Skocz do zawartości

 • Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
 • Rejestracja »
 • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

ShowTime

Rejestracja: 17/04/2017
Poza forum Ostatnio: Informacja prywatna
****-

Moje tematy

[MP] End Of Watch

25/02/2019 - 18:54

Nw5QIEU.png

 

 

Informacje OOC

 

Cała misja potrwa 5 dni, przez ten czas organizacje będą miały za zadanie wykonywać różne zadania organizowane przez mafię która będzie składała się z postaci epizodycznych Mission Project.

 

Każde zadanie zostało oznaczone symbolami [T] oraz [MP]

 

[T] - Zadanie wymaga wstawienia screenów z odgrywkami do tematu misji.

[MP] - Oznacza to, że będzie możliwa interakcja w grze z Mission Project i będzie on dostępny IG.

 

Nieznany telefon: Pierwsze zadanie polega na tym, że liderzy organizacji otrzymają wiadomość prywatną na forum w formie IC z lokalizacją spotkania. Po przybyciu na miejsce zostaną przekazane odpowiednie informacje i cała misja się rozpocznie.

Zadania można wykonywać tylko w określonych terminach które są podane przy każdym zadaniu.

 

 

Wzór dodawania wykonanej misji:

Zadanie: Nick osób odgrywających: Nazwa Twojej organizacji: Screeny:

kBqNTId.png

 

END OF WATCH...

 

W mieście pojawił się nowy pies... Christopher Redson

Strasznie zaczął węszyć żeby się wykazać i przylizać dupkę w departamencie. Gość wsadził jednego z nas do pudła, tego mu nie podarujemy - Macie znaleźć tego gada i uprzykrzyć mu życie... A potem.. No właśnie, a co potem? Nasz zwariowany doktorek przygotował specjalną truciznę która zabija 10 minut po wstrzyknięciu jej... To będzie coś pięknego dla tego pieska... Zaczął szczekać więc trzeba go uśpić. Za wykonanie roboty dostaniecie tyle ciężkiego sprzętu ile tylko zapragniecie... Nie interesuje nas jak to zrobicie, ale typ ma zdechnąć. Na początek będziemy mieli dla Was kilka prostych zadań do wykonania...

 

Lista zadań

 

(03.03.2019r. 20:00)

1. Nieznany telefon... [MP]

Udaj się na tajne spotkanie w wyznaczonym miejscu, o ustalonej porze - Dostosuj się do informacji zawartych w rozmowie telefonicznej.

 

2Znaleźć skurwiela... [T]

Punkty: 0-3

Po otrzymaniu informacji od Mafii, znajdź, śledź oraz dowiedz się jak najwięcej o policjancie.

 

(04.03.2019r.)

3.  Gdzie on do cholery mieszka?! [T]

Punkty: 0-3

Dowiedz się gdzie zamieszkuje Redson, sfotografuj jego miejsce zamieszkania oraz pojazdy, którymi na co dzień prywatnie się przemieszcza. 

 

4. Co za przychlast, z kim on się zadaje? [T] [MP]

Punkty: 0-3

Dowiedz się z kim często jeździ na patrole oraz zrób im zdjęcia z ukrycia - Dowiedz się skąd on się tutaj wziął i w jakim celu przyjechał.

 

(05.03.2019r.)

5. Czego on tutaj szuka?! [T] [MP]

Punkty: 0-3

Znajdź Redson'a na patrolu, wykonaj mu kilka zdjęć w momencie gdy kogoś przeszukuje, zatrzymuje czy też goni.

 

6. Ostra jazda... [T]

Punkty: 0-5

Sprowokuj go do zatrzymania, a następnie daj mu w kość, lecz bez przesady - Chcemy go żywego!

 

(06.03.2019r.)

7. Niech się skurwiel boi! [T]

Punkty: 0-5

Zrób wielkie graffiti na ścianach jego mieszkania, zniszcz je w środku oraz obij całe auto, nie daj się złapać!

 

8. Jeszcze lepiej, to dopiero początek zabawy! [T] [MP]

Punkty: 0-5

Znajdź Redson'a na mieście, wsuń mu karteczkę z pogróżkami do tylnej kieszeni. Jeżeli wyjdzie z radiowozu do interwencji, postaraj się przebić mu opony.

 

9. Wrób go w coś, będzie śmiesznie! [T] [MP]

Punkty: 0-5

Podłóż mu do auta kilka nielegalnych przedmiotów, nie daj się złapać!

 

(07.03.2019r.)

10. Jeszcze go trochę pognębimy... [T] [MP]

Punkty: 0-3

Wydzwaniaj, pisz SMS'y na jego numer - Niech się pies przestraszy! 

 

11. Cisza przed burzą...

Punkty: 0-3  [T] 

Na jeden dzień odpuść gnębienie Redson'a, niech się poczuje swobodniej - Mimo tego możesz go ciągle kontrolować, oraz mieć go pod obserwacją. 

 

12. Grube dokumenty. [T] [MP]

Punkty: 0-5

Wykonaj planowanie na tego psa, to nie może dłużej trwać! Gdy będzie już gotowe, dostarcz je do naszej siedziby!

 

(08.03.2019r. 20:00 - Od tego momentu gra organizacja która zdobyła najwięcej punktów)

13. Lekkie ukłucie! [MP]

Oczekuj telefonu z miejscem spotkania i odbierz strzykawkę z trucizną dla Redson'a - zbierz jak najwięcej ludzi! Zapowiada się gruba akcja.

 

14. Nosił wilk razy kilka... [T]

Zaplanuj porwanie i porwij Redson'a - Pognęb go trochę. 

 

15. Rzygać mi się chce jak na niego patrzę! [T] [MP]

Zajeb skurwiela, nie będzie mi tu stawiać warunków! Zrób kilka fotografii jego ciała, niech Los Santos wie kto tutaj rządzi! 


Regulamin Mission Project

25/02/2019 - 16:44

Z1ZG5XR.png

Regulamin Mission Project

 

 

 1. Lider organizacji przestępczej która weźmie udział w interakcji z Mission Project odpowiada za członków swojej organizacji oraz ich czyny.
 2. Zabrania się korzystania ze wszelkich modyfikacji które mogą ułatwić rozgrywkę lub dać przewagę nad innymi.
 3. Używanie komunikatorów OOC w celu zdobycia przewagi nad innymi osobami jest zabronione - wszelkie akcje oraz informacje muszą być odgrywane/przekazywane In-Character - cenimy sobie dobrą grę RP!
 4. zadaniach organizowanych przez Mission Project mogą brać udział jedynie członkowie organizacji przestępczych - wyjątkiem są zwykłe interakcje In-Character z udziałem postaci epizodycznych.
 5. Wszelkie przedmioty zdobyte/odkupione drogą In-Character od Mission Project mogą zostać wprowadzone w dalszy obieg przez członków organizacji przestępczej która je zdobyła - wyjątkiem jest trucizna(strzykawka) którą otrzymuje tylko lider organizacji i ma on zakaz sprzedawania/przekazywania jej osobom trzecim.
 6. Osobą uprzywilejowaną do użycia strzykawki na innej osobie jest tylko i wyłącznie lider organizacji.
 7. W celu wykonania FCK wymagane jest udokumentowane planowanie minimum 3 dniowe poprzedzone zdjęciami wykonanymi przy użyciu aparatu dostępnego w sklepach 24/7 - Dodatkowo wymagamy konkretnego powodu In-Character do wykonania FCKdopiero po zweryfikowaniu planowania oraz logów zgodę na FCK może wyrazić administracja.
 8. Organizacje mają prawo do lekkiego PG na postaciach epizodycznych, ale w granicach rozsądku.

