Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [Unban]Albi_Verdi

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 albi14475 26/09/2009 - 09:34

albi144
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego:Albi Verdi
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:Aaron_Madison
Powód uznany przez administratora:Kłotnia OOC.
Wyjaśnienie poszkodowanego:
Witam,pisze o koncie Albi Verdi które przepisałem sobie na poczatku gry na v4 z v3.Ban tego konta uniemożliwia mi stworzenia kolejnej postaci,która jest bardzo ważnym elementem dla mnie.
Wczoraj pisałem również prośbe o Unbana ,lecz nie została ona zakceptowana przez administracje z powodu mojej znikomej wiedzy na ten temat,dlatego postanowiłem się spytać osoby z która się kłociłem czyli Vinnie.Po odebraniu PM wywnioskowałem ,iż dostałem bana za wyzwiska i prowokacje skierowane do Vinniego na forum w temacie o skinpacku La Famiglii Monachino.
Bardzo przepraszam za moje można powiedzieć ,szczeniackie zachowanie ,które w tamtej dyskusji przedstawiłem.Pisałem w afekcie ,nie myśląc o moim przyszłym bycie na forum co w finalizacji zakończyło się banicja mojego stanowiska w tej konwersacji.
Prosiłbym o odbanowanie.
Pozdrawiam.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:-----
  • Do góry
    • 0

#2 Piecho22 29/09/2009 - 20:24

Piecho
  • Gracz

Aaron_Madison czyli Vinnie.

Po pierwsze - Vinnie to nie Aaron Madison. Osoba przez Ciebie wymieniona to Tomuś.

Po drugie - Twoje szczeniackie zachowanie przejawia się od początku Twego bytu na H-RP. Nie jest to taki twój pierwszy behawiorski wybryk, co można zauważyć po stylu Twoich wypowiedzi na tym forum.
Nie będę się w tej chwili rozwodził dalej na temat Twojej osoby. Wróć jak dojżejesz.
A reasumując moją wypowiedź - jestem na nie.
  • Do góry
    • 0

#3 albi14475 29/09/2009 - 22:00

albi144
  • Świeżak
Proponuje czytać ze zrozumieniem.
Gdzie napisałem Aaron Madison czyli Vinnie?
Pozatym gorszych oszczerstw na swój temat nie słyszałem.
Nie mam pojęcia o co ci chodzi Piecho.Raz tylko się wykazałem takim zachowaniem,lecz od podajże poł roku ,gram tutaj i raz tylko pisałem prośbe o jakiś UNblock.
Nie zgadzam się z twoim podsumowaniem mojego stanowiska.
  • Do góry
    • 0

#4 WexoR 0 29/09/2009 - 22:37

WexoR
  • Zbanowani
Piecho gdzie albi144 tak napisałCo ty za nowe bajki tworzysz Jestem mu wdzięczyny za to że zaopiekował sie mną gdy zacząłem grać, pożyczył troche pieniędzy, nauczył podstaw Role Play'ingu....Pozatym co Ty masz do stylu jego wypowiedzi Bardziej naukowym się raczej pismem posługuje niż Ty....Przeszłosci Albi144 nie znam,ale odkad go znam a od ponad roku,z czego pare miesiecy grając z nim na HRP to uważam , że jest to naprawde dobry gracz. Jestem Za Unblockiem, pozatym tyle osób dostaje unblocki za wieksze głupoty typu cheat czy inne przekrety.
  • Do góry
    • 0

#5 S.O.G. 18 29/09/2009 - 22:45

S.O.G.
  • Świeżak
Witam, znam Alberta już dłuuuugo... Fajnie mi się z nim gra. Jego postacie są z charakterem, aż się uśmiecham gdy widzę siedzącego za biurkiem w szpitalu Larsa Solve... Przeprowadziłem już z nim wieeele akcji Role Play na postaci "Chris McLine".
Jestem za unBanem, ma prawo do posiadania wielu postaci, na tych już grac nie chce. Dajcie mu szansę. Sympatyczny z niego koleś IC jak i OOC.
  • Do góry
    • 0

#6 Paweł Chonchera147 01/10/2009 - 08:18

Paweł Chonchera
  • Gracz
Akceptuje, ban zdjęty.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych