Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

STANDARD KACZOR

Member Since 22/11/2013
Offline Last Active 02/11/2019 20:51
***--

Topics I've Started

Leh - 26

20/06/2019 - 22:23

 


[DO ZARZĄDU] GM ROBERT ZA DUŻA WŁADZA

01/01/2019 - 20:27

Witam dzisiaj wam przedstawię w tym temacie w jaki sposób dostałem bana za ''HEJT EKIPY, HEJT CZŁONKA EKIPY''

Pare miesięcy temu gdy GM Robert dostał się na posadę administratora zamieścił w temacie ''Ekipa'' post w którym przedstawia się jako piętnastoletni Robert. Wszystko okej nie ma sprawy.(Nie mogę znaleźć linku, usunął albo ukrył.)

Dostałem od niego dziś blokadę postaci więc postanowiłem się zapytać o parę rzeczy. Potem jednak mi ciśnienie podskoczyło i nie chciało mi się dłużej prowadzić z nim konwersacji więc napisałem spier***** 15 latku.

Od kiedy to rzeczy na discordzie są brane pod uwagę? Przecież są miliony użytkowników discorda którzy mogli napisać w moim imieniu do niego. Tym bardziej że nie mam nazwy jako DOEX czy też STANDARD KACZOR.
Równie dobrze mogłem napisać do niego w innej sprawie i go obrazić nie jako GM'a tylko zwykłego gracza to też bym dostał bana za hejt ekipy?
BEZ SENS
ioGdDwW.jpgSpierdalaj

up.gif 28 down.gif
inaczej idź sobie!


Faktycznie HEJT EKIPY jak mało co, tak po nim pojechałem, że to jest po prostu masakra!!!

[SRCH] Snow skin pack

02/12/2018 - 12:25

Siemano poszukuję jakieś skiny zimowe głównie pod czarnuchów. Od razu piszę że tak wiem od Caven'a, ale nie zbyt mi się podoba i może ktoś ma lepszy.  :rolleyes:


[Zrealizowano][Skarga] Mike Rockwell / RIZLA

18/08/2018 - 19:44

Link do profilu/postaci raportowanego/raportowanych: https://net4game.com...r/173637-rizla/
Nazwa postaci raportowanego/raportowanych: Mike Rockwell
 
Opis sytuacji: 
Pierwsza sytuacja miała miejsce przed BNL'em gdzie gracz RIZLA został pobity, następnie gracz Nathalie Holiday zaczął go okradać Mike Rockwell nie chciał oddać telefonu, specjalnie przedłużał
akcję dlatego żeby bez żadnej komunikacji podjechał Emilio Venuti. Podjechał i zapytał na /do Co widać gracze siedzieli na TEAMSPEAKU. Nie jest to żadne podrabiany ss' widać ze siedzi na nim cała ich grupka
Tymbardziej że nie stworzył bym ts'a gdzie zrobił bym kanały typu SA-fireblog. itd z niechcenia. SS  https://imgur.com/a/n0nDthV  został zrobiony za późno,ponieważ skapneli się że robimy ss'y dot. MG wiec ten zmienił nazwę ale moge jeszcze pokazać
jak mnie wyrzucał wcześniej z tego Teamspeaka. https://imgur.com/a/tL6fn1J
 
Druga sytuacja. Owy gracz Mike Rockwell oskarża mnie o MG bez dowodów na /pw https://imgur.com/a/3jxeNGc
 
Trzecia sytuacja gdy wykonaliśmy przekręt IC na graczu Mike Rockwell. Ten zaczął kłamać na /w że pisał do GM'a i mamy mu oddać całą gotówke  https://imgur.com/a/0vS3amR  To jest chatlog ale wszystko widać w logach gracza Helge Escobar.
 
Chciałem dodać że gracze robią masowy DM. Po przekręcie w kasynie Mike wbił bw czterem osobom. Wielokrotnie mści się IC za OOC. Niestety nie mam z tego ss'a
 
Zrzuty ekranu wrzucone na imgur.com: Dowody zostały przedstawione w treści.

 


**INSTAGRAM** Dwight Patterson

17/08/2018 - 19:57

**Dwight siedząc w robocie zerknął w swój telefon, następnie zaczął przeglądać instagramy - Po pewnej chwili zdał sobie sprawę że on też może mieć taki więc cyknął se fotke z ziomeczkiem.

Uqy08I9.png?1