Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnAj] Tyrone Powell.

• Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Synergy0 26/09/2009 - 13:31

Synergy
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego: Tyrone Powell
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Philippe Moreau
Powód uznany przez administratora: Doładowywanie sobie hp podczas akcji(?)
Wyjaśnienie poszkodowanego: Pojechaliśmy sobie z chłopakami na małe połowy, bo zauważyłem że po paradiso i w okolicach kręcą się jacyś latynosi, sprawdziliśmy dzielnice i wyruszyliśmy dalej, w okolicach paradiso (szpital w single player) zauważyliśmy jakiegoś latynosa, podjechaliśmy i krótko zagadaliśmy po czym zaczeliśmy go bić, ten zaczął uciekać pod górkę, a my za nim. Po chwili go dogoniliśmy bo ten się zatrzymał i zaczął bić Sean'a, rzadko mnie trafiał, ale za chwile dojechał Carl Mason i Wood, którzy też wkroczyli do akcji, no i zaczeliśmy go kopać w 4 chłopa ten stawiał opór, sam się bił, nie mam nic do tego, w końcu Carl napisał na . "nie do bw" - ok przestaliśmy go bić, ten dał animke, wsiadliśmy do auta i Sean wyjął wode, podał mi ją, a ja się niej napiłem, było to w samochodzie po akcji, wystartowaliśmy w strone Paradiso, ale przypomniało nam się przecież że ten koleś mógł coś mieć, a jest zupełnie bezbronny, jest noc i nikt w tamtych okolicach się nie kręci, ktoś z nas zawołał admina żeby sprawdził co ma w przedmiot, bo go przeszukaliśmy. Philippe powiedział nam co ma, a ten odegrał to na /do, Sean wziął pałke i oddał mi ją, a tu nagle na Raul napisał na . że doładowujemy sobie hp podczas akcji - zdenerowowaliśmy się mocno, bo było już ostro po akcji, Sean tylko ucierpiał bo to on się bił z Raulem jak go dogoniliśmy i ja go pare razy trafiłem niechcący. Byliśmy w aucie i dopiero Sean Gerreth dał nam wode.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:
Dołączona grafika
  • Do góry
    • 0

#2 Doggy 200 27/09/2009 - 16:32

Doggy
  • Świeżak
Należy się unAJ, te HP było po akcji, a że powiedział na nas "asfalty" to nie nasza wina.
  • Do góry
    • 0

#3 Synergy0 28/09/2009 - 17:07

Synergy
  • Świeżak
Może jakiś administrator zajrzeć do tego tematu? Nie mam czasu na odczekiwanie tej kary, a zależy mi na UnAJ, bo jail był nie słuszny.
  • Do góry
    • 0

#4 Spicy166 28/09/2009 - 22:18

Spicy
  • Gracz
ta. ja juz swoje odsiedziałem ale Tyrone należy się unaj.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych