Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Krzychuuu

Member Since 29/03/2015
Offline Last Active 25/03/2020 00:06
***--

Topics I've Started

Isaac Alvino || The end

31/03/2018 - 20:02

 

Na postaci grałem od początku mojej gry tutaj. Założyłem ją 3 lata i dwa dni temu, dzisiaj nadszedł jej czas. Chciałbym podziękować wszystkim, z którymi miałem okazję odgrywać na tej postaci. Grałem w LSPD, FBI, US ARMY, szczególnie chcę podziękować wszystkim z FBI, fajnie się z Wami grało. Na dysku kisiło mi się wiele klipów z FBI, które mają już prawie rok, więc postanowiłem je tu wstawić. Pozdrawiam.

Muzyka: Guns N' Roses - Live And Let Die

 


Kupię zdrapke GOLD

10/03/2018 - 19:54

Pisać IG albo PW forumowe


mam juz


[Zrealizowano][SKARGA] Ryan Dutto

19/09/2017 - 20:39

Link do profilu/postaci raportowanego/raportowanych: Ukryta
Nazwa postaci raportowanego/raportowanych: Ryan Dutto 
 
Opis sytuacji: No więc wszystko zaczęło się od eventu dwa dni temu, na notatniku przy denacie znaleźliśmy jego odciski palców, przesłuchaliśmy innych, ustaliliśmy, że jeździ PCJ. Wczoraj ją zauważyliśmy, siedział na niej owy gracz, wszczęliśmy pościg za nim, niestety nieudany, został nadany za nim list gończy. Dzisiejszego dnia, około godziny 21 odnaleźliśmy jednoślad wraz z nim. Postanowiliśmy go śledzić, zatrzymał się przed Grandą, wszedł do ambulansu z zamiarem kupna leku, podszedłem więc do niego, poprosiłem, by wysiadł z pojazdu, zaczął uciekać, wszedł do swojej PCJ, przejechał kilka metrów i go postrzeliłem. Tutaj zaczął się jego płacz, pisał do mojego kolegi (który był ze mną na patrolu) że jak możemy tak robić, bez prowokacji do niego strzelamy, że minęło 24h od pościgu, gdy kolega próbował mu wytłumaczyć ten po prostu wyłączył PW. Gdy był zakuty, na słuchawce napisał swoje położenie. Zaczęliśmy odgrywać z LSMC, dostał tam w ramię, stracił przytomność, już go mieli pakować do karetki, nagle magicznie odzyskał przytomność i uciekł na PCJ ze swoim kolegą, niestety nie udało mi się tego uchwycić, miałem zminimalizowaną grę, nie spodziewałem się tego. Po wszystkim, napisał do mojego kolegi "łatwi jesteście".
 
Zrzuty ekranu wrzucone na imgur.com: (obowiązkowe)
 
Spoiler
 
 
 

 


Isaac Alvino || Black

13/07/2017 - 23:51

 

Więc, postanowiłem stworzyć coś innego, nie jest to pościg, czy jakiś film z organizacji, po prostu historia mojej postaci. Klipy trzymam już z 3 miesiące, cały filmik krąży wokół jednego wydarzenia (prawie). Nie ma tu może akcji, jak na większości, no ale cóż poradzić. W niektórych miejscach mogą pojawić się małe ścinki, nie umiałem tego naprawić. Pozdrawiam wszystkich, dzięki którym mogę dosyć fajnie kreować swoją grę na postaci.

 

​Muzyka:

Danger Mouse, Daniele Luppi ft. Norah Jones - Black

 

 

​Śp. Billy Checco


[IC] Alvino Studios

09/05/2017 - 20:19

HqGVrfp.png


¹Alvino Studios¹ Firma zajmująca się tworzeniem filmów zarówno krótko metrażowych jak i pełnych produkcji. Założona w latach 90 przez Jonathana Alvino w San Fierro. Wraz z początkiem rozwoju studia firma zyskiwała coraz to większe dochody. Wtedy Jonathan postanowił przenieść swoją ofertę również dla klientów prywatnych. W cenniku pojawiły się produkcje krótko metrażowe, które były wykonywane na zlecenie klienta.

 

....

 

W roku 1990 firma uzyskała nagrodę złotej kamery za najlepszy film krótkometrażowy. Prezentował on życie ówczesnej młodzieży oraz ich zachowania. Został podpisany kontrakt, który pozwolił na prezentowanie produkcji w szkołach państwowych. W tym okresie czasu Alvino Studios uznawane było za najlepszą wytwórnie krótko metrażowych filmów. Zakupiono wówczas budynek w jednej z dzielnic miasta, który umożliwił zatrudnienie blisko 40 nowych pracowników. Remont budynku i przygotowanie go pod studio filmowe zajęło rok czasu i pochłonęło znaczną część pieniędzy firmy. Jonathan w głębi duszy wierzył, że inwestycja ta

się zwróci.

 

....

 

Pod koniec 1995 roku firma zawiesiła swoją działalność ze względów finansowych. Obawiano się wtedy nierentowności i tego, że pracownicy przestaną pomagać w produkcji filmów. Sprzedano budynek w którym mieściła się firma i zakupiono nowy, który był umiejscowiony na obrzeżach miasta San Fierro. Jonathan postanowił sprzedać większość swojego dobytku by ratować biznes i móc przekazać go synowi.

 

....

 

W grudniu 2016 roku firma przeniosła się do Los Santos, w jej zarządzie zasiadał Isaac Alvino – syn Jonathana. Postanowił poszerzyć zakres oferowanych usług dla klientów prywatnych. Tak oto podpisano kontrakt na spoty wyborcze senatorów rady miasta. Poprzez ten kontrakt firma zyskała bardzo dużą popularność wśród wpływowych osobistości miasta. Nad spotami wyborczymi pracował wtedy zespół składający się z pięciu osób. Każda z osób odpowiadała odpowiednio za inną część wykonywanej pracy.

 

....

 

W 2017 roku Alvino Studios zaprezentowało na forum publicznym swoją ofertę. W cenniku znalazły się wszelkie dostępne produkcję, które studio mogło wykonać na zlecenie klienta. W ofercie na oficjalnej stronie internetowej Alvino Studios można odczytać informacje o obecnie realizowanych projektach, czy też zakończonych, do których każdy ma wgląd. Isaac postanowił skorzystać z okazji i podpisał kontrakt z lokalną radiostacją, która promowała jego studio. Powoli zaczęto rekrutacje nowych pracowników, którym firma zapewniała szkolenia z tworzenia filmów.

 

....

 

Na oficjalnej stronie Alvino Studio pojawił się cennik usług, które firma oferuje. Film może być zrealizowany zarówno dla osoby prywatnej i dla biznesu. Film biznesowy zapewnia większy rozgłos firmie oraz co za tym idzie zwiększa jej dochody. Cennik prezentowany jest ustalany odgórnie i w celu skorzystania z danej usługi należy bezpośrednio kontaktować się z zarządem firmy.


QduCC6a.png

Ceny pierwszych usług dogadujemy z klientami, niedługo pojawi się pełny spis.IwSDdTU.png

Isaac Alvino – 746-09-42

Temat napisany przez:

ZipeX

Logo:

Aniia
Zedytowany:

Krzychuuu​((OOC​: Hej! Startuje właśnie z projektem, który mam już w głowie od 2015. Niestety, aż roczna przerwa uniemożliwiła mi jego wykonanie, aczkolwiek teraz mam trochę czasu. Jakby to miało wyglądać? Jest to dosyć trudne pytanie, początkowo myślałem nad krótkimi filmami na YouTube, lecz byłoby dużo z tym roboty. Aktualnie myślę, że będzie to zwykła, dłuższa zlepka screenshotów - póki co. Kogo będę potrzebować? Dla każdego coś się znajdzie, aktor, reżyser, scenograf, charakteryzator, kierownik castingu i wiele więcej. Panelu nie mam i nie wiem, czy będzie, jeśli ludzie będą zainteresowani to w przyszłości się zrobi. Chętnych zapraszam na PW, chciałbym również, żebyście napisali swoje opinie, propozycje, nie krępujcie się również pytać.))