Oby tak dalej.


  • 3


  #3217453 BielikSv7.✍

  Posted by * BIALAS on 18/03/2019 - 22:38

  siema, pięć. 

  dzięki za podrowionka mordzix  :> 


  • 3


  #3216850 Reyyynaldo

  Posted by * BIALAS on 14/03/2019 - 22:54

  A dobrze, dobrze, jak tam Ci idzie Gamsterowanie?
  • 3


  #3210179 [Pochwała] GM Lenka.

  Posted by * BIALAS on 24/01/2019 - 15:15

  W stu procentach zgadzam się z twórcą tej pochwały. Lenka jest bardzo miłą i sympatyczną osóbką, zawsze chętna do pomocy oraz zawsze można na nią liczyć, więc także zostawiam swój dopisik!  :P


  • 2


  #3207362 [Kilka fotek z eventu Wyścigi traktorów i kosiarek!] By BIALAS

  Posted by * BIALAS on 30/12/2018 - 01:39

  O! I ja się pojawiłem na jednym z screenów! Zostawiam zielony. ;)

  No jakby mogło zabraknąć takiego gamstera ;)


  • 2


  #3207359 [Kilka fotek z eventu Wyścigi traktorów i kosiarek!] By BIALAS

  Posted by * BIALAS on 30/12/2018 - 00:54

  Fajne zdjęcia, fajny event. :)

   

  Ładnie

   

  Twoja ulubiona bo tam jesteś? :P ^_^ ^_^ ^_^ ^_^

   

  Wszystko pięknie i elegancko, propsy za ciekawy event. Aczkolwiek panowie nieznajomi nie powinni paradować tak z bronią w łapie, to non rp i wcale nie potrzebne ;)

   

   

   

  Zachód Człowieku!

  West Coast.

   

  Jednym słowem - kozackie!

   

  Ładnie, ladnie. Pozdrawiam! ;)

   

  Bardzo ładne SS, oczywiście zielony! ;)

   

  Zielony, oczywiście, tylko mnie nie ma :(

   

  Jednym słowem - kozackie!

   

  Suuuperaśne foty, propsik Białasek!  :P

  Dziękuję bardzo wszystkim za miłe słoooowa <3


  • 1


  #3207312 [Kilka fotek z eventu Wyścigi traktorów i kosiarek!] By BIALAS

  Posted by * BIALAS on 29/12/2018 - 22:08

  Hejka - Zapraszam do przeglądu foteczek z dzisiejszego evenciku! 


  IKvkBml.jpgTacjNGx.jpgj2A8hzs.jpgxpZIRzm.jpgdXx7KFb.jpgqQ5GXcN.jpg0AFaHxe.jpgFRNeLWB.jpg8R0MdtB.jpgV1sVJoL.jpgRiyoJTq.jpgZ8cMTUg.jpgDKIqLQk.jpgYswEyhL.jpgQdc7dNP.jpgcT2anBP.jpgFLgCujL.jpgnbknin6.jpgfRjoqll.jpg2VatXLB.jpg0pl6Ln8.jpgUYm7HRS.jpg4AjjIe7.jpgAvkPCRK.jpgixOAMVr.jpgbn2SYLD.jpgViBvh9b.jpgZNJkt8b.jpgeSz8lM8.jpgcVVJ74S.jpgsyJICYB.jpgE6OEyBl.jpg


  • 25