Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

[Odrzucony] Unban Dudu (Coxsone Marley) obecny nick Meijin

• Zamknięty Temat jest zamknięty
60 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość (Meijin) 04/10/2009 - 09:29

Gość (Meijin)
  • Goście
Imię nazwisko poszkodowanego: Dudu czyli Coxsone Marley
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: YoMen
Powód uznany przez administratora: cytuje "Master S0beit"
Wyjaśnienie poszkodowanego: Hm, to było na początku wakacji, tak mi się zdaje, dla zabawy koledzy mnie namówili bym zainstalował s0beita i sobie polatał na H-RP, napoczątku nie chciałem, no ale potem się skusiłem i zainstalowałem. Byłem wtedy nieco wkurzony, ponieważ administratorzy wywalili GUP a zostawili GN. Więc w furii pojechalem na teren GN i zacząłem tam szpanować S0beitem. Podskakiwałem na SHIFT i spadałem, niby hydraulika w aucie (Sultana wtedy miałem). Wtedy YoMen wzioł mnie na recona, ja wtedy byłem w górze autem i się zapytał jaką wersje mam S0beita, ja dla jaj napisałem: "Ch** wie, nie pisze na pasku na dole ;x". Po tym dostałem bana. Mineło kilka miesięcy, a ja powracam na RP i chce powrócić na jedyny serwer na którym dobrze mi się grało H-RP.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: http://i37.tinypic.com/r949w2.jpg - Rozmowa z Quelem o banie, potwierdzenie daty bana.

Dziękuje każdemu kto przeczytał mój wątek o unBanie. Z góry dziękuje. Proszę o odpowiedz i UnBana.

Za każdą przykrość która zrobiłem każdemu, przepraszam.
  • Do góry
    • 0

#2 FSTEAM1056 04/10/2009 - 09:34

FSTEAM
  • Gracz
ja to myślałem że obowiązuje tutaj jakaś kultura słowna, ale chyba się myliłem.

Chcesz unbana żeby znowu szpanować swoim sultanem z "hydrauliką"?
Odkąd jest s0beit to ani razu go nie użyłem więc wydaje mi się że Ty też mógłbyś
  • Do góry
    • 0

#3 Gość (Meijin) 04/10/2009 - 09:35

Gość (Meijin)
  • Goście
Tylko po co mam kolejny raz szpanować sultanem jak go nie mam? ;) Tamto konto jest Block. A auto miałem na Kakuei Kamata :)
  • Do góry
    • 0

#4 S.O.G. 18 04/10/2009 - 09:36

S.O.G.
  • Świeżak
Hm, pamiętam Cię COX z GUP. Dobry gracz, lecz niestety zdarzył mu się wybryk... Wg. mnie zasługuje na nową szanse.
  • Do góry
    • 0

#5 FSTEAM1056 04/10/2009 - 09:37

FSTEAM
  • Gracz
to był tylko przykład. Ban zasłużony więc chyba nie ma o czym rozmawiać. Nikt Ci na siłe nie kazał instalować dodatkowych aplikacji, bez nich działa San Andreas, ale ja tu unbanów nie rozdaje - to była moja niedzielna rozkminka :)
  • Do góry
    • 0

#6 Gość (Meijin) 04/10/2009 - 09:38

Gość (Meijin)
  • Goście
No nareście jakieś dobre słowa skierowane w moją stronę, dzięki za poparcie :) (to skierowane do BartkaBoksera ;))
  • Do góry
    • 0

#7 Kuras26 04/10/2009 - 09:38

Kuras
  • Gracz
Jestem na NIE.
Trzeba było nie czitować.
Wkurzają mnie tacy ludzie :X i jeszcze kultura w prośbie o unban.
Nice nice lecz nie.
  • Do góry
    • 0

#8 Gość (Meijin) 04/10/2009 - 09:39

Gość (Meijin)
  • Goście
Fokus, co ja poradze, że ja lubie kurwić? Niestety, inni mówią y jak gadaja a ja mówie kurwa. Takie moje zdanie. :) Pozdro.
  • Do góry
    • 0

#9 TwojaTata0 04/10/2009 - 09:42

TwojaTata
  • Świeżak
Ten s0beit nie dał mu przewagi nad innymi graczami, lecz, jak to napisał, tylko skakał na shifcie autem. Mówiąc, iż to "hydraulika" można się domyśleć, iż to wysokie Jumpy nie były. Myślę, żeby chłopaka oszczędzić ;p
  • Do góry
    • 0

#10 FSTEAM1056 04/10/2009 - 09:43

FSTEAM
  • Gracz

Fokus, co ja poradze, że ja lubie kurwić? Niestety, inni mówią y jak gadaja a ja mówie kurwa. Takie moje zdanie. :) Pozdro.

wiesz co, kiedyś jak jeszcze byłem w gimnazjum (odległe czasy) to mówili że przeklinanie w miejscach publicznych jest tylko i wyłącznie oznaką "kozactwa". Przeklinasz - myślisz, że jesteś fajny. A wcale tak nie jest. To świadczy tylko o Twoim "dobrym" wychowaniu.

Ja mając swoje lata ani razu nie przekląłem przy rodzicach albo osobach których nie znam.
  • Do góry
    • 0

#11 Gość (Meijin) 04/10/2009 - 09:46

Gość (Meijin)
  • Goście
Ja przy starej nigdy nie klnełem, a to, że klne to poprostu moje uspokojenie. Nauczyłem się klnąć na meczach, gdy skład przegrywał ;D Pozatym myślisz, że przeklinanie jest pro? Ależ nie, to jak nałóg, raz wpadniesz, nie możesz wypaść. Wiem co to nałóg bo jak się pali fajki, to trudno wyjść ehhh.

Jakby co GG - 10798027
  • Do góry
    • 0

#12 Kuras26 04/10/2009 - 09:50

Kuras
  • Gracz

Ja przy starej nigdy nie klnełem, a to, że klne to poprostu moje uspokojenie. Nauczyłem się klnąć na meczach, gdy skład przegrywał ;D Pozatym myślisz, że przeklinanie jest pro? Ależ nie, to jak nałóg, raz wpadniesz, nie możesz wypaść. Wiem co to nałóg bo jak się pali fajki, to trudno wyjść ehhh.

Jakby co GG - 10798027

Weź, bo padne... to masz coś z jaźnią jeśli wpadłeś w nałóg klnięć.
Ja klne od czwartej klasy podstawówki i nie patrze czy klne przy mamie czy przy koledze ale mimo to staram się nie klnąć na forach jeśli regulamin temu zaprzecza.
  • Do góry
    • 0

#13 Gość (Meijin) 04/10/2009 - 09:51

Gość (Meijin)
  • Goście
Dałem to na przykład, nie mogę się odzwyczaić klnąć i tyle. Jak nałóg.
  • Do góry
    • 0

#14 Jon Lajoie 8 04/10/2009 - 09:54

Jon Lajoie
  • Gracz
O Dudu, tutaj Cliff Satchel z GUP :)
Trochę porywczy, ale można mu dać jeszcze jedną szansę.
  • Do góry
    • 0

#15 Piernik 2 04/10/2009 - 09:55

Piernik
  • Gracz
Może i jesteś dobrym graczem. Ale jeżeli będziemy tak traktować wszystkich, ulgowo. To wszyscy zaczną tak robić, w prośbie o unban, będzie tylko "Nie chciałem, to samo wyszło". Moim zdaniem ban się należy, nie piszę tego postu ze względu na dawne czasy(wiadomo o co chodzi). Cziter to cziter, cziterów się banuje, to tyle ode mnie.
  • Do góry
    • 0

#16 mentor0 04/10/2009 - 10:02

mentor
  • Gracz
Znam go, wiem, że to dobry gracz, a na drugą szansę chyba każdy zasługuje?
  • Do góry
    • 0

#17 Gość (Meijin) 04/10/2009 - 10:02

Gość (Meijin)
  • Goście
Tak, raz zaczitowałem, by poszpanować Sultanem :) Podskakiwałem na małe odległości, tak jak hydraulika się da. I tyle! Prosze o unbana.
  • Do góry
    • 0

#18 Devon8 04/10/2009 - 10:23

Devon
  • Świeżak

"cheater, zawsze pozostanie cheaterem"

Jestem na NIE
  • Do góry
    • 0

#19 Cazzy9 04/10/2009 - 10:27

Cazzy
  • Świeżak
Kultura chłopcze!!; o
  • Do góry
    • 0

#20 Barry3 04/10/2009 - 10:32

Barry
  • Gracz
Zasługuje na szanse, ten nick skądś pamiętam i kojarzy mi się z dobrym RolePlayerem. Zresztą każdy kiedyś czitował lub po prostu odwalał, nie znam człowieka który gra jak zegarek.

Rode, wiele osób dostawało unbany, za cheaty. Ich wykroczenia były nieraz większe niż ta "Shiftowa-hydraulika".

Meijin, Ty ogarnij trochę te przeklinanie to też będzie Ci łatwiej dostać UnBana :)

Pozdrawiam.
  • Do góry
    • 0

#21 Chris854 04/10/2009 - 10:43

Chris
  • Gracz

Jestem na NIE

Spadaj! :)

Jestem za UnBanem dla Dudu, grałem z nim wiele razy na różnych serwerach jak i w różnych organizacjach przestępczych. Ma dobre Role-Play, chłopak zasługuje na UnBana.
  • Do góry
    • 0

#22 Spicky115 04/10/2009 - 10:58

Spicky
  • Gracz
Chłopak potrafi grać RP, pożartować. Myśle że po takim długim okresie należy mu się unban :)
  • Do góry
    • 0

#23 Olekx4179 04/10/2009 - 11:04

Olekx
  • Gracz
Coxsone! Dajcie mu unbana, on dobrze gra RP. Potrafi się wczuć w role murzyna.
  • Do góry
    • 0

#24 Enerv28 04/10/2009 - 12:31

Enerv
  • Gracz
Za, to dobra dziewczynka*.

* chłopczyk.
  • Do góry
    • 0

#25 zxcxz19 04/10/2009 - 12:37

zxcxz
  • Gracz

Hm, to było na początku wakacji, tak mi się zdaje, dla zabawy koledzy mnie namówili bym zainstalował s0beita i sobie polatał na H-RP, napoczątku nie chciałem, no ale potem się skusiłem i zainstalowałem. Byłem wtedy nieco wkurwiony, ponieważ administratorzy wyjebali GUP a zostawili GN xD Więc w furii pojechalem na teren GN i zacząłem tam szpanować S0beitem. Podskakiwałem na SHIFT i spadałem, niby hydraulika w aucie

latałeś po h-rp
Rozbrajasz mnie koleś zacząłeś sobeitem szpanować xd

wiesz co ja jestem takiego łamanego zdania z jednej strony poniekąd
mogłeś nie słuchać kolegów w końcu jak by ci kazali coś inego zrobić też byś to zrobił . zastanów się nad tym co zrobiłeś
  • Do góry
    • 0

#26 Ganges 65 04/10/2009 - 12:49

Ganges
  • Gracz
Fajnie sie z nim gra, potwierdzam - lubi kurwować tak jak ja :)

Jestem za unbanem.
  • Do góry
    • 0

#27 Gość (Meijin) 04/10/2009 - 12:51

Gość (Meijin)
  • Goście
Dzięki za dobre odpowiedzi, Barry, mnie pamiętasz pewnie jako Bussho Morimoto ;D Za czasów eF Ce :) Pozdroo. Proszę o unbana.
  • Do góry
    • 0

#28 Carlo335 04/10/2009 - 13:30

Carlo
  • Gracz
Coxsone...Jak się nie mylę byliśmy w tym samym czasie w akademii PD.:)
To dobry gracz, za UNbanem.
  • Do góry
    • 0

#29 ksiomal 0 04/10/2009 - 13:39

ksiomal
  • Zbanowani
Przeciez nikogo nie zabijał, nie robil na złość ; ). Unban powinien byc, przyznal się - co najwazniesze.
  • Do góry
    • 0

#30 Gość (Meijin) 04/10/2009 - 13:52

Gość (Meijin)
  • Goście
Właśnie! ;D Nikogo nie zabijałem! Nie robiłem na złość ;) I Przyznałem się :D Czekam na UnBana, i na wersje RIP GTA SA (pobieram :) )
  • Do góry
    • 0

#31 RdK 163 04/10/2009 - 14:14

RdK
  • Świeżak

[...] dla jaj napisałem: "Chuj wie, nie pisze na pasku na dole ;x".

Też bym zbanował - pisze się "jest napisane".
  • Do góry
    • 0

#32 zxcxz19 04/10/2009 - 14:19

zxcxz
  • Gracz

Właśnie! ;D Nikogo nie zabijałem! Nie robiłem na złość ;) I Przyznałem się :D Czekam na UnBana, i na wersje RIP GTA SA (pobieram :) )

no ok ok xd nie znam cię za bardzo więc nie ocenie czy jesteś dobrym graczem czy nie
dlatego
moje zdanie się waha pomiędzy un a neutralem
  • Do góry
    • 0

#33 Gość (Meijin) 04/10/2009 - 14:23

Gość (Meijin)
  • Goście
Waha się twoje zdanie ponieważ nie potrafisz wierzyć w ludzi, że się zmienią :) Nie każdy kto spróbuje raz poszpanować cheatem podskakując autem na Shifcie zawsze nim zostanie. Teraz na 100% nie zainstaluje, bo jak dostane unBana, wiem co strace... ;)
  • Do góry
    • 0

#34 zxcxz19 04/10/2009 - 14:25

zxcxz
  • Gracz
zależy którzy są ludzie którzy raz spróbowali i robią to dalej
ja cię za bardzo nie znam może i jest szansa że nie za instalujesz

Ps. no ok niech ci będzie jeżeli bym była już za tym un banem to żebyś miał aj minimum ileś tam i coś tam jeszcze w zamian za un :)
  • Do góry
    • 0

#35 John_Mountain 0 04/10/2009 - 14:26

John_Mountain
  • Zbanowani
Trzeba sobie radzić jeśli tuning jest zablokowany ;) Sam jeszcze na koncie Jacob Vance razem z Wieśkiem dorabialiśmy skrzydła do mojego washingtona i tak dalej, no dobra. Teraz na poważnie.

Jestem za unbanem z kilku powodów: Pamiętam go jako dobrego gracza, przyznał się, to było dawno, nie zrobił nikomu krzywdy swoimi wygłupami, nie ździw się jednak Dudu jeśli nie dostaniesz unbana- czego Ci nie życzę.

Pozdrawiam, Vęnsior.

pisze się "jest napisane".

Sprawdź najnowszą aktualizację języka polskiego :)
  • Do góry
    • 0

#36 Gość (Meijin) 04/10/2009 - 14:28

Gość (Meijin)
  • Goście
No Vęnsior, oszukańcu ty mały! Obiecałeś mi przelot swoim Washkiem i nie pokazałeś mi nieba! :D Dobra na poważnie. Może i ja dostane szanse, tak jak ty kieeedyś :( Ale ty miałeś farta bo masz neo/netie, a ja głupią radiówke :<

//Edit by Meijin

Ps. no ok niech ci będzie jeżeli bym była już za tym un banem to żebyś miał aj minimum ileś tam i coś tam jeszcze w zamian za un :)

O tak! To też może być wyjście. Nawet jak 24h bym musiał siedzieć, to by było dobrze ;) Czekam na odpowiedz admina.
  • Do góry
    • 0

#37 ksiomal 0 04/10/2009 - 17:02

ksiomal
  • Zbanowani

no ok ok xd nie znam cię za bardzo więc nie ocenie czy jesteś dobrym graczem czy nie
dlatego
moje zdanie się waha pomiędzy un a neutralem

Po co się udzielasz, jeśli masz pisać coś tak głupiego?
  • Do góry
    • 0

#38 Gość (Meijin) 04/10/2009 - 17:31

Gość (Meijin)
  • Goście
Odświerzam temat. Ciekawe kiedy Admin zerknie na mój temat :) Proszę o wypowiedzi.
  • Do góry
    • 0

#39 Gość (Cougar.) 04/10/2009 - 20:03

Gość (Cougar.)
  • Goście
Dajcie mu tą szansę, niech sobie gra. Był dobrym graczem.
  • Do góry
    • 0

#40 Gość (Meijin) 04/10/2009 - 20:07

Gość (Meijin)
  • Goście
Czemu każdy mówi słowo był? Przecież jestem nadal dobrym Graczem :) Dzięki Kołgar za wypowiedź ;D
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych