Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

[Odrzucony] Unban Dudu (Coxsone Marley) obecny nick Meijin

• Zamknięty Temat jest zamknięty
60 odpowiedzi w tym temacie

#41 RdK 163 04/10/2009 - 20:08

RdK
  • Świeżak
Nie ma co odświeżać, to tylko nastawia negatywnie odbiorcę tematu. Przecież i tak w końcu ktoś to przeczyta.

Zrobiłeś głupotę? Zobaczyłeś, że teraz serwer się upgrade'uje i chcesz wrócić?
Powiem krótko - teraz żałuj.
  • Do góry
    • 0

#42 Gość (Meijin) 04/10/2009 - 20:11

Gość (Meijin)
  • Goście
RdK, to nie jest tak jak myślisz, nie grałem w sampa od czasu bana na H-RP. Przeniosłem się na Chińskie prywatne serwery Metin2. Więc nie wmawiaj kitu, że serwer się upgrade'uje i chce wrócić, dobra?
  • Do góry
    • 0

#43 RdK 163 04/10/2009 - 20:20

RdK
  • Świeżak
Dołączona grafika
To było pytanie retoryczne, nie stwierdzenie.
Tak czy siak nie osraj se gaci, za błędy się płaci.

@Down
Uwziąłem się na cheaterów. Obojętnie w jakiej formie. Robią to zawsze umyślnie, Więc niech biorą pod uwagę konsekwencje przed, a nie po fakcie.
A rymuję bo mam na to ochotę.
  • Do góry
    • 0

#44 Gość (Meijin) 04/10/2009 - 20:29

Gość (Meijin)
  • Goście
Co ty się tak na mnie uwziełeś co? Myślisz, że jesteś dobry bo wymyślasz rymy? Takie rymy se wsadź w cztery litery! Tyle ci powiem RdK.
  • Do góry
    • 0

#45 TawariszStalin907 04/10/2009 - 20:44

TawariszStalin
  • Świeżak
Dajcie unbana Waldusiowi, "Aj love ju" xd ;**

#46 Gość (Meijin) 04/10/2009 - 20:45

Gość (Meijin)
  • Goście
Teddziu! Aj low ju tu! :) Dawać mi unbana! Pofrut mentosuf!

//Edit.

Sorry już mi odbija ;D Proszę o unbana.
  • Do góry
    • 0

#47 Alan566 04/10/2009 - 21:02

Alan
  • Gracz
Za to, że chciałeś zgwałcić moją postać jestem na nie ;d

A tak na poważnie to neutral.

edit:// No czy ja wiem... Każdy popełnia błędy :) Ale tego, że GUP dało Ganges'owi CK nie podaruje. :]
  • Do góry
    • 0

#48 Gość (Meijin) 04/10/2009 - 21:03

Gość (Meijin)
  • Goście
Ej nooo ;) Przecież ja chciałem gwałcić w IC ;D Nie odgrywaj się OOC :D Daaawne czasy. Jeszcze jak GUP byyyyło :)
  • Do góry
    • 0

#49 Gość (Cougar.) 04/10/2009 - 22:38

Gość (Cougar.)
  • Goście
Dudu, ale proszę Cię ogarnij te animki, em.
  • Do góry
    • 0

#50 Arch15 04/10/2009 - 22:44

Arch
  • Gracz
Hm...Cox to mój człowiek...ja tam jestem za Un Banem, ale czy takie rzeczy można wybaczać ;>
Jeżeli obiecuje się poprawę i dotrzyma słowa, to owszem. :)
  • Do góry
    • 0

#51 Joker0 04/10/2009 - 22:45

Joker
  • Świeżak
Z tego co pamietam to DUDU odwalal takie non rp, ze inni odchodzili, mianowicie TOTALNY DM, o ile wiem to on nalezal do tej grupki osob przez ktora HRP zyskiwalo Negatywna opinie, I do tego o ile pamietam to Zawsze tlumaczyl sie, ze "zabija OOC", Jestem na NIE.

Yomen dobrze zrobil nadajac tego Bana, Dudu sie nie zmieni, obiecywal wiele razy, albo teksty typu "nic mi nie zrobicie", a jak dostal bana to sie przestal szczerzyc, ja jestem przeciwko Unbanowi, widzialem na mnostwo skarg typu, DM, czy tez NJ i DM, koles zasluzyl sobie na BANA, i nie powinien za to miec szansy gry na HRP po updajcie, niestety DUDU, moim zdaniem nie zaslugujesz na druga szanse, ale ja jestem Ateista i wedlug ludzi Religii kazdy zasluguje na nia...

Moze jestem zbyt surowy z ta ocena, ale niektorzy przez ciebie dudu mieli zepsutych mnostwo akcji IC, dla ciebie to byla zabawa OOC, a dla innych to bylo udreka, takze inni napracowali sie zebys dostal tego bana, na szczescie te skargi poskutkowaly.

I prosze cie nie wypieraj sie w swoich postach, ze nikogo nie zabiles, bo ty dla kolegow od tak sobie robiles BW z deagla w Auto (dla zabawy).
  • Do góry
    • 0

#52 Gość (Meijin) 05/10/2009 - 14:31

Gość (Meijin)
  • Goście
@Up.(Do Joker'a) Co ty do cholery odwalasz? Grasz tu od ( Data rejestracji: 04-08-2009 ) a ja nie gram tu od mniej więcej czerwca. Więc skąd możesz mnie znać? DM nie robiłem. Może powiesz, że podczas Gang Bagin' jak zabiłem przechodnia to DM? Do tego czarnego? Łaził po dzielnicy, myślałem, że przebrany gangster z Purpzów (wtedy z nimi była wojna). Przecież gdybym robił DM, NJ to dlaczego dostałem lidera GUP? Dlaczego mogłem być medykiem? Dlaczego w PD oraz w FBI mogłem robić? Przecież Quel (admin) nie przyjołby byle kogo do swojej mafii, a tam też byłem. A może jeszcze powiesz, że przez /drzwi wywaz kradłem broń co? Hm? BW nie robiłem dla jaj. Deaglem nigdy nie wykożystywałem bugów. Chyba, że przez przypadek nie trafiłem w koło (starałem się zawsze strzelać w koła). Więc po jakiego chu** mnie oskarzasz o to co nie robiłem? To jest odpowiedź na to co mówiłeś.

Edit:

Przegrałem tutaj 484h na starym koncie, a jeżeli coś kojażysz moją postać z DMem to oddałem konto po banie koledze, który ma neostrade. Może on robił DM. (Kiedyś miałem inne pasy, a teraz nie wchodzą stare, dlatego pisze z tego konta).
Na tych kontach ja grałem:
Rodney McKardey 2009/4/3 28h
Bussho Morimoto 2009/4/11 44h
Coxsone Marley 2009/7/8 190h
Hayami Kajiyama 2009/7/19 21h
Cordozar Wright 2009/5/27 4h
Toshiro Harigoshi / 0h
Takashi Sugase 2009/5/18 14h
Vladimir Lenow 2009/7/19 31h
Hachigoro Matoke 2009/6/12 64h
Tupac Maverick 2009/7/19 4h
Nathaniel Young 2009/5/30 1h
Taddeo Vico 2009/7/19 0h
Donald Tusk 2009/6/3 0h
Paulie Vico 2009/9/16 65h
Kakuei Kamata 2009/7/9 4h
Lope DeLobos 2009/7/19 7h
Amaru Martin 2009/6/19 0h
Tadeusz Zemel 2009/7/8 0h
Pierre Moore 2009/6/30 22h

(Na tych też pewnie jeszcze grał, niestety tego nie wiem ile grał tu)
Za te nie odpowiadam:
Al Pagani 2009/7/19 0h
Alphonse Arcardo 2009/7/19 1h
Trevor Arcardo 2009/7/24 5h
Sara Arcardo 2009/10/3 1h

Ponieważ wtedy miałem bana, i nie mogłem grać, potwierdzi to wiele osób. Potwierdzą to także Logi. Ponieważ ja mam stałe IP. Można sprawdzić ostatnią gre np postaci Coxsone Marley będzie to moje IP, te ostatnie postacie i niektórych też można sprawdzić, że będzie inne niż to z Coxsone Marley i naprzykład Hachigoro Matoke.

------------------

Potwierdzenie wypowiedzi, rozmowa z Quelem plus data jaka tam pisze:
Oto obrazek (link) - http://i37.tinypic.com/r949w2.jpg
  • Do góry
    • 0

#53 Joker0 05/10/2009 - 15:26

Joker
  • Świeżak
A moze ja tez dostalem bana i zalozylem nowe konto, albo mozliwe tez ze sobie przelewam kase/majatek ze starego konta kase, a moze poprostu zrobilem se zla opinie na starym i ktos robil MG uprzykrzajac mi gre przez co bylem zmuszony do stworzenia nowego konta. To juz nie twoja sprawa skad ja ciebie znam, jestes totalnym non rp, i wiele osob ktore skladalo na ciebie skarge moglo by to tu potwierdzic, moim zdaniem ban sluszny, a skoro admini odblokoja tobie konto, to bedzie wielki blad, masz zostac wyjatkiem dlatego, ze cie gracze uwazaja jaki to jestes fajny? Vens tez byl fajny, on tez nie przyznawal sie do non rp i obiecywal poprawe...
  • Do góry
    • 0

#54 Gość (Meijin) 05/10/2009 - 15:29

Gość (Meijin)
  • Goście
Co ty odwalasz znów hę? Na mnie ani jednej skargi nie było. Jedyną skarge jak grałem miałem o GUP, było to podczas Gang Bagin' z Purpzami i innymi gangami jak na nas napadli.
  • Do góry
    • 0

#55 Piernik 2 05/10/2009 - 16:09

Piernik
  • Gracz
Ty! Zaraz, zaraz... dopiero teraz Cię skojarzyłem, czyż nie Ty byłeś w The Lazzaro Crime Family, no tak! Pamiętam Cię, jak zacząłeś mnie wyzywać, bo niby zniszczyłem wam/nam "GUP" - wtedy pokazałeś swoje prawdziwe Ja. Wiesz co gdzieś mam sklejkę twoich tekstcików. Paulie Vico, czyż nie tak, ee?

Dołączona grafika
http://iv.pl/images/...og8sje1chte.jpg

Wtedy nie napisałem na Ciebie skargi, z powodu tych wyzwisk, upiekło Ci się, ale nie tym razem. Moim zdaniem ban się należy.
  • Do góry
    • 0

#56 Gość (Meijin) 05/10/2009 - 16:14

Gość (Meijin)
  • Goście
Tak, to ja Paulie Vico, przyznam się do klnięcia na Ciebie, ale mnie poniosło. Bo taka prawda, przez ciebie rozwalone było GUP. Sorry za wyzwiska, ale wtedy bylem mocno wkurzony na siebie, na Ciebie i na GUP.
  • Do góry
    • 0

#57 Piernik 2 05/10/2009 - 16:16

Piernik
  • Gracz

Tak, to ja Paulie Vico, przyznam się do klnięcia na Ciebie, ale mnie poniosło. Bo taka prawda, przez ciebie rozwalone było GUP. Sorry za wyzwiska, ale wtedy bylem mocno wkurzony na siebie, na Ciebie i na GUP.

Powiem tak, wiesz gdzie Ja mam twoje przeprosiny? W dupie! Jakiś gówniarz, ciska mi takie teksty, i ja mam mu wybaczyć? Nie przeze mnie lecz, przez wasze RP(Nie mówię, że jestem jakiś pr0 el0 RP'er, ale nie trzymaliście klimatu, odwalanie OOC, mam mówić dalej?).

//edit

"Wiesz, do tego wywaliłeś najlepszych a zostawiłeś swoich ziomów. Ehhh..." - Wyrzuciłem najlepszych, nie bądź śmieszny. Swoich kolegów, zostawiłem tych którzy grali RP, starali się. Wy się nie staraliście, no sorry. Skończmy już ten temat.
  • Do góry
    • 0

#58 Gość (Meijin) 05/10/2009 - 16:19

Gość (Meijin)
  • Goście
Tak? Yhym. Nie grałem wtedy gdy GUP było pod twoją kontrolą, nawet o tym nie wiedziałem, że jest pod twoją kontrolą. Gdybym o tym wiedział, odrazu bym zaregował, wywaliłeś wtedy mi pół gangu i się dziwisz, że klnełem na ciebie? No sorry, ale to mnie poniosło. Wiesz, do tego wywaliłeś najlepszych a zostawiłeś swoich ziomów. Ehhh....
  • Do góry
    • 0

#59 Joker0 06/10/2009 - 11:15

Joker
  • Świeżak
NO MERCY dla takich graczy jak Dudu, ja tam bym jeszcze dodatkowo proponowal blocka na te Konto Meijin, na SS widac jak on potrafi sie zachowac, zreszta zawsze jakis gang albo mafia rozpada sie przez jakas osobe, i inni wcale nie reaguja tak jak ty, Meijin.

Zreszta jak na swoje 13 lat jestes wyjatkowy Wulgarny wobec graczy, takich nerwusow najlepiej do zakladu.
  • Do góry
    • 0

#60 Gość (Meijin) 06/10/2009 - 16:13

Gość (Meijin)
  • Goście
Wiesz co? Powiem ci tyle, że ten gang można powiedzieć stał od początku SF na H-RP, zaczynaliśmy jako nieakceptowana organizacja wspomagana przez Tomusia(dawał nam sprey'e kochany) pod nazwą 2vb' Crew. Nie dziw się, że tak zareagowałem. GUP był pierwszym akceptowanym gangiem na H-RP ( razem z GN, za panowania Cougara). Więc wyciągnij z tego wnioski, pewnie tak samo byś się zachował, budujesz coś przez miesiąc, a następnie zostaje to rozwalone przez Piernika. Nie wkurzył byś się?
  • Do góry
    • 0

#61 Paweł Chonchera147 07/10/2009 - 07:08

Paweł Chonchera
  • Gracz
Najpierw się myśli potem się robi.
Odrzucam.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych