Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBan, Tworzenie postaci] Pacieq

• This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

Corezz 455 21/09/2009 - 14:41

Corezz
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Brak
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Brak/Administracja h-rp
Powód uznany przez administratora: Przelewanie pieniędzy, jest to "stary ban"!
http://h-rp.pl/thread-5068.html
Wyjaśnienie poszkodowanego:
Kiedyś kiedy popełniłem wielki bład grając tu(przelewanie pieniędzy) i dostałem bana na konto. Napisałęm, prośbę, aby odbanowano mi postać Richard_Savoie, po czym prośba została przyjęta.

Gram na Harvest-RP od dawna, wiele tutaj przeszedłem i zdobyłem, nowe znajomości, osiągnięcia.
Na postaci Richard_Savoie grałem jako medyk, który ukończył akademię, był współwłaścicielem restauracji i trenerem w klubie piłkarskim. Dla mnie samo to jest wielkie osiągnięcie, dlatego nie chciałem sobie psuć gry i grać czarnego charakteru. Od dłuższego uważam, że bycie 'wrednym' jest po prostu żałosne i nie ma plusów. Wstąpienie do gangów to według mnie błąd, będąc w gangu nie ma się zajęcia i najczęściej jest to źródło non-rp, nie chcę zniszczyć swojego poziomu.

Wczoraj, dnia 21.09.09 postać Richard_Savoie otrzymała CK. Powód był tylko dla odegrania akcji RP, miałem takżę powody IC, jako medyk ratowałem życie innych i obiecałem sobie, że poświęce nawet swoje na ocalenie kogoś i tak się stało. Po wybuchu bomby wszyscy pojechali na Bayside i ja tam też byłem, leczyłem. Nagle ktoś zaczął umierać, nie miałem czucia w nogach(dostałęm odłamkiem), niektórzy pomogli mi do niego dojść, ranny pisał, że jest skażony, potrzebował krwi więc dałem mu swoją póki nie była jeszcze cała skażona, po chwili jak pobrano ode mnie krew medyk(ja) zmarł, zrobił się cały blady i nie miał czucia na całym ciele. Życie rannego zostało ocalone.

Teraz coś o nowej postaci.
Chciał bym założyć postacie włoskie lub francuskie dlatego, że w takich gustuję, nigdy nie zakładałem postaci pochodzenia amerykańskiego czy niemieckiego, albo innych podobnych.
Postać będzie się rozwijała nie jako przestępca lecz porządny obywatel. Zamierzam poznać nowych przyjaciół(IC), wyrobić dokumenty po czym pójść do akademii policyjnej(ewentualnie medycznej) i wstąpić do frakcji. Oczywiście nie obejdzie się bez jakiegoś biznesu i organizacji, trzeba z czegoś żyć. Biznes standardowo to będzie jakiś bar/restauracja/klub, a organizacja zaś, prawdopodobnie klub piłkarski, po update zespół, który będzie się ścigać na torze, legalnie. Chciał bym założyć jakiś swoją własną organizacje, która będzie mogła brać udział w takich wyścigach, ale wszystko pomyśli się po update.

Narazie to tyle co mam do opisania o przyszłości mojej postaci, dalej niewiadomo jak los się potoczy.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
  • Back to top
    • 0

Paweł Chonchera 147 22/09/2009 - 19:24

Paweł Chonchera
  • Gracz
Przyjęte, możesz stworzyć nową postać.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic