Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnBAN] Luis Cortez

• This topic is locked This topic is locked
116 replies to this topic

Blood 347 01/10/2009 - 17:05

Blood
  • Świeżak

Purpz to naaby, dlatego na nich tak naskakują, Timmy!

Zdaje mi się czy ty chcesz nas udupić pisząc takie idiotyczne posty?
  • Back to top
    • 0

kosa772 1 01/10/2009 - 17:16

kosa772
  • Zbanowani

Wypowiadzasz sie na temat purpz, luisa itp. a nawet nie masz zarejestrowanej postaci wiec wybacz......
  • Back to top
    • 0

Gość (Timmy!) 01/10/2009 - 17:37

Gość (Timmy!)
  • Goście
I co z tego? ;x Timmy!
  • Back to top
    • 0

mentor0 01/10/2009 - 19:50

mentor
  • Gracz
To z tego, że tu nie grasz, więc nie znasz sytuacji na serwerze. Nie będziesz trendy, jeśli powiesz "purpz to naaby", myśląc iż takie jest powszechne przekonanie.
  • Back to top
    • 0

ksiomal 0 01/10/2009 - 20:11

ksiomal
  • Zbanowani

I co z tego? ;x Timmy!

Czym ty jesteś? ;o.

Btw, Paco też czituje. Teraz możesz się tam próbować wypierać, luz. Ale to jest wiadome. Teraz wyszło na Jaw że więcej też. Ładnie.
  • Back to top
    • 0

Maciek.341 01/10/2009 - 20:15

Maciek.
  • Gracz

nie ma ani jednej postaci, ani razu więc nie wszedłeś na ten serwer , więc jakim prawem wypowiadasz się o Purp'z? nie, nie jestem obrońcą purpz, nawet nie należe do nich, tylko mieszkam na GN, ale wkurzają mnie tacy ludzie, którzy próbują być fajni, ale im nie wychodzi
  • Back to top
    • 0

h3xoT0 01/10/2009 - 20:21

h3xoT
  • Świeżak
To juz nie jest 1 raz zawsze jak byly jakies wojny gangow Lusi zawsze lecial na godzie i jego tlumaczenie to było 1)Nie płacz, 2)Synchro.
  • Back to top
    • 0

Blood 347 01/10/2009 - 20:28

Blood
  • Świeżak

I co z tego? ;x Timmy!

Btw, Paco też czituje.

Współczuje ci, nie grasz to sie przymknij.

Może i dużo mnie uważa za godera, ale tylko dlatego że ich zjechałem z całym hp. Wasza wina że jesteście ciency? Teraz ja dostaje wpierdol, i jakoś mi schodzi hp. Biłem sie z Stanleyem na ustawce przed resetem , schodziło mi hp , ja mu dałem bw a ten mi mówi że mam goda. Dziwne?

tak sie spytam, czemu wszyscy z purpz są na nie, bo wam Stanley kazał? Jakbyście wp..w pupsko nie dostali by było w porządku, tak?
  • Back to top
    • 0

ksiomal 0 01/10/2009 - 20:33

ksiomal
  • Zbanowani

I co z tego? ;x Timmy!

Btw, Paco też czituje.

Współczuje ci, nie grasz to sie przymknij.

Może i dużo mnie uważa za godera, ale tylko dlatego że ich zjechałem z całym hp. Wasza wina że jesteście ciency? Teraz ja dostaje wpierdol, i jakoś mi schodzi hp. Biłem sie z Stanleyem na ustawce przed resetem , schodziło mi hp , ja mu dałem bw a ten mi mówi że mam goda. Dziwne?

tak sie spytam, czemu wszyscy z purpz są na nie, bo wam Stanley kazał? Jakbyście wp..w pupsko nie dostali by było w porządku, tak?

Prosze cię, przestań sam siebie ośmieszać. Jedziesz na Godzie, i po co kłamiesz.. Zamlicz plz.

Czemu na nie? Bo nie lubie was.
  • Back to top
    • 0

cLouxXx0 01/10/2009 - 20:52

cLouxXx
  • Świeżak
Yeeeeee Xiomal wreszcie może się wyżyć :]

Jeden wielki flejm, a tego nie miałem na myśli zakładając ten temat. GN za, Purpz (poza liderem) i norte na nie ;f i już to wiemy.

Bardziej wbrew pozorom interesuje mnie zdanie administracji.
  • Back to top
    • 0

Gość (Masao) 01/10/2009 - 21:11

Gość (Masao)
  • Goście
Nie no wymiata ten wasz gang, Paco mi dzisiaj napisał na /w:
"I co jesteś teraz przeciw UnBanowi, bo cię pobiliśmy w IC, Nie byłeś z nami na żadnej ustawce. Oszuście."
Po pierwsze to ze sprawami IC nie mieszam się w OOC.
Po drugie to byłem na niejednej ustawce, jechałem na motorku i widziałem co nieco.

Popatrzcie, ile osób pisze, że Luis używa God'a. Zawsze było synchro ? Coś mi się wierzyc nie chce.
  • Back to top
    • 0

Maciek.341 01/10/2009 - 21:13

Maciek.
  • Gracz
mi również :)
  • Back to top
    • 0

Blood 347 01/10/2009 - 21:35

Blood
  • Świeżak

mi również :)

Tobie nie.
  • Back to top
    • 0

cLouxXx0 01/10/2009 - 21:36

cLouxXx
  • Świeżak

Po drugie to byłem na niejednej ustawce, jechałem na motorku i widziałem co nieco.

Ba, a ja wtedy hydrą latałem i robiłem bum bum >.<
Takie kity to Ty możesz frajerowi na ulicy wciskać >.<
  • Back to top
    • 0

Spicy166 01/10/2009 - 21:51

Spicy
  • Gracz
Nie no wymiata ten wasz gang, Paco mi dzisiaj napisał na /w:
"I co jesteś teraz przeciw UnBanowi, bo cię pobiliśmy w IC, Nie byłeś z nami na żadnej ustawce. Oszuście."

A wiesz dlaczego ? bo Paco zależy na unbanie Luisa, chciał se nawet ck zrobić pisał tak na /bo ;x .. Normalka że jak mu sie z nim fajnie gra to chce aby miał on unbana...

Ja za unbanem, myślę iż Luis nie ma goda czy co tam... biłem się z nim na ustawkach wszystko było normalnie..
  • Back to top
    • 0

Gość (Masao) 02/10/2009 - 06:00

Gość (Masao)
  • Goście

Ba, a ja wtedy hydrą latałem i robiłem bum bum >.<
Takie kity to Ty możesz frajerowi na ulicy wciskać >.<

Nie chcesz wierzyć to nie, ale Purp'z może potwierdzić, że nie raz jeździłem u nich po dzielnicy.
  • Back to top
    • 0

cLouxXx0 02/10/2009 - 06:13

cLouxXx
  • Świeżak
Nooo bo purpz Ci kazało się wypowiedzieć w tym temacie ;ff

Dziwne, że ponad połowa piszących to purpz, a cała reszta składa się głownie z osób które płakały o lagi ;f
  • Back to top
    • 0

mentor0 02/10/2009 - 14:11

mentor
  • Gracz
Nie, sory, Masao, ale nie widziałem Cię na dzielnicy Purpz. Może przez te parę ostatnich dni przebywałeś, kiedy mnie nie było, ale ja Cię w życiu nie widziałem.

Swoją drogą, Twoje "argumenty", Bld, są pożałowania godne. "Nie chce mi się wierzyć w to", "mi również", odpowiedź Bld - "Tobie nie".
  • Back to top
    • 0

alex 0 02/10/2009 - 15:21

alex
  • Zbanowani
Nie no unban moim oczywiście zdaniem się należy bo większość osób mówi że wcisnął Esc..
  • Back to top
    • 0

mentor0 02/10/2009 - 16:54

mentor
  • Gracz
Alex... To chyba za wciśnięcie ESC też daje się block? Czy coś źle przeczytałem?
  • Back to top
    • 0

Gość (Masao) 02/10/2009 - 17:08

Gość (Masao)
  • Goście
Za Esc podczas akcji, jest block, lub ban. Misiek, już kilka takich blocków i Banów rozdał.
  • Back to top
    • 0

cLouxXx0 02/10/2009 - 17:41

cLouxXx
  • Świeżak
Akcja RP? to była bijatyka i przytulił ;f co też jest błędem xd

Oczekuje na werdykt administracji... wiem cierpliwość te klimaty ale jedynie Seba napisał posta, że wszyscy którzy będą się wypowiadać nie na temat zostaną "nagrodzeni" procentami...
  • Back to top
    • 0

Kubuss0 04/10/2009 - 19:57

Kubuss
  • Świeżak
mógłby wreszcie być werdykt... w końcu cLouxXx wstawiał to 30 września a mamy 4 października ehh
  • Back to top
    • 0

Neon 2 05/10/2009 - 19:32

Neon
  • Zbanowani
Tak, byłem przy tym, ciągłe wymówki "Synchro, lagi" itp. To już tradycja, u każdego z purpz leżysz - nie tracisz hp. Boom, pojawiasz się za mną, a co to? znowu leżysz, wstajesz i powalasz:q
  • Back to top
    • 0

karwacik0 05/10/2009 - 20:33

karwacik
  • Świeżak
Powinien dostać UnBana może malo z nim grałem ale widać ze porządny z niego ErPer
  • Back to top
    • 0

Bartłomiej Sadowski 367 06/10/2009 - 05:53

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz
Tak, Luis = UnBan i LAT reaktywacja! Paco już dostał, jestem za UnBananem. :D
  • Back to top
    • 0

Kawus64 06/10/2009 - 06:26

Kawus
  • Gracz
Jestem za UnBanem, ponieważ to dobry gracz. A co do jego postąpienia to admini tego nie rozumią. A to dlatego że ciągle siedzą na OOC i nie wiedzą jak to jest. To tak samo jak ja mam blok OOC, jak by jakiś adm pograł jeden dzień z tą cholerną blokadą to by go cholera jasna wzięła. Jestem jak najbardzej za unbanem, przez tego bana tylko straciliście dobrego gracza, który podwyższał RP na naszym serwerze.
  • Back to top
    • 0

Mouruder799 06/10/2009 - 07:04

Mouruder
  • Gracz
Jestem za pozostawieniem bana.
Wiele razy widziałem tę osobę jak leci na GodModzie.
  • Back to top
    • 0

Lemonss27 06/10/2009 - 09:12

Lemonss
  • Gracz
Jestem za UnBanem, po UpDate i tak sobie nie pocheatuje.
  • Back to top
    • 0

B M62155 06/10/2009 - 10:14

B M
  • Zarząd
Administrator stworzył eksplozję nad Twoją postacią i nie spadło Ci HP. To jest jednoznaczne.
  • Back to top
    • 0

Bartłomiej Sadowski 367 06/10/2009 - 11:16

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz
Ale Misiek, jak miałem wczoraj ESC, ktoś rozwalił stacje, na której byłem i HP mi też nie spadło - dziwiłem się. Może to synchro? Ja tam wierze Luisowi, że nie ma Cheatów.
  • Back to top
    • 0

Mouruder799 07/10/2009 - 07:30

Mouruder
  • Gracz
To jest niemożliwe to co teraz piszesz (chodzi o stacje).
Wiele razy już tego osobnik widziałem, jak zasuwa na cheatach, a także widziałem wiele osób, którzy się z nich wypierają. Nawet Luis.

@down

Zawsze można czita wyłaczyć jednym kliknięciem na klawiaturze.
  • Back to top
    • 0

Kapiszon 79 07/10/2009 - 07:37

Kapiszon
  • Gracz
Luis? Pfa. Na pewno nie może mieć czitów. Zawsze z latino przegrywaliśmy ustawki, ale zrobiliśmy BI pierwszemu członkowi który zjechał Luis'a, od co. Luis nie ma czitów, o nie.
  • Back to top
    • 0

Gość (Masao) 07/10/2009 - 20:49

Gość (Masao)
  • Goście

Administrator stworzył eksplozję nad Twoją postacią i nie spadło Ci HP. To jest jednoznaczne.

Jeden Post mówi wszystko.
  • Back to top
    • 0

Abakazok 1 07/10/2009 - 21:48

Abakazok
  • Świeżak
Jeśli nie spada hp to trzeba się upewnić chyba czy ktoś jest na esc albo dostał crasha, bo nie raz jest tak że są nie samowite lagi i u nas postać momentalnie się zacina a u innych cały czas nas biję - unban powinien zostać przyznany skoro dostał bw po tym jak wbił do gry, czyli nie był to god mode, bo jak jest god to nawet po F12 na esc postać dostanie momentalnie bw.
  • Back to top
    • 0

B M62155 07/10/2009 - 22:39

B M
  • Zarząd

Ale Misiek, jak miałem wczoraj ESC, ktoś rozwalił stacje, na której byłem i HP mi też nie spadło - dziwiłem się. Może to synchro? Ja tam wierze Luisowi, że nie ma Cheatów.

To oczywiste, właśnie za cheaty/Esc został zbanowany.
  • Back to top
    • 0

William723 08/10/2009 - 18:21

William
  • Gracz
Żegnamy, nie mamy zamiaru trzymać cheaterów.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic