Skocz do zawartości

  • Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Karuzo

Rejestracja: 18/10/2014
Poza forum Ostatnio: Informacja prywatna
****-

Moje posty

W temacie: QBIK - Despacipo

22/06/2017 - 23:26

Przyszedłem za jutuberem, zostawiam neutralny głos. Ładna miniaturka.

 

edit: Dislike dla Dzika bo Kiślu kazał.

edit2: Kiślu kłamie, gdy mówi prawdę i mówi prawdę, gdy kłamie.


W temacie: Pomocy jak to zrobić?

20/06/2017 - 00:54

Jeżeli dodasz kogoś do znajomych przez forum, to gdy się zaloguje na postać zostaniesz o tym poinformowany (o ile postać jest odkryta w karcie gracza).


W temacie: Program obróbka wokalu

16/06/2017 - 14:20

Adobe Audition raczej.


W temacie: Minusy za OOC

15/06/2017 - 02:01

W tym całym systemie, jak każdym innym, są plusy i minusy. Część ograniczeń, która jest wymuszona przez system reputacji pozwala tym, którzy kreują ciekawą rozgrywkę cieszyć się z dodatkowych rozwiązań (które w codziennej grze nie są typowym must-have), a trolle tracą te przywileje. Nie zgodzę się z tym, że system reputacji polega tylko na pisaniu na /w (które swoją drogą dobrze działa, gdy ktoś celowo doprasza się o plusy, a w wyniku tego dostaje od tej osoby minus). Grałem sporo odkąd ten system się pojawił, raz lepiej, a raz gorzej i przez większość czasu zauważałem tendencję zwyżkową w swojej własnej reputacji (bez zbędnego dopraszania się o plusiki). 

Gracze wrzucili Ci za tą sytuację minusy, bo uznali, że interakcja z Tobą nie należała do przyjemnych i taki był tego zamysł. Sam system i minusowa reputracja nie odbiera Ci niezbędnych do gry móżliwości, a wiele osób wcale nie zwraca uwagi na ilość reputacji. Tym bardziej możesz kogoś zadziwić, gdy jesteś "pod kreską", a wykażesz się czymś innowacyjnym (przy okazji możesz zgarnąć w takim przypadku plusa).

Rozwijając jeszcze ten post dodam, że dobiłem bardzo wysokiej reputacji, a grałem przez większość czasu w LSPD (gdzie tym bardziej można się narazić na zgarnięcie minusa od osoby, którą akurat się zatrzymuje). Wypowiadam się, bo akurat przeleciałem przez ten system z każdej strony i można powiedzieć, że jakieś pojęcie o tym mam.

 

p.s.
Troszeczkę zły dział, jeśli chodzi o proponowanie zmiany w skrypcie. Przy okazji to żaden problem techniczny.


W temacie: Katie Hunt/Veronica Rose

13/06/2017 - 20:45

Ładnie, zostawiam plusik na zachętę.