Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [Un-Jail-PD] Dawid_Lisu

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Lisu17 26/09/2009 - 16:41

Lisu
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Dawid Lisu
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Carlo Dante i jakiś jeszcze.
Powód uznany przez administratora: Ucieczka przed Policją
Wyjaśnienie poszkodowanego: Więc jechałem sultanem przez Ocean Flat's . Nagle w czacie pojawiło mi się " Tu SFPD zatrzymaj się i zgaś silnik " , normalnie bym sie zatrzymał ale rozejrzałem się i nie widziałem radiowozu. Następnie podjechałem pod dom na Paradiso i zapytałem sie Dantego czy przypadkiem może mnie chcieli zatrzymać on odpisał że tak i że jestem poszukiwany bo za późno żeby się zatrzymać . No to co miałem zrobić skoro nie ma innej opcji to trzeba się było gdzieś zakamuflować , co uczyniłem w kościele . Jednak tam wpadli i mnie pojmali do więzienia. Cały czas mówiłem że ich nie widziałem i nie wiedziałem że to chodziło o mnie ! on jednak zabrał mi bronie , prawko i skonfiskował PCJ ;/ Mam siedzieć do jutra do 14 ale siedze juz pare godzin w tym więzieniu a chciałem pograć a przez ten bug nie mogę . Pomijając fakt iz PCJ wyniesie mnie około 5 tys a nie powinno do tego dojść gdyz zawsze sie zatrzymuje i przyjmuje mandat od razu.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: To tyle nie ma zdjęć ale oni na pewno to potwierdzą gdyż było tak jak mówię.
  • Do góry
    • 0

#2 Paweł Chonchera147 26/09/2009 - 21:23

Paweł Chonchera
  • Gracz
Te podforum jest o niesprawiedliwe Jaile/bany.
Porozmawiaj IC z komendantem.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych