Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Giboner

Member Since 03/11/2013
Offline Last Active 30/10/2019 17:21
***--

Topics I've Started

DO BM'A

20/07/2019 - 00:20

Krótko i na temat, na początku od razu proszę administracje, moderatorów o nie usuwanie tego posta dopóki sam założyciel serwera się nie wypowie w tej kwestii.
Bartek, ratuj ten serwer póki jeszcze ktoś tutaj gra, nie powiem - 7 lat przygody? Zajebista przygoda, nigdy nie grałem tak długo w jedną grę, tym bardziej na tym samym serwerze.. Moja propozycja? Nie masz czasu, chęci? Znajdz kogoś, kto się tym wszystkim zajmie. Zyski? Na pewno lepiej się z kimś podzielić kto będzie coś robił niż brać wszystko dla siebie i mieć przysłowiową wyjebkę. Serwer każdy kojarzy, czy to z lepszej strony czy z gorszej .Większość na pewno kojarzy go z dobrej strony, pamiętaj to Ty zawiodłeś graczy a nie gracze Tobie. Nie jest to żaden hejt, po prostu przez te 7 lat spędzonych tutaj, przegrałem tysiące godzin czasami robiąc maniane, aczkolwiek zrozumiałem błędy i zacząłem pomagać nowym graczom - jest sens tak wszystko zaprzepaścić? Na pewno znalazłyby się osoby, które chciałby to uratować. Reklamy, skrypty to nie jest problem w dzisiejszych czasach - wystarczy sporo czasu i przede wszystkich chęci które Ty straciłeś już kilka lat temu (Jestem szczery, nie jest to żaden hejt, cała prawda) Jeżeli to przeczytasz? Przemyśl, serwer ma potencjał, żaden inny nie jest tak dobrze znany na scenie RP. Ja tutaj zostanę do końca, nie interesują mnie inne serwery - padnie? Zakończę swoją przygodę z SAMPEM pewnie tak jak większość starych wyjadaczy, teraz spoglądając na czas przegrany w wirtualnym świecie można jedynie złapać się za głowę i spojrzeć w lusterko. Pamiętaj, serwer jest dla ludzi, wystarczy odrobinę chęci żeby wszystko wróciło do normy. Na końcu wspomnę, że nie pisałem tego na trzezwo aczkolwiek mam nadzieje, że nie uraziłem nikogo gdy chce dla wszystkich jak najlepiej.

Społeczność proszę o nie hejtowanie ekipy, serwera - po prostu wypowiedzcie się.. Ja już jestem stary, ale smutno mi patrzeć na nowe twarze na serwerze, które nie wiedzą jak było dawniej.. 40-50 osób w dzień? Przecież w nocy grało dwa razy tyle.. Jestem otwarty na hejt, mnie możecie wyzywać od najgorszych, zwisa mi to.. Chciałbym aby serwer jeszcze przywrócił do tych 150-200 osób aktywnych, teraz? Nie muszę tego pisać, dostać jedzenie czy karnet? Graniczy z cudem - piszcie szczerze i otwarcie, kiedyś trzeba napisać prawdę bo jest naprawdę słabo. Pozdrawiam wszystkich graczy oraz administracje.
 

 


GM Reyy

09/03/2019 - 02:17

Chciałbym napisać pochwałę na tego Pana, mimo że znam go dość długo, świetnie nadaje się na to stanowisko. Pomaga nowym graczom jak tylko może. Jest na tym stanowisku dość krótko lecz zaczął działać z całym sercem i zaangażowaniem aby pomóc nowym graczom. Oby tak dalej, życzę sukcesów!


[SPRZEDAM] Kazda zdrapke (gold, meble, zmiana nazwiska - ilośc nieograniczona)

18/12/2018 - 19:12

CENY ZDRAPEK

 

  90 Mebli - 11500 $
    40 Mebli - 5600 $
    Zdrapka biznes - 5200 $
    Zdrapka party - 5200 $
    Formularz zmiany nazwiska - 3150 $
    Zdrapka GOLD - 3150 $
    Zdrapka SILVER - 1700 $
    Napis 3D - 130 $
    Zdrapka na przedmiot - 130 $

 


    Kontakt IC - Pedro Elpueblo
    Kontakt OOC: PW forum / Discord ((  Pedryl#3765  ))


Nagrody pieniężne za eventy

21/11/2018 - 21:55

Cześć. Przeglądając dzisiaj dział dotyczący organizacji eventów i wyceny tych już zorganizowanych, rzuciła mi się oczy pewna reguła. Nie wiem czym jest to spowodowane, ale eventy organizowane przez ET są wyceniane praktycznie na maksymalną kwotę 50k. Dawniej ET organizowało takie wydarzenia dla frajdy, nie czerpiąc z tego żadnych korzyści. Teraz są to całkiem fajne sumy, i nie chce mi się wierzyć, że są przeznaczane na kolejne eventy, skoro wszystko mają za friko. Zostańmy przy ostatnim zorganizowanym przez ET, wydarzeniu a mianowicie Hallowen. Na screenach jasno widać 88 osób maksymalnie, tym czasem organizotor wstawia 120. Byłem, sprawdziłem i ta strefa ciągle pokazuje 15 osób na F5. Więc już na pierwszy rzut oka widzę, że zainteresowanie było niezbyt duże.Natomiast znajomi, którzy organizują eventy na własną rękę, dostają niezbyt duże sumy, które pozwola im wyjść na zero. Przykładem może być ostatni event UFC zorganizowany przez Matisza, gdzie screeny wykazały 108 osób, a że jest to budynek to nie ma tutaj mowy o żadnym przypadku. Wystarczy zerknąć na screeny udostępnione po obydwu wydarzeniach, żeby zobaczyc róznicę. Jednak jeszcze bardziej w oczy rzuca się róznica między wycenami za obydwa wydarzenia: Hallowen - 40k, UFC - 17k. Ma się to nijak do tego, jaki wkład w zorganizowanie tych imprez wkładają organizatorzy. Może tego typu eventy, bijatyki itp nie są tak KREATYWNE jak organizowane co roku Hallowen czy Mikołajki, ale warto byłoby docenić trud i zaangażowanie tych osób. Zarówno Ozijar jak i Matisz, którzy w głównej mierze skupiają się na organizowaniu UFC, wkładają w to swój e-money, czy to reklamy, czy to nagrody dla zawodników. Nie chce tutaj nikogo faworyzować, ale podsumowując moim zdaniem wyceny są mocno naciągane na stronę ET, które jest po to żeby wszystkim zapewniać rozrywkę, nie czerpiąc z tego korzyści. Pozdrawiam.   

 


[Kupie] Zdrapka GOLD

24/03/2018 - 19:36

Tak jak w temacie, piszcie na PW badz IG - Raymundo Granados

 

// Nieaktualne.