Skocz do zawartości

  • Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

DamianDC1

Rejestracja: 21/05/2014
Poza forum Ostatnio: dziś, 03:40
***--

Moje posty

W temacie: Mistrzostwa Świata 2018

23/06/2018 - 04:20

Wpierdol od Kolumbii i może jakiś remis z Japonią. Tak będzie.


W temacie: [Szukam] Kogoś do gierki

23/06/2018 - 04:13

Jeśli zaproponujesz coś ciekawego, ale naprawdę ciekawego, bo masz koncepcję, to mogę grać.


W temacie: Mistrzostwa Świata 2018

14/06/2018 - 22:48

Co sądzicie o wczorajszym sprawdzianie przed mundialem? Mi nadal nie podoba się syndrom drugiej połowy. Czyli tak jak podczas eliminacji, pierwsza połowa bez starty z ogniem a na drugą wchodzimy totalnie bez energii i oddajemy inicjatywę przeciwnikowi. Bednarek na plus, zbierał chyba wszystkie wrzutki w pole karne, nie zapominajmy że to on miałby zastąpić Glika więc presja duża i oczekiwania również.

 

Bednarek na plus, a Pazdan odzyskał starą formę sprzed lat tj. tą kiedy był elektryczny i serce mi dygotało, kiedy tylko znajdował się w pobliżu piłki.

Módlmy się o zdrowie Glika, bo Mane, Falcao, James i Cuadrado będą wkręcać w ziemię nieco skuteczniej niż Nigeryjczycy czy pasterze z Litwy.


W temacie: Mistrzostwa Świata 2018

05/06/2018 - 19:38

Czasy się zmieniają, kadra odmładza. W czym Ty widzisz jakiś problem? Mieliśmy mecze eliminacyjne, towarzyskie. Wszędzie można było zauważyć plusy i minusy. Jestem przekonany, że trener wiedział, co robi i będzie wszystko dobrze.

 

Gadasz jak polityk. Nie napisałeś w tym poście nic rzeczowego poza wiekiem zawodników. No to sprawdźmy:

 

Kadra na MŚ 2018:

Spoiler

Średnia wieku: 27.9 (z Glikiem), 27.7 (z Kamińskim)

 

Kadra na EURO 2016:

Spoiler

Średnia wieku: 27.2

 

Jeśli się nigdzie nie pie**olnąłem to kadra jest starsza o 6 miesięcy. To chyba raczej nie o polskiej kadrze mówisz. Więc jak to jest?

 

4Wgv3Rl.gif


W temacie: Mistrzostwa Świata 2018

04/06/2018 - 22:30

Syndrom typowego polaka. :D

 

Oglądasz w ogóle jakąkolwiek piłkę czy po prostu piszesz byle pisać? Życzę im wszystkiego najlepszego, ale w porównaniu chociażby do EURO sprzed 2 lat, to teraz jesteśmy kompletnie rozbici. Trzeba mieć klapki na oczach, żeby tego nie dostrzegać.


Kadra jest jak najbardziej prawidłowa. Według mnie powinni grać 4-4-2, ale Lewandowski powinien być takim wysuniętym, bo na tej pozycji radzi sobie najlepiej. Jak prawdziwy polaczek cebulaczek jestem za tym, że Polska dojdzie do przynajmniej półfinału, gdzie po drodze pokonają Niemcy po ofensywnym 1-0.

 

Pobudka.


Jerzy Engel dziś mówił, że piłkarze grają w tą siatkonogę codziennie, nawet po treningach. To poprawia technikę.Nie ma tam dużego ryzyka, bo to jest gra bez kontaktowa.

 

Gra się w każdym większym klubie, ale nie przewrotkami na tydzień przed najważniejszą imprezą na świecie. Parę dni temu widziałem jak Szczęsny robił to samo, to aż mi się włos zjeżył na głowie. No i stało się.