Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnBan] Jamal Smith

• Please log in to reply
5 replies to this topic

oskarma 0 01/10/2009 - 16:36

oskarma
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego:Jamal Smith
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:Jeff Fox (Aministrator Misiek)
Powód uznany przez administratora:Armour
Wyjaśnienie poszkodowanego:Miałem armora ale niewiem skąd. Zalogowałem się na serwer poszedłem do ratusza i nagle dostałem bana (Na postaci Jamal Smith). Ja naprawde niewiem skąd się ten armor wziął. Ja niejestem chiterem. Nigdy nieużywałem, nieużywam i niebędę używał chitów. (Wedłóg mnie gra z chitami jest nudna).
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:Niemam bo nawet niezdążyłem zrobić. 
Naprawde prosze od odbanowanie tej postaci, ja na serio niewiem ską się ten armour się wziął. Może sprawdcie jeszcze raz skrypty. Może jakiś błąd w nich jest.
  • Back to top
    • 0

Satio2318 0 01/10/2009 - 16:50

Satio2318
  • Zbanowani
Witam ogladlem ten temat i spytalem sie tego goscia o powod banu. powiedzial mi, ze przez armor. Mi kiedys tez przydazylo sie, ze dostalem armor nie wiem skad. po prosztu wlanczam GTA i jestem z pokoju z armorem. Zrobilem reloga i wszystko wrucilo do normy. rosze go odbanowac to nie jego wina. 

Imię nazwisko poszkodowanego:Jamal Smith
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:Jeff Fox (Aministrator Misiek)
Powód uznany przez administratora:Armour
Wyjaśnienie poszkodowanego:Miałem armora ale niewiem skąd. Zalogowałem się na serwer poszedłem do ratusza i nagle dostałem bana (Na postaci Jamal Smith). Ja naprawde niewiem skąd się ten armor wziął. Ja niejestem chiterem. Nigdy nieużywałem, nieużywam i niebędę używał chitów. (Wedłóg mnie gra z chitami jest nudna).
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:Niemam bo nawet niezdążyłem zrobić. 
Naprawde prosze od odbanowanie tej postaci, ja na serio niewiem ską się ten armour się wziął. Może sprawdcie jeszcze raz skrypty. Może jakiś błąd w nich jest.

(przepraszam nie zdialaja mi znaki Polskie)
  • Back to top
    • 0

Rey_Palashen 0 01/10/2009 - 16:52

Rey_Palashen
  • Zbanowani
Zdarzają się często jakieś bugi ale z armorem pierwszy raz słyszę.
Chociaż możliwe że dostał armora po zalogowaniu na serwer.
Jestem za UnBanem póki nie sprawdziło by mu się logów. Zobaczymy co powie Administracja.
  • Back to top
    • 0

oskarma 0 01/10/2009 - 19:07

oskarma
  • Zbanowani
Prosze odbanujcie mi moją postać Jamal Smith. Niegram na niej już 2 tyg. Od tylu mam bana za niewinność
  • Back to top
    • 0

alex 0 02/10/2009 - 15:19

alex
  • Zbanowani
No , jak się sprawdzi to na 100% unban chyba że jednak używałeś ale jestem jednak za unbanem i sprawdzaniem go częściej przez pewien okres
  • Back to top
    • 0

oskarma 0 02/10/2009 - 15:35

oskarma
  • Zbanowani
dobrze, możecie mnie sprawdać kiedy chcecie.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic