Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[UnBan]Jacob Vance

• Zamknięty Temat jest zamknięty
26 odpowiedzi w tym temacie

#1 Vęns767 22/05/2009 - 16:12

Vęns
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Jacob Vance
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Z tego co wiem Natalie Williams
Powód uznany przez administratora: Temat o elicie RP, wygłupy.
Wyjaśnienie poszkodowanego: "Niesprawiedliwe bany"- Nie mogę napisać, że mój ban był niesprawiedliwy. Ale zacznijmy od początku. Powstał temat (którego nie widziałem) o "Elicie RP" w owym temacie Łukasz (esta) żalił się na moje zachowanie na serwerze, popierając słowa screenami. (http://portfolio4u.p.../venscziter.png). Trudno mi jest cokolwiek powiedzieć, nie widząc tego tematu, nie widząc treści postu Łukasza. Możę opiszę wydarzenie z 21 maja z godziny 10:00.

Wchodzę na serwer około godziny 10 rano. Na serwerze Ja, Freek i jeszcze ktoś, nie ma większego sensu rozgrywania się, sprawdzę tylko jak tam hotel- myślę. (Hotel z interiorem artirium w centrum miasta, który pierwotnie miał być mój i czekamy na skrypt.) Jestem w BaySide, wsiadam do auta i jadę w kierunku San Fierro. Napotykam na barierki na moście. Nie ukrywam, że wcześniej też używałem fly mode do przelotu nad nimi. Jestem staroświecki, inni używają Airbreaka a inni latają. W samochodzie mam 1% paliwa- Czytałem o systemie, który nie pozwoli na ponowne wsiadanie do samochodu po wyrzuceniu- Tak więc robię bardzo brzydko, nie wyłączam Fly Mode'a i lecę w kierunku stacji. Na stacji jest esta (Łukasz, Freek) ląduję i podjeżdżam pod dystrybutor- tankuję auto. Wiem że widzieli moje lądowanie więc nie chciał strugać jarzębia i kryć się z tym (3 osoby na serwerze, nikt nie będzie płakał za taką drobnostkę która nikomu nic złego nie zrobiła, ani przeszkodziła w grze IC). Wyjeżdżam ze stacji benzynowej i podjeżdżam do stojącego samochodem na środku ulicy Łukasza. Palimy gumę, ja daję nieszczęsne /do i /me a po chwili ruszamy- po kilku sekundach jazdy wylatuję w powietrze i wyprzedzam Łukasza, robię piękną pętlę i lecę w kierunku hotelu.

Napisałem jak było, nie mam ochoty oszukiwać i coś przekręcać, bo są screeny. Używałem Fly Mode, to prawda, zrobiłem bardzo be, ale nie miałem na celu zepsucie komuś zabawy czy akcji RP, przeciwnie. Miałem na celu zabawę i rozluźnienie tej atmosfery skarg i obraz wśród graczy- niestety, trafiłem na este, który nie wydawałby mi się typem człowieka który robi ss'y i leci na forum. Rozumiem, temat był, i jeśli administracja by nie zareagowała, wyszło by na to- że jest nieobiektywna.
Zawsze wyznawałem zasadę, że ważniejsza jest zabawa niż punkty regulaminu- tak powstają najlepsze eventy i po kilku minutach, zapomina się o złym, a pamięta o wesołym.

Jak sam temat wskazuje, jest to prośba o unban. Nic więcej nie mogę zrobić, tylko prosić i liczyć na wyrozumiałość. Jeśli kogoś tym zachowaniem uraziłem, przepraszam, jeśli komuś zepsułem akcje RP, przepraszam. Obiecuję poprawę, i zachęcam was wszystkich do jednego. Podczas tworzenia kont wyskakiwały takie mądre mądre słowa. "Główną ideą HRP jest zabawa, więc patrz na siebie, a nie na ręce innych."

Dziękuję.
  • Do góry
    • 0

#2 Vinnie402 22/05/2009 - 17:01

Vinnie
  • Gracz
Vęns jest tu od zarania dziejów, zawsze go znałem i pamiętałem ;) Jestem raczej za unbanem, ale nie powinieneś czitować 4fun. Rób sobie to na jakimś deemie, lub stuncie, nie na H-RP ^^.

Pozdrawiam!
  • Do góry
    • 0

#3 Thunder0 22/05/2009 - 17:09

Thunder
  • Świeżak
Cziter!!!11one

Za unbanem. Szczerość przeboleje wszystko! =o
  • Do góry
    • 0

#4 Sikorka71 22/05/2009 - 17:43

Sikorka
  • Gracz
Też jestem za UnBan'em Vęnsa bo jest naprawde dobrym graczem i

Vęns jest tu od zarania dziejów

chodź nie powinien cheatować, lecz cheat jest słuszny w wypadku Bayside.
Zapewne admini nie dadzą unbana bo są strasznie uparci ale ok.

Jestem za unbanem
  • Do góry
    • 0

#5 Paki0 22/05/2009 - 17:46

Paki
  • Świeżak
Jestem za unbanem, każdy w życiu popełnia jakieś błędy. Człowiek nie robot. Każdy lubi się wyluzować na czitach ^^. On po prostu trochę przesadził. Trzeba dać mu szansę, ale mieć go na oku. Wierzę, że się poprawi.

Pozdrawiam, Patryk.
  • Do góry
    • 0

#6 Łukasz aka Esta59 22/05/2009 - 18:09

Łukasz aka Esta
  • Gracz

Wiem że widzieli moje lądowanie więc nie chciał strugać jarzębia i kryć się z tym (3 osoby na serwerze, nikt nie będzie płakał za taką drobnostkę która nikomu nic złego nie zrobiła, ani przeszkodziła w grze IC).

Nie widzieliśmy ;)

trafiłem na este, który nie wydawałby mi się typem człowieka który robi ss'y i leci na forum.

Nie zrobił bym tego jeżeli nie pisał byś mi później na /w, że musisz jeszcze prosić administrację czy kogoś tam innego o rzeczywiste dodanie lotek, bo się RP nagrałeś w tym kierunku co mnie po prostu zirytowało.

Pamiętaj, nie pisał bym tej skargi gdyby nie inne zagrywki non-rp, o których dobrze wiesz ;)

I nie mam nic do tzw. luzu i zabawy ale, żeby robić MG będąc w PD w radiowozie na megafonie ?

Pozdrawiam.
  • Do góry
    • 0

#7 Kacper 49 22/05/2009 - 18:17

Kacper
  • Gracz
Wiem że lubisz grę non rp i robisz sobie "jaja". Uprzykrzasz życie np. /me Wyciąga z dupy deagla, albo /me wyciąga laptopa zza gaci pamiętam jak to robiłeś niedawno w BaySide. Nie wiem ile grasz ale to mało istotne. Używałeś czitów i tyle. To teraz mamy wszystkich cziterów nagradzać unBan'em? Jestem przeciw, załóż nowe konto.
  • Do góry
    • 0

#8 Vęns767 22/05/2009 - 18:44

Vęns
  • Gracz

/me Wyciąga z dupy deagla, albo /me wyciąga laptopa zza gaci pamiętam jak to robiłeś niedawno w BaySide.

Nic takiego nie miało miejsca.

żeby robić MG będąc w PD w radiowozie na megafonie ?

Nie rozumiem ;)
  • Do góry
    • 0

#9 Olekx4179 22/05/2009 - 19:24

Olekx
  • Gracz
Co prawda to jest noob i go nie lubie, ale jestem za Unbanem. On nie umie czitowac ;F
  • Do góry
    • 0

#10 Majkel4251 22/05/2009 - 19:32

Majkel
  • Gracz
Cheat to Cheat. Uwierz mi, fajna zabawa to nie tylko czitowanie.
  • Do góry
    • 0

#11 blackmigogang2936 22/05/2009 - 19:42

blackmigogang
  • Gracz
Hm, czyli gdyby zaczął nie dawno grę, to nie bylibyście za odbanowaniem?
  • Do góry
    • 0

#12 LopeZ 0 22/05/2009 - 20:25

LopeZ
  • Zbanowani
Jestem [u]za unbanem[/b]. Nie z tego powodu, że niby dobrze gra bo go w akcji nie widziałem ale powiedział szczerze, co robił - i tu mu chwała, szczerość przede wszystkim jak ktoś wyżej napisał.
  • Do góry
    • 0

#13 Pablo0 22/05/2009 - 20:35

Pablo
  • Świeżak
Dajcie mu unbana przyjmiemy go wszyscy na klate ;)!
  • Do góry
    • 0

#14 Mickul1638 22/05/2009 - 20:38

Mickul
  • Gracz

Wiem że lubisz grę non rp i robisz sobie "jaja". Uprzykrzasz życie np. /me Wyciąga z dupy deagla, albo /me wyciąga laptopa zza gaci pamiętam jak to robiłeś niedawno w BaySide.

Też tak robię. Ban me? Uprzykrza Ci to aż tak bardzo życie?
  • Do góry
    • 0

#15 Mickul1638 22/05/2009 - 20:39

Mickul
  • Gracz

Wiem że lubisz grę non rp i robisz sobie "jaja". Uprzykrzasz życie np. /me Wyciąga z dupy deagla, albo /me wyciąga laptopa zza gaci pamiętam jak to robiłeś niedawno w BaySide.

Też tak robię. Aż tak Ci to uprzykrza życie? Ban me?
  • Do góry
    • 0

#16 Olekx4179 22/05/2009 - 20:49

Olekx
  • Gracz
Ja go znam... Może i robi nieudane DM, ale nie czitował....
  • Do góry
    • 0

#17 LopeZ 0 22/05/2009 - 20:55

LopeZ
  • Zbanowani
Nie czitował? Przecież sam się przyznał.

Ja jestem za unbanowaniem, bo przynajmniej był szczery.
  • Do góry
    • 0

#18 blackmigogang2936 22/05/2009 - 20:59

blackmigogang
  • Gracz
Nie? To może jak znalazł się na niebie?
Byłem z kumplami w Bayside. Przyjeżdża Stybi, jakiś John Liberty, Hitoshi i Vęns. Psują nam spotkanie robiąc przy okazji OOC w IC.
Cheater to cheater, nie ważne, czy gra od początku, czy grał pięć minut - żaden z nich nie powinien mieć ulg.

@down
To nie zmienia faktu, że cheatował.
  • Do góry
    • 0

#19 Olekx4179 22/05/2009 - 21:33

Olekx
  • Gracz
No tak, ale z Vęnsa był ubaw ^^
  • Do góry
    • 0

#20 Kacper 49 22/05/2009 - 21:33

Kacper
  • Gracz

Byłem z kumplami w Bayside. Przyjeżdża Stybi, jakiś John Liberty, Hitoshi i Vęns. Psują nam spotkanie robiąc przy okazji OOC w IC.

Dokładnie o tym mówię.

/me wyciąga laptopa zza gaci.
/me wyciąga deagle. (skąd? odbezpieczony?)

Jesteś bezczelny prosząc o unBana skoro używałeś cheat'ów.

Wszystko wszystkim ale bądźmy sprawiedliwi.

Czemu nie dać UnBana cziterowi który dopiero wszedł, ale dać unbana cziterowi który gra xxx godzin?
  • Do góry
    • 0

#21 _Azoten_ 33 22/05/2009 - 21:33

_Azoten_
  • Gracz
Taa Vęns spoko gracz ;)
Czasami jak coś dojebie to można się śmiać i bawić ;)
  • Do góry
    • 0

#22 stree91 22/05/2009 - 23:00

stree
  • Gracz
Co prawda ja to już pierdziele te całe rp to powiem tak: Dajcie mu unbana tyle co ja tu czitowałem to poezja. Tyle razy latałem tym autem, napierdzielałem na shifcie ale powiem wam szczerze zrobiłem kiedyś mały teścik i połowa serwera ma czity... jedni wiedzą jak używać aby nie dać się złapać ale każdy używa mapy... na której widzi nicki, albo jak nic nie używa to widzi z daleka nicki to już zalety noobieta. Po godzince 24 dzień w dzień mogłeś zauważyć lamiące osoby i pełno czitersów. Taka jest prawda, gra tu dużo takich osób i tego nie zmienicie, jak śpicie po 23 to tego nie widzicie ale ja tak. Każdy znajdzie cię autem, bo widzi cię wszędzie jednak masa ludzi boi się, że straci postać(wielka mi tragedia...) by użyć pieprzonego shifta ludzie tacy jak vens, alki, siwy, cougar są ogarnięci i wiedzą kiedy przestać. Lamienie same w sobie nie jest złe tylko trzeba mieć do tego głowę i zaufanych ludzi o których na tym serwerze ciężko t tylko gra...Pozdro dla ciebie Vęnsik i dla wszystkich z którymi mogłem się pobawić. No i dla kilku adminów którzy mieli zaufanie i pozwalali czitować.

P.S Dajcie mu tego unbana on gra jak gra jeżeli trzeba rozegra dobre akcje o których wiele ludzi na tym serwie by tego nie wymyśliło. Znam go kupe czasu, lami bo lami ale potrafi stworzyć atmosfera dla dobrej zabawy bez niego ten serwer nie przetrwa po północy a gracze nie będą się z czego śmiać...
  • Do góry
    • 0

#23 Barry3 23/05/2009 - 00:00

Barry
  • Gracz
Ciekawe czy byłyby takie same teksty "Barry jest tu od zarania dziejów" jakbym ja dostał bana ;)

Powiem tyle.. Vęns, czitowałeś, według mnie nie ma dla nikogo jakiś ulg, bo to czy gram 5h na HRP czy 500 to nie robi różnicy. F12 ON - Cziter = Ban.. 1/2 Administracji wie dobrze co robiłeś na v.3 ;) Czyli sprawne relogi i masz 2 samochodziki, mam jeszcze na to SS ehhh..

Pozdrawiam.
  • Do góry
    • 0

#24 Kamilov2815 23/05/2009 - 00:15

Kamilov
  • Gracz
Lól, to Vęns ma bana? o.O
Nie wiedziałem.

UnBana mu.
  • Do góry
    • 0

#25 Paweł Chonchera147 23/05/2009 - 00:26

Paweł Chonchera
  • Gracz
Vens przykro mi ale pewnego dnia jak postawiliśmy szlaban między tym miasteczkiem a San Fierro. I wszedłem na drugie konto by odetchnąć trochę, a tu zauważyłem jak cały szlaban przeleciałeś s0bietem... Ale cóź na tamtej postaci nie miałem admina, no i po fakcie zapomniałem cie zbanować. Na V3 też miałeś jakieś wyskoki. Cheater i tak będzie cheaterem.
  • Do góry
    • 0

#26 Vinci0 23/05/2009 - 06:43

Vinci
  • Świeżak
Za UnBanem, tyle, że pamiętaj na przyszłość, i zapamiętaj tą lekcje, że nie należy czitować ^^ ;)
  • Do góry
    • 0

#27 Seba30 23/05/2009 - 08:28

Seba
  • Gracz
Prośba odrzucona - banicja pozostaje.

"Cheater zawsze będzie cheaterem"
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych