Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Taktyno

Member Since 09/11/2013
Offline Last Active 26/08/2019 23:19
***--

Topics I've Started

THE INDEPENDENTS

23/07/2018 - 01:04

gTTWINF.jpg

 

Ostatnio w mediach coraz więcej słychać o rozbojach dokonywanych w południowej części Los Santos. Władze nie dają rady powstrzymać rozrastającej się ilości grup przestępczych. The Independents - czyli ugrupowanie ludzi niezależnych, którzy postanowili wykorzystać sytuację, rozwijając swoją działalność przestępczą na jeszcze większy obszar. Porwania, zabójstwa na zlecenie, czy przemyt kontrabandy i rozprowadzanie jej na terenie całego miasta przez szajke zmusiło służby porządkowe do jeszcze większej mobilizacji. The Independents znani są z tego, iż zleconą robotę wykonują do końca, oczywiście za odpowiednie pieniądze.

 

PnU5Yd0.png

 

Struktura organizacji jest dosyć prosta, Head jest samym czubkiem piramidy, wisienką na torcie - to właśnie on decyduje o wszystkim wewnątrz ugrupowania. Każda zebrana informacja przez Adviser'ów musi najpierw trafić do niego. Osoby znajdujące się zaraz pod nim pełnią rolę doradców, informatorów i strategów. W przypadku zadecydowania przez głowę całego ugrupowania, nie raz mają za zadanie rozmyślić i zaplanować konkretne zadanie. Wszelakimi "robótkami" zleconymi przez osoby wyżej zajmują Insider'zy, czyli osoby wtajemniczone.

 

hPaHSL6.jpg

 

Santa Maria Beach znana jest z szeroko rozwiniętej turystyki, ale i także działalności przestępczych na tym terenie. Działającej tu szajce przypisywane są wszelkie rozboje oraz rabunki na terenie Los Santos. Wiadomo, że ów grupa jest dobrze zorganizowana. Do tej pory nie powiązano ich oficjalnie z większymi rekinami półświatka w Santos, jednak ich działalność coraz bardziej daje się we znaki lokalnym służbom porządkowym.

 

OOC:

 

Co planujemy grać?

Jak można wyczytać, zamierzamy grać szajkę, chcącą powiększać swoje wpływy na terenie miasta. Zamierzamy zapewnić sobie rozgłos poprzez zlecenia od graczy, których postacie niekoniecznie chcą mieć za dużo wspólnego z przestępczością, a raczej wolą, by zlecenie wykonano sprawnie. Dla ugrupowania nie liczy się nic więcej, jak lojalność wobec swoich, oraz chęć zdobywania pieniędzy. 

Dlaczego tak krótki temat?

Grupa dopiero się rozwija, historia będzie scenariuszem "na spontanie", to znaczy, że nie chcemy z góry narzucać sobie gry. Mamy tu na myśli podejmowane decyzje IC.

Hierarchia w szajce? To nie podchodzi bardziej pod Mafie?

Tak na prawdę w każdej grupie przestępczej każdy musi mieć przypisaną konkretną rolę. Tak samo będzie w naszym przypadku, każdy będzie zajmował się czymś innym.

W składzie widać czarnoskórego, o co biega?

Chcemy być odmienni, u nas nie ma wojen rasowych. Nie znaczy to, że jeżeli ktoś gra, że nienawidzi czarnuchów, to nie będzie mógł być u nas w składzie. Wręcz przeciwnie, prowadzenie wojen wewnątrz organizacji jest jak najbardziej ok.

 

credits;

apka; Taktyno, Spamer | DiCaprio

logo, grafika; Spamer | DiCaprio

 


[Sprzedam] Cztery złote zdrapeczki!

15/10/2017 - 15:49

Tak jak w temacie

Pozostało sztuk: cztery. trzy. dwie. jedna. null!

 

Cena:3200$ / each.

 

//edit: Mój nick IG - Kayden Rossi.


[Odrzucono][SKARGA] Beau Quattrone

18/08/2017 - 23:42

Link do profilu/postaci raportowanego/raportowanych: Nie wiem jak to sprawdzić

Nazwa postaci raportowanego/raportowanych: Beau Quattrone

 

Opis sytuacji: Po wyczerpującym pościgu przyjechałem do ścisłego Centrum, nie bez powodu - potrzebowałem pilni zadzwonić do pewnej osoby. Wszyscy zainteresowali się moją ofertą, gdyż zaproponowałem 45$ za takowy. Wszystko trwało w najlepsze, patrzyłem jak gracze się o te dolary "biją"; w końcu wyłoniłem zwycięzcę, już miałem mu zapłacić kilka groszy, aż tu nagle znikąd wyskoczył gracz, który zaczął strzelać pierw w moje opony, finalnie we mnie. Byłem zdezorientowany, ponieważ pierwszy raz widziałem tego gracza na oczy. Udało mi się cudem przeżyć i schować, lecz moje opony na tym ucierpiały, a co najważniejsze... Moja godność osobista. Rozumiem, że była to godzina 00:30, zero administracji, Game Masterów na służbie - aczkolwiek nie zwalniało to tego gracza z przestrzegania regulaminu. Nie było żadnej prowokacji, więc zrobił najzwyczajniej w śmiecie DM. Mógł mi tym samym poważnie zaszkodzić.

Zrzuty ekranu wrzucone na imgur.com: (obowiązkowe)

 

 


[Odrzucono][Skarga] Ryder Crawford

20/06/2017 - 19:16

Link do profilu/postaci raportowanego/raportowanych:  https://net4game.com.../151805-draq98/

 

Nazwa postaci raportowanego/raportowanych: Ryder Crawford

 

Opis sytuacji: GODZINA: 11:46:44, 17-06-2017 - od tego momentu się zaczęła cała akcja. 

Podczas gdy siedziałem przed komputerem, stałem na "/duty" w jednym z biznesów postawionych na I-WOOD, pojawił się gracz, który bez żadnego namysłu wyciągnął M4, napisał coś na styl: "Grove Street pozdrawia" - oraz wbił mi BW. Początkowo, okey, zdenerwowałem się, iż nie miałem zbytnio czasu na odgrywanie jakichś urojonych postrzeleń, ale czekałem na przebieg wydarzeń, oraz wyjaśnienie powodu BW na strefie neutralnej, iż miałem wtedy aktywną blokadę zabierania HP, a gracza widziałem pierwszy raz na oczy. Ludzie latali po budynku, do momentu, gdy postanowili mnie porwać. Nadjechał pojazd, związano mnie oraz zabrano w okolice; początkowo El Corony, następnie do lokalu, który znajdował się na ich strefie. Gdy napisałem, iż nie wyrażam zgody na trwałe uszkodzenia mojej postaci, gracze zaczęli na mnie naciskać. Postanowiłem, iż nie będę czekał ze skargą, tylko wyślę /report na gracza, który rozstrzelał mnie na I-WOOD bez prowokacji, iż akcja zaczęła robić się nudna i monotonna. Sam GM Egzii potwierdził, iż zostałem zaatakowany bezpodstawnie. Popisałem z nim chwilkę, miałem nie decydować się na pisanie skargi, aczkolwiek gracze byli w stosunku do mnie chamscy przy interwencji Game Mastera, oskarżali mnie o różne rzeczy, które w ogóle nie miały miejsca.

#GM Egzii napisał, że nie nada kary, ponieważ chce, aby zajął się tą sprawą "skargorozpatrywacz"; dajemy również szansę dla gracza na wyrażenie skruchy.

 

Zrzuty ekranu wrzucone na imgur.com: (obowiązkowe)