Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Krzysztoff_

Member Since 05/05/2014
Offline Last Active 04/06/2014 11:59
*----

Posts I've Made

In Topic: GTA VI - będzie? Jeżeli tak to co byście chcieli dodać?

09/05/2014 - 16:22

Nie wszystko złoto co się świeci, raczej nie gramy koksem, bo Franklin dostawał od czasu do czasu po piździe, Michael, jedynie Trevor był tak po(cenzura)iony, że swoją głupotą nadrabiał. Więc nie pieprz mi tu, że MEGA KOKS, bo wcale tak nie jest, a co do innych części to też bym się kłócił... VC i VC:S gdzie tam masz koksa? rzuca autami? to że umie strzelać nie odrazu koks, każda gra ma "to coś" w Cod'ach masz unlimited hp, odnawia ci sie życie od czasu do czasu, tak tutaj masz go dużo i jesteś wytrzymały, proste. SR to jest badziew w którym nawet nie musisz używać asysty żeby ci sie łatwo strzelało.. Tyle odemnie, nie wiesz co mówisz kolego.

Nie za bardzo zrozumiałem co wynika z twojej wypowiedzi.

Nie będę się tutaj produkował bo nie lubię się kłócić w internecie, temat jest do wyrażenia swojej opinii, a nie krytykowania.

 

@topic

Uważam że zaczynając od chłopca na posyłki powinniśmy dążyć do Triady w U.S.A., oczywiście wszystko było by interaktywne, każdy nasz ruch.


In Topic: Fifa World.

08/05/2014 - 22:18

Plusy Gry:

-Jest Darmowa, co przyciąga uwaga graczy

-W mniejszym stopniu odzwierciedla Ultimate Team w normalnej FIFIE

 

I to chyba tyle z plusów.

 

Minusy Gry:

-Bugi,bugi i jeszcze raz bugi. EA wiele razy obiecało że już na 2 aktualizacji naprawią błąd z nieprzyznawaniem meczu a tu niestety, kłamali bo zdarzy ci się sytuacja że wygrasz mecz,zalapiesz laga, od nowa wlaczysz ta FIFE SCIERWO-WOLRD i masz mecz przegrany, ani punkta nie dostaniesz i -1 mecz w plery po raz kolejny.

-Ceny zawodników.Jak masz mniej niż 5k, to ŚREDNIAKA, ale to podkreślam,większej klasy typu. Torres,Negredo nie znajdziesz. (Kto by pomyślał że jakiś słaby obrońca z Real Betisu, kosztuje 2k Coinsów? :_ :)

-Brak możliwości poruszania się po menu padem, tylko trzeba myszką

-Niedopracowany system transferowy. Nie zaskakuje,resetuję. Masakra ogólnie

- Każdy zawodnik ma inną formację oraz żeby było zgranie dobre, musisz pozmieniać na tą samą co wiąże się z kosztami...No ale co tu wymagać? Przecież ona jest DARMOWA..(Pamiętam że to było w 13 UT a w 14 to zlikwidowali.

- Ogólnie nie polecam, radzę kupić FIFE 14 i tam grać w tryb UT.

 

 

Pozdrawiam i nie daj się nabrać na sztuczną wersje Ulitmate Team w FIFE WORLD, bo ona jest tylko do nabijania hajsu.

To prawda co napisałeś ale, to jest BETA, nie wymagajmy od tej gry nie wiadomo czego.


In Topic: GTA VI - będzie? Jeżeli tak to co byście chcieli dodać?

08/05/2014 - 21:47

Nie zrobiło by sie SR, bo sr jest zajebiście przekolorowane i w (cenzura) fantastyki w tym... A jak chcesz babeczke to możesz sobie zrobić w GTA:ONLINe, proste.

Jak nie? W każdej części gramy mega koksem (GTA), więc mielibyśmy grać jakąś babką która nie umiała by się posługiwać bronią?


In Topic: GTA VI - będzie? Jeżeli tak to co byście chcieli dodać?

08/05/2014 - 20:04

Nie wiem czy zauważyliście ale w częściach z "liczbami", występują jakieś nowości na przykład; Dwójeczka: 2D w 3D (śmiesznie brzmi) Trójeczka: W końcu pierwsza część w 3D, Czwóreczka: Świetna grafika, chujowa optymalizacja :D, Piąteczka: Trzech bohaterów i wiele więcej.Będzie nie prędko, zajmują się teraz "piątką" na PC.

W GTA zawsze brakowało mi postaci kobiecej. Wspaniale jakby akcja toczyła się w znanym już mieście Vice City, bo re-tekstura Los Santos naprawdę wypaliła.

Ale wtedy z GTA zrobiło by się SR. 


In Topic: America's Army 3- Problem z PunkBuster'em.

08/05/2014 - 19:49

Dzięki, ale już sam sobie poradziłem. Plusik na zachętę.