Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnBAN] Luis Cortez

• This topic is locked This topic is locked
116 replies to this topic

Blood 347 30/09/2009 - 20:56

Blood
  • Świeżak

Ten cały Wasz gang daje /przebierz albo ESC podczas ustawek, to jest bardzo częste.

Wypraszam sobie, z tego co mi wiadomo, to nie my dajemy /przebierz tylko Purp'z. Nikt do nas o to nie ma zastrzeżeń.

Mało wiesz. W końcu to ja widzę raporty na Was, nie Ty.

Wysyłałem w całej swojej historii z gangami z 20 reportow ale nie dostałem odpowiedzi.
  • Back to top
    • 0

Jacek0 30/09/2009 - 20:57

Jacek
  • Świeżak
Przykro mi Cougara nie znam i jego nicku nie widziałem jest to przypadek - żal, Ten nick używam od 0.1b.
A worek gówna jest gangsterko :) Nie wiesz co robią gangi więc nie wymądrzaj się ja też nie wiem i nikt tego nie wie.

Luis - myślę, że dostaniesz unbana.
  • Back to top
    • 0

Luis0 30/09/2009 - 20:59

Luis
  • Świeżak

Ten cały Wasz gang daje /przebierz albo ESC podczas ustawek, to jest bardzo częste.

Wypraszam sobie, z tego co mi wiadomo, to nie my dajemy /przebierz tylko Purp'z. Nikt do nas o to nie ma zastrzeżeń.

Mało wiesz. W końcu to ja widzę raporty na Was, nie Ty.

Podczas ustawki mam dawać /report? Okładają mnie, a ja będe tracił czas na pisanie reporta.
  • Back to top
    • 0

Blood 347 30/09/2009 - 20:59

Blood
  • Świeżak

z tego co wiem nigdy nie dalem /przebierz podczas walki

Widocznie masz skleroze.
  • Back to top
    • 0

Bartłomiej Sadowski 367 30/09/2009 - 21:00

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz

@Bld, jak widzicie złe zachowanie Purp'zów to napiszcie na nich skargę, a nie się kłócicie w tym temacie. za Esc podczas akcji jest Ban, więc myślę, że słusznie. Poczekajmy na wypowiedź Seby. Należą się warny za spam.

Skoro za ESC podczas akcji jest Ban, to Craven czemu nie ma?! Jutro wrzucam filmik jak dał najpierw /przebierz, a potem ESC i wali głupa, niestety, Oko za oko, ząb za ząb.

Wrzuc dzisiaj poogladam sobie, z tego co wiem nigdy nie dalem /przebierz podczas walki chyba ze cos bylo nie tak ale od razu to sygnalizowalem

Tutaj mówisz, że nie dałeś, a na /w, że dałeś i mnie przepraszasz. A pare postów wyżej - Za /przebierz i ESC jest ban. No to Craven - Ban, tak?
  • Back to top
    • 0

Chucks 1 30/09/2009 - 21:03

Chucks
  • Zbanowani
Odbanujcie luis'a nie raz z nim się biłem na ustawkach zawsze było ciekawie biliśmy się nawet 15 minut i i tak tego nie dokończyliśmy bo wbijało pidi.

Każdemu zdarzy się wcisnąć esc praktycznie większość osób na ustawkach używa bugów lub laguje grę ale co wam to przeszkadza? są ludzie i parapety
  • Back to top
    • 0

Blood 347 30/09/2009 - 21:05

Blood
  • Świeżak

są ludzie i parapety

Dokładnie. Moj podpis :>. Nie usuwajcie postów ktory mowi źle o purpz, k?
  • Back to top
    • 0

kosa772 1 30/09/2009 - 21:05

kosa772
  • Zbanowani

@Bld, jak widzicie złe zachowanie Purp'zów to napiszcie na nich skargę, a nie się kłócicie w tym temacie. za Esc podczas akcji jest Ban, więc myślę, że słusznie. Poczekajmy na wypowiedź Seby. Należą się warny za spam.

Skoro za ESC podczas akcji jest Ban, to Craven czemu nie ma?! Jutro wrzucam filmik jak dał najpierw /przebierz, a potem ESC i wali głupa, niestety, Oko za oko, ząb za ząb.

Wrzuc dzisiaj poogladam sobie, z tego co wiem nigdy nie dalem /przebierz podczas walki chyba ze cos bylo nie tak ale od razu to sygnalizowalem

Tutaj mówisz, że nie dałeś, a na /w, że dałeś i mnie przepraszasz. A pare postów wyżej - Za /przebierz i ESC jest ban. No to Craven - Ban, tak?

wiedzialem ze bedziesz plakal co napisalem na /w? nie pamietam zebym to robil ale jesli tak to sory wiec nie wmawiaj mi tu
  • Back to top
    • 0

Doggy 200 30/09/2009 - 21:07

Doggy
  • Świeżak
E, jestem za un banem, wiem że nie ma czitów, a wkońcu to nie LAT są tutaj noobami...Purpz wiele razy dawało /przebierz, ESC podczas ustawki, on dał ESC, raz, UNBAN jak nic.
  • Back to top
    • 0

.LeiTo.7 30/09/2009 - 21:08

.LeiTo.
  • Świeżak

Przykro mi Cougara nie znam i jego nicku nie widziałem jest to przypadek - żal, Ten nick używam od 0.1b.
A worek gówna jest gangsterko :) Nie wiesz co robią gangi więc nie wymądrzaj się ja też nie wiem i nikt tego nie wie.

Luis - myślę, że dostaniesz unbana.

Ale kurwa raczej nie srają w bandany, ocipiałeś?
  • Back to top
    • 0

Maciek.341 30/09/2009 - 21:09

Maciek.
  • Gracz

Seba podlozyl mu skryptowo ladunek i go obserwal wiec? jesli sie admin zgodzi moze dostanie ostatnią szanse...

jeśli Seba tak zrobił to Banb był słuszny i nie ma się o co kłócić !
  • Back to top
    • 0

Jacek0 30/09/2009 - 21:18

Jacek
  • Świeżak
LeiTo ja nie srałem w bandane tylko Czerowni takie coś dawali nie purpz :) Patrz co robią a potem płacz.
  • Back to top
    • 0

Gość (Masao) 30/09/2009 - 21:31

Gość (Masao)
  • Goście
Purp'z Zrobiło coś źle? To napiszcie skargę. GN zrobiło coś źle? Napiszcie skargę. A nie się kłócicie tutaj.
  • Back to top
    • 0

Bartłomiej Sadowski 367 30/09/2009 - 21:35

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz
Boże, nauczyliście się gadać tylko, że jak ktoś coś skrytykuje, albo czemuś zaprzeczy, to od razu uważacie to za płacz. Wiecie co to jest płacz? Daje jakieś emoty typu ";( Mama mnie nie kocha, błeee ;(" ?! Raczej nie. A, to fajnie, to Norte nasrało w bandanę i rzuciło na Varrio LAT? Dziwne, że Paco ma w podpisie, że to Purpz - dziwne. Ktoś z purpz zwyzywał by admina, nie wiem co, zrobił by coś najgorszego na świecie i - To nie my, to FBI, to Norte, to GN, to LAT!!!!1!1!!1oneoneoneone!1!!!!1".
Niestety - nie dorośliście do odpowiedzialności - Jacek, nie powinieneś mieć tego gangu, to moje zdanie.
  • Back to top
    • 0

VOLTAGEE2815 30/09/2009 - 21:38

VOLTAGEE
  • Gracz

W temacie mogą się wypowiadać osoby związane z tematem!

Ok?

Czekajcie na werdykt administratora, a nie się flejmujecie.
  • Back to top
    • 0

Spicky115 01/10/2009 - 05:57

Spicky
  • Gracz

Bug? Wystarczy umieć synchro wykorzystać (elitarna szkoła), nie potrzebne są cheaty ;f zresztą mów co chcesz.

Ja nic nie mówie, ale właśnie za to są bany...(Wykorzystywanie bugów/synchra)

Nie raz miałeś god'a, nie raz wykorzystywałeś bugi do rozwalenia kogoś....
A tak naprawde, to ping 100 na ustawkach rlz nie ?
Poprostu, albo cheatowałeś albo używałeś bugi.

Pamiętam jak byłem w purpz na ustawce, walczyłem z Tobą z 10 min(?) ja już obolały na rękach a Tobie HP nic! I powiedz mi, jak mamy grać z oszustem ? Peter postąpił oczywiście....
  • Back to top
    • 0

Bartłomiej Sadowski 367 01/10/2009 - 06:17

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz

Bug? Wystarczy umieć synchro wykorzystać (elitarna szkoła), nie potrzebne są cheaty ;f zresztą mów co chcesz.

Ja nic nie mówie, ale właśnie za to są bany...(Wykorzystywanie bugów/synchra)

Nie raz miałeś god'a, nie raz wykorzystywałeś bugi do rozwalenia kogoś....
A tak naprawde, to ping 100 na ustawkach rlz nie ?
Poprostu, albo cheatowałeś albo używałeś bugi.

Pamiętam jak byłem w purpz na ustawce, walczyłem z Tobą z 10 min(?) ja już obolały na rękach a Tobie HP nic! I powiedz mi, jak mamy grać z oszustem ? Peter postąpił oczywiście....

Proszę Was ;(. Idziesz na ustawke, jesteś na niej. Bijesz się, u Ciebie leży Luis, u mnie leżysz ty. Peter na na specu Luisa, który pokłada Ciebie, przechodzi na Spec do Ciebie i ty pokładasz Luis'a. I za to jest ban tak? Te całe "Wykorzystywanie Synchro", to jest dobre bicie, jest tak, że jak uderzasz Lewym przyciskiem myszki, a potem Prawym + F, bije on szybciej i pokłada szybciej, więc jak ktoś się dobrze bije, to ma bana, tak? Dziwne, to ja, volt, i prawie wszystkie gangi powinny mieć bana - sorry.
  • Back to top
    • 0

kacper1987 10 01/10/2009 - 08:08

kacper1987
  • Świeżak
Ja jestem za UnBanem wiem jak dobrze on gra. Rozumiem tutaj administratora i też widziałem Cię na chitach ale nie zgłosiłem /report. Jestem za UnBanem ale na przyszłość usuń chity. Wiem że nieraz się same właczaja bo ja tez mialem bo mi brat zainstalowal bo on tez gra w sa-mp ale nie na HRP... Wiec usun i masz UnBana i to że go dostałeś to jest tylko i wyłącznie twoja wina.
Jestem za UnBanem
Pozdrawiam Joe Svistak

//edit Joe Svistak/kacper1987
  • Back to top
    • 0

Bartłomiej Sadowski 367 01/10/2009 - 13:08

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz

Ja jestem za UnBanem wiem jak dobrze on gra. Rozumiem tutaj administratora i też widziałem Cię na chitach ale nie zgłosiłem /report. Jestem za UnBanem ale na przyszłość usuń chity. Wiem że nieraz się same właczaja bo ja tez mialem bo mi brat zainstalowal bo on tez gra w sa-mp ale nie na HRP... Wiec usun i masz UnBana i to że go dostałeś to jest tylko i wyłącznie twoja wina.
Jestem za UnBanem
Pozdrawiam Joe Svistak

//edit Joe Svistak/kacper1987

Cheatach*. Koleś, nie wiesz, to się nie wypowiadaj, jak KURWA wam mówi, że nie ma cheatów to wiecie. Wiem, że chcecie mieć dzielnice LAT, Purpz, ale to jakoś wytrzyma. Ile ja razy widziałem Purpz na cheatach i /przebierz, to masakra, tylko jeden Luis Dostał bana, eh...
  • Back to top
    • 0

Murders1191 01/10/2009 - 13:10

Murders
  • Gracz
Jestem przeciw,wczoraj miałeś końcówke HP i nagle dawałeś ESC i co się tylko dało,aż zrobiłeś mi BW chociaż miałem full HP.
  • Back to top
    • 0

Blood 347 01/10/2009 - 13:53

Blood
  • Świeżak
Piotreq, gdybyś nie dostal bw byś sie nie wypowiadał pewnie. Każdy robi błędy, ty też. Ja też bym się wkurzył jak 3 n00bow by mnie przytulało ...
  • Back to top
    • 0

Jurek 134 01/10/2009 - 14:12

Jurek
  • Gracz
Jestem za unbanem dla Luis'a gram z nim już sporo czasu i jeszcze nigdy nie widziałem, aby używał jakichkolwiek wspomagaczy. Poprostu chłopak wraz z bld potrafią wykorzystywać synchro występującym w 0.2x. Może po prostu wtedy gdy administrator podłożył tą skryptową bombę i obserwował w tej chwili Luis miał ESC? Sam nie wiem. Jak bym miał się już do kogoś przyczepić to do Craven'a, ponieważ na większości ustawek zostaje mu ponad połowa HP, nie wiem może używa wspomagaczy, bądź tak dobrze potrafi wykorzystać synchro.
  • Back to top
    • 0

mentor0 01/10/2009 - 14:26

mentor
  • Gracz
Niestety, przeciw. Na ustawkach zachowujecie się nie fair i to widać, że oszukujecie.
  • Back to top
    • 0

Super226 01/10/2009 - 14:28

Super22
  • Świeżak

Niestety, przeciw. Na ustawkach zachowujecie się nie fair i to widać, że oszukujecie.

Dokładnie :)
  • Back to top
    • 0

Blood 347 01/10/2009 - 14:29

Blood
  • Świeżak
Zachwoujemy sie nie fair, ale jak wy wygracie to jest w porządku, nie?

Edit; Tak na ogół, czemu duża ilość nie-gangowców się wypowiada że my nie fair na ustawkach? Taki Miguel nie był, i Mikos. W czym problem macie, e?
  • Back to top
    • 0

Kowal1143 01/10/2009 - 14:31

Kowal
  • Gracz

Nie raz nie dwa wcisłeś ESC. Byłem tego świadkiem.

Z purpzami jak tulili, a umowa była "nie tulimy"...

U nas na Paradiso. Biłem któregoś z was, szło mi dobrze, przepychałem go a on bez reakcji. Nagle pojawił się za mną. Lag? To też bugusing na swój sposób. Masz lagi to nie graj. Albo nie mieszaj się w takie sprawy.
  • Back to top
    • 0

Blood 347 01/10/2009 - 14:33

Blood
  • Świeżak
lagi może mieć każdy. A że duże to go pie..olej i z nim sie nie bij. Kup mi lepsze łącze Kowal to pogadamy.
  • Back to top
    • 0

Spicky115 01/10/2009 - 14:39

Spicky
  • Gracz

lagi może mieć każdy. A że duże to go pie..olej i z nim sie nie bij. Kup mi lepsze łącze Kowal to pogadamy.

Masz lagi to jest nietykalny ? Dobry pomysł. Ciekawe jak by ktoś tak na ustawce z wami robił to ciekawe co byście mówili.
  • Back to top
    • 0

.LeiTo.7 01/10/2009 - 14:41

.LeiTo.
  • Świeżak

LeiTo ja nie srałem w bandane tylko Czerowni takie coś dawali nie purpz :) Patrz co robią a potem płacz.

Już my sraliśmy? Czy Ciebie za przeproszeniem popierdoliło? Zobacz nawet na sygne Bld buraku
  • Back to top
    • 0

kosa772 1 01/10/2009 - 14:42

kosa772
  • Zbanowani

Mnie to dziwi, że to ty powinienes miec lagi a nie my skoro masz slabe lącze. A jesli kazdy ci to mowi to powinenes stac obok na ustawkach i obserwowac nie brac udzialu.
  • Back to top
    • 0

.LeiTo.7 01/10/2009 - 14:45

.LeiTo.
  • Świeżak
@Up
Bo co? Zabronisz mu uczestniczyć w ustawkach?
  • Back to top
    • 0

Seba30 01/10/2009 - 14:47

Seba
  • Gracz
Każde odstępstwa od tematu, będą 'nagradzane' procentami.
  • Back to top
    • 0

cLouxXx0 01/10/2009 - 16:04

cLouxXx
  • Świeżak

Przeciw, już nie raz widziałem, jak na ustawkach z Purp'z Używałeś God Mode. A potem pisałeś, że to chyba jakiś bug.

Jeszcze raz chciałem się wypowiedzieć co do tego posta... Nie masz nic wspólnego z nami, ani z purpz. Dalej nigdy nie byłeś przy/na ustawce z purpz więc co widziałeś? Nie przypominam sobie żebym miał tą wątpliwą przyjemność konwersacji z Tobą dalej, wiesz że na tym serwerze kłamcy są tępieni? >.<
  • Back to top
    • 0

mentor0 01/10/2009 - 16:26

mentor
  • Gracz
Ach, poza tym... Nie zliczę, ile razy widziałem sytuację, kiedy ktoś nawalał w Luis'a przez kilka minut, a temu nic nie było i z łatwością wykończył swojego przeciwnika. A gdy podszedł do kolejnego - to samo, tylko pod koniec dla niepoznaki wyłączył God Mode i w 5 sekund ktoś zlał go do BW. Stanowczo NIE.
  • Back to top
    • 0

Blood 347 01/10/2009 - 16:39

Blood
  • Świeżak
Tak, mówcie że ma goda bo go Seba zbanował. Mentor, GÓWNO wiesz. Jest takie coś jak "oferuj". Cravenowi nie schodzi na początku hp bo ma z 150-170 hp. Więc wiesz. A Luis ma pewno słabe łącze, to rzeczywiście ma troche przewagi. Mi sie zdaje czy musicie mieć w sobie tyle "skurwysyństwa" i chęci do udupienia Luisa? Myślcie ludzie. Ja napisze skarge na purpza a tu będzie zaraz "On nie jest cziterem i gra rp". Mentor, ty sie słabo bijesz, e?
  • Back to top
    • 0

Gość (Timmy!) 01/10/2009 - 16:43

Gość (Timmy!)
  • Goście
Unban dla niego, dobry gracz, Timmy!
  • Back to top
    • 0

mentor0 01/10/2009 - 16:50

mentor
  • Gracz
Nie, nie biję się słabo, Bld. Na pierwszej ustawce (to było także z Wami) jednego powaliłem od razu, a gdy chciałem odejść na bok drugi zaczął mnie bić, ale udało mi się zrobić mu BW. Parę dni później była ustawka z Wami i trafiłem na Luisa. Waliłem w niego i waliłem, ten albo uciekał i biegał w kółko albo wciskał kombinację PPM + shift. Zaskoczył mnie, ale nie biliśmy się wtedy do BW, więc powiedziałem na /b STOP. Na trzeciej ustawce swojego przeciwnika powaliłem na łopatki. Więc sory, Bld, ale to Ty gówno wiesz, bo ze mną się nie biłeś. I proszę bez "skurwysyństwa", mam prawo do swojego zdania, jestem raczej związany z tematem, a kłócić się nie chcę. Poprzednio też "naskoczyłeś" na moją wypowiedź, opanuj się trochę.
  • Back to top
    • 0

Toretto42 01/10/2009 - 16:51

Toretto
  • Gracz
Za UNBANEM, nie raz Craven stał i nic nie robił bo miał przebierz, albo co było na wczorajszej ustawce ? na /b było mam /przebierz wiec mi hp nei schodzi od kogoś z Prupz, więc ban niesłuszny. Za UNBANEM !
  • Back to top
    • 0

mentor0 01/10/2009 - 16:58

mentor
  • Gracz
@UP
Sory, ale to skakanie na Purpz trochę wnerwia. Myślisz, że Wy albo GN jest idealne? Wcale nie. Dzisiaj musiałem odczekać BW na Paradiso (po GB) i oni tak samo odpierdzielają jak my albo reszta serwera. Z tym, że słowo "odpierdzielają" jest tu nieodpowiednie. Żartują, bawią się w swoim gronie i dobrze, bo to tylko gra. Ale na eventach, ustawkach czy podczas GB zachowują się świetnie i miło się z nimi gra. A jeśli ktoś z Purpz pisał takie debilstwo na /b, to mogłeś zrobić screen i byś miał dowód chociaż, zamiast atakować nas, aby "udowodnić", że te nasze opinie tutaj to kłamstwo.

Ale przyznaję, że paru outsider'ów dało /q podczas policyjnej akcji rozbijania gangu, ale oni mają już bodajże blocka.
  • Back to top
    • 0

Gość (Timmy!) 01/10/2009 - 17:01

Gość (Timmy!)
  • Goście
Purpz to naaby, dlatego na nich tak naskakują, Timmy!

/edit: Seba - żarty sobie robisz ? To nie miejsce dla Ciebie, do internetu trzeba dojrzeć.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic