Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Erthub

Member Since 25/09/2014
Offline Last Active 14/05/2020 15:56
***--

#3226714 donox

Posted by Erthub on 28/05/2019 - 20:21

Dopisuje się, zabił mnie dwukrotnie podczas jednej akcji, pomimo ze byłem po jego stronie, polecam strzelca. 


 • 5


#3217540 BielikSv7.✍

Posted by Erthub on 19/03/2019 - 18:41

hi scignij bloakde broni plis


 • 1


#3217393 Parodia niedawnej sytuacji na SC i Forum ;)

Posted by Erthub on 18/03/2019 - 17:17

Jezu ale ten Ozijar jest sławny, chyba pizdne se z nim fotke.


 • 0


#3215266 [EP][Zrealizowano]WIOSENNY MARATON - 19:00, 2.03.2019

Posted by Erthub on 02/03/2019 - 17:24

Ja chętnie bym wpadł.


 • 3


#3212037 ANTI COP UNIT

Posted by Erthub on 06/02/2019 - 14:08

Umiejętności strzeleckie na moim poziomie. :D


 • 3


#3209883 [SZUKAM] Motocyklistów

Posted by Erthub on 21/01/2019 - 20:12

mam pcj 10900 napraw 640hp (trochey dymi) nadam sie? mam doswiadczenie jako motocyklista, pomimo licznnych wypadkow oprocz otarcia nic mi sie nie stalo pozdrawiam


 • 0


#3209560 Black Native Guerillaz - Time to revenge

Posted by Erthub on 20/01/2019 - 00:02

Kozak w tym sultanie, ja to bym sie troche cykał.


 • 2


#3202301 EASTERN HORDE - Good old times...

Posted by Erthub on 21/11/2018 - 18:02

Nie liczy się okładka, gdy treść w środku zajebista. Tutaj treść ma przekaz, a przekaz wszyscy znamy. Pobujałbym się z duty Easter Hordy, nie jakieś barbarians ble.


 • 1


#3198832 Yamaguchi Gumi

Posted by Erthub on 21/10/2018 - 12:00

Pewnie, powodzonka. 


 • 1


#3198762 Yamaguchi Gumi

Posted by Erthub on 20/10/2018 - 18:53

Nie obrazcie sie ale nie macie tego czegos.


 • 0


#3198617 [Zrealizowano][SKARGA] Blacktown Jokers, Barbarians, B.W.A(?)

Posted by Erthub on 19/10/2018 - 17:10

Nie czytałem wypowiedzi w tej skardze, ponieważ ona mnie nie interesowała i nie mialem zbytnio czasu. Lecz mając chwile, przeczytałem twoja wypowiedź i się załamuje. Co ty za głupoty piszesz Erthub? Przecież sam wiesz że wojna wybuchła tylko i wyłącznie przez ciebie po tym jak wparowałeś do ,,jednego z naszych” biznesów i wymusiłeś haracz. Śmiało można zobaczyć logi, gdzie wszedłeś do biznesu, postrzeliłeś osoby z Dixie i wymusiłeś haracz.

@Edit
Dodatkowo śmieszy mnie najbardziej fakt że piszecie o Joaq’u czy kogos tam innego że gral u nas pod panelem, no ale prosze was kogo wy chcecie oszukać? Nie mam zielonego pojecia czym sie kierujecie ale skończcie kłamać w żywe oczy.

 

Wracając do sedna - wojna wybuchła bo poziom Waszej gierki ociekał kałem. Nie było innej opcji niż - deratyzacja. Z resztą nie chce mi się już sprzeczać z Wami, niech Ci będzie, że masz racje. Kiedy werdykt? 


 • -1


#3197067 [Zrealizowano][Skarga] Organizacja Barbarians i Crew THE HOOLS

Posted by Erthub on 04/10/2018 - 19:38

Z całym szacunkiem do Ciebie Kamilu - nie obchodzi Cię Nasz żywot OOC, czy Nasza gra - do czego przyznałeś się post wyżej. Nie obchodzi Cię też ten serwer, jego przyszłość czy rozwój - co udowodniłeś wielokrotnie poprzez swoje filmy czy szkodnikowanie na serwerze. Więc - do czego ty w ogóle zmierzasz chłopie, co? 

 

Nie pogubiłeś się troszeczkę? Rozumiem Administracje i sens tych skarg - chcą naprawić organizacje, okey. Ludzi grających w organizacjach też - lubią rozgrywkę na tym serwerze.

 

Ale Twojego(jak i Dawców Poziomu) wkładu w ten ciąg skarg kompletnie nie rozumiem. Potrafisz to jakoś konstruktywnie wyjaśnić Nam wszystkim? Bardzo mnie to ciekawi.

 


 • 3


#3196576 [Zrealizowano][SKARGA] Blacktown Jokers, Barbarians, B.W.A(?)

Posted by Erthub on 30/09/2018 - 23:07

Dziękuje za twoją wypowiedź właśnie teraz nią wkopałeś swoich kumpli z sobeitem. Proszę administracje aby sprawdziła logi ile dosłownie byłem na tym pulpicie, bo ja wiem że to nawet nie trwało 30 sekund a w tym czasie oni pojechali w stronę centrum następnie zawrócili i stali tam gdzie pisałem wyżej. Mogli ale nie zrobili bo ja byłem dosłownie kilka sekund na pulpicie co będzie na pewno widać w logach, więc pozdrawiam Was cziterki i skończyłem z Wami dyskusje.

 

Administracjo, proszę sprawdzić w logach z dnia 28.09.2018 nie pamiętam dokładnej godziny (mniej więcej 19-21 chyba) , ale pisałem z ShowTime na /w wtedy przy porwaniu, to mnie więcej ta godzina będzie. Gracz wyżej napisał kłamstwo więc jest niewiarygodnym graczem, a piszę to by mieć jakieś wytłumaczenie. W logach widać ile dosłownie miałem statusu afk przy zminimalizowanym sampie. Zasłaniają się moim zejściem do pulpitu, gdzie i tak nikt nie wypowiedział się z Nich że podjechał konkretna osoba, liczę na poważne rozstrzygnięcie co do tych osób. Dziękuje i pozdrawiam.

 

Zabawne jest to, że jesteście tak zdesperowani i zdegenerowani, że wymyślacie jakieś śmieszne historyjki, wyciągając do tego brudy z przeszłości, za które każdy beknął dwa razy, aby tylko upierdolić kogoś w skardze - najbardziej rozpierdala mnie dopisywanie Tymbarka do każdej skargi. (XD) Rozumiem, że czasem nie idzie gierka, tylko aktualnie jesteście jedyną ekipą latającą na czitach, bo byliście zmuszeni dodać Kamilka w struktury organizacji, bo miał na Was gigabajty teczek. Dajcie sobie spokój z tym degeneratem Kamilkiem i zacznijcie grać normalnie. Twoje domysły podczas kiedy byłeś na pulpicie schowaj między bajki. Twoi koledzy używają te aimboty co wystrzeliwują za dużo pocisków w wyznaczonym czasie i to w logach widać, więc to kwestia czasu kiedy spadniesz za współprace z debilami - tym bym się raczej zainteresował. ;)


 • 0


#3196513 [Zrealizowano][SKARGA] Blacktown Jokers, Barbarians, B.W.A(?)

Posted by Erthub on 30/09/2018 - 16:42

Jestem osobą poniekąd powiązaną ze skargą, dlatego dodam tutaj coś od siebie.

 

Oskarżyciel widzę spędził wiele czasu na grzebaniu w logach, osobiście postaram się przedstawić to o wiele szybciej, zaczynając od początku skargi, a samego oskarżyciela proszę sprawdzić pod kątem zmiany właściciela, bo konto najpewniej zostało skradzione:

 

Witam Serdecznie, rozpoczynam masową skargę w związku ze złamaniem przez wszystkie wyżej wymienione organizacje punktu regulaminu organizacji przestępczych, a mianowicie:

 § 1 - Inne ważne zasady:
14. Zakazuje się tworzenia “syndykatów” i innych form zgrupowań z powodów i przy pomocy znajomości OOC.
§ 3 - Wojny i walki:
Wojny pomiędzy organizacjami dozwolone są tylko i wyłącznie na terenie South Central. Wynoszenie ich poza ten obszar jest zabronione. Zabrania się wojen tylko dla samego DM'u czy wyniszczania przeciwnej grupy bez mocnych powodów IC.

 

 

Cały ten syndykat niestety nie opiera się na znajomościach OOC. Ciężko może jest pojąć niektórym osobom, że gra IC układa się czasem inaczej niż chcielibyśmy się tego spodziewać. Wiele osób pod panelem Barbarians jak i moja skromna osoba OOC nie przepada za większością osób będącymi pod panelem BTW, osobiście udowodniłem to niejednokrotnie pisząc liczne skargi na Lidera Blacktown Jokers - Sheweya. Dodatkowo dodałem swoich kilka groszy do filmów oczerniających lidera Blacktown Jokers jak i jego ekipę.

 

 

No ale wracając do sedna sprawy - pod Panelem organizacji Barbarians gra wiele osób, które mają wiele powodów do tego, by nie lubić osoby z panelu Blacktown Jokers, prowadzili ze sobą wielokrotnie wojny, a ich organizacje nie lubiły się od zawsze. To, że teraz te dwie organizacje ze sobą współpracują jest spowodowane konsekwencjami czysto In Charakter. Osobiście zauważyłem diametralną zmianę, jeżeli chodzi o grę osób spod panelem BTW z czego bardzo się cieszę. Organizacja ku mojemu zaskoczeniu prezentuje bardzo wysokim poziom rozgrywki z czego się ogromnie cieszę - więc współpraca oparta na kontaktach OOC to raczej guzik prawda. :)

 

 

Co więcej, "syndykat" ten współpracował cały czas z cheater'em (pomijając, że zapewne większość z nich lata odpalona, nie oszukujmy się, przecież ekipy te składają się głównie z 187 i Hordy) do czasu, aż nie został zbanowany - mowa tu o graczu Pentaszor, który przebywał wtedy pod panelem Barbarians, został już co prawda zbanowany, ale mimo to, oskarżam wyżej wymienione organizacje o współpracę z nim.

 

Co do szkodników pod Panelem Barbarians lub Blaktown Jokers. Bardzo skrupulatnie przyglądam się ich grze, wielokrotnie przebywałem na ich wspólnym komunikatorze podczas akcji czy strzelanin. Byłem tez przez pewien czas pod jednym z tych paneli. Ludzie tam grają czysto, za co mogę poręczyć. Z drugiej strony nie potrzebują przewagi jakie daje im CLEO, ponieważ podczas DMu radzą sobie całkiem nieźle. ;) 

 

Uczestnicząc w kilku akcjach nie widziałem też nic, co zwróciłoby moją uwagę. Na komunikatorze też nie słyszałem, by ktoś podawał jakąś dziwną lokalizację, ilość HP czy śmieszkował "Haha, ale pojechałem go na zetce." Czasem miałem zastrzeżenia tylko do osób pod panelem DIXIE, jednak nie udało mi się zdobyć dowodów na to, że czitują. Z tego co jednak udało mi się ustalić, kilka osób z pod panelem DIXIE używało czitów, za co zostali ukarani, ale to już zapewne wiecie. 

 

10. Zabrania się upodabniania się do frakcji porządkowych dla przykładu: zakaz używania koloru frakcji porządkowych jako /duty organizacji przestępczej.

Organizacja po prostu ustawiła sobie taki sam kolor, jak ma SASP. Większość jest załapana na screenach wyżej, ale wstawiam jeszcze raz:

 

Organizacja Barbarians od zawsze posiadała kolor brązowy, w tej, czy w poprzedniej edycji. Historia tej organizacji jest dłuższa niż historia SASPu, zatem to SASP jako frakcja porządkowa przypisała sobie kolor brązowy, który należał do Organizacji i to oni powinni ten kolor zmienić.

 

 

 

Podsumowując - wiem, że patrząc z boku sytuacja może wydawać się trochę inna, wiele osób może widzieć to inaczej patrząc z innej perspektywy. Osobiście jednak uważam, że Administracja dając komuś drugą szanse, wierzy w jego przemianę. Osoby z Blaktown Jokers jak i z Barbarians wykorzystały drugą szansę i radzą sobie naprawdę świetnie. W tym miejscu chciałbym też zaznaczyć, że Kekeszi0 - lider Barbarians robi naprawdę dobrą robotę, nie dopuszcza szkodników na mk i byłych cziterów pod panel, za co naprawdę muszę go pochwalić.

 

A wracając do szkodników - cała ta sytuacja jest właśnie z tego powodu - Shevey i Kekeszi0 nie chcą dodawać osób pod panel, które nie mają zgody na multikonta i nadal czitują. Prawda jest taka, że Kamilek wystawia te skargi bo nie dostał zgody na grę pod tymi panelami i czitował pod panelem DIXIE, na co REAL NAJNER przyzwalał i o wszystkim wiedział. Teraz pomiędzy tymi panelami wybuchła wojna - a Kamilek zaczął się produkować. :)

 

PS. Na koniec tylko dodam od siebie - nadal nie przepadam za Shevey'em, jeżeli tylko znajdę dowód na to, ze czituje lub dodaje jakichś szkodników to osobiście wystawie skargę, nie martwcie się. :) Obecne dowody są gówno warte, dowody wyssane z palca, a na ich poparcie SSy z BW na Idlewood - co jest przecież kwestią gry In Charakter.

 

Za to, co zrobiły osoby oskarżone, zostały już ukarani. Nie bądźmy zawistni i cieszmy się gierką, bo przecież po to tu jesteśmy. Weryfikować trzeba, ale aby się nie narobić, to róbcie to z głową i weryfikacje zacznijcie od osoby która tą skargę wystawiła, bo to robi niepotrzebny zamęt na Forum, a nie o to w tym chodzi przecież, pozdrawiam!


 • 10


#3195928 DOWNTOWN MOB

Posted by Erthub on 24/09/2018 - 17:47

Jedyna organizacja na poziomie, trzymam kciuki. 


 • 3