Jump to content

  • Sign In   
  • Create Account »
  • View New Content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Król Lew

Member Since 06/07/2015
Offline Last Active Today, 15:36
****-

Posts I've Made

In Topic: RED GYM - twoja droga na skróty!

Today, 14:00

Polecam, zapraszam, pozdrawiam.


In Topic: [HP] Hellhound Bloods Formation

Today, 13:58

 

Imię i nazwisko postaci (ew. ksywka): Rodney Bobrov ksywa Rody
 
Opis postaci: (konkretne, rozwinięte):24 letni czarnuch, pewny siebie, zawsze dopina swego. Sumienny oraz obowiązkowy, gdy coś zacznie kończy to choćby skały srały. Kręci się po idlewood, jefferson , glen park.
 
Link do profilu, z odkrytą postacią:https://net4game.com...79184-leandero/

 

 
Czy zgadzasz się na  FCK/FCJ: TAK

 

W sumie nie wiem czy to dla żartu, ale tak wygląda. Dodatkowo najpierw zdecyduj się która organizacja Cię bardziej interesuje. Opis postaci krótki i mało z tego wyczytałem. W takim razie odrzucam.


In Topic: Hellhound Bloods Formation

17/05/2019 - 15:54

GaMIuNz.png

TjMt0GR.jpg

loX5zyk.jpg

JWciwi9.jpg

opnvEX8.png

Xj7nB6j.png

7GiPfk2.png

2TDlARc.png


In Topic: 2FA - Ktoś logował się na twoje konto

16/05/2019 - 12:44

Hmmm, a może ktoś mógł wpisać Twoją nazwę postaci i wpisywał byle co w miejscu na hasło - nie znam się na tym, ale taki pomysł mi przyszedł do głowy.


In Topic: [HP] Hellhound Bloods Formation

15/05/2019 - 19:27

Imię i nazwisko postaci (ew. ksywka):
Tyler Black Blackwood
 
Opis postaci: (konkretne, rozwinięte): Tyler, czarnuch który ślizgał się niegdyś miedzy dzielnicami Iddle-wood, mieszkał jedynie z matką z którą ciągle się kłócił aczkolwiek zdecydowanie ją kochał mimo problemów z porozumieniem, oboje rzucali sobie ciężkie słowa, finalnie Tyler sie wyprowadził aby nie męczyć jej, widział ze sprawia jej ból.
Pseudo ziomki przez których zaczęły sie problemy Tylera, z 2 wyjątkami, nic go nie trzymało, przyjacielowi obiecał że wróci jak będzie trochę lepiej, ruszył wiec przed siebie, finalnie zaszył sie w całkiem innym stanie, gdzie chciał prowadzić normalne życie, pewnego dnia dowiedział się o śmierci matki i wiedział że musi być na pogrzebie, czuł ze jest jej to winny. Przeprowadził się do las venturas z którego  po pogrzebie zaczął wpadać co raz częściej do Los Santos po syf, Oraz odnaleźć starego przyjaciela któremu obiecał wrócić do LS.
 Finalnie zamieszkał na motelach jefferson gdzie zaczął trzymać sztamę z tamtejszymi czarnuchami.
Tyler jest raczej spokojny,lojalny oraz ciekawski oraz nie ufny.
Na prawej dłoni po wewnętrznej stronie  można zauważyć szramę po ranie ciętej, Gdy był młodszy z 3 czarnuchami wszyscy przecięli dłoń aby stworzyć przysłowiowe więzy krwi i pokazać swoją lojalność  zaufanie i połączenie, Finalnie jeden czarnuch przez nałóg sprzedał resztę aby zarobić siano na syf, na skutek czego jeden poszedł na współprace z federalnymi, jeden zginał w strzelaninie z departamentem, a ostatni się ukrył, Tyler także musiał przez to uciekać - Zdecydowanie nie lubi o tym rozmawiać, tak samo jak jego czarny brat - Emmet mimo że wszystko przeżyli razem,i mineło sporo czasu dalej trzymają się razem.
 
Link do profilu, z odkrytą postacią:
https://net4game.com...24-szczerbatyy/
 
Czy zgadzasz się na  FCK/FCJ: Yeap.

 

Mieliśmy już wcześniej kontakt i wspólnie graliśmy. Historia ciekawa i podoba mi się. Akceptuje.