Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnAj] Sean Gerreth, Carl Mason, Carl Wood, Tyrone Powell

• Please log in to reply
No replies to this topic

Spicy166 25/09/2009 - 21:12

Spicy
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego:Sean Gerreth, Carl Mason, Carl Wood, Tyrone Powell
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Philippe Moreau
Powód uznany przez administratora: Dodawanie HP w czasie akcji
Wyjaśnienie poszkodowanego:Witam, Otóz dzisiaj około godziny 21:30 byliśmy na dzielnicy. Ja, Carl, Tyrone, Sean, Jacob i paru innych po chwili podjechał jeden z nas i powiedział że idą latynosi a więc sie przyszykowaliśmy napiliśmy się wody i wszyscy mieli pełne hp. Po krótkim czasie nikt sie nie zjawiał a więc ja Sean, Carl oraz Tyrone wsiadliśmy do Savanny i pojechaliśmy, Tóż obok szpitala na wschodzie( chyba) zauważyliśmy jednego z noreto to podjechalisy on zaczął uciekać Sean z Tyrone zaczeli go gonić, Powiedziałem Mike'owi aby wsiadł do auta podjedziemy tam. Wsiadzlismy podjechaliśmy gdy on juz miał z 5 hp Sean miał połowe a tyrone tak z 70 (nie wiem dokładnie coś około) to my podeszliśmy pokopalismy go troche IC. Zaraz wsiadamy do auta odjechaliśmy i Sean z Tyrone dali sobie wode nawzajem. JUZ PO AKCJI. Zaraz po tym on mówi " Asfalty" to się cofneliśmy poczym wyszliśmy i zaczelismy go kopać IC. Ktoś zaproponował abyśmy go okradli. wzieliśmy mu zegarek 5 dolarow i nite stick poczym Phillipe nas wsadziła do AJ za 200 minut za " doładowywanie HP" bo Raul zaczął płakać.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:Nie mam myślę iż nie są potrzebne.

Witam, Otóz dzisiaj około godziny 21:30 byliśmy na dzielnicy. Ja, Carl, Tyrone, Sean, Jacob i paru innych
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic