Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBAN] Luis Cortez

• Zamknięty Temat jest zamknięty
116 odpowiedzi w tym temacie

#1 cLouxXx0 30/09/2009 - 20:16

cLouxXx
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego: Luis Cortez
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Peter Brigde
Powód uznany przez administratora: Cheater (hura)
Wyjaśnienie poszkodowanego: Hm, walka z purpz, walczyłem z Mike Cravenem czy jak mu tam, i mnie przytulił, bezczelnie dałem esc, a po powrocie zeszło mi hp od dalszego nawalania jego, było coś napisane o niegrzecznym chłopcu na czacie, a potem ban. Jak zostanie odrzucony wszystkim dziękuje za grę.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Po co?
  • Do góry
    • 0

#2 Luis0 30/09/2009 - 20:18

Luis
  • Świeżak
Myśle, że UnBan mu się należy, naprawdę solidny gracz. Za UnBanem.
  • Do góry
    • 0

#3 Gość (Masao) 30/09/2009 - 20:19

Gość (Masao)
  • Goście
Przeciw, już nie raz widziałem, jak na ustawkach z Purp'z Używałeś God Mode. A potem pisałeś, że to chyba jakiś bug.
  • Do góry
    • 0

#4 Gangster.6 30/09/2009 - 20:20

Gangster.
  • Świeżak
YY też się z tym gościem biłem na ustawce.. Na początku to mu HP nie schodziło i się przytulił< raczej flo > no dobra, przytulał się bardziej i nie miałem szans.. Znam Luisa bardzo długo i wiem że nie używał/używa czitów.. Mógł dać ESC z nerwów po prostu. Za un Banem
  • Do góry
    • 0

#5 Blood 347 30/09/2009 - 20:21

Blood
  • Świeżak
Byłem przy tym. Tak, widać było że Luis dał esc. Nie mowie że chce jego unbana ale to było nieporozumienie. A takie pytanie: Czemu zawsze CRAVEN ma 2/4 hp pod koniec walki, a czego wygrywa z wszystkimi? Dziwne? ;x. Ah, widze już całe gromady postów purpz z "To cziter jebać go". Ja mam słabe łącze i mam lagi. A tu zaraz ". wtf omfg lager jebany nie bije sie z tobą" "/w opanuj sie lagerze jebany i wyłącz goda". Takie rzeczy trafiają w moją strone kiedy to purpz dostaje w "pupe". Luis rzeczywiście dał esc. Jednak po tej bombie, Cravenowi nie spadło hp jak widziałem, a jak Luisa jeszcze dobijał widziałem że spadało Luisowi hp. Tyle z mojej strony, licze na unbana dla niego.

Masao: Wyrzuciliśmy cie z housing projectu, to musisz być przeciw? Z tego co wiem , a wiem wiele na temat ustawek z purpz. Nie widzialem cie na ŻADNEJ. Zawsze na ustawkach jestem, w końcu Lider.

Jeszcze wspomne. Synchro w 0.2X jest też zje..rozwalone. Czasami jest tak że jak ktoś u was leży nie schodzi hp, to jest synchro.
  • Do góry
    • 0

#6 blackmigogang2936 30/09/2009 - 20:21

blackmigogang
  • Gracz
Ten cały Wasz gang daje /przebierz albo ESC podczas ustawek, to jest bardzo częste.
  • Do góry
    • 0

#7 cLouxXx0 30/09/2009 - 20:21

cLouxXx
  • Świeżak
Bug? Wystarczy umieć synchro wykorzystać (elitarna szkoła), nie potrzebne są cheaty ;f zresztą mów co chcesz.
  • Do góry
    • 0

#8 Super226 30/09/2009 - 20:21

Super22
  • Świeżak
Yea' Nareszcie cziterek przyłapany brawo Dla Adminów !. Znów się walił Z Godem !!
  • Do góry
    • 0

#9 kosa772 1 30/09/2009 - 20:22

kosa772
  • Zbanowani
Seba podlozyl mu skryptowo ladunek i go obserwal wiec? jesli sie admin zgodzi moze dostanie ostatnią szanse...
  • Do góry
    • 0

#10 Luis0 30/09/2009 - 20:23

Luis
  • Świeżak

Ten cały Wasz gang daje /przebierz albo ESC podczas ustawek, to jest bardzo częste.

Wypraszam sobie, z tego co mi wiadomo, to nie my dajemy /przebierz tylko Purp'z. Nikt do nas o to nie ma zastrzeżeń.
  • Do góry
    • 0

#11 Bartłomiej Sadowski 367 30/09/2009 - 20:24

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz
Godem?! Co wy kurwa gadacie?! Luis?! Cheater?! Nie, on umie wykorzystać synchro, HP mu spada, ale jest dobrym graczem, który zajebiście się bije! Za UnBanem. A Mike Craven, to nie cheater?! Pffff, dobra - mam filmik, niedługo wrzucę na YT - zobaczycie jego pr0 el0 /przebierz oraz GodMode. Za UnBanem dla Wnusia ;dd
  • Do góry
    • 0

#12 Domel310 30/09/2009 - 20:24

Domel
  • Gracz
Hm, wedlug mnie Luis nie ma czitow. Czesto mamy z nimi ustawki i mysle, ze nie ma ''Ten gang lepszy od tego''. Czasem wygrywamy my, czasem oni. Lagi niektorzy maja, ale czitow nie. Jestem za UnBanem.
  • Do góry
    • 0

#13 Blood 347 30/09/2009 - 20:25

Blood
  • Świeżak

Yea' Nareszcie cziterek przyłapany brawo Dla Adminów !. Znów się walił Z Godem !!

sam dostałeś bana za goda, kiedy cie z Luisem biliśmy, o?

Takie jest purpz od czasów cravena...

• Do góry
    • 0

#14 Gość (Cougar.) 30/09/2009 - 20:25

Gość (Cougar.)
  • Goście
Nitkt tego kurde nie rozumie, że jest walone synchro. Jak ja u mnie na kompie bije Ciebie, to na twoim kompie ty bijesz mnie - to jest synchro, eh. Często są płacze tego typu "e, Ci chape nie spada, a cie cały czas uderzam!!1".
  • Do góry
    • 0

#15 Super226 30/09/2009 - 20:30

Super22
  • Świeżak
Oj dzieci Dzieci jak by tak o was nakręcić film o waszym gangu,to by było dużo tego :)
  • Do góry
    • 0

#16 Blood 347 30/09/2009 - 20:30

Blood
  • Świeżak
Cougar, tak jest u purpz. Położy sie ich to odrazu płacz i żaluzjowanie. Może sie pogodzą że dostali w sposób związany z synchronizacją, co?
  • Do góry
    • 0

#17 Jacek0 30/09/2009 - 20:31

Jacek
  • Świeżak
Ja za unban'em lecz gdy się z wami bijemy to albo tobie albo Paco nie schodzi przez jakiś czas HP a potem wyskakujecie z /b Synchro. No nie róbmy sobie jaj co sekundę synchro synchro.
http://h-rp.pl/thread-9387.html : napisz tutaj że od Sean Foer - Hp Ci nie schodziło, ciągle leżałeś i było to samo, przez pare minut, nawet w 2 Cie biliśmy, i Ci nie spadało, o!
Bld my przynajmniej na ooc na /do od dawna nie robimy - od mojego panowania :)
Poza tym też często u was są płacze albo przerywki w GB
Bijemy się nagle Paco /b Chwila coś nie tak i znowu bez słowa i znowu /b Chwila coś nie tak i dajecie przebierz ;x
btw. na tym filmiku nic nie widać.
Bld, u was jest co chwile synchro - to jest pojebane co chwile synchro u was - ja wiem co to jest i ci raczej nie uwierzę.
  • Do góry
    • 0

#18 Bartłomiej Sadowski 367 30/09/2009 - 20:33

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz

Oj dzieci Dzieci jak by tak o was nakręcić film o waszym gangu,to by było dużo tego :)

Twoje pismo świadczy o tym, że jesteś dzieckiem. Jak ktoś wyżej się wypowiedział, że Twoje Konto Globalne zostało zbanowane za god'a, to lepiej nakręcić film o Tobie. Lepiej się tu nie wypowiadaj, jak masz zamiar nabijać posty i bez sensownie gadać.
  • Do góry
    • 0

#19 Kowal1143 30/09/2009 - 20:33

Kowal
  • Gracz
Nie raz nie dwa wcisłeś ESC. Byłem tego świadkiem.
  • Do góry
    • 0

#20 bugimen0 30/09/2009 - 20:33

bugimen
  • Gracz
To jakis bug. Ja tez mialem cos takiego misiek chcial mi bana dac. Ja srednio znam luisa ale pisalem z nim i wydaje sie ze jest ogarniety. Jestem za unAJ napewno byl to jakis bug.
  • Do góry
    • 0

#21 Blood 347 30/09/2009 - 20:35

Blood
  • Świeżak
Jacek , mylisz się. Dzisiaj twój Wayne mi plakał.

Mikos: NIe udupisz go, bo sam dostałeś bana za czity. A ty z nami wogóle nie grałeś, wiec lotto mi twoja ocena. Nie mów do mnie dziecko, bo sam pewnie nim jesteś jeżeli tak chcesz go udupić. Idź sobie zwal..
  • Do góry
    • 0

#22 Kubuss0 30/09/2009 - 20:35

Kubuss
  • Świeżak
Również jestem za unbanem. To dobry gracz, świetnie odgrywa postać w gangu, możliwe, że miał lagi lub jak mówi - synchro, bo cheaty raczej nie.
  • Do góry
    • 0

#23 Super226 30/09/2009 - 20:35

Super22
  • Świeżak

Twoje pismo świadczy o tym, że jesteś dzieckiem. Jak ktoś wyżej się wypowiedział, że Twoje Konto Globalne zostało zbanowane za god'a, to lepiej nakręcić film o Tobie. Lepiej się tu nie wypowiadaj, jak masz zamiar nabijać posty i bez sensownie gadać.

Jakiego God'a kolego ?...Hmm... Dziecko no nie wiem 18 lat a ty za pewne ? 15/16 ;)

@Post nic nie wnoszący do tematu, pisanie głupstw, ban.
  • Do góry
    • 0

#24 Bartłomiej Sadowski 367 30/09/2009 - 20:35

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz

To jakis bug. Ja tez mialem cos takiego misiek chcial mi bana dac. Ja srednio znam luisa ale pisalem z nim i wydaje sie ze jest ogarniety. Jestem za unAJ napewno byl to jakis bug.

Po pierwsze, gadasz bez sensownie jak parę postów wyżej. Po drugie, czytaj ze zrozumieniem, to prośba o UnBana, nie o UnAJ. Kolejny nabijacz postów [?]
  • Do góry
    • 0

#25 Luis0 30/09/2009 - 20:35

Luis
  • Świeżak

Bld my przynajmniej na ooc na /do od dawna nie robimy - od mojego panowania :)

Przed Chwilą właśnie Jacob Buckley (Czy jakoś tak) robił OOC na /do. Leżałem koło niego z BW, i tel co chwile/ do cos tam)).
  • Do góry
    • 0

#26 .LeiTo.7 30/09/2009 - 20:36

.LeiTo.
  • Świeżak
Może i dał esc, a jak wy sie bijecie nie mówiąc że mamy flooda to jest dobrze, prawda?
  • Do góry
    • 0

#27 cLouxXx0 30/09/2009 - 20:36

cLouxXx
  • Świeżak

Nie raz nie dwa wcisłeś ESC. Byłem tego świadkiem.

Z purpzami jak tulili, a umowa była "nie tulimy"...
  • Do góry
    • 0

#28 Blood 347 30/09/2009 - 20:37

Blood
  • Świeżak
Leito, craven tak udupił 3 nas na ustawce u nas na varrio. Ah, on jest święty : <
  • Do góry
    • 0

#29 Bartłomiej Sadowski 367 30/09/2009 - 20:38

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz

Jakiego God'a kolego ?...Hmm... Dziecko no nie wiem 18 lat a ty za pewne ? 15/16 ;)

Twojego posta nie zrozumiałem, moim zdaniem - Nabiłeś kolejny raz post. Pomyśl, aż wklepiesz parę głupich liter w tą klawiaturę i wciśniesz "Odpowiedz"...
  • Do góry
    • 0

#30 Jacek0 30/09/2009 - 20:39

Jacek
  • Świeżak

Przed Chwilą właśnie Jacob Buckley (Czy jakoś tak) robił OOC na /do. Leżałem koło niego z BW, i tel co chwile/ do cos tam)).

Btw. jego nie ma jak coś jest Jacob Wayne... Więc nie przekręcaj nicków bo aż żal.
  • Do góry
    • 0

#31 Gość (Masao) 30/09/2009 - 20:40

Gość (Masao)
  • Goście
@Bld, jak widzicie złe zachowanie Purp'zów to napiszcie na nich skargę, a nie się kłócicie w tym temacie. za Esc podczas akcji jest Ban, więc myślę, że słusznie. Poczekajmy na wypowiedź Seby. Należą się warny za spam.
  • Do góry
    • 0

#32 Super226 30/09/2009 - 20:40

Super22
  • Świeżak

Twojego posta nie zrozumiałem, moim zdaniem - Nabiłeś kolejny raz post. Pomyśl, aż wklepiesz parę głupich liter w tą klawiaturę i wciśniesz "Odpowiedz"...

Słuchaj Nie Nabijam Chyba ty bo ciągle się plujesz ?.A tak pozatym to miał czity jak zawsze i tyle, i nic wam nie pomoże składac na synchro itp dla mnie koniec tematu Ban !.
  • Do góry
    • 0

#33 kosa772 1 30/09/2009 - 20:41

kosa772
  • Zbanowani

Leito, craven tak udupił 3 nas na ustawce u nas na varrio. Ah, on jest święty : <

chcecie prosze bardzo moge nie walczyc, skoro mnie posadzacie, pamietam to jedynie ty mnie biles reszta uciekala, albo jak chcesz to mozesz prosic admina o specowanie mnie nie mam nic do ukrycia tyle z mojej strony... a co do Luisa to jestem za unbanem jesli nie bedzie juz tego robil
  • Do góry
    • 0

#34 Luis0 30/09/2009 - 20:41

Luis
  • Świeżak

Btw. jego nie ma jak coś jest Jacob Wayne... Więc nie przekręcaj nicków bo aż żal.

Człowiek się pomylić nie może? Grał kiedyś Jacob Buckley i dlatego mam takie skojarzenia. Weź idź się schowaj.
  • Do góry
    • 0

#35 Bartłomiej Sadowski 367 30/09/2009 - 20:42

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz

Słuchaj Nie Nabijam Chyba ty bo ciągle się plujesz ?.A tak pozatym to miał czity jak zawsze i tyle, i nic wam nie pomoże składac na synchro itp dla mnie koniec tematu Ban !.

Aha, twoje ostatnie zdania świadczy o tym, że masz Admina i ty pełnisz funkcje rozpatrzania wniosków o zdjęcie banicji? Wow, przepraszam panie adminie, lepiej nic nie będę mówił, bo mi jeszcze dasz bana, o!

@ Kolejny post nic nie wnoszący do tematu, pisanie głupstw, ban.
  • Do góry
    • 0

#36 Jacek0 30/09/2009 - 20:45

Jacek
  • Świeżak
Nie offtopujcie, to prośba o unban nie skarga, boższe....

Jestem na unbanem ale nie lagujcie już tak ;x
  • Do góry
    • 0

#37 Bartłomiej Sadowski 367 30/09/2009 - 20:51

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz

@Bld, jak widzicie złe zachowanie Purp'zów to napiszcie na nich skargę, a nie się kłócicie w tym temacie. za Esc podczas akcji jest Ban, więc myślę, że słusznie. Poczekajmy na wypowiedź Seby. Należą się warny za spam.

Skoro za ESC podczas akcji jest Ban, to Craven czemu nie ma?! Jutro wrzucam filmik jak dał najpierw /przebierz, a potem ESC i wali głupa, niestety, Oko za oko, ząb za ząb.
  • Do góry
    • 0

#38 kosa772 1 30/09/2009 - 20:54

kosa772
  • Zbanowani

Skoro za ESC podczas akcji jest Ban, to Craven czemu nie ma?! Jutro wrzucam filmik jak dał najpierw /przebierz, a potem ESC i wali głupa, niestety, Oko za oko, ząb za ząb.

Wrzuc dzisiaj poogladam sobie, z tego co wiem nigdy nie dalem /przebierz podczas walki chyba ze cos bylo nie tak ale od razu to sygnalizowalem
  • Do góry
    • 0

#39 blackmigogang2936 30/09/2009 - 20:54

blackmigogang
  • Gracz

Wypraszam sobie, z tego co mi wiadomo, to nie my dajemy /przebierz tylko Purp'z. Nikt do nas o to nie ma zastrzeżeń.

Mało wiesz. W końcu to ja widzę raporty na Was, nie Ty.
  • Do góry
    • 0

#40 .LeiTo.7 30/09/2009 - 20:54

.LeiTo.
  • Świeżak
Jacek, mam pare zastrzeżeń, po 1. Gangstersko jest srać w bandane i zawiesić ją na klamce? Tak było z norteno, worek gówna też jest gangstersko wyrzucić nie? Zastanów się co robisz a co do nicku, zerżnięty od Cougara (Stanley_Hampton)
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych