Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

STANDARD KACZOR

Member Since 22/11/2013
Offline Last Active 02/11/2019 20:51
***--

Posts I've Made

In Topic: [Zrealizowano]James Stewart, Justin Black.

22/06/2019 - 15:14

 

Pamięć mogła pozwolić J. Stewart na wizualizację parkingu, tym bardziej jak przejeżdżał tam miliony razy oraz jak znał położenie sklepów. Wejście do auta umożliwiło to, że było słychać jego silnik. Nie wiem jak Wy, ale ja mam do drogi z jakieś 20 metrów i przy otwartym oknie dokładnie słyszę przejeżdżające pojazdy. Czekam na dalsze odpowiedzi.

Trochę nie rozumiem. W pewnym sensie przyznałeś się do MG, bo jak napisałeś ''Pamięć mogła pozwolić J.Stewart'' A teraz nie chodzi o IC tylko OOC 
IC juz jest za nami. To powiedz, dlaczego nie wsiadałeś do wcześniej podjeżdżających pojazdów? No to raczej nie jest przypadek, że siedzieliście razem na mumblu i akurat on podjechał a gdy wsiadłeś bez żadnej komunikacji Justin Black zamknął auto.

 

 Warto się przypatrzyć na 0:30 w filmiku, widać tam, że jestem przy Porsche, a wiem gdzie to było, tak samo jak Aerobik.

 

 

 

Tylko, że jeszcze się trochę działo przed nagraniem tego filmiku, kręciłeś się chyba 20 razy w kółko, obijałeś się o ściany, samochody. Z pewnością pamięć jest tutaj kluczowa.. Pogratulować.


In Topic: [Zrealizowano]James Stewart, Justin Black.

22/06/2019 - 10:09

Witam serdecznie całą społeczność net4game, rozpatrujących jak i twórcę tej skargi. Zacznijmy może od tego; wyobraźmy sobie, że mamy na sobie worek na głowie - co robimy? Kurde, jesteśmy w panice, robimy wszystko i "trzymamy się wszystkiego". Jak widać na filmie nie udał się wprost do samochodu lecz kręcił się odbijając się o budynek oraz auta. (Według autora tej skargi "udał się prosto do auta Justina"). Skąd wiedział, że akurat tam był samochód? To zostawmy Matios'owi. Moja postać postanowiła przed tym wezwać departament, bo nic innego zrobić nie mogła. Stanąłem na przeciwko tej całej sytuacji i się przeglądałem. Gdyby faktycznie Matios "szedł jak po sznurku" to moim zdaniem inaczej ta sytuacja wyglądała. A skąd wiedział, że jest w samochodzie bezpieczny? Po pierwsze, był system audio (było słychać muzykę, jeśli nie z płyty to z podstawowego radia GTA San Andreas), po drugie doskonale słychać dźwięk otwierania i zamykania pojazdu. Byliśmy na mumble... I co z tego? Ledwo przyszedłem na serwer, wbiłem na komunikator i zauważyłem, iż osoba, z którą mam do wykonania kilka patroli siedziała wraz z Matiosem. Wbiłem tam, pogadałem trochę I zapytałem się czy znajdzie czas by wykonał ze mną taki luźny patrol. Powiedział, że nie ma problemu i że jeśli skończy swoją aktualną czynność to mnie weźmie. Wtedy poszedł na inny kanał, a jeśli chodzi o moje rozmowy z Matiosem, to on się śmiał, że miał worek na sobie, więc też zacząłem się śmiać. Byłem w pobliżu centrum, i zobaczyłem tą całą sytuację. Jedynie do czego można się przyczepić to to, czy ma dużo HP (Poszło zapytanie na Mumblu). Warto dodać, że nie tylko my jesteśmy tutaj oskarżeni, ale również zastanów się wraz ze swoimi przyjaciółmi z parkingu po co były te bezsensowne i co chwilę zadawane te same pytania na /do? Z góry informuje, że od razu odpisywać nie będę mógł gdyż mam do wykonania sprawy OOC. Pozdrawiam.

Jestem mniej więcej powiązany z skargą, bo sam okładałem Matiosa IC jak miał worek na głowie
''Gdy jesteśmy w panice trzymamy się wszystkiego''
Tak było dopóki nie podjechałeś, kręcił się w kółko na kucaka nic nie robiąc, wcześniej obijając się o pojazdy nie wsiadł do żadnego z nich, nie skakał ani nie robił żadnych podobnych rzeczy.
Zjawiłeś się ty? Co się stało?
Matios nagle biegnie w twoim kierunku, jeszcze widać jak wbiegł w pereniala i nagle skręcił ociupeńkie w lewo, potem biegnie przez chwile do przodu, wykonał skok i nawet nie wiedząc, że upadł po skoku wcisnął G i wsiadł do Ciebie a ty od razu zamknąłeś auto.
 


In Topic: RED GYM - twoja droga na skróty!

21/06/2019 - 23:11

Również polecam, cały czas są paczki do Red Gym bo karnety sprzedają się jak szalone


In Topic: Wygląd IC v3

20/06/2019 - 18:41

JQWdmKj.gif

David Vaillancourt


In Topic: donox

11/04/2019 - 23:17

Dopis