Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

xVSx

Member Since 26/02/2015
Offline Last Active 12/02/2020 11:17
****-

#3222827 Showtime, dziwny werdykt; Trochę smutne i prawdziwe.

Posted by xVSx on 24/04/2019 - 22:17

Fajnie, że poświęciłeś trochę czasu aby się wypowiedzieć w tym temacie; Mimo to trochę błędów jest w twojej opinii ponieważ BR nie otrzymał bana, tylko blokadę organizacji przestępczych; W tych czasach ludzie, którzy chcą działać i mają ochotę do gry są szybko usuwani z zawiści innych, niestety pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć.

 

My bad, zmęczenie. Oczywiście, że chodziło mi o blokadę organizacji przestępczych. Niestety teraz większość spraw rozwiązywana jest na forum z racji na to, że gracze albo nie mają pomysłu na zakończenie konfliktu w świecie IC albo po prostu są już tak bez silni na obecnie panującą sytuacje, że próbują się poratować tym co widać po tematach skarg. Moim zdaniem pewne jest jedno, oczywiście tutaj znowu zaznaczam, że nie odnoszę się do żadnej konkretnej skargi a jedynie nakreślam całościowo to co chodzi mi po głowie mianowicie jeżeli jest przedstawiona skarga która ma w sobie pewne dowody i jest napisana miarę z sensem, odnosi się do tego i tamtego i jest w niej jakiś procent słuszności to powinna zostać rozpatrzona normalnie a finalnym werdyktem powinna zostać ukarana osoba posądzona o ile jest winna oraz osoba, która oskarżyła ją jeżeli tego również wymaga dana sytuacja, zamykanie sprawy moim zdaniem na jednej osobie i opuszczenie tematyki głównego wątku jest nie na miejscu - każdy gracz powinien być rozstrzygany równo.


 • 2


#3222823 Showtime, dziwny werdykt; Trochę smutne i prawdziwe.

Posted by xVSx on 24/04/2019 - 22:05

Wydaje mi się, że większość czasami za nim coś napisze powinna przemyśleć to dwa razy. BR otrzymał blokadę organizacji przestępczych i wielu z was sugeruje w tym momencie, że jest on absolutnie winny i powinien otrzymać taką karę już dawno. Nie mówię, że tak i nie mówię, że nie - chcę być obiektywny a więc szczerze mówiąc wracając do czasu kiedy miałem przyjemność kontrolować organizacje od strony CT to mogę powiedzieć szczerze, że nie było jednostki, która nie popełniłaby jakiegoś błędu. Oceniacie kogoś przez pryzmat jego błędów a jak macie swoje to już ich nie dostrzegacie, umiecie krytykować lecz krytyki przyjąć sami na siebie nie potraficie. Staracie się zniszczyć kogoś chociaż sami nie działacie lepiej bo się efektywnie nie da. Miałem wiele rozmów z liderami wcześniejszych organizacji i gdy zapytałem ich dlaczego działacie w ten sposób dostawałem odpowiedź... "Dla dobra własnej organizacji bo inaczej się nie da w tych czasach". Ja rozumiem niektóre podejmowane działania ze strony pewnych osób bo sam byłem graczem i mniej więcej wiem jak wiele sytuacji jest irytujących na płaszczyźnie organizacji i jak wiele jest potrzebnych sensownych zmian aby doprowadzić ten system do normalnego. Nie tylko tych od strony skryptu ale również i mentalności pewnych graczy. BR może i miał swoje nerwowe strony, ale kto ich nie ma? Szczerze, dostał blokadę postaci ale potrafił się podnieść, zaapelować i pokazać mi wówczas, że jest liderem, który chce coś zmienić jako wtedy jeden z nielicznych. Naprawdę warto spojrzeć na swoją organizacje bo gdyby przysiąść do logów to tak szczerze większość teraz na pstryknięcie palca na siłę mogłaby polecieć. 


 • 10


#3217302 Ferrum

Posted by xVSx on 17/03/2019 - 23:07

Dopisuje się jak najbardziej, prawidłowa osoba na prawidłowym stanowisku. Szanuje, że nie robisz wszystkiego tylko dla pokazu ale działasz i to efektywnie, kto wie o czym mowa ten wie. Współpraca w ekipie z tobą była przyjemnością, wspierałeś jak tylko mogłeś i za to Ci jestem wdzięczny. Mam nadzieję, że jeszcze będzie kiedyś okazja współpracować razem - bądź dalej taki jaki jesteś. ;)


 • 4


#3213429 GRIZZLIES / ACU #3

Posted by xVSx on 16/02/2019 - 23:18

Szanuje. 


 • 4


#3212137 Poruszenie tematu skarg.

Posted by xVSx on 07/02/2019 - 00:46

Siemano chciałbym się dowiedzieć czemu skargi są akceptowane jak się administracji podoba, a nie po kolei? Skargi porządkowych zawsze są od razu akceptowane, a jak dotyczy organizacji to nie jest za szybko akceptowana. Liczę na jakąś poprawe w tej sprawie. Pozdrawiam ;)

 

Hi, byłem skargorozpatrywaczem i mogę Ci powiedzieć, że może to tylko tak wygląda ale tak i nie jest. Nie każda skarga nadaje się od razu do zaakceptowania, pewne dowody oraz sytuacje wymagają głębszej, większej weryfikacji niż chociażby skarga dotycząca /q czy dopuszczenia się innych złamanych podpunktów w regulaminie. Skargi na organizacje zazwyczaj wymagają szerszej analizy gdyż dotyczą większej ilości członków czy też większej ilości podesłanych dowodów. To jest tylko wydaje takie proste z perspektywy osoby trzeciej ale zapewniam, że skargorozpatrywacze prężnie wspólnymi siłami próbują dojść do tego czy skarga powinna zostać zaakceptowana czy nie - cierpliwość jestem złotem do osiągnięcia sukcesu. ;)


 • 0


#3211704 [Crew] Family of White Death

Posted by xVSx on 03/02/2019 - 22:07

 

sa-mp-118.png

sa-mp-126.png

sa-mp-130.png

 

 

Bardzo ładne zrzuty, podoba mi się. Cieszę się, że jakoś się wam w miarę gra układa i liczę na więcej wstawek z waszym udziałem - trzymajcie się jak najdłużej.  :muscle:


 • 4


#3211094 [Pochwała] VetroS

Posted by xVSx on 30/01/2019 - 12:53

Welcome S'C; Dziękuje wam naprawdę za słowa, które nie są dla mnie tylko zwykłymi słowami ale również wielką motywacją do dalszej pracy. Chociaż też nie zawsze tego czasu za wiele mam staram się działać na tyle szybko na ile mogę. Uwierzcie mi, że gdyby nie wy i często wasze zaangażowanie, próby zmienienia czegoś na lepsze, nauki na błędach nie byłoby mnie tu gdzie jestem teraz. Mam nadzieję, że jeszcze wiele wspólnymi siłami uda nam się coś zmienić w tym kierunku, pamiętajcie, że najważniejsze jest to aby nie dać się zniechęcić. W grupie siła, od gracza dla gracza - tym mottem się kierujcie a będzie dobrze. ;)


 • 8


#3209830 [Odrzucono]"Zostałem okradziony"

Posted by xVSx on 21/01/2019 - 17:33

Hi, nieprawidłowe zastosowanie się do wzoru skargi dlatego też skargę odrzucam. Pamiętaj, że wszelkie akcje typu kradzież są ścigane po przez jednostki porządkowe wewnątrz świata rozgrywki i to do nich powinieneś udać się w takowej sprawie, jeżeli zaś próbowałeś zgłosić to służbą porządkowym a gracz zbyt szybko opuścił rozgrywkę lecz była powiązana pomiędzy wami interakcja to napisz skargę ponownie z powodem: "Gracz dał /q podczas akcji RolePlay".


 • 1


#3209500 [Zrealizowano][Skarga] James Rich

Posted by xVSx on 19/01/2019 - 16:31

Hi, po przeanalizowaniu całej sytuacji oraz zapoznaniu się z dowodami oraz waszymi krótkimi wypowiedziami, myślę, że nie ma tutaj co zbytnio zastanawiać się nad całą sytuacją. Kiedy gracz jest uczciwy wobec drugiej strony czasami dopuszczamy aby powtórzono całą akcje jeżeli druga strona się na to zgadza w tym przypadku druga strona nie chce powtórzyć całej akcji i rozumiem ze względu na to, że sytuacja z "wylogowaniem" oraz "problemami dot. internetu" w tym przypadku przez nasz skrypt jasno by wykazała, że utraciłeś połączenie z internetem - troszeczkę pogubiłeś się we własnych zeznaniach i nie wydaje mi się, że napisałeś całą prawdę, dlatego werdykt w tej sytuacji jest następujący:

 

James Rich  - Blokada postaci na zawsze - Wyjście z rozgrywki podczas akcji Role-Play, danie /q.


 • 1


#3209481 [Zrealizowano][Skarga] James Rich

Posted by xVSx on 19/01/2019 - 14:06

Hi, po zapoznaniu się z opisem sytuacji oraz załączonym dowodem w sprawie skargi zostaje ona zaakceptowana. Standardowo proszę Cię o poinformowanie tego gracza w celu umożliwienia mu wypowiedzi na stawiane zarzuty. Gracz poinformowany ma rzecz jasna 24 godziny aby odpowiedzieć na powyższy zarzut.

 

Przypominam, że w skardze wypowiada się wyłącznie osoba, która napisała ową skargę oraz osoba, która jest oskarżona. Wszelkie inne osoby, które mogą coś ciekawego wnieść w tej sprawie, zapraszam na moją prywatną wiadomość w celu podesłania wszystkich przydatnych dowodów ułatwiających rozwiązanie tej sprawy. Również proszę o zachowanie kultury wypowiedzi w poniższych postach.


 • 1


#3209471 [Odrzucono][SKARGA] Sincere Butler

Posted by xVSx on 19/01/2019 - 12:00

Hi, po przeanalizowaniu skargi oraz całej sytuacji, którą opisałeś w powyższym oskarżeniu skierowanym na innego gracza jestem zmuszony twoją skargę odrzucić. Skarga nie zostaje przyjęta ze względu na to, że opis sytuacji w której uczestniczyłeś jak i zarówno cała sytuacja opiera się na grze IC. Gracz nawet sam odegrał kolizje z tobą, późniejsze które występowały podobnie. Nie były one na tyle liczne aby uznać go za globalnego szkodnika. Staraj się następnym razem takie sprawy rozwiązywać na linii cywil <> LSPD, to tylko kolizja i na tym się skup.


 • 2


#3209284 [Odrzucono][SKARGA] Kelvin Sceppa

Posted by xVSx on 18/01/2019 - 01:42

Hi, analizując twoje oskarżenia skierowane w stosunku do drugiego gracza oraz przez załączone zdjęcie które niestety na wiele przypadków mogłoby zostać podrobione, jestem zmuszony skargę odrzucić. Właściwie jedyna tożsamość postaci jest widoczna na czacie przez co ciężko nam zweryfikować czy aby na pewno zrzut pochodzi z danej postaci oskarżonego. Dowód jest zbyt mały, problematyczny do zweryfikowania. Dostawaliśmy w swojej historii wiele takich podobnych zrzutów. Jestem ciekaw tylko skąd takowy zrzut posiadasz, jeżeli byłbyś skory podzielić się takową informacją zapraszam na swoje PW w celu weryfikacji tej jakże cennej informacji, być może wtedy na to spojrzymy z innej perspektywy.


 • 2


#3208571 Szukam zwariowanych znajomych(najlepiej lasek) dla sióstr.

Posted by xVSx on 11/01/2019 - 12:41

A ja bardzo polecam Nane, pamiętne czasu gry w FBI - GTF. Bardzo dobrze wspominam ją, mam nadzieję, że znajdziesz kogoś odpowiedniego dla siebie, naprawdę warto. ;]
 • 0


#3207443 [Pochwała] GM Vetros

Posted by xVSx on 30/12/2018 - 22:57

Dziękuje Ci bardzo Wojtku za te miłe słowa, naprawdę bardzo motywują przed nadchodzącym nowym rokiem do dalszego działania. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy współpracując razem, pozdrawiam. 


 • 0


#3207416 [EZ][ACCEPTED]PIG PEN EVENT - BITCHES, FIGHTS and ENTERTAINMENT

Posted by xVSx on 30/12/2018 - 18:26

Powodzenia, czekam na to. ;]


 • 1