 


Mission Project

23/02/2019 - 07:17

hFlQBjF.png

Mission Project 

 

Jest to projekt stworzony pod różnego typu interakcje w świecie gry oraz zapewnienie dobrej rozrywki naszym graczom szczególnie z półświatka przestępczego! Dzięki Mission Project gra na South Central stanie się o wiele ciekawsza oraz ekscytująca. Mamy na celu zapewnić ciekawe interakcje oraz rozrywkę dla osób które grają w organizacjach przestępczych, ale dajemy również naszej społeczności możliwość wcielenia się w różnego rodzaju role oraz postacie epizodyczne - Uwielbiasz grać dobre RP? Odgrywanie gangstera z South Central sprawia Ci radość? A może chciałbyś wcielić się w jakąś postać epizodyczną? Mission Project jest stworzony właśnie dla Ciebie!

 

 

Główny cel projektu

 

Naszym głównym celem jest stworzenie ciekawych i kreatywnych interakcji dla osób grających w organizacjach przestępczych lub mieszkających na terenach South Central. Mission Project daje możliwość naszym graczom wcielenia się w różne role i postacie epizodyczne - Dzięki temu to gracz tworzy coś dla gracza wspólnie z administracją net4game! Pamiętamy jak dobrze był odbierany Mission Project dlatego wracamy z nim znów w odświeżonej wersji. Chcemy zapewnić najwyższy poziom RP dla osób które będą chciały wejść w interakcje z nami w świecie gry. Naszym zadaniem będzie tworzenie ciekawych wydarzeń takich jak ustawki, wyścigi oraz różnego typu misje które organizacje będą mogły wykonywać w celu zyskania unikatowych przedmiotów i nie tylko! 

 

Na czym to ma polegać?

 

Mission Project będzie tworzył mini misje lub wydarzenia w których będą mogły brać udział organizacje przestępcze oraz projekty. Będą powstawały specjalne tematy które będą opisywać to co danego dnia będzie się działo lub po prostu będzie to spontaniczne i będzie odbywało się w świecie gry bez zapowiedzi -  Przykładowo MP wpadnie na ośkę danej organizacji i da im zadanie które będą musieli wykonać w określonym czasie - Po wykonaniu go otrzymają nagrodę. Wszystko to po to, aby urozmaicić grę organizacjom, a w dodatku dać im możliwość zdobycia unikatowych broni/przedmiotów/pojazdów.

 

Co będzie można zdobyć poprzez wykonywanie misji lub interakcje z MP?

 • Różnego rodzaju bronie które nie są dostępne pod 777 (MP5/AK-47/Uzi)
 • Unikatowe pojazdy które będą podpisywane pod panel organizacji po wykonaniu zadania, lub po prostu po kupieniu poprzez grę IC od MP.
 • Mission Project jako jedyny będzie miał możliwość rozprowadzania w świecie gry strzykawek czyli tzw trucizny która zabija postać po jej wstrzyknięciu.
 • Unikatowe ubrania które będą wyróżniały Cię spośród innych graczy.
 •  

   

  Jak dołączyć do projektu?

   

  Aby dołączyć do Mission Project i wspólnie z nami tworzyć różnego rodzaju misje i interakcje dla organizacji przestępczych należy złożyć podanie na PW forum do lidera projektu - ShowTime

  Cały projekt rusza już wkrótce.

   

  Wiadomość zatytułuj w ten sposób: [MP][ShowTime]

   

  Wzór podania:

  Spoiler

   

   

   


  Zasady działu i tworzenia wydarzeń

  19/02/2019 - 11:34

  89LjAMF.png

   
   Dział ten dotyczy składania propozycji wydarzeń na skalę serwera lub dla danej grupy - wydarzenia mają na celu zgromadzenie graczy i urozmaicenie im rozgrywki poprzez różne atrakcje i interakcje. Temat ten jest skierowany do osób które chciałyby zorganizować coś dla naszej społeczności i mają pomysł na ciekawe i oryginalne wydarzenie który zaciekawi społeczność net4game.

   

  Propozycje wydarzeń

   

  Propozycje są rozpatrywane przez opiekuna Event Team ShowTime w ciągu 48h od dodania tematu z propozycją wydarzenia.

  Po dodaniu propozycji społeczność ma czas na ocenę i skomentowanie danego wydarzenia - pozwala nam to ocenić, czy wydarzenie cieszy się zainteresowaniem przez społeczność naszych graczy.

   

  Ważne: Temat z wydarzeniem musi zostać utworzony minimum dwa tygodnie przed datą startu wydarzenia.

   

  Zasady komentowania wydarzeń:

 • Nie tolerujemy nabijania postów oraz komentarzy które nic nie wnoszą.
 • Nie chcemy kłótni oraz oskarżeń o kopiowanie - takie sytuacje zgłaszajcie na PW opiekuna Event Teamu.
 • Pamiętaj o zachowaniu kultury w swoich wypowiedziach.
 • Wszelkie komentarze znieważające innych użytkowników będą nagradzane ostrzeżeniem.
 •  

  Ważne informacje przed dodaniem tematu z wydarzeniem
   
  W celu stworzenia wydarzenia należy odpowiednio zatytułować temat, poprzedzając nazwę wydarzenia jednym z pięciu prefixów t.j [EP][EZ][EE][ECH] i [OOC]. Tematy w dziale powinny zawierać odpowiednie tytuły, które jasno informują o treści tematu wraz z odpowiednim prefixem który odpowiada naturze owego wydarzenia. Dla przykładu: [EE] Napad na transporter LSPD. 

   

  Oryginalność i kreatywność

  Cenimy sobie kreatywność naszych graczy - przed dodaniem wydarzenia upewnij się, czy na pewno nie było już podobnego w ostatnim czasie - Nie tolerujemy kopiowania grafiki oraz treści z innych wydarzeń.

  Jeśli nie jesteś pewny, czy Twoje wydarzenie się powtarza skontaktuj się ze mną poprzez PW forum, a wiadomość zatytułuj w taki sposób: [Event][Nazwa wydarzenia]
   
  Wydarzenia dzielimy na pięć grup:

 • Eventy publiczne na skale serwera. [EP]
 • Eventy "zamknięte" ukierunkowane na konkretną grupę społeczną. [EZ]
 • Eventy epizodyczne. [EE]
 • Event charytatywny. [ECH]
 • Event OOC. [OOC]
 •  

  Poniżej przedstawiam wzór, który pomoże Wam w zawarciu odpowiednich informacji w opisie tematu:

  [b]Planowana data rozpoczęcia eventu:[/b] [b]Opcjonalna data zakończenia eventu:[/b] [b]Tytuł:[/b] [b]Organizatorzy:[/b] [b]Nagrody:[/b] (jeśli dotyczy) [b]Dokładny opis projektu:[/b]

  PayDay - jak działa?

  18/02/2019 - 09:44

  1pG0ARc.png

   

  Hej!

  Pewnie trafiłeś tutaj, bo jesteś ciekaw jak działa system wypłat na naszym serwerze? Zaraz wszystko Ci wyjaśnię!

   

  Co to PayDay?

   

  PayDay - Jest to dzień wypłaty jak sama nazwa wskazuje. Każdy gracz może odebrać dziennie 3 wypłaty z jednego biznesu pracując w nim przez 3x18min co daje nam 54 minuty duty. 

  Nie posiadając konta Premium możemy mieć aż 5 prac co daje nam 15 wypłat dziennie! 

  Wypłaty resetują się codziennie o 04:00 i pozwalają znów otrzymać 3 wypłaty z danego biznesu.

   

  Ile wynoszą wypłaty?

   

  1 wypłata = $140 

  2 wypłata = $96

  3 wypłata = $69

   

  Frakcje porządkowe oraz grupy uprzywilejowane - w tych grupach wypłata jest o wiele większa jednak wymaga ona godzinnej służby - W przypadku grup uprzywilejowanych służba trwa 18 minut, ale wypłata również jest większa.

  Do frakcji porządkowych zaliczamy: Rząd/LSPD/FBI/SASP

  Do grup uprzywilejowanych: LSMC oraz LSRD

   

  Uwaga: Są to wypłaty w przypadku posiadania 100% wypłaty - każdy nowy pracownik w biznesie ma ustawione domyślnie 100% i zarabia wtedy około $309 - Procenty może podnosić szef waszej firmy w której pracujecie w ramach premii.

   

   

  Ranking biznesu

   

  Wypłata jaką dostajemy w naszej pracy jest zależna od pozycji naszego biznesu w rankingu - aby sprawdzić jaką pozycję ma nasza firma w której pracujemy musimy udać się na forum do karty gracza, a następnie wybrać grupy.

   

  xm10mLd.png

  Gdy już znajdziemy się w panelu naszej firmy naszym oczom ukaże się jej dochód, ranking oraz czas do końca okresu.

  Jeśli firma jest w TOP 5 wypłata będzie wynosiła $140 dolarów, w przypadku TOP 5+ zmniejszy się ona do $120 a w przypadku niektórych biznesów takich jak np salon samochodowy nawet do braku wypłaty.

   

   

  Jak rozpocząć pracę?

   

  Jeśli jesteście już zatrudnieni w jakiejś firmie przykładowo siłowni i znajdujecie się w budynku wpisujecie komendę /duty po jej wpisaniu pojawi Wam się taki komunikat.

   

  zIGLblq.png

   

  Od tego momentu jesteście na służbie w swojej pracy i zaczyna liczyć Wam się czas pracy - w moim przypadku był to akurat Rząd.

  Jak widzicie w nawiasach jest podany procent wypłaty jaki mam ustawiony w panel grupy.

  Po upływie 18 minut otrzymacie swoja pierwszą wypłatę w wysokości $140 dolarów która pojawi się na waszym koncie bankowym. Aby sprawdzić stan konta bankowego możecie użyć komendy /stats

   

  R5NCp1d.png

   

  Gotówka - pieniądze które masz przy sobie (w kieszeni)

  Bank - na koncie bankowym - nikt nie może Ci ich ukraść

   

  Wpisując na czacie /g i wybierając Załogę ukaże Wam się panel grupy w którym są jej wszyscy członkowie. Zawiera on informacje o uprawnieniach, czasie pracy oraz procencie wypłaty.

   

  F2slZlv.png

   

   

  Niebieska strzałka wskazuje na uprawnienia danego członka grupy.

  Zielona strzałka wskazuje na procent wypłaty

  Żółta strzałka wskazuje na liczbę transakcji oraz czasu pracy

  Gwiazdka przy nicku oznacza, że ktoś jest online w grze

   

   

  Co oznaczają te uprawnienia?

   

  A - jest to uprawnienie które pozwala na zarządzanie całą grupą.

  F - są to klucze i daje ono możliwość zamykania drzwi

  D - umożliwia prowadzenia pojazdów podpisanych pod grupę

   

  Jak sprawdzić ile już przepracowałem?

   

  Jest opcja sprawdzenia czasu pracy poprzez panel grupy w karcie gracza oraz wejście w dashboard

   

  f7wSp1k.png

  Tutaj znajdziemy informacje takie jak ilość naszych transakcji, czas przepracowany od zatrudnienia oraz obecny czas służby.

  Pamiętajcie, aby czas służby się zaktualizował w panelu musicie przeładować /duty w grze - czyli po prostu wejść jeszcze raz na służbę firmy.

   

  Uwaga: W przypadku posiadania Konta Premium nie musimy sprawdzać czasu duty w panelu na forum. 

  Pokazuje się on nam po wpisaniu /g przy naszej grupie i aktualizuje się na bieżąco!

   

  Qzy2BZX.png