Jump to content

 • Sign In   
 • Create Account »
 • View New Content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

ShowTime

Member Since 17/04/2017
Offline Last Active Private
****-

Topics I've Started

Informacja odnośnie statusów na forum

14/05/2019 - 16:58

wnt1eK7.png

 

Statusy, a świat gry

W ostatnim czasie zaobserwowaliśmy, że na statusach powstała tak zwana wojny biznesów, a nawet frakcji. Każdy próbuje wstawić jak najwięcej statusów z rekrutacją, lub prezentacją swojego biznesu. Wiele osób chyba zapomniało, że statusy nie są częścią świata gry i to nie jest radio za pomocą którego reklamujemy swoje biznesy i przebijamy się w ofertach. Jesteśmy zmuszeni wprowadzić zakaz reklamowania biznesów oraz rekrutacji na statusach - Chcemy, aby statusy były miejscem gdzie użytkownicy forum dzielą się swoimi przemyśleniami lub ciekawostkami, czy też prowadzą dyskusje o tematyce wesołej, albo tej bardziej poważnej.

 

Frakcje oraz rekrutacje

Liderzy frakcji będę mieli od teraz prawo do wrzucenia jednego status o tematyce rekrutacji podczas jej otwarcia - Dzięki temu pozbędziemy się powtarzających się wielokrotnie statusów o tematyce rekrutacyjnej do danej frakcji lub grupy uprzywilejowanej. Wiemy, że wielu z Was irytował widok 10 statusów pod rząd o tematyce rekrutacji, więc to zmieniamy dla Was!  :hug:

 

Department of Public Affairs

Pewnie wielu z Was miało już okazję zobaczyć na pasku radia w grze taką nazwę radiostacji - Jest to radio, które jest dostępne dla każdego lidera oraz wyznaczonego członka frakcji. Dzięki temu są tam reklamowane wszelkie rekrutacje - dodatkowo liderzy mają możliwość przekazywania ważnych informacji dla mieszkańców Los Santos! Właśnie o takie reklamowanie nam chodzi, aby wszelkie rekrutacje były ogłaszane w świecie gry za pomocą radia, a nie statusów na forum.

 

Biznesy oraz ich reklamowanie

Każdy właściciel biznesu wie, że reklamowanie jest podstawą do sukcesu - dlatego starajcie się robić to w grze za pomocą radia, a nie statusów na forum. Wykorzystajcie również dział biznesów oraz ofert pracy i rekrutacji, aby zachęcić osoby do zatrudniania się w waszych firmach. Pamiętajcie, aby wasze tematy były estetycznie i przejrzyście napisane, aby osoba która będzie je czytała wiedziała, że ma do czynienia z profesjonalną firmą.

 

Uczyńmy statusy przyjemnym miejscem rozmów i dyskusji! 💭

Wiele osób stosuje wulgaryzmy w statusach oraz słowa nienawiści - Nie będziemy dłużej tolerować takich osób, bo forum to miejsce gdzie każdy powinien czuć się wyjątkowo oraz bezpiecznie. Wyzywanie oraz obrażanie innych użytkowników będzie surowo karane punktami ostrzeżeń, a nawet całkowitym wykluczeniem z forum.


[OOC] Informacja dotycząca łączenia frakcji oraz grup uprzywilejowanych

14/05/2019 - 14:24

Hej   :wave:

 

Ze względu na wiele pytań odnośnie łączenia frakcji/grup przez graczy, została stworzona lista pokazująca poprawne łączenie frakcji oraz grup uprzywilejowanych.

 

Łączenie frakcji/grup uprzywilejowanych:

 

LSPD można łączyć z:

 • SWAT
 • Rząd jako Radny Miasta

FBI można łączyć z:

 • Rząd jako Radny Miasta
 • SWAT

SASP można łączyć z:

 • SWAT
 • Rząd jako Radny Miasta
 • LSMC/LSRD

SWAT można łączyć z:

 • LSPD/FBI
 • Rząd jako Radny Miasta
 • LSMC/LSRD

LSMC/LSRD można łączyć z:

 • SASP
 • SWAT
 • Rząd jako Urzędnik lub Radny Miasta

Rząd można łączyć z:

 • LSMC/LSRD

Przykłady poprawnego łączenia frakcji/grup:

 • SASP + SWAT + Radny Miasta
 • LSPD + SWAT + Radny Miasta
 • LSMC + SASP
 • Rząd + LSRD

Przykład niepoprawnego łączenia frakcji/grup:

 • SASP + SWAT + LSMC
 • LSPD + FBI + LSMC
 • LSPD + LSMC

Biuro Gubernatora Stanu San Andreas

11/05/2019 - 15:28

** Wchodząc na stronę Gubernatora Stanu San Andreas mogłeś/aś znaleźć następujące informację - Takie same informacje można znaleźć na wszystkich stronach instytucji rządowych w Los Santos i całym stanie. **

 

 

 

Szanowni Państwo!
W związku z wyborem i objęciem stanowiska przez nowego Gubernatora Stanu San Andreas 

Emily Rothman zawiadamiamy o zmianie danych kontaktowych biura.

 
Przypominamy również, że Gubernator stanowi najwyższą instancję w hierarchii urzędowej Stanu San Andreas i posiada wiele istotnych obowiązków służbowych. W związku z tym prosimy, aby przez złożeniem wniosku lub skargi na adres biura zweryfikowali Państwo czy zostały wyczerpane wszelkie możliwości niższych instancji.

 

W kwestiach niecierpiących zwłoki i wysokiego priorytetu, jak i w sytuacji skarg i wniosków dotyczących wysokich rangą urzędników państwowych prosimy kontaktować się za pomocą podanego niżej adresu e-mail.

 

Biuro Gubernatora Stanu San Andreas

E-mail: governor.sa@gmail.com

 

 

Dyrektor ds. informacji i spraw społecznych

Zander McCarthy

 

 

Informacje OOC

 

Gubernator jest to osoba, która jest nadrzędnym organem dla frakcji porządkowych oraz ich liderów. Ma on prawo do ingerowania w funkcjonowanie frakcji oraz wyciągania konsekwencji w grze IC wobec liderów i członków frakcji. Dodatkowo postać Gubernatora będzie uczestniczyła w różnych wydarzeniach w świecie gry oraz przyjmowała skargi na liderów frakcji porządkowych, farmacji uprzywilejowanych lub rządu.

 

Wszelkie skargi na liderów oraz wnioski będą rozpatrywane przez cały zarząd serwera oraz ostatecznie zatwierdzane przez Team Leadera Chcemy w ten sposób zagwarantować Wam jak najbardziej obiektywne spojrzenie, oraz odpowiedni ostateczny werdykt w danej sprawie.

 

 W kwestii skarg na członków frakcji zawsze kierujcie się do lidera danej frakcji, bo to on jest odpowiedzialny za członków swojej frakcji. Jeśli jednak nie przynosi to efektów i lider nie reaguje, możecie napisać odpowiednią wiadomość do administracji opisująca całą sytuację.

 

Kontakt z biurem Gubernatora OOC oraz IC

 

W kwestii skarg na liderów frakcji możecie kierować swoje wiadomości w formie OOC na wyżej podanego maila, lub bezpośrednio na PW  dodając do wiadomości każdego z administratorów.

Wiadomości dotyczące spraw In-Character należy pisać w odpowiedniej formie wypowiedzi tak jak w dziale Życia społeczności oraz innych działach o tematyce IC.

W celu skontaktowania się z biurem Gubernatora należy odpowiednio zatytułować wiadomość poprzedzając tytuł wiadomości jednym z prefixów: [IC] lub [OOC].


Dołącz do ekipy net4game!

16/04/2019 - 01:31

bHMs66l.png

Hej!  :wave:

 

Drodzy gracze! Mam przyjemność poinformować Was, że ponownie udostępniamy Wam możliwość złożenia podania, które pozwoli Wam dołączyć do grona naszej ekipy na stanowisko GameMaster SA-MP. Standardowym zadaniem na tym stanowisku jest przede wszystkim pilnowanie porządku w świecie gry, dbania o wizerunek serwera jak i ścisła współpraca z całym zespołem.

 

Kogo poszukujemy?

Poszukujemy osób pozytywnie nastawionych do życia, które będą charakteryzowały się uprzejmością, bezinteresowną chęcią pomocy, kreatywnością oraz umiejętnością pracy w grupie. Zwracamy również uwagę na historię kar oraz to, co sobą reprezentujecie w świecie gry, czy też na forum. To ile masz punktów GameScore oraz przegranych godzin, nie jest dla nas żadnym wyznacznikiem! Jeśli spełniasz powyższe wymagania, możesz przejść do kroku numer jeden!

 

Krok 1. Napisz do nas e-mail na showtime@net4game.com o tytule [GameMaster][Twój nick]. Pamiętaj, aby zamieścić w nim poniższe informacje, które są niezbędne do pozytywnego rozpatrzenia Twojego podania:

Link do profilu na forum:
Twój identyfikator discord: Przykład#0000
Imię:
Wiek:
Doświadczenie na net4game:
Dlaczego Ty? Napisz coś o sobie! Daj nam się poznać:

Krok 2Jeśli już wysłałeś do nas podanie, to koniecznie zostaw wiadomość w tym temacie! Jest to dla nas również bardzo ważne.  :hug:

 

Krok 3Wysłałeś do nas już podanie i zostawiłeś wiadomość w tym temacie? Świetnie! Teraz musisz wykonać kilka ważnych kroków, bez których dołączenie do ekipy net4game nie będzie możliwe! A oto one:

 • Dołącz do naszego oficjalnego discorda - jest to bardzo ważny krok, ponieważ gdy nie będzie Cię na naszym discordzie, to nie otrzymasz rangi fisha i nie będziesz wstanie przejść do kolejnego etapu rekrutacji.
 • Aktywuj 2FA na discord oraz forum - jest to również bardzo ważny krok, aby przejść do kolejnego etapu!
 • Jeśli Twoje hasło to asd123 - koniecznie zmień je na silniejsze!

Krok 4. Osoby, których podania zostaną rozpatrzone pozytywnie, otrzymają krótką wiadomość zwrotną za pośrednictwem forumowej skrzynki PW, a w niej dalsze instrukcje. 

 

Życzymy wszystkim powodzenia! Ekipa net4game.com


Rekrutacja na stanowisko lidera SASP!

13/04/2019 - 17:01

Hej!  :wave: 

 

Z dniem dzisiejszym otwieramy rekrutację na stanowisko lidera San Andreas State Prison! Po zebraniu wielu opinii od graczy oraz długich dyskusjach w gronie administracji stwierdziliśmy, że SASP otrzyma drugą szansę, ale z całkiem nowym liderem.

 

Frakcja sama w sobie ma naprawdę ogromny potencjał i wielu graczy dobrze bawi się grając w niej lub wchodząc bezpośrednio w interakcję ze strażnikami. Poszukujemy osoby, która stanie na wysokości zadania i poprowadzi tę frakcję tak, aby funkcjonowała jak najlepiej. Sporym ułatwieniem dla nowego lidera będzie temat z feedbackiem o SASP gdzie wiele osób wyraziło swoją opinię na temat funkcjonowania tej frakcji.

 

Czego oczekujemy od lidera?

 • doświadczenia w zarządzaniu;
 • determinacji;
 • kreatywności oraz pomysłowości;
 • cierpliwości  :foch:  - prowadzenie frakcji czasami wymaga poświęceń;
 • stanowczości;
 • pozytywnego nastawienia;
 •  

  Uwaga: Nie wymagamy żadnego wzoru, a podanie może złożyć każdy gracz! Liczymy na kreatywne i schludne podania w tym temacie. Powodzenia!  :muscle: