Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBan] Cris Ryders

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Cris_Ryders 5 22/09/2009 - 15:40

Cris_Ryders
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego: Cris Ryders.
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Misiek.
Powód uznany przez administratora: /q podczas akcji PD.
Wyjaśnienie poszkodowanego: Otóż to, stałem sobie moim burrito na chodniku obok Urzędu, gdyż Policja do mnie zajechała i włączyła sygnały, a ja nie posiadam auta zarejestrowanego więc zacząłem uciekać, podczas ucieczki PD walnęło z 2 razy w słup i mur i zero reakcji, gdyż miałem słabsze auto nie miałem szans uciec, a wkurzyło mnie to, że walili po ścianach i dalej jechali i z nerwów dałem /q, jest to moja wina, nie powinienem dawać /q, przyznaje się jest to moje pierwszy i ostatni wybryk na tym serwerze, ale Policja(Kierowca) powinien być ostrzeżony, że tak się nie jeździ i zmusza tylko ludzi do nerwów. Przepraszam i prosiłbym bardzo o UnBana. Z poważaniem Szymon.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:
  • Do góry
    • 0

#2 ComiC0 22/09/2009 - 16:40

ComiC
  • Gracz
Cris'a znam jak gra RP i należy się według mnie unban. PD podczas pościgów robi non rp, a to poważnie denerwuje. Nie dziwie się dlaczego dał /q. Myślę że Unban się należy ale za to jakiś Admin Jail. Szymu$ przyznał się a prawda jest najważniejsza i powinien dostać tego UnBana.
  • Do góry
    • 0

#3 Delavor21 22/09/2009 - 18:49

Delavor
  • Gracz

jest to moje pierwszy i ostatni wybryk na tym serwerze

Dobrze powiedziane :)

Nie uderzyłem w ścianę, było to synchro + lagi (Ping 200).
No cóż, to tyle odemnie :P
  • Do góry
    • 0

#4 Cris_Ryders 5 22/09/2009 - 19:11

Cris_Ryders
  • Zbanowani
No może i tak, ale wiesz, gdy uciekałem nic nie zahaczyłem, a wy tak to mnie trochę wkurzyło i przez te nerwy cały ten Cyrk:P Możesz przyznać, że za byle co zaczęliście mnie gonić, ale teraz to historia. Chciałbym dostać tego UnBana na to konto. Pozdrawiam.
  • Do góry
    • 0

#5 Paweł Chonchera147 22/09/2009 - 19:28

Paweł Chonchera
  • Gracz
Akcja zostanie powtórzona na nowo, jeśli się nie zwrócisz do "Delavora" Banik wraca.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych