Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnBan]Tony Farley

• This topic is locked This topic is locked
16 replies to this topic

Daron_Conaway 0 04/10/2009 - 09:34

Daron_Conaway
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego: Tony Farley
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Misiek
Powód uznany przez administratora: /q podczas akcji RP
Wyjaśnienie poszkodowanego: To było około 1,5 miesiąca temu...Pracowałem wtedy w SFRC. Wszedłem na serwer i miałem wezwanie, musiałem pośpieszyć się do szpitala...Kiedy byłem już koło szpitala zatrzymał mnie policjant. Spytał mnie dlaczego zostałem zatrzymany, odrzekłem "Nie wiem" i wtedy wszystko się zaczeło za co bardzo żałuję. Nie wiem co mnie naszło ale dałem te /q. Byłem zdenerwowany wtedy i przez jedno wyjscie podczas akcji nie mam szansy ponownego zagrania tutaj, prośba moja wiąże się z odbanowaniem postaci Tonego, gdyż chcem ponowić grę z o wiele lepszym RP i bez żadnych problemów, jestem gotów odsiedziec kare AJ za swój błąd. Pozdrawiam...A, chciałbym jeszcze bardzo przeprosić administratorów za głupie odzywki za które się teraz wstydzę....Struna.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Posted Image
  • Back to top
    • 0

Daron_Conaway 0 06/10/2009 - 15:55

Daron_Conaway
  • Zbanowani
Odświerzam.
  • Back to top
    • 0

albi14475 06/10/2009 - 16:00

albi144
  • Świeżak
Jestem na nie,wiem jak ten gracz się zachowuje,prowokuje do DM co przykładem była moja akcja oddania strzału w jego strone w miescie,pozatym nie reaguje na kule ,idzie dalej robiąc SS-y przy tym i pisząc nie prawdziwą skarge - Typowy dla świata Role Play cwaniaczek.
To jest gracz który chce osiągnąc wszystko nigdy nie przegrywając.
Pozatym pyskował do administracji wiedząc ,że czeka go za to kara.
Zapewne nigdy by prośby o UNbana nie pisał gdyby nie wprowadzenie uaktualnienia,czyli pogra ,znudzi mu się i znów ta sama sytuacja będzie miała miejsce.
  • Back to top
    • 0

S.O.G. 18 06/10/2009 - 16:08

S.O.G.
  • Świeżak
Widziałem Cię kilka razy w negatywnych sytuacjach, nie pamiętam już co to takiego było, lecz pamiętam Twój nick.
No cóż, wielu daje /q i nie dostaje drugiej szansy.
  • Back to top
    • 0

3ciW85 06/10/2009 - 16:11

3ciW
  • Świeżak
Za /q nie ma drugiej szansy, pewnie unbana nie będzie chodź ja był Ci nadał 3000 minut i zobaczył czy Ci zależy :D.
  • Back to top
    • 0

Daron_Conaway 0 06/10/2009 - 16:31

Daron_Conaway
  • Zbanowani

Jestem na nie,wiem jak ten gracz się zachowuje,prowokuje do DM co przykładem była moja akcja oddania strzału w jego strone w miescie,pozatym nie reaguje na kule ,idzie dalej robiąc SS-y przy tym i pisząc nie prawdziwą skarge - Typowy dla świata Role Play cwaniaczek.

Wiesz, twoja wypowiedź była przewidywana, nie jestem cwaniaczkiem aż takim, że wyciągam mp5 w centrum miasta i później rozpaczając robie Ck autem...Ale nie o tym mowa. Zależy mi na grze, nie będzie Unbana? Trudno.
  • Back to top
    • 0

albi14475 06/10/2009 - 16:34

albi144
  • Świeżak
Struna ta sytuacja z mp5 to nie było cwaniactwo tylko uległość prowokacji,proponuje dowiedzieć się co oznacza cecha "Cwaniactwo".
Jak piszesz "nie o tym mowa" to w jakim celu to wypisujesz.
W dodatku piszę się "Odswieżam" a nie "Odswierzam".
  • Back to top
    • 0

Daron_Conaway 0 06/10/2009 - 16:36

Daron_Conaway
  • Zbanowani

Struna ta sytuacja z mp5 to nie było cwaniactwo tylko uległość prowokacji.

A jeśli ktoś by cie sprowokował w naszym świecie to wyjąbyś Mp5 w dodatku spod bluzy? Przez czas bana przemyślałem pewne sprawy co do postaci i odgrywania RP. Proszę nie kłóć się ze mną bo to nie jest temat do tego.
  • Back to top
    • 0

albi14475 06/10/2009 - 16:40

albi144
  • Świeżak
Struna realniejsza sytuacja w stanach jest wyjac mp5 spod marynarki niż pieścią doprowadzić pojazd do wybuchu ,pozatym od kiedy ty mnie prosisz? Na /w z toba w grze gadałem to słowo "spierdalaj" było zawrate w każdej twojej wypowiedzi.
Tutaj się nikt z toba kłocic nie chce ,tylko przed Unbanem pare rzeczy trzeba sobie wyjaśnić.
Unbana i tak pewnie dostaniesz,bo patrząc na niektórych graczy typu "Yoshua39"po przerzucaniu kasy ,obrazie OOC,multikontach i innych pierdołkach nadal grał,potem dopiero po poł rocznym "lamieniu" na HRP dostał bana,ale i tak gra na postaci kolegi,tak więc jest takie są realia tej gry.
  • Back to top
    • 0

Daron_Conaway 0 06/10/2009 - 16:49

Daron_Conaway
  • Zbanowani

Struna realniejsza sytuacja w stanach jest wyjac mp5 spod marynarki niż pieścią doprowadzić pojazd do wybuchu.

Twoje auto nie wybuchło. I nie kłóćmy się.
  • Back to top
    • 0

albi14475 06/10/2009 - 16:50

albi144
  • Świeżak
Jakby nie wybuchło to zapewne bym tak nie napisał,dobra skończ już.
  • Back to top
    • 0

Daron_Conaway 0 06/10/2009 - 16:59

Daron_Conaway
  • Zbanowani

Jakby nie wybuchło to zapewne bym tak nie napisał,dobra skończ już.

Dobrze skończe, ale jak można rozwalić auto jeśli kierowca nie jest w aucie...Nie lubimy się ok. Ja napisałem prośbę i czekam na werdykt, jeśli dostanę szansę na pewno podobna sytacja nie zainstnieje.
  • Back to top
    • 0

albi14475 06/10/2009 - 17:03

albi144
  • Świeżak
Człowieku wybiegłes za mna,ja auto miałem odpalone juz miałem jechac ,a ty zaczełeś mi rozwalać auto pieściami.
Pozatym tacy ludzie jak ty się nie zmieniaja.
Nalegasz bym kończył a sam przedłużasz ,przestań mi już odpisywać bo nie chce mi się znów z toba w gry wstępne bawić i te całe odpisywanie,była taka sytuacja i skończ już o niej mówic,ja tylko uzasdniałem mój wybór na "Nie" w twoim przypadku a ty już zaczynasz dyskusje na lewo i prawo ,jaki ty świetny i niewinny jesteś.
  • Back to top
    • 0

B M62154 07/10/2009 - 00:32

B M
  • Zarząd
Po co robisz z siebie błazna na tym koncie, skoro założyłeś także to? Pomijając oczywiście to, to i to.
  • Back to top
    • 0

Zima728 07/10/2009 - 01:50

Zima
  • Gracz
Wracaj bo nudy mam,ten gracz posiada wysoki poziom rp,jeśli jest taka możliwość to można dać szanse na wznowienie gry
  • Back to top
    • 0

Lemonss27 07/10/2009 - 05:09

Lemonss
  • Gracz
No szkoda, myślę że można dać 2 szanse, jestem za unbanem.
Chociaż zarypałeś mi taki arsenał z domu, że łuhuh. a potem na stacji sprzedawałeś :D
  • Back to top
    • 0

Paweł Chonchera147 07/10/2009 - 06:56

Paweł Chonchera
  • Gracz

Po co robisz z siebie błazna na tym koncie, skoro założyłeś także to? Pomijając oczywiście to, to i to.

Bo na tym koncie ma trochę godzin :D
Odrzucam.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic