Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [unblock]Anrain Povnyka

• This topic is locked This topic is locked
49 replies to this topic

moNs 118 29/09/2009 - 14:45

moNs
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Anrain Povnyka
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Mickul
Powód uznany przez administratora: http://h-rp.pl/thread-9235.html
Wyjaśnienie poszkodowanego: Więc na początku chciałbym przeprosić za odwalanie. Mam propozycje, czy do czasu ukończenia ligi czyli po finale i kolejce 9 i 10 mógł bym jeszcze grac na Anrain'ie, po zakończeniu sezonu mógł bym dostać tego bloka na konto. Po lidze mógł bym odegrać, że Anrain nie wraca z wspinaczki na górę Mount Chilliad. Wnosze o taką propozycje, gdyż Solarin United jak i Alve funkcjonowało najlepiej kiedy je prowadziłem. Nie chciał bym aby to wszystko teraz przepadło jak kamień w wodę.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: http://h-rp.pl/thread-9235.html
  • Back to top
    • 0

.LeiTo.7 29/09/2009 - 14:47

.LeiTo.
  • Świeżak
Należy mu się unblock, to świetny gracz. Mickul, powiedz szczerze, czy ty masz pojęcie ile ludzi na h-rp odwala w godzinach wieczornych?
  • Back to top
    • 0

Lemonss27 29/09/2009 - 14:54

Lemonss
  • Gracz
LeiTo. Co do twojego pytania, to może i racja, ale niech nie myślą, bo połowa z nich zostaje złapana a potem się głupio tłumaczy, jak teraz ty "A wiesz ile osób wieczorem odwala?"
Tak Pomyłka to był dobry gracz, od jakiegoś miesiąca już zmieniłem zdanie, tym bardziej po niedawnym czasie gdy wywaliłeś mnie z wszystkich org. itp co miałeś bo ci Bulleta nie chciałem odsprzedać.
Powiem tyle "Ył ar ar". Ale raczej jestem Za UnBlockiem.
  • Back to top
    • 0

Pietras322 29/09/2009 - 14:54

Pietras
  • Gracz
Jestem za unBlockiem, tak naprawdę dzięki niemu można zawdzięczać sukcesy Solarin United i postawę obecnego Alve.
  • Back to top
    • 0

Kodor2154 29/09/2009 - 15:07

Kodor
  • Gracz
A czy to fair wobec innych, co nie dostaną unblocka, nawet na 3-4 tygodnie? Ja jestem przeciw, mimo że każdy odwala. To odwieczny fakt na h-rp. Ale cóż- życie.

Może zmienię zdanie- nie wiem.

Ps. To nie jest to,że w lidze jak i pucharze gramy z Solarin- nie tym się kieruje.
  • Back to top
    • 0

moNs 118 29/09/2009 - 15:09

moNs
  • Gracz
Wiem wiem Life Is brutal ale czy nie możecie chodź raz spojrzeć co zrobiłem dobrego, tylko patrzycie co robię źle itp.
  • Back to top
    • 0

Lemonss27 29/09/2009 - 15:11

Lemonss
  • Gracz
Za to co dobrze robisz, są Pochwały.
A za co źle to Skargi, i na ciebie ostatnio była, taka skarga. Za nią jest Blokada, a za pochwały są nagrody, więc nie mieszaj tego dobrego z tym złym, że jak już odrazu coś dobrego zrobisz to odrazu jesteś uniewinniony :)
  • Back to top
    • 0

Mickul1638 29/09/2009 - 15:19

Mickul
  • Gracz

Należy mu się unblock, to świetny gracz. Mickul, powiedz szczerze, czy ty masz pojęcie ile ludzi na h-rp odwala w godzinach wieczornych?

Ale on akurat ciągle to robi.
  • Back to top
    • 0

Olekx4184 29/09/2009 - 15:23

Olekx
  • Gracz
Administracja wyraźnie kilka razy dała głos : "Koniec z odpierdalaniem". Co prawda w moim przypadku musze potwierdzić,że Mons jest dobrym graczem, liderem itp, ale zasługuje na ostatnią szanse. Proponuje tysiąc minut ajota.
  • Back to top
    • 0

cLouxXx0 29/09/2009 - 15:23

cLouxXx
  • Świeżak
Unblocka mu dajcie jest dobrym graczem...

Nawet miśkowi zdarzyło się odwalać ;f
  • Back to top
    • 0

Alan566 29/09/2009 - 15:27

Alan
  • Gracz
"Pomyłka" ma blocka?
Oczywiście za ublockiem jestem. Widziałem nie jedną jego akcję z odwalaniem, ale też wiele zgodnych z zasadami RolePlay'ingu.

Każdy człowiek zasługuje na drugą szansę. Chociaż miałeś kiedyś incydent z przelewaniem kasy, nieprawdaż?
  • Back to top
    • 0

Daniel.3 29/09/2009 - 15:40

Daniel.
  • Gracz
Również jestem za Unblockiem. Anrain to dobry gracz. Siedzi dużo w Alve i jest dobrym piłkarzem IC. ;O Myślę że należy mu się szansa.
  • Back to top
    • 0

Murders1191 29/09/2009 - 15:43

Murders
  • Gracz
Anrain ?! What the...?! Za UnBlockiem,to naprawde dobry gracz,gra już tu dosyć długo,dajcie mu szanse,napewno sie poprawi!!
  • Back to top
    • 0

Jaracz16 29/09/2009 - 15:46

Jaracz
  • Gracz
Dokładnie, pod szefostwem Anraina Alve o wiele lepiej działa, to samo Solarin. Dobry gracz.
  • Back to top
    • 0

moNs 118 29/09/2009 - 16:17

moNs
  • Gracz
Ostatnio po przejęciu Alve ograniczyłem odwalanie praktycznie nie odwalałem w cale. Wczoraj coś mi odjebało i się zaczęło. Teraz jak będę chciał po odwalać idę na DM :) Prosił bym o ostatnią szansę.
  • Back to top
    • 0

Abakazok 1 29/09/2009 - 17:07

Abakazok
  • Świeżak
Jak czytam wasze posty ludzie to wnioskuje że lepiej wam wychodzi pisania i obarczanie graczy skargami niż pochwałami, szczerze Pomyłka to dobry gracz, jestem za unblockiem.
  • Back to top
    • 0

Krawiec.0 29/09/2009 - 17:11

Krawiec.
  • Gracz
Pomyłka - dobry gracz, dobre RP, dajcie mu ostatnią szansę. Za UnBlockiem !
  • Back to top
    • 0

Ice 0 29/09/2009 - 17:42

Ice
  • Zbanowani
No cóż Pomyłka to świetny gracz, ale każdemu się zdarzy odwalać. Ja napewno więcej odwalam od niego. hehe
  • Back to top
    • 0

Kowal1143 29/09/2009 - 18:01

Kowal
  • Gracz
Jestem za UnBlockiem. Ale z 600minut AJ by się przydało. 
I blokada na broń.
PowóD: http://img230.images...33/samp053h.png - Z Ziemi?!
  • Back to top
    • 0

CzarnaM225 29/09/2009 - 18:10

CzarnaM
  • Gracz
co wy, on przestał odwalac xD Przynajmniej jak ja z nim gram, to nie odwala. Często jeździmy na akcję z RC.

Unblok się należy, bo widac wielką poprawę z jego strony. Może mały ajocik..
  • Back to top
    • 0

kasztan19100 29/09/2009 - 18:10

kasztan1910
  • Gracz
Też mi się zdaje, że block to za duża kara. Alve teraz działa bardzo dobrze, a poza tym ma naprawdę dobre RP, a wpadka zdażyć może się każdemu. Jeśli ma być ukarany, to niech będzie to AJ. Jestem za UnBlockiem!
  • Back to top
    • 0

Davl0 29/09/2009 - 19:05

Davl
  • Gracz
Należy mu się unblock. Nie znam go bardzo dobrze, ale na tyle by stwierdzić, że RP ma dobre i Solarin United prowadzi bardzo dobrze. Dzięki niemu zaczęliśmy wygrywać :)
  • Back to top
    • 0

Tuiq6 29/09/2009 - 19:57

Tuiq
  • Gracz
Można dać mu szanse, ale tylko jedną.
  • Back to top
    • 0

Zagubiony1569 29/09/2009 - 20:36

Zagubiony
  • Gracz
Ja jestem za dalszą blokadą konta.

Co napisałeś w skardzę:
"Trochę odwalałem. Zgłosiłem się do Ciebie a ty afczyłeś więc, mogliśmy wyjaśnić wszystko na serwerze ?"

Widziałem co pisałeś, ale nie odpisywałem gdyż nie uznaje czegoś takiego jak cofnięcie akcji IC. Najpierw pomyśl dwa razy potem to rób.

Zrobiłeś BU, total non rp.
  • Back to top
    • 0

Capone 0 29/09/2009 - 21:30

Capone
  • Zbanowani
MY NAJLEPSZY KOLEGA Z GRY KTOREGO POZNAŁEM JAK ZAZYNAŁEM GRAC NA SERWERZE DUZO MI POMOGL JAKO JEDYNY GRACZ Z RESZTY MA BARDZO DUZO GODZIN PRZEGRANYCH I TO NIE JEST PODLIZYWANIE SIE KAZDY GO DOBRZE ZNA I MOZE POWIEDZEC OD CIEBIE WIECEJ WIEC DAJ JEMU TEGO UNBLOCKA MA WIECEJ GODZIN PRZEGRANYCH OD CIEBIE TO WIESZ PO CO TE HALO !!!
  • Back to top
    • 0

Mickul1638 30/09/2009 - 05:07

Mickul
  • Gracz
Dam odpowiedź w piątek, jak wrócę.

MOZE POWIEDZEC OD CIEBIE WIECEJ WIEC DAJ JEMU TEGO UNBLOCKA MA WIECEJ GODZIN PRZEGRANYCH OD CIEBIE TO WIESZ PO CO TE HALO !!!

Pomyłka, opanuj kolegów.
  • Back to top
    • 0

.LeiTo.7 30/09/2009 - 13:22

.LeiTo.
  • Świeżak

MY NAJLEPSZY KOLEGA Z GRY KTOREGO POZNAŁEM JAK ZAZYNAŁEM GRAC NA SERWERZE DUZO MI POMOGL JAKO JEDYNY GRACZ Z RESZTY MA BARDZO DUZO GODZIN PRZEGRANYCH I TO NIE JEST PODLIZYWANIE SIE KAZDY GO DOBRZE ZNA I MOZE POWIEDZEC OD CIEBIE WIECEJ WIEC DAJ JEMU TEGO UNBLOCKA MA WIECEJ GODZIN PRZEGRANYCH OD CIEBIE TO WIESZ PO CO TE HALO !!!

Ogarnij pieroga ;]
  • Back to top
    • 0

Capone 0 30/09/2009 - 13:23

Capone
  • Zbanowani
wez widzalem wczoraj kolesa ktory robi Takie RP podchodzi i wali z piastki do kazdego auta w ktorym jest gracz /reporty szły i nic a jemu za takie cos Block to jest smieszne
  • Back to top
    • 0

Czarny161 30/09/2009 - 13:24

Czarny
  • Gracz

Ogarnij pieroga ;]

I wyłącz Caps Locka :).

Myślę, że można mu dać szansę i chyba się poprawi ;)
  • Back to top
    • 0

Lemonss27 30/09/2009 - 13:30

Lemonss
  • Gracz

Ogarnij pieroga ;]

Wyłącz CapsLoca, i nie sraj się tym tak, jak by Pomyłka był papieżem a ty jego przydupasem.
A ty LeiTo. jak nie masz niczego do powiedzenia, jedynie głupie posty to nie pisz tego, bo w regulaminie jest coś o tym. A twój post nic nie wnosi, a do tego ukazuje twoją osobowość.
  • Back to top
    • 0

Rolas 313 30/09/2009 - 13:32

Rolas
  • Gracz
Zmieniacie temat...

Mons, to dobry gracz, robi małe MG, czego mu nie mówię. Jestem za unblockiem i 500 minut AJ'ta.
  • Back to top
    • 0

Capone 0 30/09/2009 - 13:39

Capone
  • Zbanowani
Zastanów co napisałes Voilan.
1.Nie jestem jego przudupasem.
2.Nie obrażaj mnie z tym tekstem.
3.Zgadzam się z Rolas unblocka i 500 minut Aj'ta.
  • Back to top
    • 0

Zagubiony1569 30/09/2009 - 13:40

Zagubiony
  • Gracz
Typowy komentarz 9latka.
"DAJ JEMU TEGO UNBLOCKA MA WIECEJ GODZIN PRZEGRANYCH OD CIEBIE TO WIESZ PO CO TE HALO !!!"
Ilość godzin nie ma tutaj znaczenia. Twój post jest śmieszny.

Co do godzin- mam może i mniej, ale nie odwalam takiej "chaudy" jak On.

Down
//Edit: "Napewno jak zaczynałeś grać na net4game.com napewno nie raz co odwaliłeś."
Nie znasz mnie więc skąd możesz wiedzieć?
  • Back to top
    • 0

Capone 0 30/09/2009 - 13:42

Capone
  • Zbanowani
Napewno jak zaczynałeś grać na net4game.com napewno nie raz co odwaliłeś.
  • Back to top
    • 0

.LeiTo.7 30/09/2009 - 13:44

.LeiTo.
  • Świeżak

Ogarnij pieroga ;]

Wyłącz CapsLoca, i nie sraj się tym tak, jak by Pomyłka był papieżem a ty jego przydupasem.
A ty LeiTo. jak nie masz niczego do powiedzenia, jedynie głupie posty to nie pisz tego, bo w regulaminie jest coś o tym. A twój post nic nie wnosi, a do tego ukazuje twoją osobowość.

Masz powód by mnie oceniać? Jeżeli nie to w tym momencie ty ukazujesz swoją osobowość, wniosłeś coś do tematu? No właśnie.
  • Back to top
    • 0

Blokers4 30/09/2009 - 13:44

Blokers
  • Gracz
Unblock się należy, Anrain to bardzo dobry gracz, i widać że zależy mu na karierze swojej postaci.
  • Back to top
    • 0

moNs 118 30/09/2009 - 16:20

moNs
  • Gracz
Eh problemy z internetem więc nie odpisywałem na wasze posty. Pomyłka obiecuję poprawę i mówi, że będzie sumiennie odrywać RP oraz akcje IC! Mówi również ZERO ODWALANIA.
  • Back to top
    • 0

Zagubiony1569 30/09/2009 - 16:27

Zagubiony
  • Gracz
Ciesz się, że blokade dostałeś, a nie ban'a.
  • Back to top
    • 0

moNs 118 30/09/2009 - 16:32

moNs
  • Gracz
Blokada na tej postaci to tak jak by dostać bana :)
  • Back to top
    • 0

TawariszBreżniew4 30/09/2009 - 16:34

TawariszBreżniew
  • Gracz
Ja również jestem za Unblockiem Pomyłki. To dobry gracz, raz powinęła mu się noga. Warto dać mu szansę poprawy. Jestem za AJ'otem 500 minutowym.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic