Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnWarn]Frank Santiago

• Please log in to reply
4 replies to this topic

Stanley94 27/09/2009 - 18:46

Stanley
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Frank Santiago
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Frank Luccazzo
Powód uznany przez administratora: Spam.
Wyjaśnienie poszkodowanego: Otóż, mecz rozpoczął się tragicznie ciągle ktoś dawał /mecz stop, ale przejdźmy do tej sytuacji. Gdy ktoś z LU, zaczął bić zawodnika GFC podszedłem, spytałem się wszyscy zawodnicy zaczęli spamić, a ja spytałem się jednego, niestety przez ten SPAM nic nie ujrzałem z wyjaśnień, postanowiłem użyć magicznego /m i napisać ,, /m " Cisza ", parę razy napisałem i uciszyli się oraz spojrzałem na czat który pisał że dostałem warna.. Chciałem ich uciszyć, mogę nawet do AJ wsadzony na godzinę, za ten spam.. Proszę o sprawdzeniu logów ten który dawał /mecz stop, oraz sprawdzenie że ten spam istniał.
[b]Dowody[Odnośnik do zdjęć]:
Logi, pls.
  • Back to top
    • 0

eXe 4 27/09/2009 - 18:47

eXe
  • Zbanowani
Warnów podobno nie zdejmuje administracja ponieważ jest to notka dla nich. Więc wątpię.
  • Back to top
    • 0

Darox384 27/09/2009 - 18:48

Darox
  • Gracz
Tak, to prawda, Stanley próbował ich uspokoic, lecz nie reagowali. Jestem ciekaw, że jak oni spamowali to nikt nie reagował ?
  • Back to top
    • 0

Daniel.3 27/09/2009 - 18:50

Daniel.
  • Gracz
Ja jestem za UnWarn`em. Byłem na stadionie i ten spam naprawdę był okropny. A Frank chciał do nich przemówić i napisał kilka raz "/m Cisza".
  • Back to top
    • 0

Jen165 27/09/2009 - 18:55

Jen
  • Gracz
Dokladnie. Jestem za UnWarnem. Admin Frank zle zrobil. Sam mogl uciszyc lecz. Sedzia Frank dobrze zrobil uciszajac ten caly halas.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic