Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony][UnBan]Aliaune Thiam

• This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

Kalipse 0 23/09/2009 - 19:35

Kalipse
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego:Aliaune Thiam
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:Peter Bridge[Seba]
Powód uznany przez administratora: DM
Wyjaśnienie poszkodowanego:A więc tak, to było już trochę dawno i była jakaś bójka pod Salonem, goście się lali aż do BW, potem podeszła jakaś dziewczyna i przeszła dalej i gość zaczął się zemną bić no to się biliśmy, solówka taka, o dziewczynę, ale zaraz nie wiem co i jak i Seba dał mi Bana.
Bo nie wiem czy ten drugi dał reporta, czy co i nawet nie zdążyłem się wytłumaczyć ani nic, przyznam że raz uderzyłem ochroniarza bo się nasunął, ale przez przypadek to go mu napisałem.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Posted Image
  • Back to top
    • 0

Seba30 23/09/2009 - 22:25

Seba
  • Gracz
O ile pamięć mnie nie myli, mieliśmy na Ciebie i Twoje zachowanie kilkanaście reportów.

Pierwszą Twoją ofiarą był ochroniarz, w samym środku lokalu. Drugą zaś miała być(i chyba była) kolejna postać, która głośno wyrażała dezaprobatę, co do Twojego zachowania.
Można to zsumować do jednej tezy: "Szukanie niepotrzebnych sprzeczek i prowokowanie do bójek, praktycznie każdą napotkaną osobę" - "DM" w sam raz określił Twoje karygodne, tego popołudnia zachowanie.
  • Back to top
    • 0

Kalipse 0 24/09/2009 - 04:58

Kalipse
  • Zbanowani
Nie. nikogo nie zabiłem. Widać na SS ochroniarza i on wyszedł przed salon jak ja z jakimś łepkiem o laskę się biliśmy Solówkę, i tylko raz go uderzyłem przez przypadek, to przeprosiłem go. Co widać na SS, a czy mam szanse na odbanowanie?

@Odświerzam.
  • Back to top
    • 0

Seba30 28/09/2009 - 18:18

Seba
  • Gracz
Dałem Ci szansę, żebyś się przyznał, tym bardziej, że sytuację w salonie widziałem od początku do końca.
Banicja pozostaje.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic