Skocz do zawartości

  • Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Karuzo

Rejestracja: 18/10/2014
Poza forum Ostatnio: Informacja prywatna
****-

Moje tematy

[Pochwała]Lena Gambino i Kliment Diaz - LSMC

06/12/2016 - 00:42

Hej! Chciałbym pochwalić szczerze te dwie osóbki, za bardzo ciekawą, a momentami zabawną grę w ramach ratowania ludzkiego życia. Nie dość, że potrafili przeskoczyć przez każdy aspekt pierwszej pomocy, to nie zabrakło w tym też właśnie wcześniej wymienionych elementów humorystycznych. Wielki plus, dla tej pięknej Pani i tego (brzydkiego) Pana. Oby tak dalej! ;)

 

* Aniia

* WejderPL

 


BROKE BOYS SQUAD #1

12/11/2016 - 04:30

rwVH3hn.png
 

Generatory profili/postów

09/11/2016 - 04:19

Hej! Widząc, że od czasu do czasu ktoś tworzy dla swojej postaci Facebooka, Instagrama itp. postanowiłem ułatwić niektórym ten proces i podrzucić listę generatorów do takich fejkowych postów czy też profili.

 

Na tą chwilę znalazłem tylko tyle, ale jeśli macie jakieś sprawdzone strony to podsyłajcie je w komentarzach pod tym tematem, a od razu je dodam.

Enjoy!

 

 

 

Facebook - profil

Facebook - status

Facebook - chat

Snapchat

Twitter - post

Instagram - post


Gambino Pharmacy

03/10/2016 - 03:26

zf4FgqC.png

 

Sieć aptek, założona przez szanowanego biznesmena Thomasa Giuseppe Gambino, która z dnia na dzień powiększa swoje wpływy i stara się zaistnieć na rynku. Wśród konkurencji wyróżnia się tym, że wychodzi naprzeciw pracownikom i stara się, by byli oni tak samo zadowoleni jak klienci, którzy korzystają z usług firmy.

Szeroki wybór różnorakich medykamentów, miła atmosfera, szacunek dla klientów - to jest to, czym się odznaczamy.

 

Stałe wypłaty rzędu $130 za dzień pracy, razem z dodatkami od sprzedaży dziennie można zarobić spokojnie $200!

 

 

 

Boli Cię głowa, bo uderzyłeś w murek swoim wysłużonym Faggio? Może podskoczyłeś do nie tego gangstera co trzeba? Nic wielkiego, za jedyne $70 (z czego $5 ląduje w kieszeni sprzedawcy) zakupisz u nas tabletki, które zniwelują zawroty głowy, a do tego naładują Cię pozytywną energią!

 

Lubisz przywalić w żyłkę przed treningiem? Może męczy Cię wystrzał po stymulantach, a mama patrzy Ci w oczy? Nic wielkiego, za jedyne $85 (o matko, tutaj też $5 ląduje w kieszeni sprzedawcy) zakupisz u nas środek, który powstrzyma negatywne skutki zażywania narkotyków!

 

Już u nas pracujesz i chciałbyś wyglądać jak lekarze z serialu "Hoży doktorzy"? Może potrzebujesz fartuszka, który uchroni Cię przed plamami z krwi? Nic wielkiego, za jedyne $75 zakupisz u nas ciuszek, który da Ci uznanie wśród mieszkanek Los Santos!

 

 

 

Współpracujemy z:

Spoiler

 


Rodeo

 

rkQUUMu.png

Spoiler

 

Idlewood

 

8VMgJsE.jpg

Spoiler

[Pochwała] LSPD

14/03/2016 - 22:47

Z tego miejsca pragnę pochwalić zachowanie całej ekipy z LSPD podczas zatrzymania w sprawie rozpracowania organizacji, jak i za interakcje, które miały miejsce wcześniej. Piękne zgranie, zero problemów z obu stron i czysta przyjemność z rozgrywki, to było coś. :) Można to wziąć za swoisty przykład tego, jak powinny wyglądać interakcje pomiędzy frakcjami porządkowymi, a organizacjami przestępczymi. Wielki plusik dla liderów oraz wszystkich członków LSPD, którzy przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia tej akcji.  :ok: