Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnOOC] Baxter Reynoalds

• Please log in to reply
18 replies to this topic

Carrat177 06/10/2009 - 18:45

Carrat
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Baxter Reynoalds
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Misiek
Powód uznany przez administratora: Zbędne dyskusje na . Czy coś w tym stylu, zbytnio tego nie pamiętam.
Wyjaśnienie poszkodowanego: No więc uzyskując unblocka mojej postaci, chciałbym też uzyskać unblock czatu ooc ponieważ jest on mi niezbędny do gry, szczególnie że wracając do gry chciałbym porozmawiać z kilkoma osobami na /whisperze, a po prostu nie mam jak, już kilka osób do mnie pisało, a ja nijak nie miałem im jak odpowiedzieć. Drugą sprawą jest też wyjaśnianie niektórych niedogodnień, jeżeli byłoby jakieś spięcie, chciałbym je na spokój wyjaśnić, a nie lecieć od razu na forum. Nie chce zawracać ludziom głowy na /oo żeby pisali do kogoś na /w że mam blokade ooc, dlatego uprzejmie prosze o zdjęcie jej.
  • Back to top
    • 0

Matador 5 06/10/2009 - 18:49

Matador
  • Zbanowani
Moim zdaniem każdemu można dać szanse. Jestem za UnOOC.
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 06/10/2009 - 19:04

Kobył
  • Gracz
Jak już mówiłem - Kavor swój gość, jestem za unblockiem chatu OOC, bo wiem jak jest bez niego trudno, oj wiem. :D
  • Back to top
    • 0

Krawiec.0 06/10/2009 - 19:28

Krawiec.
  • Gracz
Również za zdjęciem. Wiem coś o tym :D
  • Back to top
    • 0

Paweł Chonchera147 07/10/2009 - 07:06

Paweł Chonchera
  • Gracz
Oj raczej nie...
Blokada OOC	Misiek (Jeff Fox)	Spam na /oo oraz lokalnym OOC	20/09/2009, 15:05

• Back to top
    • 0

Kapiszon 79 07/10/2009 - 07:29

Kapiszon
  • Gracz

Oj raczej nie...

Blokada OOC	Misiek (Jeff Fox)	Spam na /oo oraz lokalnym OOC	20/09/2009, 15:05

Szybki, jestem z chłopakiem w gangu, i nie możliwe że on spamuje na /oo albo na OOC. On właśnie mało co się odzywa, a gra jak najbardziej IC.
  • Back to top
    • 0

Mouruder799 07/10/2009 - 07:37

Mouruder
  • Gracz
Hmm jak taka sprawa, to można się wstrzymać ze zdjęciem blokady. Administracja sama zadecyduje kiedy ściągnąć

//To po cholerę piszesz ten post?!
  • Back to top
    • 0

Enerv28 07/10/2009 - 12:21

Enerv
  • Gracz
Do końca tygodnia bym go przeciągnął z tą blokadą, później bym dał mu szansę.
  • Back to top
    • 0

ksiomal 0 07/10/2009 - 12:29

ksiomal
  • Zbanowani
Wyzywasz ciągle na OOC.
  • Back to top
    • 0

Carrat177 07/10/2009 - 14:30

Carrat
  • Gracz
Tak Xiomal, dalej, dalej. Nadal próbujesz mnie udupić? Coś Ci to nie wychodzi, bo każdy wie jaki jesteś fałszywy. Można powiedzieć że to nie był spam na /oo, wdałem sie w dyskusje z Miśkiem, a ten mnie wyrzucił z org. nie wiadomo z jakiego powodu, zdenerowany napisałem coś na . bo miałem dużo klientów i ogólnie napięty byłem, no i Misiek mi dał blokade.
  • Back to top
    • 0

MuertosRulez319 07/10/2009 - 14:53

MuertosRulez
  • Gracz
Nie dawajcie mu unOOC, będzie płakał, a na razie nie może.
  • Back to top
    • 0

ksiomal 0 07/10/2009 - 15:01

ksiomal
  • Zbanowani

Tak Xiomal, dalej, dalej. Nadal próbujesz mnie udupić? Coś Ci to nie wychodzi, bo każdy wie jaki jesteś fałszywy. Można powiedzieć że to nie był spam na /oo, wdałem sie w dyskusje z Miśkiem, a ten mnie wyrzucił z org. nie wiadomo z jakiego powodu, zdenerowany napisałem coś na . bo miałem dużo klientów i ogólnie napięty byłem, no i Misiek mi dał blokade.

Skoro jestem fałszywy, to pokaże SS z twoimi odzywkami do mnie. Potem.
  • Back to top
    • 0

Lemonss27 07/10/2009 - 15:06

Lemonss
  • Gracz
Dopiero dostał UnBlocka czy tam UnBana i już wojuje i odwala i kolejną prośbę pisze, według mnie powinno mu się zostawić na miesiąc tak.
  • Back to top
    • 0

Carrat177 07/10/2009 - 15:38

Carrat
  • Gracz
Znasz sytuacje Voilan? Blok ooc był kilka dni przed blokiem czyli gdzies tak 3 tyg temu? Wiśnia, kto tu płacze? Niby kiedy płakałem? Podaj przykład.
Aha Xiomal, jak pokażesz te SS to i pokaż z twoimi prowokacjami i odzywkami do mnie, bo jesteś tak samo winny jak i ja, tak samo po mnie jechałeś i prowokowałeś mnie do tego plus jeszcze kłamałeś.
  • Back to top
    • 0

Kapiszon 79 07/10/2009 - 16:21

Kapiszon
  • Gracz

Nie dawajcie mu unOOC, będzie płakał, a na razie nie może.

You know shit.

Kavor bynajmniej nie wydaje mi się że płacze na OOC. A do komunikacji poza /oo jest mu potrzebne OOC, już przynajmniej te /b.
  • Back to top
    • 0

ksiomal 0 07/10/2009 - 17:04

ksiomal
  • Zbanowani

Znasz sytuacje Voilan? Blok ooc był kilka dni przed blokiem czyli gdzies tak 3 tyg temu? Wiśnia, kto tu płacze? Niby kiedy płakałem? Podaj przykład.
Aha Xiomal, jak pokażesz te SS to i pokaż z twoimi prowokacjami i odzywkami do mnie, bo jesteś tak samo winny jak i ja, tak samo po mnie jechałeś i prowokowałeś mnie do tego plus jeszcze kłamałeś.

Lecz się. Na Spawnie dostałem już wiadomość że jestem Lamusem. A to co ci odpowiedziałem, to była obrona :D. Nie dam tych SSów, nie mam zamiaru cie dowalić. Nie mam w tym żadnych korzyści.
  • Back to top
    • 0

Carrat177 07/10/2009 - 17:11

Carrat
  • Gracz
Aha, jeszcze coś powiesz? Nie przesadzaj że na spawnie bo mnie prowokowałeś ciągle i zachowałeś się jak lamus jeżeli chodzi o to z aplikacją do hp, wysłałeś ją do Voltage bo bałeś się że ja Ci nie zaakceptuje, nie będe tego ostrzej określał.
  • Back to top
    • 0

ksiomal 0 07/10/2009 - 17:14

ksiomal
  • Zbanowani
Ty jesteś kretynem. Nie wiem czy prawda cie boli czy nie, jednak ja ci ją powiem.
  • Back to top
    • 0

Carrat177 07/10/2009 - 17:33

Carrat
  • Gracz
Widzisz, sam prowokujesz do flejmu i do tego żebym po tobie jechał, tylko po to żebym nie uzyskał odblokowania mi czatu ooc.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic