Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Erthub

Member Since 25/09/2014
Offline Last Active 14/05/2020 15:56
***--

Topics I've Started

Vostochnaya Semya - business is business

09/09/2017 - 20:45

 

 

Zapraszamy do oglądania!


Vostochnaya Semya - before the first tape

04/09/2017 - 18:06

 

 

Materiał jest zaległy, jednak jak najbardziej na czasie.

Syndykacie... Nadchodzimy... 

 

Zapraszamy do gry z Nami!

https://net4game.com...tochnaya-semya/

 


[IC] Vostochnaya Semya

02/09/2017 - 00:29

ZzNI3F2.png

 

 

 

 

 

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak niewiele wiesz o otaczającym Cię świecie? Czy zastanawiałeś się jak niewiele znaczysz i jak mało masz do powiedzenia? Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wielu ludzi zostało wykorzystanych przy produkcji skórzanych butów, które masz teraz na swoich brudnych nogach? Czy domyśliłbyś się kiedyś, że codziennie tankując swojego gównianego sultana na stacji wspierasz rebeliantów w Nigerii? Czy kiedykolwiek myślałeś w tych kategoriach? Wątpię…

 

 

 

Przemoc i korupcja – to jest to, co otacza każdego z Nas w dzisiejszym świecie. Uczciwie pracujesz, by zarobić na utrzymanie swojego Domu i Rodziny. Nagle zjawia się bogaty deweloper i wyprawa Cię z kwitkiem, by móc postawić centrum handlowe w miejscu Twego domu. To w skrócie obraz dzisiejszego świata, każdy kto ma chodź trochę oleju w głowie nie będzie się temu przeciwstawiał – jest to machina nie do zatrzymania. Samonapędzające się koło, które zgubi kiedyś wszystko i wszystkich…

 

 

 

qLboDMr.png

 

 

 

 

Vostochnaya Semya - rosyjska grupa przestępcza działająca na terenie Los Santos. Ukształtowała się na terenie Rosji, z późniejszym biegiem czasu przeniosła się do USA, gdzie zaczęła zrzeszać ludzi z Europy, ale także innych kontynentów.

 

 

 

Wiele członków tej grupy dobrze pamięta lata osiemdziesiąte i dziewięćdziesiąte, które spędzili w Związku Radzieckim i tam poznali pierwsze zasady jakie istnieją w półświatku przestępczym. Po roku dwutysięcznym, wielu Rosjan wyjechało do Stanów Zjednoczonych, by zacząć od nowa i sięgnąć Amerykańskiego Snu. Dla ludzi którzy wcześniej widzieli tylko przestępstwa, haracze i ciągłą walkę, Stany były uosobieniem szczęścia i wolności. Te cechy szybko zaczęli wykorzystywać ludzie, którzy mieli dryg do biznesu i byli cwani. Na tle społeczeństwa ze wschodniej Europy, szybko wybili się naturalni liderzy, którzy później zarządzali wieloma ludźmi. Dodatkowym spoiwem dla grupy, było to, że wielu ludzi którzy zasiadali na ważnych stołkach, było byłymi oficerami, policjantami, którzy pełnili pewne funkcje dla pieniędzy, a gdy nadszedł czas bezprawia - zaczęli to wykorzystywać...

 

 

 

pEtDmD8.png

 

 

Pieniądz dzisiaj załatwi wszystko, zmienia on zachowania i myślenie ludzi. Dziś ten kto ma wystarczającą ilość pieniędzy może wszystko…

 

 

Dlaczego to się tu znalazło, przecież Los Santos swoje problem już dawno zamknęło w wielkim Getcie zwanym South Central. Władze myślą, że odizolowanie ich od reszty załatwi sprawę. Ciągłe patrole Gang Unit, wjazdy Federalnych – podsycanie konfliktów – w końcu sami się wytłuką.

 

 

Takie warunki sprawiły, że Santos stało się miejscem idealnym dla lewych interesów, przekrętów i szmuglerki. Każdy myślący człowiek wie, że ciężko o takie drugie miejsce w Stanach. – Jeżeli masz problemy i jesteś w stanie je rozwiązać? Wpadasz na ośkę gangu i robisz rozpierdol. A co jak nie wyjdzie? Premia dla federalnych i oni załatwią resztę – podrzucą jakiegoś trupa do szafy jednego czarnucha i gość dostaje dożywocie.

 

 

 

Jeżeli już mowa o koncernach paliwowych… „Inwestycje” wielkich korporacji paliwowych widać już od kilku lat w Los Santos.

 

 

 

Koncern naftowy Basznieft po zajęciu i rozpoczęciu eksploatacji pól naftowych w Nigerii Południowej rozpoczął poszukiwanie kolejnej inwestycji. Wiele pogłosek mówi o tym, że Koncern ten wymusił na rządzie Nigerii zajęcie tych pól, poprzez zbrojenie tamtejszych Rebeliantów. Prawdy i tak nigdy się nie dowiemy. Pogłoski mówią jednak, że Koncern Paliwowy interesuje się rafinerią naftową w okolicach miasta Las Venturas. Oficjalnie nikt nie złożył jeszcze żadnej propozycji, pieniądze jednak już popłynęły… Idąc tropem pieniędzy udało się ustalić, że ich odbiorcą jest człowiek o imieniu Vladimir. Po ówczesnym rozeznaniu się w sytuacji ustalono, że trafiły one prawdopodobnie do Vladimir’a Romanov’a – biznesmena z Los Santos, właściciela jednego z barów - Little Russia. Mężczyzna ten znany jest już tamtejszemu wymiarowi sprawiedliwości, był podejrzany o wiele przekrętów – finalnie jednak nigdy nic mu nie udowodniono.

 

 

 

Człowiek ten rozpoczął już podejrzane inwestycje na East Beach, przy których bardzo często widać było kilku innych Rosjan. Chodzą słuchy, że kilka osób pobiera haracze od mieszkających i prowadzących tam biznes obywateli. Śledztwo na ten temat zostało jednak umorzone, związku z brakiem dowodów i świadków – każdy trzyma język za zębami.

 

 

Wszystko świadczy o tym, że w Santos szykują się zmiany, gruntowne zmiany. Coraz więcej podejrzanych typków kręci się ostatnio po ulicach miasta. Czas pokaże, co z tego wyniknie. Czy szykują się kolejne krwawe zmiany? Czy ponownie ujrzymy wojskowe transportery w mieście? Dowiemy się wkrótce.

 

zmXEOlk.png

RuhpLZr.png

 

Little Russia - bar położony pomiędzy Idlewood, a Little Mexico, w starym budynku Alahambry. Jest to miejsce, gdzie można napić się zimnej wódki, zapalić cygaro czy też zjeść coś na szybko. Za dnia jest to zwyczajny bar obsługiwany głównie przez ludzi o dziwnym akcencie. Wieczorami jednak słychać już na ulicy dźwięk rozmów, śmiechy i obijające się kufle, całe pomieszczenie jest zadymione dymem papierosowym. Podobno wieczorami, można zasmakować tam alkoholi wyciągniętych spod lady, różniących się nieco od tych dostępnych w innych miejscowych barach.  

 

HNws2MG.png

 

PnZm3vs.png

 

***

MUo2KaS.png

 

Witam wszystkich ponownie! Reaktywujemy rosyjską organizacją przestępczą. Nie startujemy od zera, bowiem w naszym małym gronie gramy już naprawdę kupę czasu. Szukamy nowej młodej krwi w szeregi organizacji. Już nie raz mieliście okazje spotkać nas w świecie gry i każdy wie, czego można się po nas spodziewać. Od siebie dodam tylko, że postaramy się razem z chłopakami, aby poziom naszej gry, jak i naszych aktualnych i przyszłych podopiecznych był jak najwyższy. Mamy już kilka pomysłów na temat ciekawych projektów, dzięki którym nie tylko organizacje przestępcze ale i biznesy z centrum będą mogły wykazać się kreatywnością. Zapraszamy serdecznie do interakcji z nami, bowiem drzwi naszego baru są otwarte dla wszystkich. Liczę na to, że razem z pozostałymi organizacjami uda nam się odbudować South Central.

 

7XNRddO.png

 

Klikając w napis powyżej zostaniecie przekierowani do tematu, gdzie znajdziecie kilka skromnych zdjęć z gry Naszego projektu, na którym spędziliśmy naprawdę sporo czasu. W tym okresie poznaliśmy wielu bardzo ciekawych ludzi. Pomimo zamknięcia projektu nadal kontynuowaliśmy grę.

 

s0LhWtg.png

 

HeWlFo9.png

 

Kilka filmików z naszej gry.

Spoiler
 

 

 

Będzie się działo!     :)

 

 

 

 

Tekst: Erthub

Grafika: RussianPlayer


Polish RP - Czyli jak wygląda tam rozgrywka w 20 minut

20/07/2017 - 16:17

 

 

Może Gothic Multiplayer a samp to niebo a ziemia, ale czyżby między nimi jest aż tak drastyczna różnica? Polecam jak ktoś nie widział. xD


Vostochnaya Semya - See you soon, Welcome Back!

15/05/2017 - 22:19

 

 

Mało się działo, ale obiecaliśmy, że coś wrzucimy.

 

Miłego oglądania!