Skocz do zawartości

  • Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

DamianDC1

Rejestracja: 21/05/2014
Poza forum Ostatnio: dziś, 18:40
***--

Moje posty

W temacie: The Walking Dead

dziś, 18:07

Giereczka smutna bardzo, jesli masz na mysli to co ja.

 

W tym cały kunszt i urok. Jeśli mowa o produkcji Telltale Games.


W temacie: $50 000 za zorganizowanie eventu

dziś, 17:53

Eventy zawsze były i zazwyczaj robili je ci sami gracze tak jak pisze Furiat.

 

A kasa od administracji daje tylko szersze pole do popisu graczom, bo wiadomo że event ma szanse się zwrócić a osoby które pomagały w organizacji zostaną nagrodzone.

 

Parę postów wyżej dokładnie opisałem dlaczego kiedyś nikt nie musiał sztucznie dotować "żeby miało szansę się zwrócić" - to po prostu przynosiło zyski, duże.

 

 

Nikt Ci ani nikomu innemu nie broni zrobić eventu za własne pieniądze. Ta zamiana została wprowadzona głównie po to, aby zrezygnować z automatycznej dotacji, która była nabijana nagminnie. Mimo to nadal pragniemy nagradzać graczy, którzy rzeczywiście starają się na rzecz naszej społeczności i wykazują się kreatywnością. Nie dajemy dotacji za zwykle zgromadzenia graczy, ale z chęcią finansujemy i motywujemy graczy, którzy organizują bardzo ciekawe i kreatywne eventy na których organizacje do niedawna "szary gracz" nie mógł sobie pozwolić. Teraz wydarzenia moze organizowac kazdy. A skoro przytaczasz czasy San News to z pewnością pamiętasz, ze eventy były mocno ograniczone i organizowane tylko i wyłącznie przez administracje, frakcje bądź organizacje z dużym zapasem gotówki. Dodatkowo porozmawiaj sobie z osobami, które rzeczywiście organizują wydarzenia na serwerze i dowiedz się czy aby na pewno mają tak wiele z tej dotacji. Przeważnie wystarcza ona zaledwie na pokrycie kosztów nagród, reklamy i spammerow. Pozdrawiam. ;)

 

Ja o jednym, ty o drugim. Super, organizujcie sobie eventy - to świetna sprawa i pewnością funkcjonuje lepiej niż kiedyś, ale ja nawet o tym nie wspomniałem. Cały czas mam na myśli mniejsze wydarzenia organizowane przez biznesy.

 

Nie wiem czy to twoje pierwsze konto, ale w 2012 jeszcze jako tako to funkcjonowało, więc powinnaś pamiętać czasy kiedy codziennie odbywały się gale MMA, imprezy w klubach, losowania tudzież nawet turnieje w bilarda (btw. skrypt bilarda w ogóle jeszcze istnieje?). Wszystko zdechło mniej więcej po usunięciu San News i będę się upierał, że ta zmiana miała największy wpływ na to, że dzisiaj tego typu eventy się praktycznie nie odbywają. Dlaczego? Bo nie przynoszą dochodu, ale to już temat na obszerniejszą rozmowę, na którą zresztą nie mam ochoty, bo zwyczajnie od dawna nie gram.


W temacie: $50 000 za zorganizowanie eventu

wczoraj, 15:13

Nikt mi nie utrudniał życia przy robieniu pierdyliarda eventów. Próbowałem samemu dojść do administracji, poszukać źródeł, dochodów i możliwości, by móc zorganizować event, za który finalnie nic nie miałem oprócz satysfakcji. Macie wszystko na talerzu, bawcie się.

 

Mam na myśli czasy, kiedy kluby co kilka dni organizowały imprezy, a siłownie gale MMA, na które z resztą zbierało się pół serwera.

Dlaczego? Bo to się po prostu opłacało, typowa sytuacja win-win - biznes zarobi, gracze się pobawią. Nikt nie musiał nikogo motywować, ani zrzucać pieniędzy z nieba.

No ale to było możliwe jeszcze za czasów San News, o których kto jak kto, ale ty powinieneś pamiętać.


W temacie: [SZUKAM] Grafika do miniaturek.

15/10/2017 - 13:42

Jakie?


W temacie: $50 000 za zorganizowanie eventu

14/10/2017 - 21:54

Kiedyś gracze sami robili eventy, a imprezy w klubach odbywały się co kilka dni. Dzisiaj musicie płacić gigantyczne pieniądze, żeby komukolwiek się chciało. Wystarczyło tylko nie utrudniać ludziom życia.