Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [Un-Block-Broni] David Lopez

• This topic is locked This topic is locked
11 replies to this topic

Johnek_Banek0 04/10/2009 - 07:06

Johnek_Banek
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego: David Lopez
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: William Fox
Powód uznany przez administratora: Bicie kataną w wóz.
Wyjaśnienie poszkodowanego: Wczoraj ok. godziny 21 zrobiliśmy imprezę w domu u kumpla. Nagle wbiło dwóch gości i się rzucało, my byliśmy pod wpływem alkoholu. Jeden wybiega i drugi za nim ja też wybiegłem. biegnę za kolesiem który uciekał, dogoniłem go i walnąłem z katany, on wsiadał wtedy do wozu i admin powiedział że waliłem z katany w wóz i zablokował mi bronie.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Brak, nie zrobiłem. Mam świadków

I to że byłem pod wpływem alkoholu to nie znaczy że mam nie bić kataną? :) jak oni pałami bili ;p
  • Back to top
    • 0

Johnek_Banek0 04/10/2009 - 16:18

Johnek_Banek
  • Świeżak
Odkopuje temat.
  • Back to top
    • 0

Lorenso4 04/10/2009 - 16:57

Lorenso
  • Gracz
1. Sami nas zaprośiliście na tą impreze bo wam się nudziło i BW chcieliście nam dać.
2. Gdy Frank został sam w domu ,ja po jakimś czasie wchodze do niego a on w rogu obkrążony wami ,dostajecie wszyscy z pałki po plecach i jak harkorzy zaczynacie biegać po katany i pałki.... non-rp.
3. Niejestem za unblockiem broni ,naucz się padać od broni a potem ją władać.
4. I nie Misiek ci powiedział ,tylko sam mówiłeś że waliłeś z katany w auto ,mimo że to były ostatnie trzy uderzenia bo takto waliłeś metalowymi rękoma.
5. Masz szczęście że nie dostaliście AJ'ów...
  • Back to top
    • 0

Johnek_Banek0 05/10/2009 - 07:16

Johnek_Banek
  • Świeżak
Nie zapraszaliśmy. Odkopuje temat.
  • Back to top
    • 0

Lorenso4 05/10/2009 - 07:19

Lorenso
  • Gracz
Ty nie ,ale Marshal Mars ? Czy coś w ten typ ,miał niebieskiego freewaya , skąd takto byśmy wiedzieli że tam jesteście? Niechceliśmy wam nic robić ,ale wy odrazu : patrzcie co tu mamy , zaraz możemy sobię na nich potrenować ( niedokładnie tak ,ale coś w ten deseń. )
  • Back to top
    • 0

Johnek_Banek0 05/10/2009 - 07:26

Johnek_Banek
  • Świeżak
Ale człeniu myślałem że napadliście na dom to wyciągnąłem katane. Miałem AFK bo byłem u kolegi po hamulce.
  • Back to top
    • 0

Lemonss27 05/10/2009 - 08:33

Lemonss
  • Gracz
łał, ale jesteś dzielnym wojownikiem bronisz domu za pomocą katany, to trochę starożytne, teraz używa się telefonu aby zadzwonić po policję, albo broni palnej, tak czy siak jestem na nie. posiedź bez broni jeszcze tydzień, to wtedy będzie ci można odblokować, taka moja sugestia.
  • Back to top
    • 0

bugimen0 05/10/2009 - 14:56

bugimen
  • Gracz
Wiec to bylo tak: Robilismy impreze Ja Lance Camillo David Lopez bracia Issa i ktos jeszcze. Jechalem po miescie i zaprosilem ich na impreze, ic bylismy pijani wiec oni cos zaczeli kozaczyc i tak sie zaczela bojka. Biliismy sie w domu pozniej uciekli na zewnatrz i tam ich dobilismy Lorenzo wsiadl do auta i ja bijem po aucie bejsbolem a david kopal wiec w czym problem? A i nie mow bezczelnie ze nam walles raz i biegalismy jak ty dostales serio kopniakow i uderzen a dalej uciekales i raporty wysylales. Jestem za unblockiem broni. Akcja byla prawie 100% rp gdyby nie ten lorenzo, jego bieganie po serii uderzen i kopniakow i placz ooc. Mogliscie przeprosic i wyjsc ale wy wolicie kozaczyc do 7 pijanych chlopow. To zakoczaczyliscie i skonczylo sie BW proste. Cala akcja byla RP.
  • Back to top
    • 0

Lorenso4 05/10/2009 - 18:37

Lorenso
  • Gracz
Taa? Jesteś smieszny. Sami do nas kozaczyliście i chiałem abyś otworzył drzwi wyszłem a frankowi przed nosem zamkneliście i mu bw daliście. Potem wbiłem patrzwe wy ,dostaliscie w kole jak staliscie palka pare razy i wy uciekliscie po katane i po reszte,a powinniscie paść. Potem jeszcze metalowe ręce w auto. Dobrze wam tak. Naszczęście misiek zareagował.
  • Back to top
    • 0

Johnek_Banek0 06/10/2009 - 15:32

Johnek_Banek
  • Świeżak
Odświeżam temat
  • Back to top
    • 0

Snup7 06/10/2009 - 15:47

Snup
  • Gracz
Eh Bugimen dobrze mówił ... jak iż byłem pijany krzyczałem LU czy coś takiego, wy coś tam odpowiedzieliście podajże : Frajer. A to iż byłem pijany to się wkurzyłem. Jeden z was uciekł, ja podlazłem do drzwi i dałem /ja wyciąga klucze z kieszeni a potem /zamknij ten jeden został to go skopaliśmy. Otworzyłem drzwi by wyjść i ty wbiłeś ... wszczycy na ciebie się rzucili oprócz mnie pobiegłem do pokoju do szafy po Kij i pobiegłem za wami. dostałeś z 20 kopniaków ale nadal stoisz więc o co kaman ?.
  • Back to top
    • 0

Paweł Chonchera147 07/10/2009 - 07:12

Paweł Chonchera
  • Gracz
Block zdjęty ale mam cie na oku.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic