Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [unBan] Bart White

• Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Bula11 03/10/2009 - 10:48

Bula
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Bart White
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:
Powód uznany przez administratora:
Wyjaśnienie poszkodowanego:
Dzięki Vinniemu dowiedziałem się o co chodzi i za co dostałem Bana. Wiec już tłumaczę : Siedziałem raz z chłopakami na Paradiso i zrobiłem ustawkę z jednym z mieszkańców bloku. Jak wygrałem bitwę rzucił się na mnie Calvin.. RC uratowało mnie a wiec pamiętałem i chciałem się zrewanżować. Ledwo powiedziałem słowo Calvin rzucił się na mnie i dal mi BW a miałem trochę HP.. Calvin wszedł do siłowni a ja leżałem około 5 minut przed nią. Przejeżdżające RC znowu mnie uratowało.. po czym wszedłem do siłowni i Calvin tylko powiedział znowu się chcesz bić.. ja zacząłem pisać a tu patrze on już mnie bije i trzeci raz dal BW.. No to już się miałem sil OOC i wybuchłem na /w on wyłączył /w nie wiedziałem jak pisać i ożyłem /do a wiem ze to zakazane.. Jestem tylko człowiekiem.. każdy ma swoje nerwy.. Zdarza się. Na drugi dzień Calvina przeprosiłem na Serwie OOC i powiedział ze usunie skargę w wolnej chwili. Możecie zapytać go na pm.. Zrozumiał moje zachowanie wtedy.. Myślałem ze już po sprawie minęło z dobre 1 i pól tygodnia a tu Ban.
Gram już około 5 miesięcy na tej postaci.. Nie mam innych non stop jedna.. nigdy nie dostałem żadnej skargi na forum jak i report na serwerze.. IC staram się ile mogę.. OOC to był mój jedyny wybryk.. Jedna skarga tylko. Proszę o rozpatrzenie tego. Dużo czasu poświeciłem tej postaci.. Nie chce tak jej stracić. Przepraszam jeszcze raz najmocniej T-Fat i cala administracje za mój wybryk.

Dowody[Odnośnik do zdjęć]: http://h-rp.pl/thread-8931.html
  • Do góry
    • 0

#2 Mickul1638 03/10/2009 - 10:51

Mickul
  • Gracz
Powiedziałem, że nie.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych