Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

ziumbek

Member Since 14/09/2014
Offline Last Active 06/08/2019 21:46
***--

Topics I've Started

[Zrealizowano][skarga]Xzavier Suzuki

31/01/2017 - 23:40

https://net4game.com...r/140528-novix/

Xzavier Suzuki:

Więc wbiłem na swojego murzyna, żeby zrobić siłkę.. i pomyślałem, że nabije sobie /duty w rogersie. W środku wynikła dziwna sytuacja pomiędzy innymi graczami - do której się nie mieszałem. Oskarżam gracza o nadużycie /duty organizacji przestępczej w centrum i wbicie bw bez prowokacji - Ewentualnie liczę na ciekawą argumentację e zrzutami moich prowokacji:

http://i.imgur.com/KvY7sET.png

Spoiler

 


[IC] Handlarz

23/01/2017 - 01:11

1VL8uSj.png

 

_________________________________________________________

 

Pokaż swoje rzeczy, wtedy powiem cenę. Nie jest ważne czy jesteś zbójem, czy porządnym obywatelem, masz coś godnego uwagi - ubijemy interes. Ukradłeś TV za pięćset dolców, może dam Ci dwieście. A jak masz coś większego to umywam ręce.

 

_________________________________________________________

 

Prezentuję nowe(?) pole do popisu dla graczy. Wystarczy odegrać porządną akcję RP i potwierdzające ją screenshoty wstawić w ten temat. Warto postarać się o dobry wygląd/klimat zarówno podczas odgrywania akcji oraz obrabiana SS'ów, bo również będzie miało to wpływ na wycenę Waszego "towaru".

 

Jedna akcja dziennie może uzyskać akceptację i tym samym gracz może zarobić dodatkową wypłatę. Pod uwagę brane są tylko akcje graczy kreatywnie używających komend jak: /me, /do, /sprobuj.

 

Cała akcja opierać ma się na wymyślonym przez gracza scenariuszu. Mogą to być włamania, kradzieże i inne przestępstwa(a może ktoś będzie chciał wrzucić SS z czegoś całkowicie oryginalnego? ;)).

 

Dzienny zarobek liczony jest za akcję, nie za osoby uczestniczące w niej, a gracz maksymalnie będzie mógł zarobić $500.

Życzę miłej gry i zapraszam do wrzucania swoich akcji. Siemanko! ;)


[rap]KWACH

22/01/2017 - 15:17


[IC] GPC

07/01/2017 - 19:57

Dzień dobry, siema. Nie ma co tu wiele pisać, szukam ludzi do pogrania "Glen Park Crew'. Zaznaczam, że nie jest to projekt pod organizację przestępczą. Chcę tylko ożywić ten rejon miasta. KAŻDY się nadaje, zwłaszcza nowi gracze. Moim celem jest przyjemna gra, oferuję od siebie pomoc w ogarnięciu skryptu itp.

Podpisano: Ziumbek