Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnAJ] Criss Walker

• Please log in to reply
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Krzysiak230 22/09/2009 - 21:09

Krzysiak23
  • Świeżak
Dziś w ciągu 15 minut dostałem AJ i ostrzeżenie. Chciałbym to wytłumaczyć, ponieważ uważam że dostałem te kary niesłusznie. Napisze dwa osobne wnioski, ale w jednym temacie, ponieważ dotyczyły tego samego zajścia.
Dołączona grafika

Imię nazwisko poszkodowanego: Criss Walker
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Milmar (Emilien Morales)
Powód uznany przez administratora: Straszenie skargą
Wyjaśnienie poszkodowanego: Podjeżdżam pod warsztat na stacji paliw, aby naprawić auto. Cała naprawa wyglądała tak: "/me podnosi maskę, /me bierze wiadro, /me wlewa wodę do chłodnicy, /me zamyka maskę". Marta Vagins (bo ona mi naprawiała auto) napisała na /w "daj pieniądze na /pay", chociaż, że auto nie było naprawione. Powiedziała, że naprawa będzie za darmo, a jej dam kasę na /pay za naprawę. Dostałem ofertę naprawy (nie pisało ile będzie kosztowała ta naprawa) i zaraz dałem pieniądze na /pay. Naprawa miałka kosztować 40$. Miałem przy sobie 75$, patrze za chwile a przy sobie mam -5$. Oszukała mnie i wzięła sobie 40$ i naprawa też kosztowała mnie 40$. Piszę na /w "Oddawaj kasę, bo straciłem 80$", a ona napisała "ja mam tylko 40$"(wiadomo, że za ofertę naprawy też ustawiła 40$, chociaż nie było ceny naprawy). Lekko zdenerwowany napisałem na /w "oddaj mi kasę, albo napisze do admina", a ona napisała na /b "koleś grozi mi AJ załatw to"(widocznie w warsztacie był też admin, lecz nie widziałem go). Marta Vagins po chwili dostała też AJ za "Zbiera kasę na /pay zamiast ofert"(poniższy SS) Jak widać temu mechanikowi było za mało kasy z wypłaty i naprawiał na /pay, ale to już nie moja sprawa. Nie chodzi mi o oddanie kasy, ale o UnAJ. Może niektórzy pomyślą, że to była groźba na /w, ale ja nie chciałem Jej grozić, chciałem tylko odzyskać pieniądze.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:Dołączona grafika

Imię nazwisko poszkodowanego: Criss Walker
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Misiek (Wiliam Fox)
Powód uznany przez administratora: Spam na /a
Wyjaśnienie poszkodowanego: Jak napisałem powyżej zostałem oszukany i straciłem pieniądze, ale mniejsza z tym. Napisałem do admina: "dostałem niesłusznie AJ, bo nie straszyłem nikogo". Admin po chwili napisał "Mam na to dowody", a ja nie pomyślałem i odpisałem na /a "Ona oszukała mnie na kasę i naprawia na /pay"(czy jakoś tak) i wtedy dostałem ostrzeżenie. Nie mam nic na wytłumaczenie, ale to nie był, aż taki wielki spam, bo widziałem gorsze i uważam, że to za duża kara jak na takie coś. Fakt, byłem zdenerwowany za tego AJ i za straconą kasę, lecz nie zrobiłem tego umyślnie. Bardzo przepraszam Was admini i proszę o anulowanie ostrzeżenia.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:Dołączona grafika
  • Do góry
    • 0

#2 moNs 118 23/09/2009 - 11:04

moNs
  • Gracz
Marta Vagins za branie pieniędzy za naprawę poprzez /plac (/pay) zostanie wydalona bez możliwości powrotu do Alve. Pozdrawiam.
  • Do góry
    • 0

#3 Adachos4 23/09/2009 - 13:30

Adachos
  • Gracz
Nie znoszę tego, jak pracownicy Alve robią sobie jaja z normalnych graczy. Miałem wiele takich przypadków.
Jak dla mnie ostrzeżenie powinno zostać, nie dawaj się ponieść nerwom. Za to się płaci. W tym wypadku odpowiedziałeś za to warnem.
  • Do góry
    • 0

#4 Blokers4 23/09/2009 - 14:27

Blokers
  • Gracz
Po pierwsze, sam oferowałeś mi 40$ na /pay, zgodziłem się. Nie wiem o co chodziło co mówiłeś że Cie oszukałem, może przez pomyłkę wpisałem /o ID naprawe 40$.
Ja naprawdę nie chciałem Ciebie oszukać, mogę oddać Ci te 80 czy 40$, było tyle klientów w Alve że nie wiedziałem sam co mam robić, Przepraszam Cie za utrudnienia w grze, oddam Ci te 80$ zgłoś się na serwerze, Proszę administrację o UnWarn dla kolegi, a moNs'a proszę aby przyjął mnie do Alve, ale to On sam zadecyduje. Pozdrawiam i przeprasza,
  • Do góry
    • 0

#5 Krzysiak230 23/09/2009 - 19:15

Krzysiak23
  • Świeżak

Po pierwsze, sam oferowałeś mi 40$ na /pay, zgodziłem się.

Ja zaoferowałem? To ty napisałeś do mnie na /w "daj pieniądze na /pay".
  • Do góry
    • 0

#6 Blokers4 23/09/2009 - 19:22

Blokers
  • Gracz
Dobra nie kłóćmy nie ma to sensu, oddam Ci tą kase.
  • Do góry
    • 0

#7 blackmigogang2936 23/09/2009 - 20:22

blackmigogang
  • Gracz
Obyło by się bez tego "piszę do admina".
  • Do góry
    • 0

#8 Krzysiak230 24/09/2009 - 06:20

Krzysiak23
  • Świeżak
Nie chodzi mi już o tą kasę, tylko, tylko o UnAJ i o UnWarna.

Obyło by się bez tego "piszę do admina".

Chciałem to załatwić normalnie, ale niestety nie dogadaliśmy się więc napisałem na /w.
Może i to zabrzmiało jak straszenie, lecz mi chodziło wtedy tylko o kasę i nie pisałem tego po to, żeby cię nastraszyć. Blokers nawet jeśli odebrałeś to jako straszenie, to przepraszam cię za to.
  • Do góry
    • 0

#9 * B M61465 24/09/2009 - 10:47

B M
  • Zarząd
Przedawnione.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych