Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Przyjęty] [unblock] Fernando Ferrero

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Olekx4179 23/05/2009 - 18:36

Olekx
  • Gracz
Tamte unblocki pisałem na grillu z komórki, wiec teraz napisze poprawny.

Imię nazwisko poszkodowanego: Fernando Ferrero
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Aaron Madison
Powód uznany przez administratora: niby "Postac nijaka i PG"
Wyjaśnienie poszkodowanego: Więc tak... wszystko zaczeło się od nagłego zabrania mi domu bez wiedzy IC i OOC, potem dostałem prace w SanNews jao satyryk, a satyrycy w Polsce zawsze się srają do polityków (Właczcie se TVN24,SuperStacje, Kube Wojewodzkiego, Majewskiego itp. i se zobaczcie), wiec chciałem to urealnić w swiat H-RP San Fierro. Poprowadziłem moją audycje pt."Taśmy Prawdy" (Niektórzy, jak Riddle o kasetach mysleli) przeprowadziłem z Vanem Martini na temat polityki. PG to jest Powergaming (Wymuszanie na kimś akcji RP), a ja na Vanie nie wymuszałem, by oddał mi kase itp. tylko poprowadziłem kompromitujący wywiad i zapytałem się go o gospodarke. Jak wiadomo telewizji/radia nie da sie uciszyc (zamknąc usta), więc istnieje w IC cos takiego jak "wolnosc słowa" i ja własnie ich użyłem. Przyznaje, że źle zrobiłem, ale za jeden wywiad block na konto? O nieslusznie zrekfirowanym domu nie wspomne, ale za mój wyczyn przyznaje, ze powinienem mieć aj co najwyżej, a jak na admina Tomka przystało to się na mnie uwziął i mi dał blocka na konto. Apeluje, a raczej prosze o zamienienie kary nawet na 5 godzinne AJ , gdyż jak mnie wywalacie z rządu, to logiczne, ze musiałbym znalesc prace..., wiec argument "Postac Nijaka" w waszym przypadku to zły argument na blocka. Przepraszam za obrazanie, ale apeluje o zmiane albo anulowania Blocka na np.AJ , gdyz to bym bardziej zrozumiał, niz block za wykonywanie ic zawodu.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Zdjęc nie ma, ale http://h-rp.pl/threa...3.html#pid10313

Chciałbym zaadnotować, iż dwa dni temu nasz Tomuś mi bez mojej wiedzy IC i OOC zabrał mi bezpodstawnie dom w ic (zespawnowałem sie na moscie). Dowiedziałem się o tym po moim zażaleniu na forum. A "PG czy MG" to nie jest powód do zablokowania postaci. Zresztą przyznaje, źle zrobiłem i jestem winny, ale block konta to już przesada! Prosze o zmienienie kary na AJ (tylko nie dożywotnie).

edit:

Dobra, juz nie chce się kłócić... Przyznaje się, że chciałem się IC zemścic za to, ze urzędnicy bezpodstawnie pozbawili mnie domu (ic) i mnie unikali (ic). Przepraszam za swoje grzechy i serdecznie żałuje, prosze mi zdjąc unblocka i dać mi aj (tylko nie dożywotnie) i obiecuje się zmienić. Dzięki mnie Invest Comfort nabrało tempa i wykonuje coraz lepsze postępy i chciałbym je kontynuowac. Przepraszam cie Aaronku, lecz ty też masz pewne zoobowiązania wobec mnie (dokończyć akcje IC dot. mojej willi) i bardzo i bardzo cie przepraszam i obiecuje poprawe.

Prosze o unblocka i dac mi AJ. Zasłużylem na kare, ale nie na aż tak wysoką.
Przepraszam i pozdrawiam, Olekx.
  • Do góry
    • 0

#2 Kowal1143 23/05/2009 - 23:58

Kowal
  • Gracz
Widać, że mu zależy.
Ja jestem za UnBlockiem.
  • Do góry
    • 0

#3 * B M61464 24/05/2009 - 00:09

B M
  • Zarząd
Konto zostaje odblokowane. Bardzo dobrze, że na serwerze są zaciekli reporteży.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych