Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

ShowTime

Member Since 17/04/2017
Offline Last Active Private
****-

Topics I've Started

Informacja dla ownerów biznesów.

10/06/2019 - 20:09

O5TTCn1.png

 

Zmiany w systemie podgrup w dashboard

W związku z nadchodzącymi zmianami dotyczącymi podgrup w panelach biznesowych prosimy wszystkich właścicieli biznesów o zabranie uprawnień do zapraszania osobom, które nie powinny go mieć. Zauważyliśmy, że obecnie każdy pracownik posiada uprawnienia do zatrudniania pracowników, co spowodowało brak funkcjonowania osób takich jak kierownicy w biznesach. Informujemy, że po wprowadzeniu tej zmiany każda osoba, która ma uprawnienia do zarządzania podgrupą i jest w podgrupie "brak podgrupy" będzie miała możliwość wyrzucania.

 

Dlaczego taka zmiana?

Zauważyliśmy, że stanowisko kierownika danej firmy przestało istnieć w świecie gry, co spowodowało brak selekcji pracowników. Obecnie nowo zatrudniona osoba trafia do podgrupy "brak podgrupy" i osoba, która ma uprawnienia +A nadaje jej uprawnienia do zarządzania podgrupą - co powoduje brak potrzeby posiadania w biznesach osoby takiej jak kierownik firmy. Nie chcemy takich biznesów - chcemy, aby kierownicy przeprowadzali odpowiednią selekcję, a stanowisko kierownika znów było szanowane.  :hug:


Usunięcie frakcji SASP

25/05/2019 - 05:16

2tLD0ZD.jpg

 

 

Dlaczego SASP zostało usunięte? 🗑

San Andreas State Prison już od dłuższego czasu nie radziło sobie jako frakcja w świecie gry. Osadzeni nie mieli zbyt wielu możliwości ciekawych interakcji ze strażnikami, bo bardziej skupiali się na zbijaniu przetrzymania, które zostało im nadane po przegranej rozprawie w sądzie. Dostępność strażników, którzy byli do dyspozycji więźniów również nie była zadowalająca, co utrudniało osadzonym grę, bo nie miał kto zorganizować im ciekawej gry, lub wyprowadzić na stołówkę, a następnie siłownię. Sam poziom gry SASP również niestety nie zachwycał, bo pojawiało się wiele skarg na członków jak i samą frakcję. Gra w SASP może być fajna i przyjemna, ale nie sprawdzała się w świecie gry i miała więcej minusów niż plusów. Kilka dni temu obecny lider był zmuszony zrezygnować ze stanowiska lidera, dlatego również to przyczyniło się do tej decyzji. Frakcja otrzymała ostatnią szansę, której niestety nie wykorzystała, dlatego zostaje ona usunięta ze świata gry.

 

Członkowie frakcji SASP

Liderzy pozostałych frakcji porządkowych zaoferowali pomoc dla osób, które grały we frakcji SASP - Każdy członek usuniętej frakcji będzie miał możliwość dołączenia do LSPD lub FBI po przejściu krótkiego szkolenia, które zostanie zorganizowane przez liderów. Dzięki temu nikt nie zostanie bez frakcji, a otrzyma możliwość gry w innej równie ciekawiej frakcji porządkowej.

 

Więzienie w Dillimore

W Dillimore zostanie stworzone więzienie, do którego będą transportowani w konwoju więźniowie od razu po przegranej rozprawie w sądzie. Podczas transportu skazanego do więzienia, będzie możliwość odbicia go - dzięki temu każda osadzona postać ma szansę na ucieczkę w czasie, gdy będzie transportowana do więzienia w Dillimore. Możliwość odbicia osadzonego bezpośrednio z więzienia na obecny moment nie jest przewidywana.

 

XjHLyt7.png

 

Dożywocie

W związku z usunięciem San Adreas State Prison dożywocie zostaje wycofane. Od tej pory każdy będzie mógł zostać skazany na maksymalnie 50 lat pozbawienia wolności, czyli na 50 godzin na czas realny. Po otrzymaniu wyroku w sądzie, osoba skazana będzie transportowana w konwoju do więzienia w Dillimore, gdzie zostanie osadzona i będzie mogła odbyć swój wyrok. Przetrzymanie będzie można zbijać na AFK, oraz na innych postaciach. 😊

 

 

Uwaga: Osoby, które obecnie są na przetrzymaniu w siedzibie SASP lub ich postacie zostały skazane na dożywocie, będą mogły zgłosić się do lidera LSPD lub FBI w celu zdjęcia przetrzymania i wypuszczenia na wolność.


Informacja odnośnie statusów na forum

14/05/2019 - 16:58

wnt1eK7.png

 

Statusy, a świat gry

W ostatnim czasie zaobserwowaliśmy, że na statusach powstała tak zwana wojny biznesów, a nawet frakcji. Każdy próbuje wstawić jak najwięcej statusów z rekrutacją, lub prezentacją swojego biznesu. Wiele osób chyba zapomniało, że statusy nie są częścią świata gry i to nie jest radio za pomocą którego reklamujemy swoje biznesy i przebijamy się w ofertach. Jesteśmy zmuszeni wprowadzić zakaz reklamowania biznesów oraz rekrutacji na statusach - Chcemy, aby statusy były miejscem gdzie użytkownicy forum dzielą się swoimi przemyśleniami lub ciekawostkami, czy też prowadzą dyskusje o tematyce wesołej, albo tej bardziej poważnej.

 

Frakcje oraz rekrutacje

Liderzy frakcji będę mieli od teraz prawo do wrzucenia jednego status o tematyce rekrutacji podczas jej otwarcia - Dzięki temu pozbędziemy się powtarzających się wielokrotnie statusów o tematyce rekrutacyjnej do danej frakcji lub grupy uprzywilejowanej. Wiemy, że wielu z Was irytował widok 10 statusów pod rząd o tematyce rekrutacji, więc to zmieniamy dla Was!  :hug:

 

Department of Public Affairs

Pewnie wielu z Was miało już okazję zobaczyć na pasku radia w grze taką nazwę radiostacji - Jest to radio, które jest dostępne dla każdego lidera oraz wyznaczonego członka frakcji. Dzięki temu są tam reklamowane wszelkie rekrutacje - dodatkowo liderzy mają możliwość przekazywania ważnych informacji dla mieszkańców Los Santos! Właśnie o takie reklamowanie nam chodzi, aby wszelkie rekrutacje były ogłaszane w świecie gry za pomocą radia, a nie statusów na forum.

 

Biznesy oraz ich reklamowanie

Każdy właściciel biznesu wie, że reklamowanie jest podstawą do sukcesu - dlatego starajcie się robić to w grze za pomocą radia, a nie statusów na forum. Wykorzystajcie również dział biznesów oraz ofert pracy i rekrutacji, aby zachęcić osoby do zatrudniania się w waszych firmach. Pamiętajcie, aby wasze tematy były estetycznie i przejrzyście napisane, aby osoba która będzie je czytała wiedziała, że ma do czynienia z profesjonalną firmą.

 

Uczyńmy statusy przyjemnym miejscem rozmów i dyskusji! 💭

Wiele osób stosuje wulgaryzmy w statusach oraz słowa nienawiści - Nie będziemy dłużej tolerować takich osób, bo forum to miejsce gdzie każdy powinien czuć się wyjątkowo oraz bezpiecznie. Wyzywanie oraz obrażanie innych użytkowników będzie surowo karane punktami ostrzeżeń, a nawet całkowitym wykluczeniem z forum.


[OOC] Informacja dotycząca łączenia frakcji oraz grup uprzywilejowanych

14/05/2019 - 14:24

Hej   :wave:

 

Ze względu na wiele pytań odnośnie łączenia frakcji/grup przez graczy, została stworzona lista pokazująca poprawne łączenie frakcji oraz grup uprzywilejowanych.

 

Łączenie frakcji/grup uprzywilejowanych:

 

LSPD można łączyć z:

 • SWAT
 • Rząd jako Radny Miasta
 • FBI można łączyć z:

 • Rząd jako Radny Miasta
 • SWAT
 • SASP można łączyć z:

 • SWAT
 • Rząd jako Radny Miasta
 • LSMC/LSRD
 • SWAT można łączyć z:

 • LSPD/FBI
 • Rząd jako Radny Miasta
 • LSMC/LSRD
 • LSMC/LSRD można łączyć z:

 • SASP
 • SWAT
 • Rząd jako Urzędnik lub Radny Miasta
 • Rząd można łączyć z:

 • LSMC/LSRD
 • Przykłady poprawnego łączenia frakcji/grup:

 • SASP + SWAT + Radny Miasta
 • LSPD + SWAT + Radny Miasta
 • LSMC + SASP
 • Rząd + LSRD
 • Przykład niepoprawnego łączenia frakcji/grup:

 • SASP + SWAT + LSMC
 • LSPD + FBI + LSMC
 • LSPD + LSMC

 • Biuro Gubernatora Stanu San Andreas

  11/05/2019 - 15:28

  ** Wchodząc na stronę Gubernatora Stanu San Andreas mogłeś/aś znaleźć następujące informację - Takie same informacje można znaleźć na wszystkich stronach instytucji rządowych w Los Santos i całym stanie. **

   

   

   

  Szanowni Państwo!
  W związku z wyborem i objęciem stanowiska przez nowego Gubernatora Stanu San Andreas 

  Emily Rothman zawiadamiamy o zmianie danych kontaktowych biura.

   
  Przypominamy również, że Gubernator stanowi najwyższą instancję w hierarchii urzędowej Stanu San Andreas i posiada wiele istotnych obowiązków służbowych. W związku z tym prosimy, aby przez złożeniem wniosku lub skargi na adres biura zweryfikowali Państwo czy zostały wyczerpane wszelkie możliwości niższych instancji.

   

  W kwestiach niecierpiących zwłoki i wysokiego priorytetu, jak i w sytuacji skarg i wniosków dotyczących wysokich rangą urzędników państwowych prosimy kontaktować się za pomocą podanego niżej adresu e-mail.

   

  Biuro Gubernatora Stanu San Andreas

  E-mail: governor.sa@gmail.com

   

   

  Dyrektor ds. informacji i spraw społecznych

  Zander McCarthy

   

   

  Informacje OOC

   

  Gubernator jest to osoba, która jest nadrzędnym organem dla frakcji porządkowych oraz ich liderów. Ma on prawo do ingerowania w funkcjonowanie frakcji oraz wyciągania konsekwencji w grze IC wobec liderów i członków frakcji. Dodatkowo postać Gubernatora będzie uczestniczyła w różnych wydarzeniach w świecie gry oraz przyjmowała skargi na liderów frakcji porządkowych, farmacji uprzywilejowanych lub rządu.

   

  Wszelkie skargi na liderów oraz wnioski będą rozpatrywane przez cały zarząd serwera oraz ostatecznie zatwierdzane przez Team Leadera Chcemy w ten sposób zagwarantować Wam jak najbardziej obiektywne spojrzenie, oraz odpowiedni ostateczny werdykt w danej sprawie.

   

   W kwestii skarg na członków frakcji zawsze kierujcie się do lidera danej frakcji, bo to on jest odpowiedzialny za członków swojej frakcji. Jeśli jednak nie przynosi to efektów i lider nie reaguje, możecie napisać odpowiednią wiadomość do administracji opisująca całą sytuację.

   

  Kontakt z biurem Gubernatora OOC oraz IC

   

  W kwestii skarg na liderów frakcji możecie kierować swoje wiadomości w formie OOC na wyżej podanego maila, lub bezpośrednio na PW  dodając do wiadomości każdego z administratorów.

  Wiadomości dotyczące spraw In-Character należy pisać w odpowiedniej formie wypowiedzi tak jak w dziale Życia społeczności oraz innych działach o tematyce IC.

  W celu skontaktowania się z biurem Gubernatora należy odpowiednio zatytułować wiadomość poprzedzając tytuł wiadomości jednym z prefixów: [IC] lub [OOC].