Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[SHOWROOM] Leito

• Please log in to reply
90 replies to this topic

Leito624 01/12/2010 - 19:05

Leito
  • Gracz

*
POPULAR

Nadszedł czas założenia Showrooma, wcześniej wychodziłem z takiego założenia że jak założę showrooma to ludzie zaczną spamić mi z zamówieniami, no ale zobaczymy jak to będzie - wystawiam póki co trzy prace, zapaszam do komentowania.

Posted Image

Personal dla Martyny.

Posted Image

Credits: DanXVIII, Hitek.

Personal postaci na której miałem grać:

Posted Image

Credits: T.Nixon, Skowronsky

Kolejny personal

Posted Image

Credits: Hitek

Rigoberto 'Crusher' Chavez - winter edition.

Posted Image

Credits: T.Nixon

Jayceon 'Blaze' Davis

Posted Image

Credits: Prz3m00. T.Nixon

Raymundo Palmas

Posted Image

Credits:Mewtu, Snikers

Jayceon 'Blaze' Davis, again

Posted Image

Credits: Snikers

Szczególne podziękowania dla G.A.M.E'a za tło do skinów i dla Harveya za napisy, wielkie dzięki! :wub:

Edited by LeiTo, 20/05/2011 - 23:02.

• Back to top
    • 31

Bartłomiej Sadowski 367 01/12/2010 - 19:19

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz
No i świetnie, prace ownią, nareszcie odważyłeś się to zrobić, Leito. Powodzenia. ;)
  • Back to top
    • 0

TawariszLenin 282 01/12/2010 - 19:21

TawariszLenin
  • Świeżak
Ładnie, ładnie. Krótko mówiąc, prace są świetne, trzymaj tak dalej.
  • Back to top
    • 0

haheqMonster 3783 01/12/2010 - 19:45

haheqMonster
  • Gracz
Najs.
  • Back to top
    • 0

Magnus 417 01/12/2010 - 19:47

Magnus
  • Gracz

Ładnie, ładnie. Krótko mówiąc, prace są świetne, trzymaj tak dalej.

• Back to top
    • 0

LEVINEKK338 01/12/2010 - 19:47

LEVINEKK
  • Gracz
Dupa Martyny rządzi. xD
  • Back to top
    • 0

Juice1231286 01/12/2010 - 19:47

Juice123
  • Gracz
No, miałeś więcej. Te co wystawiłeś - :wub:
  • Back to top
    • 0

FOST33R363 01/12/2010 - 19:53

FOST33R
  • Gracz
zielonek to chodzące cudo <3 uwielbiam!
  • Back to top
    • 0

dogulaz 246 01/12/2010 - 23:15

dogulaz
  • Świeżak

*
POPULAR

Drogi ...
Nie zamierzam Cię przygnębiać tym że kolejny rok z Twego życia minął i nieubłaganie zbliżasz się do "KOŃCA SWOICH DNI" - po prostu robi się z Ciebie STARY DZIAD i tyle, więc nie będę Cię zanudzać jakimiś życzeniami w stylu wszystkiego najlepszego... dużo zdrówka... samych szóstek... czy może: pociechy z wnucząt... nie nie ja taka nie jestem! Urodziny to żaden powód do radości (no z wyjątkiem tych PREZENTÓW :-)) ale nie załamuj się, pomyśl sobie, że niektórzy mają gorzej np: mają po osiemnaście lat i mogą legalnie zatruwać swój organizm alkoholem i tytoniem, albo czymkolwiek dozwolonym od lat osiemnastu - i co w tym takiego fajnego, żadna frajda, co innego iść do sklepu i kupować alkohol będąc niepełnoletnim, dzięki temu sklep może dostać karę za sprzedaż alkoholu nieletniemu - I TO JEST WŁAŚNIE FAJNE! Albo co zabawnego jest w tym, że możesz zrobić sobie PRAWO JAZDY i zupełnie legalnie jeździć samochodem po mieście - to nie jest wcale zabawne, zabawne byłoby jeżdżenie samochodem ojca, bez jego pozwolenia i bez żadnych papierów, które uprawniają Cię do prowadzenia jakiegokolwiek pojazdu - to jest COOL! Fajne jest też to, że gdy zrobisz sobie tatuaż, rodzice zaczną gadkę typu "BĘDZIESZ SPAŁ POD MOSTEM" (czy gdziekolwiek indziej np: bagażnik samochodu - zależy od inwencji twórczej i stopnia złości rodziców) no i właśnie fajne w tym jest to, że te gadki są rzucane na wiatr, bo do osiemnastego roku życia rodzice się Tobą opiekują (są Twoimi opiekunami prawnymi) no i z domu to raczej Cię nie wyrzucą (bo niezbyt mogą).
Co jest fajnego w tym, że się starzejemy? NIC! PO PROSTU NIC! Więc ciesz się MŁODOŚCIĄ póki możesz!!!
  • Back to top
    • 3

Wadzik2 02/12/2010 - 08:10

Wadzik
  • Gracz
Jedynie ten pierwszy ssie a tak to fajne skiny.
  • Back to top
    • 0

Martyna65 02/12/2010 - 09:07

Martyna
  • Gracz

Drogi ...
Nie zamierzam Cię przygnębiać tym że kolejny rok z Twego życia minął i nieubłaganie zbliżasz się do "KOŃCA SWOICH DNI" - po prostu robi się z Ciebie STARY DZIAD i tyle, więc nie będę Cię zanudzać jakimiś życzeniami w stylu wszystkiego najlepszego... dużo zdrówka... samych szóstek... czy może: pociechy z wnucząt... nie nie ja taka nie jestem! Urodziny to żaden powód do radości (no z wyjątkiem tych PREZENTÓW :-)) ale nie załamuj się, pomyśl sobie, że niektórzy mają gorzej np: mają po osiemnaście lat i mogą legalnie zatruwać swój organizm alkoholem i tytoniem, albo czymkolwiek dozwolonym od lat osiemnastu - i co w tym takiego fajnego, żadna frajda, co innego iść do sklepu i kupować alkohol będąc niepełnoletnim, dzięki temu sklep może dostać karę za sprzedaż alkoholu nieletniemu - I TO JEST WŁAŚNIE FAJNE! Albo co zabawnego jest w tym, że możesz zrobić sobie PRAWO JAZDY i zupełnie legalnie jeździć samochodem po mieście - to nie jest wcale zabawne, zabawne byłoby jeżdżenie samochodem ojca, bez jego pozwolenia i bez żadnych papierów, które uprawniają Cię do prowadzenia jakiegokolwiek pojazdu - to jest COOL! Fajne jest też to, że gdy zrobisz sobie tatuaż, rodzice zaczną gadkę typu "BĘDZIESZ SPAŁ POD MOSTEM" (czy gdziekolwiek indziej np: bagażnik samochodu - zależy od inwencji twórczej i stopnia złości rodziców) no i właśnie fajne w tym jest to, że te gadki są rzucane na wiatr, bo do osiemnastego roku życia rodzice się Tobą opiekują (są Twoimi opiekunami prawnymi) no i z domu to raczej Cię nie wyrzucą (bo niezbyt mogą).
Co jest fajnego w tym, że się starzejemy? NIC! PO PROSTU NIC! Więc ciesz się MŁODOŚCIĄ póki możesz!!!

Idź na papieża. :cool:
Miałam być pierwsza, ale... W końcu założyłeś Szołruma.
  • Back to top
    • 0

Słoma67 02/12/2010 - 09:19

Słoma
  • Świeżak
Ostatni wymiata ! 10/10
  • Back to top
    • 0

Daro7 2430 02/12/2010 - 09:24

Daro7
  • Gracz

Drogi ...

Nygga, wha the fuck? :lol: A co do topicu to zajebiste skiny, czekam na wiecej.
  • Back to top
    • 0

Gandzior 146 02/12/2010 - 21:40

Gandzior
  • Gracz
Fajne logo bo ja robiłem! A skiny zajebiste! Czekam Leitoś na mojego personala! ;*
  • Back to top
    • 0

vsvp only376 02/12/2010 - 22:55

vsvp only
  • Gracz

Najs.

• Back to top
    • 0

Martyna65 03/12/2010 - 09:43

Martyna
  • Gracz
Jak tam mój toster? :lol:
  • Back to top
    • 0

Turkowski41 04/12/2010 - 14:26

Turkowski
  • Gracz
Najs. Wykorzystałeś obrazek z którego mam avatara! :lol:
  • Back to top
    • 0

Leito624 05/12/2010 - 15:07

Leito
  • Gracz

Posted Image

Nowy skin, creditsy na pierwszej stronie.
  • Back to top
    • 1

Gandzior 146 05/12/2010 - 15:13

Gandzior
  • Gracz
Ale chujowy Zajebisty skin leitoś miazga jak chu*
  • Back to top
    • 0

Bartłomiej Sadowski 367 05/12/2010 - 15:15

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz
ownisz jak rosol z kurwy mojej ciotki
  • Back to top
    • 0

Leito624 05/12/2010 - 15:15

Leito
  • Gracz

ownisz jak rosol z kurwy mojej ciotki

I tak ci nie dam downloada.
  • Back to top
    • 0

Bartłomiej Sadowski 367 05/12/2010 - 15:16

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz

I tak ci nie dam downloada.

no to nie bedzie dzis obiadu
  • Back to top
    • 1

Karinaa1490 07/12/2010 - 18:38

Karinaa
  • Gracz
I ty nie potrafisz robić skinów? Chyba sobie żartujesz.
:wub:
  • Back to top
    • 1

Skowron. 78 07/12/2010 - 18:43

Skowron.
  • Gracz
Yeaaa, te skiny przerastają już określenie konkurencji :wub:
  • Back to top
    • 0

Jan Papież 1176 09/12/2010 - 17:38

Jan Papież
  • Gracz
Ten latynos co był w skinpacku Florenci to naprawdę zajebisty, ale reszta chujowa, muszę przyznać.
  • Back to top
    • 0

Juliusz Cezar73 11/12/2010 - 13:27

Juliusz Cezar
  • Świeżak
Troche z dupy tej martyny, na klatę i będzie ok. Reszta owni kapcie z chleba.
  • Back to top
    • 0

xGame299 12/12/2010 - 01:20

xGame
  • Gracz
Musisz dać downloada tego czwartego skinu, bo "red tube" się przy nim chowa.
  • Back to top
    • 0

Broggy86 15/12/2010 - 10:10

Broggy
  • Gracz
Szczerze to nie wiem co napisać. Twoje pracę są zaawansowane, nic dodać, nic ująć. Po prostu zamurowało mnie, jak się im dokładnie przyjrzałem. Profesionalista, aż po ostatni guzik! :>

Edited by Nowik, 15/12/2010 - 10:11.

• Back to top
    • 0

Suda. 64 23/12/2010 - 21:20

Suda.
  • Świeżak
Ładne, ładne muszę powiedzieć że są wspaniałe same w sobie, szacun dla ciebie. :P
  • Back to top
    • 0

Puchaty10 02/01/2011 - 21:31

Puchaty
  • Gracz
Lololol LeiTo się wziął za przeróbkę skinów : o Koniec świata.
  • Back to top
    • 0

Natuśka 0 03/01/2011 - 14:03

Natuśka
  • Świeżak
Suppcio skiny Leitoś ;*
  • Back to top
    • 0

Steel480 03/01/2011 - 15:26

Steel
  • Gracz
Kozak.
  • Back to top
    • 0

Moover55 03/01/2011 - 15:29

Moover
  • Świeżak
respekt lejto od wikeda
  • Back to top
    • 0

_BuczeR_ 204 03/01/2011 - 15:31

_BuczeR_
  • Świeżak
Ja pierdole, miazga.
  • Back to top
    • 0

Karinaa1490 03/01/2011 - 15:33

Karinaa
  • Gracz

A jeśli tego nie rozumiecie i dalej chcecie spamić mordą że głowa to jajko to pocałujcie misia w trąbkę.

Mnie też się to tyczy Laituś? Zobaczymy, kto Ci będzie pierogi lepić, zobaczymy... A co do skina, to wiesz co Ci powiem ZAJEBIASZCZY!
Możesz tam jeden dla mnie zrobić, ale nie zapłacę Ci, bo jestem czysta jak myszka kościelna, więc lipa. xd

• Back to top
    • 0

Karinaa1490 03/01/2011 - 16:10

Karinaa
  • Gracz

To zapłacisz w naturze.

Chyba Cię co nieco piecze człowieku... Pierogów nie będzie, nie!!

Edited by Karcia, 03/01/2011 - 16:11.

• Back to top
    • 0

Doyle 451 03/01/2011 - 17:08

Doyle
  • Świeżak
Fajnie się prezentuje twój nowy personal dla obecnej postaci, chciałbym tylko zobaczyć jak wygląda IG. Bo tutaj na zdjęciu prezentuje się idealnie, powodzenia w dalszych pracach!

Edited by Doyle, 03/01/2011 - 17:08.

• Back to top
    • 0

BratZakonuPłonącegoFleta3 03/01/2011 - 19:36

BratZakonuPłonącegoFleta
  • Świeżak

Chyba Cię co nieco piecze człowieku... Pierogów nie będzie, nie!!

A kto powiedział że to tylko ty lepisz mu pierogi? - Ja może też lubię, spadaj mała!
Skin pięknuśny koteq
  • Back to top
    • 0

Karinaa1490 03/01/2011 - 19:46

Karinaa
  • Gracz

A kto powiedział że to tylko ty lepisz mu pierogi? - Ja może też lubię, spadaj mała!

Już nie powiem co jest małe, a co wysokie. Ale bywa... A czy ja mówię, że tylko potrawie lepić pierogi?
  • Back to top
    • 0

deadbillie 178 04/01/2011 - 00:02

deadbillie
  • Gracz
Ładne. Jayceon 'Blaze' Davis najlepszy ^^ Powinieneś jednak popracować nad cieniami, na twoim obecnym personalu robi się ta głupia kreska na środku facjaty, która szpeci skin. Trenuj trenuj, jak narazie i tak bardzo ładnie.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic